banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Maj 2024, 00:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 176 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Jun 2010, 06:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
zLo_krme je napisao:
Glupost...
Citiraj:
4. Žene koje ne poštuju partnerove roditelje

Muškarci koji su učestvovali u ovom istraživanju izjavili su između ostalog da nisu poželjne one žene koje nisu naklonjene partnerovim roditeljima i otvoreno pokušavaju svog partnera da okrenu protiv njih.

A ovo je u Italiji posebno... Mora da su istraživanje vršili ovdje.. Svakom momku je mama najbolja žena na planeti i djevojka mora biti kao mama... Al niko nije kao mama... :roll: Užas...
Ono što ja ne volim to su mamini sinčići kao ovo gore navedeno. Pored toga mrzim kad se roditelji petljaju u vezu i misle da je njihov sin bogom dan... E nije... :lol:
Ne volim pasivne muškarce. Volim dinamiku - na svakom planu. Ako neko stalno govori da će nešto da odradi (npr. traženje posla) i nikako ne uspijeva, to mi je ufff... :confused2:
Ono što me privuče na prvu je znanje. Dakle, neću se uopšte osvrtati na fizički izgled. Znanje i način kako priča sa mnom...
Odbija me glupost, prepotentnost, "ja sam najpametniji" stav i "pun sam para, želiš li me?" stav...



"popravi ovo, popravi ono" "idi traži posao, ne možemo više ovako" "jesam li ti rekla" "tvoja mama je zla žena" "prestani da srčeš supu" "ta košulja ti nikako ne stoji" "jel ti uopšte planiraš naše ljetovanje"

E vidiš, većina muškaraca jednostavno traži ženu koja prosto, jednostavno ne smara.
To je svetinja. Sve ostalo se oprašta :)

Razgovarao sam sa zrelijim ženama koje kažu da su u mladosti sa muškarcima/muževima pravile velike greške jer su prije brakova imale sve isplanirano i nisu slušale šta muškarci žele, jednostavno su znale u koju školu će im nerođena djeca ići, kojim sportom će se baviti, kakve će im biti zavjese u dnevnom boravku, koja će biti boja drveta trpezariskog stola i slično...
A to su sve karakteristike uredne, brižne i porodično nastrojene žene, koja želi i porodicu i ugled u društvu, a i karijeru...
To, nažalost, guši i odbija muškarce. Muškarac mora biti slobodan u srcu, on nije navikao da ga neko uzme i stavi u vitrinu, on voli da prinosi lovinu koju ulovi u divljini na oltar porodice i zadovoljno gleda kako mladunčad jedu...

molim te, definiši mi dinamiku. da li je to "make my day" ili "imam sjajan plan ajde sa mnom i nemoj ništa pitati" ni jedna od te 2 krajnosti nije dobra...

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 07:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Krme, momci koji postuju majke postovace i svoje zene. I cemu ljubomora na svekrve? One su ih odgojile takve, kakve ih mi volimo. Zar im ne bi trebale biti zahvalne za to?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 07:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Da, postoje muškarci kojima je mama na prvom mjestu, supruga je (skoro) marginalna ličnost.
"Mama bolje kuva od tebe, mama mi donese ne moram ja sam, mama mi ugađa..."
Ko je u tom slučaju kriv?
Pošto je mlada supruga marginalna ličnost u životu svoga muža ona svu svoju pažnju i požrtvovanost okreće prema svome sinu praveći od njega svoga zavisnika, te tako kad poraste taj sin opet traži u svojoj supruzi mamu. Sve se vrti u krug.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 07:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Period zabavljanja, prije braka, je period u kome se posmatraju osobine partnera, njegovo ponasanje prema nama, okolini.. Ne kazem da se ne moze prevariti u procjeni i da nema osoba koje se vjesto prikrivaju u plast savrsenosti ali takva, patoloska, ovisnost o majci se primijeti vrlo rano. Najveca zabluda koju sebi mozemo napraviti je misao da mozemo nekoga promijeniti.


Da je meni taj sto mu mama bolje kuha pa da kuha za nas oboje :D I kucu bi joj dala da mi spremi i ves popegla i djecu odgaja. Ma sve 8)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 07:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Postoje mame koje su zaista nesebične i sinovu suprugu prihvate kao svoju, a postoje i one koje misle da imaju ekskluzivno pravo na sina, te da ta mlada supruga nema pojma o životu i pronalazi joj hiljadu mana.
Najbolje je kada se potrefi da je neko normalan u glavi (s obje strane), onda se sve lako dogovori i suživot je lak, inače...

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 11:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Talija je napisao:
Postoje mame koje su zaista nesebične i sinovu suprugu prihvate kao svoju, a postoje i one koje misle da imaju ekskluzivno pravo na sina, te da ta mlada supruga nema pojma o životu i pronalazi joj hiljadu mana.
Najbolje je kada se potrefi da je neko normalan u glavi (s obje strane), onda se sve lako dogovori i suživot je lak, inače...

O ovom sam govorila...

@Euroth:
pa ni žene ne vole momke koji smaraju.... Mrzim u globalu ljude koji smaraju - bilo da su muškog ili ženskog pola...
Citiraj:
Razgovarao sam sa zrelijim ženama koje kažu da su u mladosti sa muškarcima/muževima pravile velike greške jer su prije brakova imale sve isplanirano i nisu slušale šta muškarci žele, jednostavno su znale u koju školu će im nerođena djeca ići, kojim sportom će se baviti, kakve će im biti zavjese u dnevnom boravku, koja će biti boja drveta trpezariskog stola i slično...

Mrzim ovakve žene.. Podsjećaju me na našu kućnu prijateljicu. Obe njene kćerke su naslijedile ovo. Sad ima 3 takve čvake... Užas...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 12:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Sve je to do kućnog odgoja, nemoguće da niti jedna snaha nije dobra za svekrvu i obratno, to što današnje devojke odrastaju kao nekulturne damice i princeze sa poremećenim sistemom vrednosti to je već nerešiv problem, trenutno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 13:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Little angel je napisao:
Kad će nas više prestati analizirati?! :angry3:


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Dodjavola!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Moja omiljena, ali kontradiktorno, ne glavna osobina djevojaka. Duhovitost. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 13:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2008, 17:47
Postovi: 653
Lokacija: Banja Luka
Obrazloži! :D

:P Nisam nužno mislila samo žene kad će prestati analizirati, nego i muškarce - ljude uopšte, al eto ako ti je draže stavljam naglasak na žene - mislim stvarno dokle?!? 8)

_________________
Maybe I just wanna touch U feel your warm inside again.
Maybe I just wanna hurt U the sweetest pleasure is me
I don't know why but I love to see U cry
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 13:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Little angel je napisao:
Obrazloži! :D

:P Nisam nužno mislila samo žene kad će prestati analizirati, nego i muškarce - ljude uopšte, al eto ako ti je draže stavljam naglasak na žene - mislim stvarno dokle?!? 8)


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Joj andjela, ne kontas primitivni sovinisticki humor ni jedne sekunde....
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D



Odoh, have some work to do. No more time to laugh.

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 16:45 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39450
Lokacija: Месечева икра
le_papillon je napisao:
Ko bi se uopšte družio s osobom koja je uvijek namrgođena, nezadovoljna, ne poštuju ljude oko sebe, i još je 'najpametnija' na svijetu? :confused3:

A zato niko neće sa mnom da se druži........ :D
ajkula je napisao:
Krme, momci koji postuju majke postovace i svoje zene. I cemu ljubomora na svekrve? One su ih odgojile takve, kakve ih mi volimo. Zar im ne bi trebale biti zahvalne za to?
Svaka čast.
Plus,moja mama je grozna ali je zato njen tata super.......

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 16:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Ocito je nekima problem kad zena zna sta zeli od sebe, sta ocekuje od svog muskarca i sta zeli postici u zivotu i trudi se da to i ostvari. :roll:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 16:51 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39450
Lokacija: Месечева икра
Je li to meni upućeno?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 16:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Jok, nego uopsteno, dolazi se do tog zakljucka, citajuci ovu temu. :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 17:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
_zoka je napisao:
le_papillon je napisao:
Ko bi se uopšte družio s osobom koja je uvijek namrgođena, nezadovoljna, ne poštuju ljude oko sebe, i još je 'najpametnija' na svijetu? :confused3:

A zato niko neće sa mnom da se druži........ :D
ajkula je napisao:
Krme, momci koji postuju majke postovace i svoje zene. I cemu ljubomora na svekrve? One su ih odgojile takve, kakve ih mi volimo. Zar im ne bi trebale biti zahvalne za to?
Svaka čast.
Plus,moja mama je grozna ali je zato njen tata super.......

Ama...
Imala sam problema samo s jednom mamom, s ostalima sam bila ok... Al znam cure kojima su svekrve ili nesuđene svekrve bile užas... Nisam odgojena kao princezica, niti se tako ponašam. Problem je što su neke majke broj 1 u sinovom životu i hoće da tako i ostane. Doživjela sam smicalice da nam žena ne da auto kad izađemo jer kao njoj treba, pa onda moramo kilometre pješačiti,... Doživjela sam da mi se uputi i poneka ružna riječ, dvosmisleno naravno. Onda kad joj odgovorim, ja sam kučka... Ma daj...
A ti muškarci koje smo voljeli ili volimo - pa mislim da nešto nauče i od oca,.
@Ajkula: tvoja svekrva ili kako ćemo je već nazvati je meni operisala krajnike i po meni se čini ok žena. Al ko će ga znati...
Ovdje ne govorim o poštovanju roditelja - ja sam njihove roditelje oduvijek poštovala i zahtijevala da se poštuju moji. Samo ne volim kad se neko miješa u vezu.

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 17:46 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39450
Lokacija: Месечева икра
Jbg,znam i ja braću koje su žene zavadile to tačke da više ne razgovaraju.Hoćemo onda okriviti i sve supruge?Mislim da je stvar i kako se snajka postavi....Moja stara nije imala problema sa mojom babom iako su živjeli u "zajednici"...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 19:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
_zoka je napisao:
Jbg,znam i ja braću koje su žene zavadile to tačke da više ne razgovaraju.Hoćemo onda okriviti i sve supruge?Mislim da je stvar i kako se snajka postavi....Moja stara nije imala problema sa mojom babom iako su živjeli u "zajednici"...

pa nisu ni sve mame ni svekrve iste,ne znam kakva ti je bila baba,ali mama ti je divna zena i vjerovatno je imala debele zivce da izadje na kraj s babom(ja polazim od svoje babe koja je egoisticni namcor i poprilicno teska svekrva)

joj od cega vi sve nauku pravite... :roll:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 19:25 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39450
Lokacija: Месечева икра
Baba mi je bila super.......:D.Svi smo mi super.......:P

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 19:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
_zoka je napisao:
le_papillon je napisao:
Ko bi se uopšte družio s osobom koja je uvijek namrgođena, nezadovoljna, ne poštuju ljude oko sebe, i još je 'najpametnija' na svijetu? :confused3:

A zato niko neće sa mnom da se druži........ :D


Tvoj avatar sve govori. :D :D :D

Bezveze je bilo kakvo genralisanje, jednostavno mislim da takve osobine svakome smetaju ukoliko su baš izražene. Što Talija odlično reče i podsjeti na temu - energetski vampiri. A i vi ste sad navalili na svekrve, brate... jes' gadno biti svekrva. :lol:

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2010, 19:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Al zato je odlično biti tetka :iconbiggrin:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 176 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs