banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 15:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Nov 2008, 22:46 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
rekoh ja tebi cekaj dok se Rimljanka probudi, :D pa onda vidis i drugu stranu.

prijatelju, jednostavno zaboravi je.

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2008, 23:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2008, 23:36
Postovi: 951
Lokacija: Banjaluka
Kol´ko kukanja mila majko... :roll: A sta bi sa onim sedam na jedan???Jos uvijek je njih 6 koje cekaju na tebe :evil3: ali mozda ni jedna nije ona prava mozda je neka osma ili deveta,ali mozda nije ni jedna .Samo je zivot jedan i prekratak je da bi se razocaravali i mislili kako je ovaj put to stvarno to.Udri brigu na veselje i probaj neku drugu djevojcicu,djevojku,zenu! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2008, 23:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
malka je napisao:
Kol´ko kukanja mila majko... :roll: A sta bi sa onim sedam na jedan???Jos uvijek je njih 6 koje cekaju na tebe :evil3: ali mozda ni jedna nije ona prava mozda je neka osma ili deveta,ali mozda nije ni jedna .Samo je zivot jedan i prekratak je da bi se razocaravali i mislili kako je ovaj put to stvarno to.Udri brigu na veselje i probaj neku drugu djevojcicu,djevojku,zenu! :D

Pa nije iz BL da je 7 na 1 hihihi :)
Ma niposto djevojcice i djevojke, samo ZRELE djevojke ili zene, postedi sebe nerviranja i sikirancije i uzivaj u ljubavi...

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2008, 23:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
malka je napisao:
Kol´ko kukanja mila majko... :roll: A sta bi sa onim sedam na jedan???Jos uvijek je njih 6 koje cekaju na tebe :evil3: ali mozda ni jedna nije ona prava mozda je neka osma ili deveta,ali mozda nije ni jedna .Samo je zivot jedan i prekratak je da bi se razocaravali i mislili kako je ovaj put to stvarno to.Udri brigu na veselje i probaj neku drugu djevojcicu,djevojku,zenu! :D


To je isto kao kad kazes ima 6 milijardi ljudi, zasto zalis za prijateljem. Nije problem sto nema dovoljno cura, momaka, prijatelja itd., nego je problem kad si emotivno vezan za odredjenu osobu i 6 milijardi ljudi u tom trenutku je ne mogu zamijeniti. Naravno, vrijeme lijeci rane pa kasnije to prodje ali u pocetku ne vidis nikog ko bi mogao zamijeniti tu osobu. Znaci, problem nije u statistici i broju, vec emocijama vezanim za iskljucivo tu osobu.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Nov 2008, 01:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2008, 23:36
Postovi: 951
Lokacija: Banjaluka
pa o tome ti govorim,sad je bitnija ona jedna nego 1000 drugih,razumijem ja tebe ali ti mene ne kontas.Tako sam ti i ja jednom mislila i uzalud stukla godine i godine,naravno misleci da je on pravi,i onda..............Sad uzivam sa nekim drugim :D .A i ti probaj,odboluj ali malo i kratko i vozi dalje ,navali i ne gubi vrijeme.Sve ce doci na svoje samo mani se price o "pravim"curama,zenama,drugarima,prijateljima i sl.U ovom svijetu plastike i materijalizma najbolje je ne ocekivati puno inace ne gine ti opet isto.A sve ce to doci na svoje "kao nagazna mina,kad se najmanje nadas" :D PS:najbolje su zene sa njima najnanje muke,ali dobre su i ove druge svaka na svoj nacin :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Nov 2008, 10:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
vim je napisao:
Hristov je napisao:
Vime, inace nisam pristalica veza sa takvom razlikom u godinama, pogotovo kad su mladji u pitanju, pa ne mogu da kazem da mi je zao sto te odbila, ali naravno ljudski je da ti bude zao bilo koga kome je tesko. Moras uzeti u obzir da si ti momak zreo za zenidbu i da bi svaka cura pomislila da ces joj nakon krace veze ponuditi brak, a nije svaka djevojka od 19-20 godina spremna i voljna za brak. Da je ona ravnodusna prema tebi ne bi se strecnula kad si joj spomenuo godine.


Prosle sedmice nije bila ravnodusna, cak me je zvala puno puta telefonom a i na izlazak. Medjutim sve se promijenilo za jedan dan. Ne znam sta se desilo. Da li joj je neko rekao nesto ili je u pitanju sta drugo ne znam.


Citiraj:
Jesi li stvarno toliko pogodjen koliko sam stekao utisak iz tvojih postova?


Jesam. Vec smo poceli izlaziti i odjednom ovo.


dragi vim, vidim da smo ovde svi jako zainteresovani za tebe i tvoju stvar i zelimo silno da ti pomognemo, ali ja ti necu reci sta da radis, jer glupo je da ti iko od nas ko ne poznaje licno, da ti dajemo svete kad ne znamo ni tebe, a kamoli nju. ti znas sebe i samo ti mozes sebi pomoci ili odmoci! ono sto cu ti samo reci jeste da malo sumiras stvari. 1. pokvareno je sa njene strane da ti daje laznu nadu pozivajuci te na izlaske i zovuci te cesto, a da u startu zna da nista od vas nece biti, a zna da bi ti hteo! 2. ako je ona i htela nesto sa tobom, ali je promenila milsljenje zbog nekih prica sa strane, akonto tvojih godina ili cega vec, onda je takva balavica, da ne trebas uopste da zalis za njom. ja pizdim na ljude ciji su kontovi tako konzervativni i priprosti. zivimo u XXI veku i ono sto definitivno ne postoji je razlika u godinama. a i koja je to razlika, covece ti tek 30 godina imas. nije mi jasno kako ljudi odbacuju lepe stvari koje im se nude. nije vam ni pruzila priliku za druzenje i nesto jos lepse, a vec se boji kako bi ti mozda da je zenis posle odredjenog vremena. a ko zna, mozda bi se ona u tebe vise zaljubila nego ti u nju, pa bi mozda ona tebe pitala za brak, a ne ti nju! :D malo se salim. 3. ne slazem se bas sa Hristovim kad kaze da je pokazatelj njene neravnodusnosti upravo njen negativan stav prema tvojim godinama! mislim da je upravo suprotno. to je upravo pokazatelj njene ravnodusnosti. jer, da ona hoce tebe, ona bi te uzela i da imas 50. i bolelo bi je dupe sta ce svet da kaze.

jedan savet te ceka u tvojim porukama.

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Nov 2008, 10:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
@vim
Hm, zašto sanjam da me obiđe? Pa bajke ne postoje, misliš da ja ne bi volela da i dan danas verujem u to?
Ali ne želim da ulazim sada u dubinu... Potrajalo bi... A i nije vreme ni mesto...

Ehhh što se tiče te tvoje devojčice....
Znaš kako se kaže "lepota je u oku posmatrača", pa još kad si zaljubljen....

Slažem se sa veverushka-om, ali i to može biti dvosekli mač...
U tom periodu je velika razlika... Ona je još dete a on...
U ovom slučaju verujem da joj je imponovalo da se interesuje za nju neko tih godina... A ko će ga znati...
Ma u svakom slučaju, jedno iskustvo više, sve to bude i prođe...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Nov 2008, 10:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
nekad brze dodje, nego sto prodje, ali otprilike je tako...

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2008, 23:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Nov 2008, 19:20
Postovi: 148
Tina_Queen;) je napisao:
...ne mozete biti s nekim zato sto je mnogo stariji ili mladji od vas, problem?


Nije..
(jedino ako nije krivično delo)

.
Tina_Queen;) je napisao:
..zaljubljeni ste u decka/djevojku najbolje/g prijateljice/prijatelja...??itd...sta cete uraditi??? :-?


Zaljubljena u momka najbolje drugarice... nikad nisam bila... a i kad bih bila... hm... opet ne bih bila zaljubljena.

(imam tu nesreću da se drugarici sviđaju mutavci 8) )


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2008, 12:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
mozda je bolje reci srecu! :D

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2008, 15:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Ko su "mutavci"? Pretpostavljam da su to dobri momci. Zestoki momci koje cure vecinom vole mozda nisu mutavci ali zato kad tuku svoje cure kasnije mutira im dnk od udaraca (promijeni se redosljed nukleotida od udaraca) pa im djeca opet postaju mutavci. :lol: I kako god okrenes djeca budu mutava. :P

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2008, 15:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Nov 2008, 19:20
Postovi: 148
Pod mutavcem se misli na momka koji je nesposoban da održi vezu.. tj. kad je cura primorana sve sama da radi, da prva sve počinje, da sve sama odlučuje, da prva preuzima incijativu.. dok je momku sve do Australije ravno i nije ga briga.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2008, 19:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2008, 23:36
Postovi: 951
Lokacija: Banjaluka
Pa mozda mu se ne svida takva cura pa se pravi mutav :D
A dali u ljubavi postoje pravila neznam jos uvijek ali valjda postoje jer znam sigurno da postoje izuzetci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2008, 04:33 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Succuba je napisao:
Pod mutavcem se misli na momka koji je nesposoban da održi vezu.. tj. kad je cura primorana sve sama da radi, da prva sve počinje, da sve sama odlučuje, da prva preuzima incijativu.. dok je momku sve do Australije ravno i nije ga briga.



sto bi djiboni rekao nekad je predivno "kad zena ima petlju da te uzme k sebi onda kad si slab. divno je kad cutim snagu njenu koja vadi me iz moga blata van."

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2008, 16:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Nov 2008, 19:20
Postovi: 148
malka je napisao:
Pa mozda mu se ne svida takva cura pa se pravi mutav :D


Bash to shto mu se ne svidja i shto nema petlju da raskine ga chini mutavcem.. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2008, 17:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
ja iz ovih postzova izvodim jedan jasan zakljucak: muskarci (cast izuzecima) su mutavci! jel' moze tako? 8)

ha, ha... :lol: :lol: :lol:

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2008, 00:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Nov 2008, 19:20
Postovi: 148
:happy8: :happy8: :iconbiggrin:
Ma.. ima još nade za nih... valjda se ugledaju na one bolje, endemske primjerke vrste.. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2008, 15:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
....................... :lol: :lol: :lol:

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2008, 16:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2008, 15:01
Postovi: 135
Lokacija: garsonjera kod stočni pijac
Nemojte da vrijeđate moj pol, to nije fino...

Vas dvije kada bi vam zalijepili na čelo "pravog muškarca" i dali ogledalo da nosate svaki dan ni tada nebi skontale šta je to...

_________________
FREE DON VITO... STOP TERROR!!!
http://myspace.com/donvitoisinnocent


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2008, 18:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Nov 2008, 19:20
Postovi: 148
A kojeg si ti to pola??? :iconbiggrin:

"Pravi muškarac" se ne lepi po čelu, već negde drugde... :D
A teško da bi i stao.....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs