banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 01:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 175 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Jan 2012, 19:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Nije isao u detalje,nit smo mi pitali...covijek je bio `pod gasom`i to dobro...

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 19:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4378
pročitao sam ovaj Vaskovićev tekst u međuvremenu. I dalje je teorija da je službeno auto zamjenjeno sa rentakarom. Ko je vozio još uvijek se ne zna, tj. ne može dokazati.

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2012, 19:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4378
http://slobodanvaskovic.blogspot.com/

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2012, 23:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
fenix.xy je napisao:
Falsifikan DNK........... Borba se nastavlja.


Dokle se stiglo? Cesto se sjetim ovog momka i jako mi je zao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2012, 22:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
hercegovac27 je napisao:
Ako me nečega strah u vožnji to je upravo ovakav scenario. Tebi se upalilo zeleno i neposredno u raskrsnici budala koja ti presjeca put juri kroz crveno i udari te s bočne strane. Ja bih ipak forsirao defanzivnu vožnju pa makar mi svirali pozadi jer nikada ne možeš znati da li se budala sa strane zaletila da uhvati zeleno svjetlo koje se već promijenilo u crveno. Iako neki koje poznajem cinično reaguju na to ali zaboli me neka stvar.


mene je tako budala prije jedno 10 god opalila nenadano ... ja iz grada prema audi centru a on iz one ulice u boriku gdje je tilt iz cita mira nakom sumanutom brznom PAF otad i kad me pustaju dobro pogledam


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Maj 2012, 22:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Катастрофа шта се ради, зар поштени људи да испаштају због криминала и корупције !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 19:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 07 Maj 2006, 16:41
Postovi: 116
Lokacija: baNJA luKA
http://istinito.com/index.php/bih/drust ... -sina.html


Citiraj:
Roditelji Nikole Đurovića: Svi znaju ko nam je ubio sina!


Roditelji Nikole Đurovića,mladića nastradalog u saobraćajnoj nesreći u avgustu prošle godine na periferiji Banjaluke, apeluju na javnost i institucije Republike Srpske da im pomognu u otkrivanju stvarnog krivca za smrt njihovog djeteta. Pomoć su tražili i od skupštinakog Odbora za bezbjednost, koji im je omogućio da u javnost dospije i njihova istina.
Kobne noći 21. Avgusta prošle godine metalik-sivi Audi A4 jurio je brzinom oko 200 kilometara na čas iz pravca Laktaša i prošao kroz crveno svjetlo na raskrsnici kod Rakovačkih Bara. Bukvalno je „pokupio“ FIAT u kome je bio stradali Đurović. Iako je vozač audija izazvao tešku saobraćajnu nesreću u kojoj je smrtno stradalo jedno lice, dvoje lica teže povrijeđeno, a troje lakše, do danas nisu u potpunosti rasvijetljene okolnosti ovog događaja.
Borba porodice Đurović za istinu o pogibiji sina traje već godinu dana, a MUP RS i Tužilaštvo do sada nisu dali adekvatne odgovore na njihove zahtjeve.
Đurovići su tražili prijem kod ministra unutrašnjih poslova RS Stanislava Čađe, jer smatraju da on zna ime stvarnog krivca za smrt njihovog sina. Odbio je da ih primi, ali oni tvrde da neće odustati od svojih zahtjeva da se preispita cijeli slučaj jer više nikome ne vjeruju.
-Najmanje pet mjeseci poslije pogibije našeg sina cijela Banjaluka pričala je da je Nikolu Đurovića ubio visoki funkcioner Republike Srpske, rekao je otac poginulog mladića na pres konferenciji koju je organizovao Odbor za bezbjednost NS RS.
Đurovići kažu da su u istinitost tvrdnji policije i ljekara posumnjali već u Kliničkom centru kada su im rekli da će njihov sin biti u komi tri dana. Tražili su medicinsku dokumentaciju za sina i ostale povrijeđene, ali im je nisu dali.

-Možete zamisliti kako sam se osjećala kada su mi rekli da će naš sin ostati u komi tridana! Otkud oni znaju koliko će neko biti u komi, može pet, a može pedeset dana, priča očajna majka Aleksandra.
Đurovići ne vjeruju da je Nenad Radinković, nezaposleni kuvar iz Laktaša, bio vozač kobne noći, iako je prethodno prihvatio odgovornost za nesreću. Tvrde da je Radinković na suđenju 26. jula, o kojem ih niko nije ni obavijestio, izjavio da nije kriv. Vjeruju da je podmetnut lažni vozač, koji je trebalo da prikrije stvarnog krivca za smrt njihovog sina.
Privatnom istragom su utvrdili da je uto koje je navodno vozio Radinković,preregistrovano i da mu je promijenjen broj motora i šasije.

Tužilac nije htio da prihvati naknadne izjave svjedoka događaja, do kojih su došli roditelji.
-Tužiteljica nam je rekla da ona ne može to da uradi jer bi onda suđenje trajalo deset godina, kaže Aleksandra Đurović.
Nenad Stevandić, predsjednik Odbora za bezbjednost NS RS, rekao je da je cilj Odbora da se slučaj završi po pravdi i zakonu.
-Taj nesrećni događaj izazvao je brojne sumnje kako u sam događaj, tako i ono što se događalo iza njega, rekao je Stevandić.
Aleksandra i Darko Đurović danas su prvi put pokazali fotografiju poginulog sina.
-Do sada su u medijima samo objavljivane fotografije razbijenog Audija, a niko od medija nije objavio fotografiju našeeg sina. Ovo je bogatstvo koje smo imali i izgubili, rekla je majka pokojnog Nikole.
Unesrećeni roditelji tvrde da znaju ko je stvarni krivac, ali ne žele da otkriju još svoja saznanja. Najavljuju da će to učiniti uskoro, u prisustvu svog advokata.
Đurovići su pozvali javnost i institucije RS da im pomognu da se utvrdi stvarna istina poručujući: Gdje je istina zabranjena-zločin je dozvoljen!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 19:31 
Za tu saobracajku niko nije ni znao, novine uopste nisu pisale o tome, a samo mjesto sudara je "ocisceno" u rekordnom roku...


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 20:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Kad bi vam rekao ko je odgovoran nebi ste vjerovali.... Cuce se iducih par dana, nece se to vjecno kriti. A sad idu izbori...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 20:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Nemas nam sta govoriti,"svi" odavno znaju o kome se radi.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 21:01 
Ja ne znam...


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 21:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
ako znaju svi napisite ovde da znamo i mi

a moze i na pp


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 21:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Neka hvala,nisam nesto zainteresovan da budem prvi.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 21:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ni ja ne znam, ali i da znam... Zato i ne moram da znam...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 21:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
A znas kako... Policija sve prati, sve zna...i onda sve smrdi od glave, a glava je kriva za sve.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 21:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
MuskoBre je napisao:
Neka hvala,nisam nesto zainteresovan da budem prvi.


:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 21:06 
PP molicu...


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 21:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Joj, Tenssa, i stas onda?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 21:08 
Nista, cisto infomativno da znam...


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jul 2012, 21:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
i mene bas interesuje .. al bolje da ne znam ...
a cisto sumnjam da ce se ikada i saznati ...
zmija zmiji oci ne vadi ....
talasaju talasaju i onda se sve ucuti ..

zali boze samo tog jadnog momka koji je tu stajao ni kriv ni duzan i zviz .. ubi ga budala ko sposlom ne bitno jel to ne znaposleni pekar ili neko iz vrha vlasti ....
koliko je tako samo neduznih ljudi nam izginulo na liniji zato sto je neka pijana budal od oficira naredila da se tuce ta i ta kota, a u isto vrijeme druga pijana budala
posala ljude na tu istu kotu i nakad niko nije odgovarao ...


Poslednji put menjao borke dana 31 Jul 2012, 21:16, izmenjena 4 puta

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 175 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs