banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 808 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Mar 2014, 16:26 
Evo da ne brljam onu temu, da imamo negdje stavljati crne vijesti iz svijeta...

Citiraj:
Ein Passagierflugzeug ist bei der spanischen Ferieninsel Gran Canaria ins Meer gestürzt. Dies meldete die staatliche Nachrichtenagentur Efe unter Berufung auf die Rettungsdienste.

Putnicki avion kod Gran Canaria u Spaniji je pao u more...


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Mar 2014, 17:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Otimas Fikretu 'ljeb
:D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2014, 17:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Fali se što je naučio njemački. :D





Da, grozno je što se zajebavamo na ovoj temi.

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2014, 17:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Prosto nije znao kako da nastavi smarati sa nemackim tekstovima, pa je nasao crnu hroniku za to...

Velika je mogucnost da tema zavrsi brisanjem, cuj Crna hronika iz sveta :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2014, 18:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
A tek što je prva vijest, pa lažna :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2014, 19:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika

Citiraj:
A tug boat ferrying a large object at sea sparked an alert off the Spanish Island of Gran Canaria after being mistaken for a crashed plane.

Local media said a aircraft had plunged into the sea close to the island and rescue services were sent to the scene.

But the Spanish authorities quickly revealed the alert was a false alarm.

Pictures of a tug boat taken from the shore showed a large white structure that at a distance resembled an aircraft's fuselage.



A zar ne liči taj objekat na Konkord? :)
Spoiler:
Slika

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2014, 19:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Fiki mu jebe znanje :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2014, 19:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Papa Franjo krstio crnog bata Obamu :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2014, 20:54 
Kad se ikad konkord prest'o proizvoditi...


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Mar 2014, 21:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Tensa, izvini, al' Fikileaks je Fikileaks. :D

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Mar 2014, 17:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ово би моглда да буде најцрња хроника, ако груне...

http://rt.com/news/yellowstone-national ... quake-225/

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2014, 17:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Manekenka ubila bivšeg dečka milionera sačmarom iz zasede

Dejli mejl / I.Z.K. | 07. 04. 2014. - 19:30h | Foto: Profimedia.rs | Komentara: 62
Britanski milioner i vlasnik lanca juvelirnica Endrju Buš(48) je ubijen pucnjem iz sačmare u svojoj vili u Španiji, a policija traga za njegovom bivšom devojkom – manekenkom Majkom Kukucovom, prenosi "Dejli mejl".

Slika
Majka Kukucova i Endrju Buš iz srećnijih vremena
Kukucova je čekala Buša u krevetu u sobi na spratu njegove vile sa sačmarom.

Kako je ispričala Bušova bivša supruga Sem Mejson, on je nedavno počeo vezu sa novom devojkom i sa njom otputovao u Kostu del Sol u Španiji.

Međutim, tamo ih je sačekala Kukucova, slovačka manekenka.

Mejsonova je medijima ispričala ono što je saznala od devojke svog bivšeg muža, a koja je želela da ostane anonimna zbog straha od Kukucove.

Ušli su u vilu i njegova devojka se popela u sobu i tamo zatekla njegovu bivšu devojku, sa kojom je raskinuo u oktobru. Ona je sišla dole i rekla Endrjuu da će ga čekati dole dok se on raspravi sa Kukucovom. Devojka ga je čekala u kolima i tada je čula pucnjavu”, ispričala je Mejsonova.

Kukucova je zatim izašla iz vile sa sačmarom, izbacila devojku iz kola i odvezla se odatle.

Devojka je zatekla ranjenog Buša i odmah pozvala policiju. Međutim, dok je policija stigla milioner je već iskrvario.

Policija traga za Kukucovom, za koju veruju da je danima čekala u vili sa namerom da ubije bivšeg dečka.


Citiraj:
Predala se manekenka koja je ubila milijardera

Bild/I. H. | 09. 04. 2014. - 15:01h izmena vesti 15:31h | Komentara: 14
Slovačka manekenka Majka Kukučova (24), koja je u španskom odmaralištu ubila svog bivšeg momka, milijardera Endrjua Buša (48), predala se u svom rodnom mestu Nova Bošaca.


Ubica i žrtva: Lepotica pucala u bogataša iz ljubomore
Policija je pretpostavljala da je Kukučova nakon zločina pobegla u Afriku, ali se to pokazalo kao netačno.

Ona je iz Španije pobegla čim je raspisana poternica za njom. Trenutno se nalazi u slovačkom zatvoru i čeka izručenje Španiji.

Pretpostavlja se da je motiv zločina ljubomora, budući da je Buš pre pola godine ostavio Kukučovu i započeo vezu sa 21-godišnjom Ruskinjom Marijom.

Marija trenutno živi sa Bušovom bivšom ženom i njihovom ćerkom.


http://www.blic.rs/Vesti/Svet/456618/Pr ... ilijardera

I ovaj Blic pukao u prvom članku piše milioner u drugom milijarder.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2014, 18:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
filozof sa vrbasa je napisao:
I ovaj Blic pukao.


Dovoljno je ovako. Postali su gori od Pressa.

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2014, 20:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika
Slika
Students Among 10 Killed in Fiery Calif. Crash (ABC News)

Citiraj:
Four-year-old Lily Quintus loved princesses, ranch dressing — on everything — and "Star Wars," said her mother, whose pleas and those of others were answered when a driver police say caused the crash that killed the girl at her Florida day care surrendered to authorities.
A manhunt across Florida ended Thursday, April 10, with the arrest of Robert Alex Corchado, 28. He was charged with leaving the scene of a deadly accident almost precisely 24 hours after the KinderCare facility in Winter Park was torn open in the wreck, killing the girl who was sitting in a classroom awaiting her afternoon snack. Fourteen others were injured, most of them children. (AP)


Crni dani za Amere, toliko nevinih dječijih života u dva dana.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2014, 15:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
SUDBINA se ponekad teško poigra s ljudima i čitavim porodicama. U samo jednom trenu, mnogi od njih izgube sve što su sticali čitavog života. Upravo to se dogodilo žiteljima zgrade na broju 16 u Ulici pošta, u pariskom predgrađu Obervilije. U jednom trenu, u požaru je uništeno 36 stanova, a među stanarima je bilo čak 11 srpskih porodica!

- To se viđa samo u filmovima. Čovek pomisli da tako nešto nikad ne može da mu se desi. A onda, za sekund, ružan san postane stvarnost - kaže za „Novosti“ Bogomir Petrović, s poslednjeg, šestog sprata, koji više ne postoji.

Bogomir, građevinac pred penzijom, i njegova supruga Roza, penzioner, koji su u Francusku došli 1998. godine iz Boljevca, sećaju se svakog trenutka i teško da će to ikad više moći da izbrišu iz sećanja.

- Gledali smo televiziju, kada smo čuli vrisak u hodniku. Otvorio sam vrata stana, a gust crni dim me je doslovno oduvao. Odmah sam bio crn do pojasa. Istog trenutka sam uzeo ženu za ruku i krenuli smo ka prozoru - prepričava Bogomir kako su izbegli tragediju.

Sreća u nesreći je bila što se fasada zgrade iz dvadesetih godina prošlog veka renovirala, pa su, sa spoljne strane, bile postavljene skele. Tako su se mnogi spasli.

- Sve je trajalo nekoliko sekundi. Kad se prepriča, duže traje. Od našeg dvosobnog stana nisu ostali ni zidovi. Sve je u pepelu - stoički podnosi Roza sve ovo što joj se trenutno događa.

Bila je ova zgrada Srbija u malom. Na prvom spratu živeli su Jankovići iz Smedereva i Idrizovići iz Novog Pazara, na drugom Stanisavljevići iz Smedereva, Trandafilovići iz Zaječara i Vekići iz Novog Sada, na trećem familija Talijan iz Azanje i Smederevci Ivanovići, četvrti sprat je nekako prošao bez naših, na petom su živeli Gajići iz Banjaluke i Ivkovići iz Umčara, a na šestom, uz Petroviće i Radovanovići iz Aleksinca! Među njima, i mnogo dece. Jedni povukli druge, tokom dugih godina pečalbe. Svi podstanari.

Kad je buknuo požar, spasavao se ko je i kako mogao. Neko skelom, neko, kome je stan s druge strane, skokom kroz prozor, kao mladi par iz Zaječara, koji se doselio pre svega desetak dana! Srećom, skakali su s drugog sprata.

- Stan mi nije zapaljen, ali je sve uništeno vodom od gašenja. Sad nemam ništa. Pustili su me ovih dana da se vratim i iznela sam samo dve najlonske kese. Celog života radim, sad ću morati sve da stičem iznova - sleže ramenima Violeta Ivanović, sekretarica, koja je u Pariz došla pre 25 godina iz Smedereva.

Zvanično, požar su izazvala - deca. Dvanaestodišnjak je priznao da je potpalio dečja kolica u prizemlju, a njegov desetododišnji brat, koji je svemu prisustvovao, to je potvrdio. Nešto slično pokušali su i nekoliko dana ranije, ali je jedan komšija ugasio vatru. Ovoga puta su uspeli. Njihovi roditelji, koji su razvedeni, došli su, kako se nezvanično saznaje, iz Alžira.

Stradali iz broja 16 sada se oblače u Crvenom krstu, spavaju u obližnjoj fiskulturnoj sali i čekaju da im opština pronađe smeštaj. Sada se svakoga dana bore s administracijom. Nalaze se u kafeu „Kod kralja kafe“ ispred zgrade i kuju planove šta dalje.

KOBNI SKOK S PROZORA

NAŠI stanari iz zapaljene zgrade su izgubili sve, ali su, bar, sačuvali živote. A moglo je da bude mnogo gore, jer je u ovoj nesreći poginulo troje ljudi, dve žene od 30 i 40 godina, poreklom iz Afrike, od kojih je jedna bila trudna, i suprug trudnice koji je kasnije preminuo u bolnici. Oni su pokušali da se spasu skokom s petog sprata. Još 18 ljudi je povređeno, od kojih troje teško.


Citiraj:
POMAGALI POPLAVLjENE - ŽIVOT je pun ironije. Do pre samo nekoliko dana, mnogi od nas su bili angažovani na prikupljanji pomoći za poplavljene u Srbiji. A sad nas zadesila vatra! Ali, bar smo osigurani, izvući ćemo se - kaže Violeta Ivanović, žureći na ko zna koji po redu sastanak u opštini.


http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/re ... a-u-Parizu

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2014, 15:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/476896/Po ... ovom-braku


Pozvao ćerku i zeta na ručak, a onda ih oboje zaklao jer se protivio njihovom braku



Citiraj:
U jednom selu u provinciji Pendžab na istoku Pakistana, ubijen je jedan mladi bračni par koji se venčao iz ljubavi ali bez saglasnosti mladine porodice, javio je danas Rojters, pozivajući se na saopštenje policije.

Majka i otac 17-godišnje devojke pozvali su nju i njenog 31-godišnjeg supruga u njihovu kuću pod izgovorom da će dobiti "porodični blagoslov" za brak, koji su sklopili 18. juna.

"Kada su došli, vezali su ih konopcem a otac devojke ih je zaklao", rekao je predstavnik tamošnje policije Rana Zašid.

Policija je uhapsila porodicu, koja je rekla da ih je ćerka osramotila sklapanjem braka sa članom "nižeg" plemena.

Britanska agencija navodi da je u mnogim oblastima Pakistana široko rasprostranjena tradicija ubijanja žena čije se ponašanje smatra neprikladnim -kao što su nedavna ubistva zbog pevanja, gledanja kroz prozor ili razgovora sa muškarcem koji nije rodjak.

Mnoge porodice smatraju udaju po sopstvenom izboru neprihvatljivom uvredom, navodi Rojters.

Prema podacima pakistanske komisije za ljudska prava, mediji su prošle godine izvestili o 869 "ubistava zbog časti", ali je taj broj veverovatno mnogo veći, jer se mnogi slučajevi ne prijavljuju.

Čak i ukoliko se ubica osudi, porodica može da mu oprosti, navodi Rojters, dodajući da mnoge porodice jednostavno odaberu člana koji će izvršiti ubistvo žene a potom formalno oproste ubici.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2014, 22:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hahah u Pakistanu treba otvoriti nuclear test site, kakvi kreteni :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2014, 17:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
srusio se jos jedan malezijski avion, sa 226 putnika na teritoriji ukrajine, letili iz amsterdama za kualalumpur

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2014, 18:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
http://www.vestinet.rs/tema-dana/ko-je- ... kvo-oruzje

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2014, 00:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/482624/MO ... o-u-pokolj


Ne zna se ko je ludji dal zrtve il ubica


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 808 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs