banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 21:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 52 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Avg 2008, 07:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
hemija izmedju njih postoji, ali nista se ne desava.


Osoba koja jednu vezu započinje prevarom u drugoj vezi, je beskičmenjak i lažov. Postavlja se pitanje koliko se čovjek može osloniti na takvu osobu. Što je bitno pitanje ako neko želi ozbiljnu vezu.

Ako neko ne želi ozbiljnu vezu, i ne zna šta hoće, i dosadno mu/joj je, onda sve može jer je sve svejedno, pa i ta hemija je muljava i kilava baš kao i njeni činioci. :P

_________________
A ja zebem od mnogo mišljenja...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2008, 07:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Kod:
cetvrto za vrijednog W@ltera koji se uvijek nadje tamo gdje treba  - Je si li ti stvarno uvijek toliko odmjeren u zivotu ili nas foliras. I nemoj mi samo reci da nisi nikada dosao u iskusenje. Znas ono... zabranjene misli ako nista dr.

Daleko sam ja od toga kako me ti opisujes :lol:
Moje razmisljanje je samo da brak nije jednomjesecna veza pa da se "druzimo" sa kolegama s posla kad god hocemo. Ako brak ne stima onda brate razlaz i svako na svoju stranu nevazno ima li nekog drugog ili ne. akvi brakovi "ubijaju" ljude...ali ostjati u njemu i "druziti" se sa strane...

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2008, 07:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:23
Postovi: 1563
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
elena78 je napisao:
Prica je istinita! :D Ima li neko ideju kako ovu zavrzlamu :confused2: rijesiti, tj. sta bi vi uradili?

On ima djevojku , sa kojom se zabavlja vec stoljecima. Cini se da ljubav izmedju njih jos traje, ili je pusta navika.
Ali u toj prici pojavljuje se zena koja je udana ( mlada, zgodna, atraktivna itd.). Njih dvoje
su "poslovno" vezani. I sad...javljaju se obostrane simpatije ( usput da napomenem da on poznaje njenog muza) a isto tako zna da njihov brak ne funkcionise bas najbolje. On nije siguran ni sta bi ona htjela. A isto tako nije siguran je li vrijedno rizikovati svasta nesto zbog takvog necega. Stvar u tome je da...ako ste skontali.. hemija izmedju njih postoji, ali nista se ne desava. Pitanje za muskarce je sta bi ste uradili na njegovom mjestu, a za zene ...sta drugo vec sta bi ste uradile na njenom mjestu? :D


Ne znam samo koja si ti ovdje. Ova atraktivna poslovna zena ili ova koju ce njen momak prevariti?
Po meni stvari ce se poceti rijesavati kada ovo dvoje odu negdje na poslovni put na otpr. dva dana. Tamo ce mu ona reci da ima probleme u braku i kako je njen muz nekad odvratan i da misli da je vara. Onda ce nas momak nju malo tjesiti i to ce se sve dogadjati uz casu nekog prikladnog vina i onda ce otici do sobe. Tamo ce strasno voditi ljubav.
Cica mica gotova je prica :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2008, 07:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
fantastikus1 je napisao:
elena78 je napisao:
Prica je istinita! :D Ima li neko ideju kako ovu zavrzlamu :confused2: rijesiti, tj. sta bi vi uradili?

On ima djevojku , sa kojom se zabavlja vec stoljecima. Cini se da ljubav izmedju njih jos traje, ili je pusta navika.
Ali u toj prici pojavljuje se zena koja je udana ( mlada, zgodna, atraktivna itd.). Njih dvoje
su "poslovno" vezani. I sad...javljaju se obostrane simpatije ( usput da napomenem da on poznaje njenog muza) a isto tako zna da njihov brak ne funkcionise bas najbolje. On nije siguran ni sta bi ona htjela. A isto tako nije siguran je li vrijedno rizikovati svasta nesto zbog takvog necega. Stvar u tome je da...ako ste skontali.. hemija izmedju njih postoji, ali nista se ne desava. Pitanje za muskarce je sta bi ste uradili na njegovom mjestu, a za zene ...sta drugo vec sta bi ste uradile na njenom mjestu? :D


Ne znam samo koja si ti ovdje. Ova atraktivna poslovna zena ili ova koju ce njen momak prevariti?
Po meni stvari ce se poceti rijesavati kada ovo dvoje odu negdje na poslovni put na otpr. dva dana. Tamo ce mu ona reci da ima probleme u braku i kako je njen muz nekad odvratan i da misli da je vara. Onda ce nas momak nju malo tjesiti i to ce se sve dogadjati uz casu nekog prikladnog vina i onda ce otici do sobe. Tamo ce strasno voditi ljubav.
Cica mica gotova je prica :D

To ce biti tek pocetak.

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2008, 08:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
poprilicno komplikovana prica
uostalom ako je on u vezi, a ona udana to je gotova stvar, osim ako ne misle varati svoje partnere

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2008, 09:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
blue je napisao:
Citiraj:
hemija izmedju njih postoji, ali nista se ne desava.


Osoba koja jednu vezu započinje prevarom u drugoj vezi, je beskičmenjak i lažov. Postavlja se pitanje koliko se čovjek može osloniti na takvu osobu. Što je bitno pitanje ako neko želi ozbiljnu vezu.

Ako neko ne želi ozbiljnu vezu, i ne zna šta hoće, i dosadno mu/joj je, onda sve može jer je sve svejedno, pa i ta hemija je muljava i kilava baš kao i njeni činioci. :P


blue, nemoj plashiti ljude ( i to, vaki su, naki su ). pusti ih da se gooze, nemoj da budemo agencija za spasavanje brakova ili sprecavanja bludi i razvrata. po tebi, jbt. sve se mora zvati "veza". nije ovo veza, ovo vuche na fuck shemu i to je to.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2008, 11:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Jbt, pa je li vama ista sveto?
Ako osjecas da brak ne funkcionise, probaj to rijesiti sa partnerom. Ako se ne moze rijesiti, razlaz! Pa tek onda ganjaj hemiju s kime hoces. Ako ti racunas na te izlete za koje tvoj muz ili zena nece saznati, nikad od tebe ozbiljnog covjeka biti nece. I nisi se onda ni trebao zeniti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2008, 14:01 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:34
Postovi: 51
100 ljudi - 100 cudi :roll:

Ne znam samo koja si ti ovdje. Ova atraktivna poslovna zena ili ova koju ce njen momak prevariti?

Pridji da ti sapnem, a mozda ti kazem ko su ostali... mozda je cak i neko sa foruma :evil3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2008, 16:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jul 2008, 15:55
Postovi: 176
elena78 je napisao:
Prica je istinita! :D Ima li neko ideju kako ovu zavrzlamu :confused2: rijesiti, tj. sta bi vi uradili?

On ima djevojku , sa kojom se zabavlja vec stoljecima. Cini se da ljubav izmedju njih jos traje, ili je pusta navika.
Ali u toj prici pojavljuje se zena koja je udana ( mlada, zgodna, atraktivna itd.). Njih dvoje
su "poslovno" vezani. I sad...javljaju se obostrane simpatije ( usput da napomenem da on poznaje njenog muza) a isto tako zna da njihov brak ne funkcionise bas najbolje. On nije siguran ni sta bi ona htjela. A isto tako nije siguran je li vrijedno rizikovati svasta nesto zbog takvog necega. Stvar u tome je da...ako ste skontali.. hemija izmedju njih postoji, ali nista se ne desava. Pitanje za muskarce je sta bi ste uradili na njegovom mjestu, a za zene ...sta drugo vec sta bi ste uradile na njenom mjestu? :D


sta je ovo sapunica neka jebote? :roll: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2008, 17:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
elena78 je napisao:
Prica je istinita! :D Ima li neko ideju kako ovu zavrzlamu :confused2: rijesiti, tj. sta bi vi uradili?

On ima djevojku , sa kojom se zabavlja vec stoljecima. Cini se da ljubav izmedju njih jos traje, ili je pusta navika.
Ali u toj prici pojavljuje se zena koja je udana ( mlada, zgodna, atraktivna itd.). Njih dvoje
su "poslovno" vezani. I sad...javljaju se obostrane simpatije ( usput da napomenem da on poznaje njenog muza) a isto tako zna da njihov brak ne funkcionise bas najbolje. On nije siguran ni sta bi ona htjela. A isto tako nije siguran je li vrijedno rizikovati svasta nesto zbog takvog necega. Stvar u tome je da...ako ste skontali.. hemija izmedju njih postoji, ali nista se ne desava. Pitanje za muskarce je sta bi ste uradili na njegovom mjestu, a za zene ...sta drugo vec sta bi ste uradile na njenom mjestu? :D

Može još i matični broj. Tvoj i od ostalo troje, da to malo proverim...

Nego, kao što kolegica XIX reče, sve to treba jebat', pa ćemo videti šta dalje...

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2008, 17:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:23
Postovi: 1563
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
elena78 je napisao:
100 ljudi - 100 cudi :roll:

Ne znam samo koja si ti ovdje. Ova atraktivna poslovna zena ili ova koju ce njen momak prevariti?

Pridji da ti sapnem, a mozda ti kazem ko su ostali... mozda je cak i neko sa foruma :evil3:


Slatkisu prisla sam ti, sapni. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2008, 17:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
100 ljudi, 100 ćudi, 100 žena, 200 sisa, nema tu filozofije nikakve.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2008, 11:54 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:34
Postovi: 51
Ili se mi ovdje nismo dobro razumjeli od samog pocetka ili vi volite od svakog posta napraviti sprdnju i cirkus! Cast izuzecima koji svakoj temi prilaze ozbiljno npr. W@lter i sl.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2008, 13:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
Ja mislim da je ta osoba vec odlucila..samo ceka potvrdu sa druge strane....
a ovdje je postavljena tema...da bi je mi podrzali, kako bi se ona lakse za svoje postupke opravdala samoj sebi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2008, 13:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
Tajnica je napisao:
a ovdje je postavljena tema...da bi je mi podrzali, kako bi se ona lakse za svoje postupke opravdala samoj sebi...


Ko zna, zna ! :D 8)

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2008, 13:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Tajnica je napisao:
Ja mislim da je ta osoba vec odlucila..samo ceka potvrdu sa druge strane....
a ovdje je postavljena tema...da bi je mi podrzali, kako bi se ona lakse za svoje postupke opravdala samoj sebi...


tuzno je ako trazi opravdanje za svoje postupke i to jos ovdje

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2008, 17:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2005, 01:29
Postovi: 618
Lokacija: Burkittsville
Da sam na mjestu te djevojke, naravno da ne bih prevarila muza, a pogotovo da razorim (eto cisto sto je meni u braku lose) drugu vezu, pa kakva god da je. To je malo sebicno...Da li je njihova veza navika ili ne, nije moja stvar, koja sam u braku, a pogotovo da bude izgovor za prevaru mog muza i unistavanje neke djevojke koja nema pojma da pokusavam biti druga cura u zivotu njenog momka. Ako je ta ljubav toliko jaka ja bih razgovara sa svojim muzem a "kolega" neka razgovara sa svojom djevojkom. Ali sa obzirom da niko od njih dvoje ne znaju sta zapravo hoce, sramota je o tome uopste i raspravljati, a za zenu koja je u braku je obicna djetinjarija. Ona je nesretna, pa ce to izlijeciti na ovaj nacin? Jadno...

poz

p.s. umjesto da se bavi problemima izmedju sebe i svog muza, ona se brine o vezi sa kolegom? Kako odlucna zena!!! Cisti primjer osobe koja samo gleda na svoje dupe!

_________________
Born in grief, raised in hate,
Helpless to defy his fate,
Let him run, let him live,
But do not forget what we cannot forgive!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2008, 22:45 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:34
Postovi: 51
Boze ljudi, stvarno ne shvatam, :roll: od teme sta bi bilo kad bi bilo tj. kad bi vi dosli u sl.situaciju kako bi se ponijeli ( a takvih tema je vecina na forumu) vi pravite toliku dramu. Ili su to odgovori :- ma kres varijanta i gotova stvar ili postavljate ljude na vjesala. Evo obecavam, od mene nema vise tema na osnovu zivotnih(mojih ili tudjih nebitno) iskustava, jer cu biti izgleda protjerana sa foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2008, 22:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
pa toliko su šturo okolnosti opisane, zaista je nezahvalno analizirati. .recimo ono " nesretna u braku" može da bude milion stvari.. koliko i kako nesretna? Od toga mnogo toga zavisi...

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2008, 23:05 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:34
Postovi: 51
THE END 8)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 52 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs