banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 50 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Ubistva
PostPoslato: 24 Apr 2017, 15:33 
Citiraj:
Austrijski penzioner Božidar D. (77) rano jutros u selu Barič kod Golupca krenuo je u krvavi pir kada je hicima iz pištolja likvidirao svog sina Miroslava, suprugu Radu i šuraka Pavla, a snaju Goricu ranio. Potom je u dvorištu crkve pucao sebi u glavu. Kako saznajemo do stravičnih ubistava je došlo zbog svađe oko imanja sa sinom i njegovom ženom.



http://www.blic.rs/vesti/hronika/pobio- ... ref=fbblic


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 24 Apr 2017, 22:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Sin je sin, ali međa je međa. J*balo majku, da ne povjeruješ...

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 24 Apr 2017, 22:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Da je barem prvo pucao u sebe...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 27 Maj 2017, 12:25 
Citiraj:
U Srednjim Jakupovićima kod Prijedora jutros se dogodilo dvostruko ubistvo i u toku je uviđaj, potvrđeno je u Policijskoj upravi Prijedor.

Uviđaj obavlja dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka u saradnji sa policijskim službenicima iz Prijedora.

“Na licu mjesta je i ljekar mrtvozornik, a sve ostale podatke o tome šta se dogodilo javnost će, nakon uviđaja, obavijestiti Okružno javno tužilaštvo i dežurni tužilac”, navode iz Policijske uprave Prijedor.

Uvistvo u Srednjim Jakupovićima prijavljeno je policiji jutros oko 08:00 časova.

Kako nezvanično saznajemo počinalac je sjekirom ubio ženu sa kojom je bio u postupku razvoda braka i nepoznatog muškarca kojeg je zatekao sa njom. Nakon zločina predao se prijedorskoj policiji.





http://www.atvbl.com/sjekirom-ubio-zenu ... o-sa-njom/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 30 Maj 2017, 12:07 
:(

http://www.atvbl.com/preminula-djevojka ... cke-pumpe/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 31 Maj 2017, 06:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
Zbog 100 evra....što se nije ubio, bolje bi bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 31 Maj 2017, 07:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Kristina Kaplanović je rođena 20. aprila 1997. godine u Užicu. U septembru 2016. godine počela je da radi kao prodavac na benzinskoj stanici "Veliki Mokri Lug 1", a u novembru prošle godine je prešla na poziciju kasira“, saopštio je NIS.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 02 Jun 2017, 09:20 
Citiraj:
Pedesetdevetogodišnji D.C. iz Kotor Varoša uhapšen je zbog sumnje da je ispred ugostiteljskog objekta u mjestu Šiprage iz pištolja ubio četrdesetjednogodišnjaka, potvrđeno je “Nezavisnim”.“Nezavisne” nezvanično saznaju da je ubijen Radoslav Cvijanović, a da je uhapšen Dragiša Cvijanović. Kako je saopšteno iz Policijske uprave Banjaluka, teško ubistvo počinjeno je sinoć oko 21.40 časova.Upucani muškarac je od zadobijenih povreda preminuo u Domu zdravlja Kotor Varoš. Osumnjičeni je nedugo nakon zločina identifikovan i uhapšen, a pronađen je i pištolj, koji će poslužiti kao dokaz u krivičnom postupku.


http://www.banjaluka.com/aktuelno/2017/ ... umnjiceni/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 03 Jun 2017, 07:22 
Citiraj:
Suđenje za ubistvo banjalučkog fotografa Aleksandra Mujčinovića došlo je do završnih riječi. Optužena Kristina Jovković plakala je pred sudijom, ali to porodici ubijenog ništa nije značilo. Traže maksimalnu kaznu.

U završnim riječima na suđenju Kristini Jovković za ubistvo Aleksandra Mujčinovića, tužilac Dalibor Vrećo sumirao je dokaze i iskaze svjedoka – na optuženoj nije bilo tragova silovanja i davljenja, pa otpada njena teza da ga je ubila u samoodbrani, zaključio je Vrećo. Pred kameru nije htio, ali tvrdi da je njegov tim uspio da dokaže ubistvo s predumišljajem.


http://www.atvbl.com/zavrsne-rijeci-na- ... lnu-kaznu/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 05 Jun 2017, 15:23 
Citiraj:
Kristina Jovković (32) osuđena je u Okružnom sudu u Banjaluci na 12 godina zatvora zbog ubistva fotografa Aleksandra Mujčinovića (44) zvanog Aki, koga je izbola nožem.


http://www.srpskacafe.com/2017/06/krist ... a-zatvora/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 05 Jun 2017, 19:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
A poslije šest godina će da izađe za dobro vladanje...

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 06 Jun 2017, 01:16 
Meni nije jasno da se takve dve suprotnosti nadju jedno za drugo. Aki kao lik koji je teska dobrica i ona ovakva kakva jeste.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 20 Jun 2019, 07:46 
Citiraj:
Pripadnici Policijske uprave Banjaluka u roku od sat vremena uhapsili su Aleksandra Bubnjevića osumnjičenog da je ubio Miroslava Tatića u banjalučkom naselju Lazarevo, saznaje Srna.

Prema saznanjima Srne, sinoć oko 23.30 časova sin žrtve Dejan Tatić prijavio je policiji da je našao oca na kućnom pragu sa ubodnom ranom.

Policija je odmah izašla na lice mjesta, a nakon sat vremena zaustavljeno je vozilo u blizini Parka Mladen Stojanović kojim je upravljalo lice za koje se sumnjalo da je ubio sugrađanina.

Sa njim u vozilu bila je i maloljetna ženska osoba.

Uprkos naporima ljekara, Miroslav Tatić je nakon pokušaja reanimacije preminuo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 20 Jun 2019, 08:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Iz prvog komentara ispod ove vijesti na BLPortalu jasno je da su za ubistvo (koje se valjda desilo jer se otac umijesao u svadju sina i ubice oko djevojke) krivi Mile, Lukac i vlast.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 20 Jun 2019, 09:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Jel morate svaku tragediju usrati sa sprdnjom oko Lukaca? Aj sad sinip da postavi komentare sa BN portala pa da nastavimo standardno.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 20 Jun 2019, 09:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Nema ovde sprdnje, ja bih volio da ovakvi skotovi priglupi pocrkaju od gladi zajedno s familijiama jebo ih Lukac i oni njega. Kopcas?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 20 Jun 2019, 09:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
Ima li razlike izmedju njih i onih koji pisu o specijalcima iz Engleske, koji su dosli da sruse Milu, koji udaraju na institucije kako bi srusili RS?
Evo ja zelim i tim priglupim skotovima da pocrkaju od gladi zajedno sa familijama jebali ih Englezi, Amerikanci i oni njih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 20 Jun 2019, 10:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
NoisyBoy je napisao:
Ima li razlike izmedju njih i onih koji pisu o specijalcima iz Engleske, koji su dosli da sruse Milu, koji udaraju na institucije kako bi srusili RS?
Evo ja zelim i tim priglupim skotovima da pocrkaju od gladi zajedno sa familijama jebali ih Englezi, Amerikanci i oni njih.

Saglasan, svako takmicenje u tome ko ce biti gluplji treba kaznjavati kao u Sjevernoj Koreji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 20 Jun 2019, 10:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Kad vidim ova tri naroda i tri vlasti i tri opozicije, dodje mi da trazim diskurs kojim bi opravdao eugeniku. Fuj priglupi skotovi, bez srama i stida. Aj sto si glup, al sto poginu da dodješ u javnost i drzis slovo nekome. Mamu vam jebem zrebate svi pocrkati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubistva
PostPoslato: 20 Jun 2019, 11:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
manitu uci da svira je napisao:
Nema ovde sprdnje, ja bih volio da ovakvi skotovi priglupi pocrkaju od gladi zajedno s familijiama jebo ih Lukac i oni njega. Kopcas?

Kopcam da trebamo na jednoj temi balegati o Lukacu i Davoru i Dodiku sa njihovim sljedbenicima, a ovakve teme postediti toga.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 50 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs