banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 03:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Nov 2008, 21:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
Izvinjavam se, pogrešno sam razumjela.

Onda, ako misliš da to ima smisla i ako si spreman na to da možda budeš i odbijen, pokušaj. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2008, 22:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Svaka cast vime kad se mozes zaljubiti sa 33 godine, ja sam mladji ali sam davno postao imun na to, djevojke to vide pa izgube i one interes a moj dobrocudni osmijeh koji ne skidam sa lica tumace kao podsmijeh pa hoce i petom na mene :D :)
Prije sam se zaljubljivao u svoje iluzije i idealizacije, danas vidim da je to sve to sto jeste a kad prestane sanjarenje o princezama i kad otvorim oci vidim samo prazninu. Ali vjerujem da bih mogao zavoliti djevojku koja ima neiskvarenu dusu i ono nesto iz prica o vilama u sebi :D, po mogucnosti da je pastirka i da zna svirati frulu :D, samo je problem sto ona ne bi mene zavoljela kad bi vidjela koliko sam besposlen kad pisem ovakve postove :D :)

Šifra: tražim-situiranu :D

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2008, 23:10 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13217
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
kad stariji muskarci nalete na mladje uvijek dodje do neceg dubljeg. :D

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2008, 00:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Evo glavno pravilo, gledam cisto na NASLOV teme a ne na uvodni post:

Citiraj:
U ljubavi postoje pravila???


U ljubavi postoje igraca dva
prvi si ti, drugi sam ja,
i cim se stvori vise od tog’ broja
ni po koju cenu vise neces biti moja ...

Ipak, jedan doktor je to rekao i ja to postujem.

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2008, 02:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
http://www.youtube.com/watch?v=PssgXdzZgb0

Zna covjek znanje :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2008, 10:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
V@nja je napisao:
http://www.youtube.com/watch?v=PssgXdzZgb0

Zna covjek znanje :lol:

hahha kume ,jel ovo i tvoja pjesma :wink:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2008, 11:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Jebi ti to :lol:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2008, 17:49 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Nov 2008, 14:12
Postovi: 9
Lokacija: 560km od banjaluke
nucleargirl je napisao:
općenito govoreći, kad stariji muškarci nalete na puno mlađe cure, na pamet im je samo odvesti ih što prije u krevet. Nadaju se da su naivne i da će ih lako ''obrlatiti'' imajući na umu njihove mlade godine. Pa i jesu mnoge naivne....
Ali ima i slučajeva kad dođe do nečeg dubljeg....pa šteta da onda godine budu prepreka.
eto toliko....

:D :D :D pronasla sam se u ovovm drugom ali na to se i nadovezuje ovo prvo jer verujem u ovo drugo da moze da dodje do neceg iskrenog :D komplikovano :-k

_________________
Brevior saltare cum deformibus viris est vita!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2008, 20:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
azdajica-ny je napisao:
V@nja je napisao:
http://www.youtube.com/watch?v=PssgXdzZgb0

Zna covjek znanje :lol:

hahha kume ,jel ovo i tvoja pjesma :wink:


:lol:

Citiraj:
Jebi ti to :lol:


Kol'ko ce te samo tuziti zbog ovoga :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2008, 22:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
nucleargirl je napisao:
općenito govoreći, kad stariji muškarci nalete na puno mlađe cure, na pamet im je samo odvesti ih što prije u krevet. Nadaju se da su naivne i da će ih lako ''obrlatiti'' imajući na umu njihove mlade godine. Pa i jesu mnoge naivne....


Ne znam zasto vecina cura misli da je muskarcima samo jedno na umu.I zasto bi stariji bili gori od mladjih po tom pitanju. prije da bi se mladji tako ponasali. Pa i mi se znamo zaljubiti i osjecati. Ne mislimo ni mi samo na odvodjenje u krevet. Nego na mnogo ozbiljnije stvari.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2008, 01:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
ajkula je napisao:
Jebi ti to :lol:

sto je babi milo,to joj se i snilo :D

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2008, 01:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Sep 2008, 00:09
Postovi: 114
Lokacija: U planinama Wu Tanga
azdajica-ny je napisao:
ajkula je napisao:
Jebi ti to :lol:

sto je babi milo,to joj se i snilo :D


Reče azdajica-ny gledajući se u ogledalo...

_________________
There'll be the breaking of the ancient western code, all the lousy little poets coming round tryin' to sound like Charlie Manson...
-The Future- Leonard Cohen


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2008, 10:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
Shaolin Drunkard je napisao:
azdajica-ny je napisao:
ajkula je napisao:
Jebi ti to :lol:

sto je babi milo,to joj se i snilo :D


Reče azdajica-ny gledajući se u ogledalo...

hahahah,a jok,azdajica ne igra po pravilima tako da... 8)

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2008, 15:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Sep 2008, 00:09
Postovi: 114
Lokacija: U planinama Wu Tanga
...tako da mora na dodatna zatezanja, fejs lifting i slično.

_________________
There'll be the breaking of the ancient western code, all the lousy little poets coming round tryin' to sound like Charlie Manson...
-The Future- Leonard Cohen


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2008, 15:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
Shaolin Drunkard je napisao:
...tako da mora na dodatna zatezanja, fejs lifting i slično.

grijesis sinko,grijesis,azdajica je zadovoljna svojim izgledom(babe su u trendu,a rekoh vec,piletina bolja od botoxa :lol: )
nego kakve to veze ima s ovom temom :lol:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2008, 16:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Sep 2008, 00:09
Postovi: 114
Lokacija: U planinama Wu Tanga
azdajica-ny je napisao:
Shaolin Drunkard je napisao:
...tako da mora na dodatna zatezanja, fejs lifting i slično.

grijesis sinko,grijesis,azdajica je zadovoljna svojim izgledom(babe su u trendu,a rekoh vec,piletina bolja od botoxa :lol: )
nego kakve to veze ima s ovom temom :lol:


Ja te samo upozoravam , pošto kažeš da si u trendu a to znači da moraš da budeš korak ispred ostalih.(i bez toga nema piletine) :wink:

I ima veze sa temom kao što ja i ti imamo veze sa istorijom civilizacije.
Znači apsolutno.... 100%...

Znaš onu pjesmu REM-a
It's the end of the world as we know it, and I feel fine
e ovo ima veze sa izborom Obame za presjednika... ali to je neka druga priča.

_________________
There'll be the breaking of the ancient western code, all the lousy little poets coming round tryin' to sound like Charlie Manson...
-The Future- Leonard Cohen


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2008, 18:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
vim je napisao:
Sta mi se desilo. Upoznao sam djevojku prosle sedmice na novom radnom mjestu koja mi se vrlo svidjela. I fizicki a pogotovo duhovno. A cini mi se i ja njoj, bar po ponasanju zakljucujem. :love6: Ona izgleda kao da ima oko 25 godina, a ima 19. A ja izgledam takodje kao da imam 25 a imam 33. I tako smo se fino sprijateljili i sve super, kad dodjosmo i do godina. Kad sam joj rekao koliko mi je godina iznenadila se veoma i primjecujem kao da ju je kao malo odbilo, ali jos nisam siguran. Puno mi se svidja a ne znam sta sad, evo vec sedmicu dana razmisljam i naletih na ovu temu. I pricamo i sinoc na poslu i vidim ispituje me neugodne stvari, imam li porodicu i sl. Ja kazem, nemam, ne mislis valjda da sam toliko star iako zna koliko imam ali da to ne znaci da trebam imati vec porodicu pogotovo zato sto se ne osjecam kao da mi je toliko. A zaista se osjecam i ponasam kao da mi je 25 tako da mnogi pa i ona zakljucuju na prvi pogled da mi je toliko. Bojim se da su je godine odbile :cry: iako se ja osjecam kao da nemam toliko godina a i ona izgleda starija nego sto jeste. Napominjem da mi je veoma tesko naci osobu koja mi se svidja pogotovo psiholoski i duhovno kao ova. Jer u slaganju nikad nebi rekao niko da je tolika razlika medju nama kad bi nas pogledao. Izgledamo skoro kao ista generacija. I sad mi je bas zao ako sve propadne zbog godina. Cini mi se kao da se promijenio malo odnos njen prema meni nakon saznanja o mojim godinama ali nisam jos siguran. :cry: Sta vi mislite?

p.s. znam da mi ne mozete pomoci, ali mi je lakse kad to iznesem i volio bih da cujem vasa misljenja i savjete


dragi vime, nema potrebe da razbijas toliko glavu o tome da li i kako da joj pridjes, s obzirom da si primetio da su joj tvoje godine zasmetale. ako ti se tako jako svidja ti joj pridji, pa sta bude! znam da ovo cak glupo zvuci, lakse je reci nego uraditi, ali tim potezom nemas sta da izgubis, jer jos uvek nista nemas, mozes samo da dobijes. a ako se ti njoj zaista svidjas, definitivno ces da dobijes! meni da prodje neki tip koji je u nekim tridesetim godinama, a da se pritom i on meni svidja ja ne bih razmisljala o tome kolika je razlika izmedju nas! doduse, ja sam starija od te tvoje devojcice, pa mozda zrelije razmisljam. poenta je da je normalno s njene strane sto se povukla saznavsi za razliku u godinama, ali da ti to treba reci nesto o njoj! a to je da ona ipak nije zrela za decka tvojih godina, bez obzira sto se tako cini u nekim drugim stvarima. imam osecaj da ako se nesto i desi medju vama da nece dugo trajati, kad tad ces shvatiti da je ona premlada za tebe. ipak, njoj je tek 19 godina! ti sa svoje 33 godine ipak drugacije shvatas zivot i vezu i sve, za razliku od nje. nisam sigurna da ti i ona pojam veze shvatate na slican nacin! cova, ti vec trebas da razmilsljas o vezi koja vodi u brak... naravno, polako, ali mislim da ti ova devojka nece odgovarati, na duge staze! a da ides iz veze u vezu, u tvojim godinama isto je bezveze! mislim, nisi ti zasao u ne znam koje godine, ali mislim da shvatas sta hocu da kazem.

u svakom slucaju, podrzavam te u svemu! uradi sta ti srce i pamet kazu, mada su obicno u kontradiktornom odnosu, pa kud puklo da puklo! sve je to zivot!!!

srecno! i da nam kazes kako je prosao sudbonosni susret!

pozdrav! :)

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2008, 21:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Hvala Veveruska. I ja nesto razmisljam da li je to dobro. Najbolje ce biti da jos neko vrijeme upoznam pa onda. Pa vidjecu jos sta ce biti, postepeno vrijeme ce pokazati. :wink:

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2008, 21:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Sep 2008, 00:09
Postovi: 114
Lokacija: U planinama Wu Tanga
Pošalji mi njenu sliku i ja ću ti reći da li se isplati. Ako može golišava.

_________________
There'll be the breaking of the ancient western code, all the lousy little poets coming round tryin' to sound like Charlie Manson...
-The Future- Leonard Cohen


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2008, 14:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
vime,ne vjeruj nikad zeni koja laze...ok ?!

a ona kao je zagrizla pesha....ona je legla makar ti im'o 55 godina :wink:

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs