banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 175 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Jul 2012, 21:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Nebitno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 21:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Iskreno,meni nije najjasnije iz kojeg razloga roditelji ne izadju sa imenom.Izgubili su sve sto su mogli izgubiti.Ali opet,ko sam ja,ili ko smo mi,da kazemo sta je tu ispravno ili pogresno.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 21:15 
Citiraj:
Ali opet,ko sam ja,ili ko smo mi,da kazemo sta je tu ispravno ili pogresno.

x2


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 21:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Zato i kazem da je nebitno. Ukoliko im je to jedino preostalo, ko smo mi da ih preduhitrimo nekim trac naklapanjima? I tako sve banalizujemo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 23:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Ova tuziteljka mi je poznata. Mogu samo reci da je postupala jednako u slucaju mog brata. Nije htjela da prihvati nase svjedoke, i na kraju manijak koji mi je ubio brata je dobio 10 mjeseci. Pomilovan na 7. Ni vozacku mu nisu uzeli.

Zalim jako ove roditelje i nadam se da ce istrajati do kraja, do istine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2012, 20:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
gdje ste muda, u kurac vas ljubim?

po gradu kruži priča da je Čađo lično za volanom bio. sad - priča k'o priča, dim k'o dim...

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2012, 22:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Daljac je napisao:
gdje ste muda, u kurac vas ljubim?

po gradu kruži priča da je Čađo lično za volanom bio. sad - priča k'o priča, dim k'o dim...


Kao sto rekoh, zar ne mislis da u cijeloj prici ima odredjen broj osoba koje imaju (valjda?) vecu potrebu, razlog, nazovi to kako god hoces, da kazu kakva imaju saznanja, sumnje, dokaze, indicije..Ko smo ti, ja, ovaj, onaj, pored tih osoba da licitiramo imenima? Ako oni ne izlaze u javnost sa bilo kakvim imenom, bilo cija prica je naprosto suvisna.

Moguce da ja grijesim, da sam premotao, ali mi se cini da ti radis u jednim dnevnim novinama? Ako je to tako, jesi isto ovo pitanje postavio svojim radnim kolegama, urednicima, bla bla? Neces valjda reci kako te novine (ako je tacna prva recenica) ne pisu o nicemu za sta ne postoje dokazi crno na bijelo. Istrazivacko novinarstvo?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2012, 22:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
ja ovo rekao kao Daljac, ne kao novinar novina u kojima radim. u suštini me kita zaboli za sve ovo, jer znam da je nemoguće bilo šta dokazati ako je neko od kalifa u to umiješan. samo mi je bilo nestvarno da niko ne kaže o čemu se priča, a nešto nisam primijetio da se čitateljstvo buni zbog teorija zavjera na ostalim "crnim" temama.

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2012, 22:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Daljac je napisao:
ja ovo rekao kao Daljac, ne kao novinar novina u kojima radim. u suštini me kita zaboli za sve ovo, jer znam da je nemoguće bilo šta dokazati ako je neko od kalifa u to umiješan. samo mi je bilo nestvarno da niko ne kaže o čemu se priča, a nešto nisam primijetio da se čitateljstvo buni zbog teorija zavjera na ostalim "crnim" temama.


Ok. Ovo ovde ti je totalni alter ego? Ovaj Daljac ovde voli narodnu muziku, a onaj drugi Daljac voli, neam pojma, Deep Purple? To sto ovde mislis ili napises, ne mislis inace, naprotiv sve kontra? Cudi te nedostatak muda kod forumasa, ali te ne cudi nedostatak istih kod tvojih RL prijatelja, ili radnih kolega, kojima bi ova tema, na neki nacin i u nekoj mjeri, trebala biti posao?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2012, 22:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
ovo se ubilo za polemičku presu, ali nemam ni želje, ni volje.

samo jedno: nije ovo alter ego samoga mene. ovo za čađu sam čuo u kafani kao citizien Daljac, a ne kao Daljac novinar, pa tako i prenosim. o tome šta bi moje kolege trebale da rade nemam nikakvih iluzija. rade ono što im se i kako im se kaže da rade. ali na forumu gdje postoji tema o dodiku na kojoj se isti pljuje i optužuje i za staljinističku gulag - da, iznenađuje me da niko ne smije da napiše da kruže priče da je čađo bio za tim volanom. opet kažem - da kruže priče, ne i da je to ultimativna istina.

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2012, 22:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Daljac je napisao:
ovo se ubilo za polemičku presu, ali nemam ni želje, ni volje.

samo jedno: nije ovo alter ego samoga mene. ovo za čađu sam čuo u kafani kao citizien Daljac, a ne kao Daljac novinar, pa tako i prenosim. o tome šta bi moje kolege trebale da rade nemam nikakvih iluzija. rade ono što im se i kako im se kaže da rade. ali na forumu gdje postoji tema o dodiku na kojoj se isti pljuje i optužuje i za staljinističku gulag - da, iznenađuje me da niko ne smije da napiše da kruže priče da je čađo bio za tim volanom. opet kažem - da kruže priče, ne i da je to ultimativna istina.



Cuo i ja...iz usta jednog od urednika jedne informativne kuce,koja nije smjela da objavi cijelu pricu, kao i to da je bio na VMA u Beogradu posle saobracajke a prevezen je vladinim helikopterom...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2012, 23:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
што је најжалосније од свега никада се неће то доказати


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2012, 08:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1842
Lokacija: Banja Luka
otvaram privatnu agenciju definitivno. iako nisam znao ime pretpostavio sam da je on himself. kakva intuicija. horacijo nisi mi ni do koljena :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2012, 08:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
ko on? :)

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2012, 08:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Sta sam rekao...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2012, 08:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1842
Lokacija: Banja Luka
pa kad malo procitas izmedju redova u nekim novinama moze se naslutiti na koga je porodica ciljala u izjavama tipa: sef policije cadjo zna istinu.
dobro daljac je probio led. ako mu se nesto desi poginuo je za pravdu :D a svi mi zajedno prst na celo.
da se dopunim, mozda ne bi trebalo covjeka unaprijed okvalifikovati kao krivca ali po trenutnom stanju stvari i prica tako izgleda...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2012, 08:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
He-Who-Must-Not-Be-Named :D

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2012, 14:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
U mom gradu je bila (skoro) identična situacija, momak je bio na nekoj fešti, izbila je neka svađa, nekolicina njih je jurila tog momka i tu mu se gubio svaki trag.
Danima je bezuspješno tražen, a tek kad je vladika počeo da vileni po gradu onda su ga helikopterima tražili i pronašli.
Ko je kriv? Niko, svi su krivi i niko ga nije ubio. Pretpostavlja se da neko uticajan jeste bio odgovoran ali se sve zataškalo. A kamo li ako je neki daleko jači državnik umiješan onda me i ne čudi ništa.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2012, 14:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Boga mi, kod vas taj vladika i vedri i oblaci 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2012, 14:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Da samo kod njih bar... :P


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 175 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs