banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 02:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sledeća

Који тип мушкараца вам се свиђа?
1. Овај човек има заповеднички карактер и воли да командује људима. У емотивном смислу, често може да покаже хладну равнодушност. Али он може бити занимљива особа. 3%  3%  [ 1 ]
2. Врло емоционалан, расположење може брзо променити у супротном смеру. Рањив. Људи могу лако повредити га и чак не приметити ово. Изгледа као весео човек, али у срцу је тужан романтичар. Има софистиковну психичку организацију и богати унутрашњи свет. 20%  20%  [ 7 ]
3. Он живи по правилима. Он зна шта жели и шта треба да жели у овом животу. Има негативан став према страсти и их сматра фактором дестабилизације. У друштву људи обично сматрају га примерним човеком. 11%  11%  [ 4 ]
4. Има жртвени карактер. Он може да напусти своје личне интересе и може да живи за другог човека. Има јаке воље, али ретко то показује, jер ово се манифестује у његовим акцијама. 6%  6%  [ 2 ]
5. Други 60%  60%  [ 21 ]
Ukupno glasova : 35
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Jan 2010, 22:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
cicak je napisao:
Daj ......nađite mi zensko koje ispunjava sve kvalitete i koje je vjerno jednom muskarcu!!!




JA! 8)

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2010, 22:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
a bi l se ti, pjevacice, udala?

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2010, 22:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
Kad tad! :D

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2010, 15:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
cicak je napisao:
Daj ......nađite mi zensko koje ispunjava sve kvalitete i koje je vjerno jednom muskarcu!!!

hahaha, pa ja, naravno. miss perfect :iconbiggrin:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2010, 16:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
zLo_krme je napisao:
cicak je napisao:
Daj ......nađite mi zensko koje ispunjava sve kvalitete i koje je vjerno jednom muskarcu!!!

hahaha, pa ja, naravno. miss perfect :iconbiggrin:


Ma da, svaka je vjerna jednom, a do sad ih je svaka imala po 50. Ko je vjeran taj ne mijenja cesto tipove kao carape. Nije valjda da je u svih "50" slucajeva uvijek bio on taj koji je unistio vezu. :roll:

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2010, 16:30 
Eh, sad su sve perfektne...


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jan 2010, 16:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
jellyfish je napisao:
zLo_krme je napisao:
cicak je napisao:
Daj ......nađite mi zensko koje ispunjava sve kvalitete i koje je vjerno jednom muskarcu!!!

hahaha, pa ja, naravno. miss perfect :iconbiggrin:


Ma da, svaka je vjerna jednom, a do sad ih je svaka imala po 50. Ko je vjeran taj ne mijenja cesto tipove kao carape. Nije valjda da je u svih "50" slucajeva uvijek bio on taj koji je unistio vezu. :roll:


Koja je tebe nagazila pa se tako ponasas? :roll:
Otkud ti znas koliko je koja cura imala momaka? Uostalom, sta te briga koji si po redu? Dok si jedini ovo ispred je manje bitno.

U krajnjem slucaju, i EiLeen i veve su ovo napisale u saljivom tonu.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2010, 17:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Vau. :)
Znam da je napisano u saljivom tonu, evo da sad stavim smijesak da se ne shvati pogresno. Drugo, nisam ni mislio na njih dvije nego uopste govoreci, sto se moze vidjeti i iz napisanog teksta.
Uglavnom, osnovna poruka teksta je da je vecina ljudi vjerno jednom/jednoj dok se ne pojavi bolji. Na zalost, to nije ni malo romanticno ali kod vecine cinjenice govore tako. 8)

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2010, 19:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
O bože. Pa naravno da će svako otići ako se zaljubi u nekog drugog. Pa i ja sam ostavljena od strane moje najveće ljubavi do sada... I šta, treba da govorim da su svi muškarci govna jedna pokvarena, prevaranti, zlice, on tu mene da ostavi, ko je on?! Ma daj, molim te....
Što kaže Vanja, bitna je sadašnjost, ni futur ni perfekt ne trebamo gledat.... :iconbiggrin: U trenutku se uživa.
Ja sam se šalila da sam miss perfect, niko na ovom svijetu nije perfektan. Al meni je neka osoba perfektna dok, recimo, tebi nije... Tako da je sve individualno.

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2010, 20:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
V@nja je napisao:
jellyfish je napisao:

Ma da, svaka je vjerna jednom, a do sad ih je svaka imala po 50. Ko je vjeran taj ne mijenja cesto tipove kao carape. Nije valjda da je u svih "50" slucajeva uvijek bio on taj koji je unistio vezu. :roll:


Koja je tebe nagazila pa se tako ponasas? :roll:
Otkud ti znas koliko je koja cura imala momaka? Uostalom, sta te briga koji si po redu? Dok si jedini ovo ispred je manje bitno.

U krajnjem slucaju, i EiLeen i veve su ovo napisale u saljivom tonu.



Pa, ja se nisam bas potpuno salila. Ja nisam imala 50 momaka iza sebe, niti cu ikada dostici taj broj. Zapravo i ne zelim toliko da ih imam iza sebe. Ipak, bilo bi to previse! A ja jesam verna svakoj osobi sa kojom sam u vezi. Uvek je tak bilo,i bice. To mogu i napamet da kazem , jer znam kakva sam ja osoba. A ako me jednom samo prevari taj neko, ti zavrsavam svaku pricu medju nama. Tako da, svidja mi se tip muskaraca koji znaju kak da se postave prema devojci i da znaju na pravi nacin da pokazu osecanja. I da cene taj odnos!

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2010, 21:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2009, 18:22
Postovi: 1395
Lokacija: Москва
savršeno nesavršena je napisao:
Dalje,bitno je da je pravoslavac i da je Srbin.

То је најважнија ствар, а све остало је детаљи :D

_________________
Не бој се непријатеља - у најгорем случају те могу убити. Не бој се пријатеља - у најгорем случају те могу издати. Бој се равнодушних - они нити убијају нити издају, али само уз њихову прећутну сагласност на земљи постоји издајство и убиство


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2010, 21:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Pa i ne bas .. al' dobro :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2010, 22:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Dec 2008, 21:05
Postovi: 221
Lokacija: Univerzitet "Posejdon"- friske diplome na kilu i po pola kile
Руjа je napisao:
savršeno nesavršena je napisao:
Dalje,bitno je da je pravoslavac i da je Srbin.

То је најважнија ствар, а све остало је детаљи :D


uz takav pristup neizostavno ide i: ...da je "odsluzio vojsku"... :lol:

_________________
(NE)ZAVISNI PROAFRICKI UNIVERZITET/KOLEDŽ "POSEJDON":diplome na kilu i po pola kile.Lokacija na pijaci i u najblizoj napustenoj fabrici.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2010, 22:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Uglavnom, osnovna poruka teksta je da je vecina ljudi vjerno jednom/jednoj dok se ne pojavi bolji. Na zalost, to nije ni malo romanticno ali kod vecine cinjenice govore tako.


Dok s ovako pesimisticnim stavom neko pristupa vezi .. to mora da ode u qrac ..

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2010, 22:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5945
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
zLo_krme je napisao:
Citiraj:
2. Врло емоционалан, расположење може брзо променити у супротном смеру. Рањив. Људи могу лако повредити га и чак не приметити ово. Изгледа као весео човек, али у срцу је тужан романтичар. Има софистиковну психичку организацију и богати унутрашњи свет.

Ne volim vrlo emocionalne. Ne volim ljude koji brzo mijenjaju raspoloženje, pogotovo zbog svake gluposti. Ne volim ljude koje lako možeš povrijediti. Volim stijene od ljudi, ne volim pi*kice, da prostiš. Ne volim tužne nego vesele romantičare. Meni nisu romantične neke izlizane stvari ni tužne knjige.... Meni je romantičan doručak koji mi momak donese, pa mi cijela soba na kafu zamiriše... A ne sad neke plačljive romantične izlive...
Volim realiste i ljude čvrstog karaktera. Volim ljude koji su svjesni svojih kvaliteta i cijene sami sebe. Volim ljude koji znaju šta treba odgovoriti u datom trenutku. Ne volim svađalice, volim da se diskusija vodi na određenom nivou i bez uvreda. I tako još svašta nešto, ugl, ovaj mi se iz opisanog čini neki jadnik s kojim nikad ne bih bila :iconbiggrin:


Potpisujem!

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2010, 14:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
i sta rekosmo.......vecini kolegica ovdje pase tip muzijaka:
Imam trosoban stan, X5, vikendicu na planini, na moru takodje, gliser.... i ne trazim nista samo se hvalim..a??

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2010, 07:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
scorsese je napisao:
uz takav pristup neizostavno ide i: ...da je "odsluzio vojsku"... :lol:

Nekad se i o ovome vodilo računa, ako nije služio vojsku znači da ima neku "falinku" (manu) :D

Jedno je kakve su osobe sa kojima smo bili ili sa kojima smo sada, a sasvim nešto drugo kakav tip muškaraca nam se sviđa, tj. kakav je naš zamišljeni "šablon" idealnog muškarca.
I obično, svaka žena završi sa muškarcem koji uveliko odskače od tog zamišljenog šablona. A kako se to desi, pa desi se zbog više okolnosti.
Prema tome možemo pisati o onome šta nam se sviđa, a obično realnost je sasvim drugačija.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2010, 08:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2921
Lokacija: još mAlo i tU smo
Jest jest, zelje su jedno a mogucnosti sasvim drugo!

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2010, 22:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Talija je napisao:
scorsese je napisao:
uz takav pristup neizostavno ide i: ...da je "odsluzio vojsku"... :lol:

Nekad se i o ovome vodilo računa, ako nije služio vojsku znači da ima neku "falinku" (manu) :D

Jedno je kakve su osobe sa kojima smo bili ili sa kojima smo sada, a sasvim nešto drugo kakav tip muškaraca nam se sviđa, tj. kakav je naš zamišljeni "šablon" idealnog muškarca.
I obično, svaka žena završi sa muškarcem koji uveliko odskače od tog zamišljenog šablona. A kako se to desi, pa desi se zbog više okolnosti.
Prema tome možemo pisati o onome šta nam se sviđa, a obično realnost je sasvim drugačija.


Pa uvijek imas onu opciju, da uzmes nekog sa potencijalom, pa ga vaspitas...moja cura je, recimo, vrlo vjesta na tom polju (smajli)

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2010, 22:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 13:37
Postovi: 1342
Lokacija: u ambisu suštine
Popokatepetl je napisao:

Pa uvijek imas onu opciju, da uzmes nekog sa potencijalom, pa ga vaspitas...moja cura je, recimo, vrlo vjesta na tom polju (smajli)



to uvijek treba da se odvija al simultano, na obe strane :D

_________________
i teletabisi su ljudi :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs