banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 15:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 56 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Avg 2010, 21:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Prilaz sa gradskog mosta je blokiran već nekoliko godina, kapija sa izlazom na rijeku zaključana, pa me zanima koja su to dva prilaza, ako nije nešto na divlje.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2010, 22:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9296
Ma koja je kapija zakljucana? Kad si posljednji put bio tamo - kad si doselio u BL, jel? Drugi prilaz je od usca Crkvene u Vrbas, obalom.
Nemoj da kvarimo temu vise ovim glupostima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2010, 22:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
blaf77 je napisao:
Drugi prilaz je od usca Crkvene u Vrbas, obalom.


Znaš li ti koliko je šiblje tamo na ćošku Kastela koje niko ne sječe niti održava. Ja se kroz to nikada ne bih provlačio.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2010, 22:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Pa i ne moraš se provlačiti zato što je kapija otključana, jelte... ;)
Žao mi je momka... i bravo za ove naše tzv. novinare koji jedva dočekaju da od nečeg naprave špansku seriju... izgleda. Bljaks.

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2010, 22:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja sam više puta nailazio na zaključanu kapiju.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2010, 22:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
filozof sa vrbasa je napisao:
Ja sam više puta nailazio na zaključanu kapiju.

Možda nikog nije bilo kod kuće? :lol:
Jeste se nakačili na nekih 300 metara obale od onih X kilometara Vrbasa, Suturlije i Vrbanje, koje su privlačne, ali opasne za neiskusne. Ko ne poznaje dio obale gdje ce da zagazi (ili se kupa) može svašta da očekuje, isto kao da bere gljive (a ne zna koje su jestive) ili da lovi sljepiće (a ne ralikuje ih od poskoka).

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2010, 10:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9296
Nisam nikako mogao shvatiti sta traze u Vrbasu ljudi koji ne znaju plivati, dok nisam otisao na kupanje sa drustvom u kojem je bio jedan neplivac. Valjda je ljude sramota pokazati pred rajom da ne znas plivati, pa je tako i ovaj skakao u vodu kao lud (ucio skakati, ali ne i plivati, negdje u plicaku na Sani dok je "ratovao"). Kupali smo se na dijelu gdje ima "dna" i samo je sreca da ga nije ponijela voda, tek kasnije smo skontali ili je rekao da ne zna plivati. Ne znam momka koji je poginuo, ali ga je vjerovatno bilo sramota poslati nekog po loptu i reci da ne zna plivati pred toliko ljudi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2010, 16:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2005, 21:02
Postovi: 1572
blaf77 je napisao:
Nisam nikako mogao shvatiti sta traze u Vrbasu ljudi koji ne znaju plivati, dok nisam otisao na kupanje sa drustvom u kojem je bio jedan neplivac. Valjda je ljude sramota pokazati pred rajom da ne znas plivati, pa je tako i ovaj skakao u vodu kao lud (ucio skakati, ali ne i plivati, negdje u plicaku na Sani dok je "ratovao"). Kupali smo se na dijelu gdje ima "dna" i samo je sreca da ga nije ponijela voda, tek kasnije smo skontali ili je rekao da ne zna plivati. Ne znam momka koji je poginuo, ali ga je vjerovatno bilo sramota poslati nekog po loptu i reci da ne zna plivati pred toliko ljudi.


Nije ga bilo sramota, jedino sto je bilo u njegovoj glavi je to da je voda bila plitka, video je kamenje i lopta je na povrsini iznad istog, dakle veoma prohodno.. problem je sto (cak ni ja) nije znao da je odmah provalija od oko 8m... a ispod sedra... struja ga je povukla...
A pomenuh u prethodnim porukama da nismo znali da ne zna plivati, nismo bili u situaciji da se zajedno kupamo, i nismo posedovali takve informacije da bi odreagovali "na vreme".. iako su tu sekunde u pitanju..

@filozofe, pricaj puno, pricaj malo.. nebitno.. ali uvek znaj sta govoris... : )))


Eto, sinoc je bila humanitarna svirka za njegovu porodicu, jer su im potrebne pare koje je on zaradjivao... Proslo je odlicno, ako je neko sa foruma bio sinoc u DFK, ja sam prodavala karte, pa nek' se javi sledeci put ako me prepozna.. XD


Laki, jos jednom, pokoj ti dusi i neka te Svevisnji cuva!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2010, 16:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 22:37
Postovi: 1589
Silhouette je napisao:
Eto, sinoc je bila humanitarna svirka za njegovu porodicu, jer su im potrebne pare koje je on zaradjivao... Proslo je odlicno, ako je neko sa foruma bio sinoc u DFK, ja sam prodavala karte, pa nek' se javi sledeci put ako me prepozna.. XD


Eh bio sam ja i jako je glupo sto nisu pustili i maloljetne jer je humanitarna svirka u pitanju plus uz sve to mnogo Lakijevih drugova je ostalo ispred.........ja sam usao i bilo je zaista lijepo. Pozdravicu te sledeci put, a i sinoc smo pricali........:D

_________________
Prijatelju ove noci, prijatelju moga sna.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2010, 17:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2005, 21:02
Postovi: 1572
ajoj znam, ali intervenisali smo koliko smo mogli.. jbg... mozda je trebala druga lokacija za svirku ili bolja organizacija... ali to su vec druge teme...


..a da se odmah iscupam, ti bi kao bio normalan da 4-5 h stojis i prodajes karte?? ^_^ xD posto smo bile nas dve, ja imam ravnu kosu, a koleginica frckavuuuu... eto, pozdrav i hvala svima..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2019, 16:01 
https://banjaluka24h.com/policija-iz-vr ... -muskarca/


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jun 2019, 16:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Pa nije baš mladić al ajd dobro...kasniš brate Mića... :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2019, 16:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9296
Poslije sam citao da su ga identifikovali. Franjo Matuha, moj nastavnik fizike iz osnovne akole.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2019, 16:39 
Citiraj:
Beživotno tijelo Franje Matuha (1941.) iz Banja Luke pronađeno je sinoć u koritu rijeke Vrbas, pored tvrđave Kastel, potvrđeno je iz banjalučkog Okružnog javnog tužilaštva.
Uviđaj na licu mjesta obavio je dežurni okružni javni tužilac Goran Rakić, zajedno sa policijskim službenicima Policijske uprave Banja Luka.

Radi utvrđivanja tačnog vremena i uzroka smrti tužilac je naložio da se izvrši obdukcija beživotnog tijela u Zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske.

Nakon obavljene obdukcije utvrđeno je da je smrt nastupila utapanjem i da na tijelu nema tragova nasilja.

Tužilac je naložio policiji da preduzmu sve potrebne mjere i radnje radi utvrđivanja svih okolnosti utapanja ove osobe, saopćeno je iz Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jun 2019, 16:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
blaf77 je napisao:
Poslije sam citao da su ga identifikovali. Franjo Matuha, moj nastavnik fizike iz osnovne akole.

Je li njegov sin Zeljko


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2019, 21:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9296
Nemam pojma.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 56 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs