banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 04:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Nov 2013, 22:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ne kontam...šta je na kraju s parama?
Neko ih uzeo?
Ili nekom bilo dosadno, pa mu na pamet šta će se sad desiti s tim parama pa izmislio priču?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 02:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
kurir izrazio sumnju da je jedan dio novca dignut sa racuna, roditelji poricu, policija ce da istrazi, sajt ugasen, troskovnika nigdje, to je kratak sadrzaj ove price

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 08:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Koliko sam shvatila (neki je pravnik pisao na nekom od portala) da je novac uplaćivan na ime djevojčice (njen račun) a ne u fond, tako da sav novac ide na ostavinsku raspravu, jer ne postoji način da se novac vrati donatorima (veliki broj anonimnih donatora).

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 09:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Policija pregledala račune Ognjanovića: Nijedan dinar nije podignut

(Blic) - pre 1 sat
Inspektori beogradske policije juče su pregledali račune koji se vode na pokojnu Tijanu Ognjanović i njenu majku Jelenu. Na oba računa ostalo je više od milion i šesto hiljada evra.

U policiji tvrde i da nikakvog podizanja novca sa ova dva računa nije bilo, odnosno da nije bilo nikakvih transakcija.


Kao što je „Blic“ već pisao, građani Srbije su za lečenje Tijane Ognjanović, koja je nažalost preminula 15. jula u bolnici u Hjustonu, uplatili ukupno 2.580.000 evra. Deo novca je uplaćen bolnici u Hjustonu, a jedan manji deo iskorišćen za sahranu male Tijane. Posle toga, sa dva računa otvorena za ovu namenu porodica do danas nije podigla ni jedan jedini dinar.

U MUP kažu da će Ognjanovići biti pozvani na razgovor, ali da, kada su oni u pitanju, nema elemenata krivičnog dela.



Iako smo imali brojna pitanja Tijanin otac Nebojša Ognjanović odgovorio je „Blicu” samo kratkom SMS porukom:

„Nikakve informacije nećemo davati, jer nema svrhe. Zapitajte se i vi zašto ova priča ide baš sada? Dobro znate da je račun za pomoć maloj Tijani otvoren na njeno ime, ne radi se o fondu, i da je nakon smrti vlasnika računa potrebno ispoštovati zakonsku proceduru koju sprovodi nadležni sud. Znači, nema nikakvog pražnjenja računa!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 10:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Realno, treba se diviti silnoj količini "šupčinstva" osobe koja je pomislila "nije mi dovoljno što im je dijete umrlo, sad ću ja malo da ih handrim"...takvi smradovi se rađaju jednom svakih 100 godina...prilikom poravnanja planeta

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 10:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Nije to pojedinac, Srbi su takvi, vole leseve da razvlace k'o lesinari.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 10:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Što znamo biti pogani to je čudo. Kakve sam se pljuvačine načitala poslednjih dana o ovom slučaju...užas.
Neka mala Tijana počiva u miru...a još je puno Tijana kojima treba pomoć

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 10:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Narod koliko zna biti veličanstven toliko zna biti i pogan.
Pokušavam zamisliti ganutost ovih nesrećnih roditelja kad su vidjeli koliko hiljada i hiljada ljudi se zauzelo da skupi novac za liječenje njihovog djeteta, a onda gubitak... a zatim povrh gubitka blaćenje i ispitivanje gdje su pare.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 11:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Onaj Kurir treba zakonom zabraniti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 11:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Al džaba..koliko god Blic pisao jedno, Kurir i dalje po svom..baš me zanima šta će sad reći.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 13:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
kao blic je nesto bolji,isto sranje drugo pakovanje.

sjecam se skoro kako su ovi iz kurira lazirali oprostajno pismo oca koji je ubio svoju bolesnu cerku.koliki konj moras biti da tako nesto uradis


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 14:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
ma ne kažem da je Blic bolji, samo sam se osvrnula na njega obzirom da je Shakal prekopirao njihov tekst i obzirom da sam samo na njihovom portalu čitala malo smislenije vijesti o ovom slučaju, u smislu da je račun bio na Tijanino ime i da se novac nije mogao tek tako prebaciti.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2013, 10:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Da zavrsimo i sa tim:

Ognjanovići:Novac će ići u humanitarne svrhe

Porodica osmogodišnje Tijane Ognjanović, koja je preminula ne dočekavši transplataciju srca, saopštila je da će sav prikupljeni novac za njeno lečenje biti iskorišćen u humanitarne svrhe.

Otac preminule Tijane, Nebojša Ognjanović, rekao je novinarima da je pred Prvim osnovnim sudom formalno-pravno završena procedura (nasledstava novca sa Tijaninih računa) koja će omogućiti da se Ognjanovići novca odreknu u humanitarne svrhe.
"Nikada nismo nameravali da novac zadržimo za sebe. Nigde nismo pobegli, vidite da smo i dalje tu", kazao je Ognjanović, čiju su porodicu proteklih nedelja "razapinjali" u medijima i bez ikakvih dokaza optuživali za proneveru.

Ognjanović je napomenuo da će sa Ministarstvom zdravlja biti obavljena serija razgovora nakon koje bi trebalo da se utvrdi na koji način će novac sa računa biti potrošen.

Na današnjoj ostavinskoj raspravi, Ognjanovići su se formalno-pravno prihvatili nasledstva kojeg će se nakon dobijanja zvaničnog rešenja odreći.

"To je bilo neminovno, jer smo u ovoj situaciji zakonski jedino mi u mogućnosti da obavimo prenamenu tog novca i odreknemo se u humanitarne svrhe",
kazao je Ognjanović.

On je rekao da će ukupna cifra sa sredstava biti naknadno saopštena, a ranije se govorilo da je reč o svoti od oko 2,5 miliona evra.


Tijana Ognjanović (8) preminula je 15. jula u bolnici u Hjustonu ne dočekavši transplataciju srca za koju su sredstva prikupljana u humanitarnoj akciji u Srbiji.

Pojedini mediji ranije su objavili da je novac sa računa koji se vodio na ime preminule devojčice u Komercijalnoj banci podignut, što je demantovalo Ministarstvo unutrašnjih poslova.

Roditelji nisu želeli da komentarišu takva pisanja i naveli su da će sve biti gotovo na sudu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2013, 10:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
O čemu će se sad pisati... vjerovatno se traži neka nova žrtva/skandal.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2013, 00:40 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2009, 23:36
Postovi: 54
Lokacija: Bezdan...
Srpska posla.

_________________
Tell me what it is, that brings me back to you, tell me what it is I can't stop loving you


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2013, 01:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
A onim novinarima sa pocetka teme zelim sve najgore.




Roditelji male Tijane Ognjanović pokloniće 1,6 miliona evra Institutu za majku i dijete na Novom Beogradu.

Posle dezinformacije da su Ognjanovići pokušali da podignu novac iz banke i održane ostavinske rasprave, roditelji male Tijane Ognjanović odlučili su da novac preostao od 2.580.000 evra, a koji nije iskorišćen za njeno liječenje, poklone dječijoj bolnici, piše "Blic".

Od 2.580.000 evra koliko je sakupljeno, 1.100.000 dolara plaćeno je liječenje u Hjustonu, 87.000 evra plaćene su avionske karte i specijalni prevoz do Hjustona, a 1.600.000 dinara plaćeno je za Tijaninu sahranu.

Na dva računa, koji su se vodili na ime Tijane i njene majke Jelene, ostalo je netaknuto ukupno 1,6 miliona evra i taj novac će biti proslijeđen Institutu za majku i dijete na Novom Beogradu, piše "Blic".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2014, 21:42 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
trebao je uzeti dio novca, advokata postenog i kurir fino na sud oguliti za takvo pljuvanje i lagano zaradjivanje novca na tudjem imenu..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2014, 18:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ognjanovići donirali preostali novac od Tijaninog lečenja

Predstavnici Instituta za majku i dete i porodica Ognjanović potpisali su danas Protokol o donaciji opreme toj ustanovi

Predstavnici Instituta za majku i dete i porodica Ognjanović potpisali su danas Protokol o donaciji opreme toj ustanovi, koja će biti kupljena novcem preostalim od lečenja male Tijane Ognjanović, koja je umrla u Hjustonu ne dočekavši transplantaciju srca.

Predsednik Upravnog odbora Instituta Dušan Jovanović rekao je novinarima da je danas održana vanredna sednica tog Odbora, kojoj su prisustvovali i Ognjanovići sa advokatom, na kojoj je potpisan Protokol o donaciji neophodne opreme Institutu za majku i dete.

Jedna od tačaka Protokola, kako je rečeno na vanrednoj konferenciji za novinare, obavezuje obe strane da se do realizacije donacije ne iznose detalji u javnost.

Jovanović je naglasio da je oprema, koja je planirana da se nabavi, namenjena za svu bolesnu decu koja se leče u Institutu za majku.

"Stručni savet Instituta za majku i dete je napravio spisak opreme koja će biti nabavljena po prioritetima", naglasio je Jovanović.

Osim Jovanovića vanrednoj konferenciji za novinare prisustvovali su članovi Upravnog odbora Predrag Minić i Aleksandar Stojanović, kao i direktor Instituta Radovan Bogdanović.

Tijana Ognjanović je bolovala od restriktivne kardiomiopatije i, kad se stanje pogoršalo, bila joj je hitno potrebna transplantacija srca, koja se u Srbiji ne radi. Za njeno lečenje je pokrenuta velika humanitarna akcija u kojoj je prikupljeno 2,5 miliona evra.

Ne dočekavši transplantaciju, mala Tijana je preminula 15. jula u bolnici u Hjustonu, a od novca za njeno lečenje preostalo je 1,6 miliona evra.

Tijanini roditelji, Jelena i Nebojša Ognjanović, saopštili su ranije svoju odluku da novac daju Institutu za majku i dete, ističući da imaju neograničeno poverenje u lekare te ustanove.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2014, 18:24 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39419
Lokacija: Месечева икра
Sad treba naći onu kurvu iz Kurira i natjerati je da pojede šta je napisala, a onda oguliti i nju i novine joj do gole kože.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2014, 19:21 
_зока je napisao:
Sad treba naći onu kurvu iz Kurira i natjerati je da pojede šta je napisala, a onda oguliti i nju i novine joj do gole kože.

x2


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs