banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 15 Jun 2024, 22:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sledeća

Који тип мушкараца вам се свиђа?
1. Овај човек има заповеднички карактер и воли да командује људима. У емотивном смислу, често може да покаже хладну равнодушност. Али он може бити занимљива особа. 3%  3%  [ 1 ]
2. Врло емоционалан, расположење може брзо променити у супротном смеру. Рањив. Људи могу лако повредити га и чак не приметити ово. Изгледа као весео човек, али у срцу је тужан романтичар. Има софистиковну психичку организацију и богати унутрашњи свет. 20%  20%  [ 7 ]
3. Он живи по правилима. Он зна шта жели и шта треба да жели у овом животу. Има негативан став према страсти и их сматра фактором дестабилизације. У друштву људи обично сматрају га примерним човеком. 11%  11%  [ 4 ]
4. Има жртвени карактер. Он може да напусти своје личне интересе и може да живи за другог човека. Има јаке воље, али ретко то показује, jер ово се манифестује у његовим акцијама. 6%  6%  [ 2 ]
5. Други 60%  60%  [ 21 ]
Ukupno glasova : 35
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Dec 2009, 14:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
MonaLisa je napisao:
Zašto? :lol:
Btw, ovog tvog Japija nigdje ne vidim, ili sam ćorava ili ova moja gripa djeluje na mene. :oops:


Takvi koji hoce sve da mi daju i sve da mi uzmu me jednostavno plase. 8) :lol:

Japi mi je ispao na prvom ovom testu.

I mene hvata neki grip. Kmeeee
:(

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 15:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Joj vas :D Koja gomila žena na jednom mjestu :D
Juče sam upoznala jedno 20 momaka... Svi različiti i na svoj način zanimljivi, al mene niko nije zainteresovao... Mislim da imam problem... :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 15:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
zLo_krme je napisao:
Joj vas :D Koja gomila žena na jednom mjestu :D
Juče sam upoznala jedno 20 momaka... Svi različiti i na svoj način zanimljivi, al mene niko nije zainteresovao... Mislim da imam problem... :lol:



Pa u kojoj ja vukojebini živim, a ona tamo po 20 momaka na dan upoznaje! :O


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 15:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
MonaLisa je napisao:
zLo_krme je napisao:
Joj vas :D Koja gomila žena na jednom mjestu :D
Juče sam upoznala jedno 20 momaka... Svi različiti i na svoj način zanimljivi, al mene niko nije zainteresovao... Mislim da imam problem... :lol:



Pa u kojoj ja vukojebini živim, a ona tamo po 20 momaka na dan upoznaje! :O


Ne kaze nas mudri narod, zalud,: "Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju".

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 15:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Jel to opet nešto na račun mojih godina? :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 15:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
zLo_krme je napisao:
Joj vas :D Koja gomila žena na jednom mjestu :D
Juče sam upoznala jedno 20 momaka... Svi različiti i na svoj način zanimljivi, al mene niko nije zainteresovao... Mislim da imam problem... :lol:


Ne, samo si izbirljiva. 8)
Ili bas trazis nesto specificno, sto doticni nisu posedovali, ili barem nisi nasla to sve u jednom. :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 16:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
MonaLisa je napisao:
zLo_krme je napisao:
Joj vas :D Koja gomila žena na jednom mjestu :D
Juče sam upoznala jedno 20 momaka... Svi različiti i na svoj način zanimljivi, al mene niko nije zainteresovao... Mislim da imam problem... :lol:



Pa u kojoj ja vukojebini živim, a ona tamo po 20 momaka na dan upoznaje! :O

Studentski grad, jebiga...
HugoLina je napisao:
Ne, samo si izbirljiva. 8)
Ili bas trazis nesto specificno, sto doticni nisu posedovali, ili barem nisi nasla to sve u jednom. :lol:

Aj, ja jesam izbirljiva... Al svi su bili super... Stvarno gomila super ljudi sinoć.... I to ponedeljkom hahahahha.... Al izgleda da se meni ozbiljno sviđa jedan što ga sinoć nisam vidjela... A taj nije izrazio želju da me pozove na kafu.... I tako.... :lol: :lol: :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 16:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
zLo_krme je napisao:
Juče sam upoznala jedno 20 momaka... Svi različiti i na svoj način zanimljivi...
Al izgleda da se meni ozbiljno sviđa jedan što ga sinoć nisam vidjela... A taj nije izrazio želju da me pozove na kafu.... I tako.... :lol: :lol: :lol:


Upravo na to sam mislila 8)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 17:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
MonaLisa je napisao:
Citiraj:
Romantičar
On treba da bude poeta, neko ko ima veliko srce i ko ume da sluša i da vas razume. S takvim čovekom ćete uživati u trenucima nežnosti, ljubavi i pažnje… Zajedno ćete hodati po oblacima… Pružiće vam osećaj potpunog prihvatanja i bezuslovne ljubavi. Treba da proverite da li vaš princ ume povremeno da se prizemlji i da li je u stanju da izlazi na kraj s realnim životnim problemima, koji svakako, iako ih mi ne želimo, postoje.


Ma kakav bi to bajkovit život bio :lol:

Hahahah, isto romantičar. A kako su meni glupi ovi testovi, sad sam u čudu što sam uopšte rješavala. :lol:

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 19:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
HugoLina je napisao:
zLo_krme je napisao:
Juče sam upoznala jedno 20 momaka... Svi različiti i na svoj način zanimljivi...
Al izgleda da se meni ozbiljno sviđa jedan što ga sinoć nisam vidjela... A taj nije izrazio želju da me pozove na kafu.... I tako.... :lol: :lol: :lol:


Upravo na to sam mislila 8)

Budala, nikako da me pozove na kafu.. Uzeću stvar u svoje ruke hahahah :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2009, 18:34 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Dec 2009, 11:42
Postovi: 48
Lokacija: Sarajevo
Moj tip muškarca :levat koji *ebe sve živo na putu ali mene voli.To je klasika i stvarnost.Daj ......nađite mi muško koje ispunjava sve kvalitete i koje je vjerno jednoj ženi!!! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2009, 19:40 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Dec 2009, 11:42
Postovi: 48
Lokacija: Sarajevo
Gobac? :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2009, 14:01 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2009, 18:07
Postovi: 13
Lokacija: tu negde...
Mora biti lep i zgodan da bih ga primetila.Dušu,karakter itd. ne vidim golim okom tako da,mora mi prvo izgledom privući pažnju.Nakon toga sledi razgovor tokom kojeg je bitno da je duhovit i inteligentan.Slika bez tona ipak nije dovoljna.Sledeći na redu su životni stavovi-bitno je da se podudaraju.Materijalna strana je nebitna jer ja imam dovoljno para ali je bitno da se nečim bavi u životu.Može i na gradjevini da radi,samo da ne besposličari jer takve tipove prezirem.Bitno je i da nema neki gadan porok.Ja živim zdravo i ne bih podnela nekoga ko pije,kocka,puši 2kutije dnevno...Dalje,bitno je da je pravoslavac i da je Srbin.Eto,to je ukratko moj tip muškarca.

_________________
Herr Good,Herr Lucifer
Beware
Beware.
Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2009, 14:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
savršeno nesavršena je napisao:
Mora biti lep i zgodan da bih ga primetila.Dušu,karakter itd. ne vidim golim okom tako da,mora mi prvo izgledom privući pažnju.Nakon toga sledi razgovor tokom kojeg je bitno da je duhovit i inteligentan.Slika bez tona ipak nije dovoljna.Sledeći na redu su životni stavovi-bitno je da se podudaraju.Materijalna strana je nebitna jer ja imam dovoljno para ali je bitno da se nečim bavi u životu.Može i na gradjevini da radi,samo da ne besposličari jer takve tipove prezirem.Bitno je i da nema neki gadan porok.Ja živim zdravo i ne bih podnela nekoga ko pije,kocka,puši 2kutije dnevno...Dalje,bitno je da je pravoslavac i da je Srbin.Eto,to je ukratko moj tip muškarca.


cicak drugar moj prijavljuj se na ovak konkurs...imas prodju samo taku :cat:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2009, 14:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
cvox je napisao:
savršeno nesavršena je napisao:
Mora biti lep i zgodan da bih ga primetila.Dušu,karakter itd. ne vidim golim okom tako da,mora mi prvo izgledom privući pažnju.Nakon toga sledi razgovor tokom kojeg je bitno da je duhovit i inteligentan.Slika bez tona ipak nije dovoljna.Sledeći na redu su životni stavovi-bitno je da se podudaraju.Materijalna strana je nebitna jer ja imam dovoljno para ali je bitno da se nečim bavi u životu.Može i na gradjevini da radi,samo da ne besposličari jer takve tipove prezirem.Bitno je i da nema neki gadan porok.Ja živim zdravo i ne bih podnela nekoga ko pije,kocka,puši 2kutije dnevno...Dalje,bitno je da je pravoslavac i da je Srbin.Eto,to je ukratko moj tip muškarca.


cicak drugar moj prijavljuj se na ovak konkurs...imas prodju samo taku :cat:

Ovom molbom javljam se na

K O N K U R S

te vam ovom prilikom u prilogu saljem svoju biografiju.
molim vas, ukoliko imate previse zainteresiranih, i ukoliko ce konkurs podlijegati svim pravnim propisima i zakonskim regulativama, bez pretenzija prilikom unajmljivanja, i ukoliko ce se traziti strucnost na polju interesovanja i polju djelovanja, molim da se moj zahtjev uvazi, bez mogucnosti odbijanja.

Hvala unaprijed,
potpis,
Cicak

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2010, 17:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
lol... a dotični nikad nije stavio sliku na forum.. i mene zanima kako izgleda....

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2010, 13:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
savršeno nesavršena je napisao:
Mora biti lep i zgodan da bih ga primetila.Dušu,karakter itd. ne vidim golim okom tako da,mora mi prvo izgledom privući pažnju.Nakon toga sledi razgovor tokom kojeg je bitno da je duhovit i inteligentan.Slika bez tona ipak nije dovoljna.Sledeći na redu su životni stavovi-bitno je da se podudaraju.Materijalna strana je nebitna jer ja imam dovoljno para ali je bitno da se nečim bavi u životu.Može i na gradjevini da radi,samo da ne besposličari jer takve tipove prezirem.Bitno je i da nema neki gadan porok.Ja živim zdravo i ne bih podnela nekoga ko pije,kocka,puši 2kutije dnevno...Dalje,bitno je da je pravoslavac i da je Srbin.Eto,to je ukratko moj tip muškarca.


Da mi je vidjeti na sto doticna lici kad ima ovoliko zahtjeva. Iz teksta bi se reklo da je u pitanju neka princeza ili u najmanju ruku plemkinja. Ako ne snizi kriterije plasim se da ce tesko naci tipa kojem se bas sve ove karakteristike uklapaju. 8) Upravo trazenje savrsenog partnera je uzrok povecanja sve veceg broja samaca i razvoda brakova.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2010, 18:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Dec 2008, 21:05
Postovi: 221
Lokacija: Univerzitet "Posejdon"- friske diplome na kilu i po pola kile
savršeno nesavršena je napisao:

Tema posta: Re: Bračni krevet loš za vezu i zdravlje
PostPoslato: 30 Dec 2009, 20:52

Znači da kažem mužu da večeras ide u dnevnu da spava?Bezveze...




ja znam njenog muza, kockamo zajedno, evo njegove slike ->

Slika

_________________
(NE)ZAVISNI PROAFRICKI UNIVERZITET/KOLEDŽ "POSEJDON":diplome na kilu i po pola kile.Lokacija na pijaci i u najblizoj napustenoj fabrici.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2010, 19:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Kora je napisao:
Daj ......nađite mi muško koje ispunjava sve kvalitete i koje je vjerno jednoj ženi!!! :D


Znam dvojicu. Jednog ti mogu ponuditi, drugog ljubomorno cuvam za sebe :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2010, 22:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Daj ......nađite mi zensko koje ispunjava sve kvalitete i koje je vjerno jednom muskarcu!!!

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs