banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 181 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Jul 2015, 11:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
Čitao sam u nezavisnim da im je unutrašnja kontrola nakon vise dojava a i sumnji nastojala dala zadatak tj dojavu da presretnu vozilo na Manjci.U kom bi trebalo biti droge. A oni su ga uredno presreli lik sto ga vozio imao papire da je iz Hercegovine negdje. Drogu našli oduzeli nagodili se sa njim da ga puste i da ćuti.
Na povratku u izvještaju naveli da su presreli vozilo izvršili pretres i nisu našli ništa.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Poslednji put menjao veteran 1987 dana 07 Jul 2015, 11:48, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 11:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
A do tada kad i ako se to desi ovo je ipak pozitivna stvar. Spin sa vecim lopovima sto prodju nekaznjeno je bezveze.

Dobro ih rebnulo...drago mu je sto su kazne malo vece.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 11:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Moze biti...nisam citao...ono sto citam u novinama je da su osudjeni jer su neki dileri koji su sad svjedoci rekli da su za njih prodavali drogu ...ni manje ni vise nego u dvoristu skole Branko Copic i po nekim klubovima i lokalima.....jedan sam kaze prodao 8 kila heroina.....i osudjeni su kao zbog falsifikovanja zapisnika,tj potpisivali svjedoke da su bili prisutni na pretresu a nisu bili.....ovo se uvijek radilo,vrlo rijetko su htjeli svjedoci ,komsije biti prisutni na pretresu...boje se ljudi osvete,nece da se zamjere i sl.....a jes mi i falsifikat.....shvatio bih da su osudjeni radi falsifikovanja zapisnika u smislu oduzmu kilu a pisu po kile droge al svjedoci....kazem jos jednom,ni jednog ne znam,ali sam nekada radio taj posao i znam kako se i sta sve improvizuje da bi se posao odradio......cesto van zacrtanog u zakonu ali se odradjivalo jer ne moze drugacije....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 12:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
_Krol_ je napisao:
Moze biti...nisam citao...ono sto citam u novinama je da su osudjeni jer su neki dileri koji su sad svjedoci rekli da su za njih prodavali drogu ...ni manje ni vise nego u dvoristu skole Branko Copic i po nekim klubovima i lokalima.....jedan sam kaze prodao 8 kila heroina.....i osudjeni su kao zbog falsifikovanja zapisnika,tj potpisivali svjedoke da su bili prisutni na pretresu a nisu bili.....ovo se uvijek radilo,vrlo rijetko su htjeli svjedoci ,komsije biti prisutni na pretresu...boje se ljudi osvete,nece da se zamjere i sl.....a jes mi i falsifikat.....shvatio bih da su osudjeni radi falsifikovanja zapisnika u smislu oduzmu kilu a pisu po kile droge al svjedoci....kazem jos jednom,ni jednog ne znam,ali sam nekada radio taj posao i znam kako se i sta sve improvizuje da bi se posao odradio......cesto van zacrtanog u zakonu ali se odradjivalo jer ne moze drugacije....

Svi znamo da je improvizacija sve prisutna. O ovom sam na Manjaci sam čitao u nezavisnim kad je preneseno jedno od ročišta. Znaci likovi su se sami upecali to je bio jedan od dokaza. Samo se nesjecam da li je u pitanju unutrašnja kontrola ili neki drugi organ mupa koji je ovo organizovao .
Mada nebi trebao suđiti po izgledu ljudi o njihovim djelima ali kad im vidis face, mislim.
Kad se samo sjetim inspektora u odijelima a ne celavaca u bodi majicama.
Gdje odnose ta vremena

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 12:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
eeeee to im i ja zamjerim....meni je blentavi grmusa zveknu samar samo sto sam imao i to laznu nausnicu u uhu.....iako je dijelio kanc sa mojim pokojnim ocem....tad sam se zarekao da cu mu vratiti taj samar.....nisam mu nikad vratio al mu nabijem na nos kad god ga vidim...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 12:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
mislim znam da je ot ali moram...kada sam stazirao krajem 80-ih ti inspektori nisu ni izlazili iz kancelarija a sve su znali....kad zakazu ujutro nekog krimosa nek stisne majci pa ne dodje...najbolji mi je bio jedan kad mu neki inspektor kaze pjevaj ovaj kaze nemoj da pjevam,pitaj brate konkretno sta te interesuje i recicu,ovako mogu izletiti svasta.....nikad vise tog vremena.....sad se maltene druze pa dodju u ovakvu situaciju.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 12:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
Pričaš o vremenu kad je na ovim prostorima egzistirala država.
Grmuša , Marjanovic pa predratni policajci kad se sjetim Crnogorca ma kad ti pridje noge ti se oduzmu. Bilo nekad.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 12:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
pricao sam vec jednom cini mi se
u ratu sjedim u SM Centar (taman presli u bastu sljezove boje) i pijem kafu sa Susnicom i Brusom (tad u civilu) i u kancelariju upada deda da prijavi da su mu ukrali konja na pijaci i u tom upada jos jedan od gentera zaboravio sam kako se zove bio na ribanju kod komandira nadrkan i kako ulazi ugleda dedu kako skrusen stoji i odma ko iz topa kako te nije sramota 70 godina a krades sveza ga preko labrnje dedi spao sesir jedva na nogama ostao ovi skocili nemoj nije dosao je da prijavi kradju
kaze pa sto odma ne kazes jebo se ti ne zna covjek bil se smijao ili bi plakao

a sto velis u ona vremena ako dodju djeveri a ti nisi kuci cim dodjes kenjas dva puta ciste gace navucees i pravac "okrugla soba" :)

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 19:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
_Krol_ je napisao:
ovde se i optuznica i presuda bazira na izjavama krepalih narkomana i dilera.....

A šta su to njih trojica, nego dileri, i to dokazani?
... i to oni na vrhu lanca.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 20:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Ne zajebaji davore....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 20:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7hInntoB-Vw[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 20:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Citiraj:
ne poznajem te ljude ali slusam da porodice tih ljudi konkretno tog Radulovica nemaju maltene ni za hljeba.

Ovo nije istina,a samo se raspitaj koliku je kucu doticni napravio na Starcevici,zena ne radi,porodica sirotinja,vjerovatno je svojim rukama gradio.... :roll: :angry4:

Evo nasao sam link gdje ima slika kuce
http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... ama/214160


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 21:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Cuo sam za tu kucu......i pitao....kuca nije njegova....otac mu je kao pukovnik dobio stan tamo negdje mislim u staroj pekari i prodao taj stan i gradio tu kucu..plac su valjda imali od prije rata..i podigli kredit od 100 000....on je valjda sa zenom i dvoje djece zivio na jednom spratu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 21:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Zar je to bitno?
Jel' to neko opravdanje, siromašan je, pa aj' nek' malo dilucka drogu, nema veze što je policijski inspektor?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 21:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Ma ja samo kazem da mi sve sto sam procitao i cuo previse smrdi.....taman da su inspektori u sred Afganistana 8 kg heroina je budalastina...pa onda ono kao prodavanje u dvoristu skole.....pa te izjave dilera i narkomana koji bi se jebali za jedan gram....pa neoduzimanje para jer kao nije dokazano koliko su zaradili.....pa onda drasticne razlike u osudi samih inspektora pa i njihovog sefa.....svih osmorice....pa osuda za falsifikovanje zapisnika jer su pisali svjedoke koji nisu tu bili...itd itd....bojim se da ovde drzava trenira strogocu...nekako mi fali pouzdanih dokaza
Znas ono...prati...slikaj...snimaj....uhvati na djelu i lijepo mrs na robiju 20 godina svi djuture...ovako mi sve nesto nedoreceno i djeluje pomalo iskonstruisano


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 21:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Zaboravio si svjedoka pokajnika, inspektora koji je radio sa njima, i koji je kad je vidio da se sve saznalo, sve priznao da bi se izvukao.
Zar bi on priznao nešto što nije istina?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 21:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Ti nikad nisi imao ozbiljnog posla sa policijom garantujem glavom haha.....taj je po meni najpametniji...odmah skontao kud plovi taj brod.....potpisao bi i da je crnac

Kad je Milan Kapo uhapsen pod nos su mu turili i slike i snimke i tel razgovore...ma sve zivo...nagodi se i cuti.....a policijske inspektore....tako osjetljivu kategoriju ganjaju dokazima tipa izjava svjedoka pokajnika dilera i narkomana hmmmmm.....a mozda ima nesto sto mi ne znamo i nije izaslo u javnost


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 21:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
_Krol_ je napisao:
Ti nikad nisi imao ozbiljnog posla sa policijom garantujem glavom haha.....

Eto kako bi ti lako glavu izgubio. ;)
I te kako sam imao posla.
I očigledno puno bolje poznajem gore navedene, nego ti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 21:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Mozda moja glava ne valja, al mi smrdi tu do bola, sad sam gledao ovaj intervju sa Ninkovicem, najcudnije mi da se ne boji za sebe ni malo, ja bih se bojao a on se ne boji, oblizuje se, smjesak mu titra, u glasu mu ne cujem da su ga tukli, logicno bi bilo da ne prica o tome tako ravnodusno...
Opet, to je nesto subjektivno, kako ja to vidim, skoro u Blicu bilo kako je radnik na nekoj gradjevini u Srbiji poginuo neprijavljen, kazu poslije radnog vremena vratio se po cigare i poginuo, sad ja kontam kako odmah gazda plasirao pricu o cigarama poslije radnog vremena, odem u komentare da rapravim sa istomisljenicima, kad ono nijednog, sve saucesce porodici i bem mu cigare pa zar zbog njih da izgubi zivot, zato kontam da il moja glava ne valja il je raja glupa pa vjeruje svemu sto procita il vidi na tv-u

Poslano sa mog V1_Viper_I koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 22:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
davorr3 je napisao:
_Krol_ je napisao:
Ti nikad nisi imao ozbiljnog posla sa policijom garantujem glavom haha.....

Eto kako bi ti lako glavu izgubio. ;)
I te kako sam imao posla.
I očigledno puno bolje poznajem gore navedene, nego ti.

Ma ja ih ne znam uopste....citam i pratim i pokusavam izvuci zakljucke


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 181 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs