banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 08 Apr 2010, 09:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Gledala samsinoc na TV i najezila se...kud ide ovaj svijet..strasno...

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 08 Apr 2010, 10:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2010, 13:21
Postovi: 371
Ovo je strašno.
Kad se zbroje smrtni slučajevi iz nesreća u saobraćaju sa ovakvim sličnim porodičnim ,ljubavnim, komšijskim i inim sukobima dođe se do zaprepaštujuće brojke prijevremeno prekinutih života :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 09 Apr 2010, 18:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Istorija se ponavlja :( > http://www.glassrpske.com/vijest/6/hron ... omore.html

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 30 Dec 2010, 03:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Razlozi zbog kojih je maloljetni N.K. (17), učenik Srednje tehničke škole u Banjaluci, u subotu uveče izvršio samoubistvo u porodičnoj kući u Jablanu, kod Laktaša, zauvijek će, kako stvari stoje, ostati pod velom tajne.

Naime, ni porodica, ni drugovi, ali ni profesori nisu mogli dati jasan odgovor na pitanje zašto se u subotu, nakon porodične večere, u improvizovanoj teretani objesio mladić kojeg su svi opisali kao primjernog, mirnog i omiljenog u društvu.

Bez oproštajnog pisma i jasnog povoda, u subotu, oko 22.30, nakon porodične večere s ocem, majkom i mlađom sestrom, N.K. je otišao u teretanu, koju je napravio na spratu kuće, uzeo kanap za vuču automobila i objesio se.

Beživotno tijelo sina pronašao je otac, koji je posumnjao da odlazak N.K. u teretanu nije uobičajen u to doba noći.

Mićo Madžar, porodični prijatelj, ispričao je juče da je N.K., nakon zajedničke porodične večere, otišao u svoju teretanu, gdje ga je nekoliko minuta kasnije pronašao otac.

"Ocu je bio sumnjiv odlazak N.K. u teretanu, jer je bilo kasno. Otišao je ubrzo za njim, ali nažalost, mladić se već objesio i to od kanap kojim se vuku automobili", ispričao je Madžar.

Ispred kuće N.K. juče su se okupili rodbina i drugari kako bi odali posljednji pozdrav maloljetnom mladiću, tražeći ujedno odgovor na ovu tragediju, kojeg nije bilo.

Na Facebook profilu oformljena je i grupa kao znak sjećanja na tragično preminulog mladića.

"Niko ne zna zbog čega nas je napustio. Priče su različite, ali niko ne vjeruje da su one bile razlog. Prema jednoj priči, N.K. je u petak saznao kako će imati zaključenu jedinicu iz matematike, ali ostale ocjene su mu bile i više nego dobre. Drugi govore kako je iz policije dobio kaznu od 600 maraka, jer je vozio motor, ali niko ne vjeruje da su to razlozi zbog kojih je digao ruku na sebe", ispričala je juče šokirana prijateljica N.K.

N.K. je na Facebooku posljednji put "osvježio" profil 3. juna ove godine, a nadimak na profilu mu je bio Legija.

Radnica iz obližnje prodavnice, udaljene svega nekoliko metara od kuće, koju su roditelji N.K., inače izbjeglice iz okoline Drvara, izgradili prije sedam godina, ispričala je da je cijela porodica bila za primjer.

"Otac, majka i mlađa sestra, te N.K. bili su zdrava, radnička porodica. N.K. sam vidjela baš na taj dan, kupio je magazin 'Svet' i otišao kući. Viđala sam ga i ranije, ljeti ispred prodavnice kada se njegovo društvo okupljalo. Nekad bi prolazio motorom, nekada bi bio u društvu, ali uvijek je bio miran i normalan", navela je radnica prodavnice dodavši kako joj N.K., kada je bio u prodavnici, nije djelovao nimalo drugačije nego do tada.

Drugovi su potvrdili priču da je N.K. nedavno dobio kaznu zbog vožnje motora, ali i priču da je u petak rekao kako će se objesiti jer će mu na kraju polugodišta biti zaključena jedinica iz matematike.

No, u Srednjoj tehničkoj školi, koju je pohađao N.K., naveli su da je maloljetnik bio dobar učenik, koji nije pravio probleme.

"Prosjek ocjena je bio vrlodobar, izuzev tih jedinica iz matematike i tehničkog predmeta. Prošle sedmice je čak dobio peticu iz teškog praktičnog predmeta. Imao je četvorki i trojki, nije imao neopravdanih časova, niti je bilo kada zabilježeno da je dolazio u sukob zbog nečega", ispričali su juče u srednjoj školi koju je pohađao N.K.

(Nezavisne)


:(

Stvarno čudno i tužno.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 10 Jan 2011, 17:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Dvadesetjednogodišnja Mirela Lizalo iz Jajca izvršila je u petak samoubistvo skočivši u vodopad Plive, a njeno tijelo još nije pronađeno. Kako se nezvanično saznaje, ona je u jutarnjim satima razgovarala s vlasnikom pekare u kojoj je radila a nakon što je završila smjenu otišla je na vodopad i skočila.

Jedan radnik obližnje benzinske pumpe vidio je šta se dogodilo i odmah je alarmirao policiju i sve nadležne službe, pa je ubrzo započela potraga, ali tijelo nesrećne djevojke još nije nađeno, prenosi "Fokus". Navodno je ova djevojka i ranije pokušala da izvrši samoubistvo, ali je bila spasena u zadnji čas. Ovaj put, nažalost, uspjela je u svom naumu.

Lizalo je treća žrtva u posljednjih nešto više od mjesec dana za kojom se u BiH traga u rijekama. Početkom decembra prošle godine u talasima Vrbanje u Čelincu nestao je dvogodišnji Damjan Oroz. Tijelo dječaka pored svih napora rodbine i policije nije pronađeno.

Na području Banjaluke traga se i za tijelom Svjetlane Pećanac (14) iz Laktaša, koja je krajem decembra prošle godine ušla u ledeni Vrbas i nestala u matici. Ona se na samoubistvo navodno odlučila nakon što je u školi otkriveno da je ispravljala ocjene u đačkoj knjižici i prijetio joj je ukor. Pored toga na polugodištu je imala i zaključenu negativnu ocjenu iz matematike, te je vjerovatno i to uticalo na njenu odluku.

(BLLIVE)

:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 12 Jan 2011, 20:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Niko Mihajlović (54) iz Vlajića kod Teslića na Badnje veče badnjakom je nasmrt pretukao svoju nevjenčanu suprugu Vukosavu Ilić (64), a zatim teslićkoj policiji na Božić prijavio da je u kući u kojoj su živjeli pronašao njeno beživotno tijelo.

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/24371-Badnjakom-tukao-smrti-nevjenanu-suprugu.html

:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 08 Okt 2011, 20:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
U BiH je prvih osam mjeseci ove godine izvršeno 348 samoubistava i to 197 u Republici Srpskoj i 151 u Federaciji BiH.

Među samoubicama najviše je bilo muškarca starijih od 50 godina, piše sarajevski "Dnevni avaz".

Najveći broj samoubistava, 73, izvršeno je u Banjaluci, 26 u Tuzlanskom kantonu, 17 u Kantonu Sarajevo i 14 u Hercegovačko-neretvanskom kantonu.

U prvoj polovini septembra u BiH je izvršeno najmanje pet samoubistva, a prema policijskim istragama, motivi su bili različiti.

Istragom je utvrđeno da su samoubistava u najvećem slučaju počinjena zbog starosti, straha od samoće i bolesti, postratnog sindroma, nervnog rastrojstva, finansijskih problema i alkoholizma, dok su karakteristični motivi za suicid maloljetnika nerazumjevanje okoline, sukob sa roditeljima, nesređeni odnosi u porodici, neuspjeh u školi ili neuzvraćena ljubav.


(Srna)


:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 20 Okt 2011, 22:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
BANJALUKA: Objesio se dvadesetogodišnjak iz mjesta Podgora
Utorak | 18.10.2011.
D. M. (20) iz mjesta Podgora, opština Banjaluka, pronađen je jutros obješen u potkrovlju svoje porodične kuće, prenose "Nezavisne novine"



Prema nezvaničnim informacijama, mladića Darka Malčića pronašao je njegov otac. Motiv samoubistva još se istražuje.

"Policija je još u Podgori i vrši uviđaj, a više informacija biće saopšteno tokom dana", kazali su "Nezavisnim" u CJB Banjaluka.

Spekuliše se da je šokirani otac odvezao sina ljekarima, ali su oni samo mogli da mu konstatuju smrt.



(Bl!n/đk)

Slika
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000208635008

Tužno. :(


Citiraj:
Citiraj:
Objesio se 20-godišnjak, pokušao se ubiti i prošle godine

Objavljeno 19.10.2011 u 07:30

Darko Malčić (20) iz Banja Luke objesio se u potkrovlju porodične kuće u Podgori, kod Banja Luke, a beživotno tijelo pronašao je šokirani otac, potvrđeno je u policiji.

Nakon uviđaja, tijelo mladića je odvezeno u Zavod za sudsku medicinu RS, gdje je izvršen spoljašnji pregled, koji je potvrdio da nema tragova koji bi ukazali da se radi o nekom krivičnom djelu.

Šokirane komšije i rodbina su sa suzama u očima ispričali kako se nesrećni mladić i prije godinu dana pokušao ubiti, ali ga je otac tada uspio spasiti.

"Sudbina je to, i ranije je pokušao da se ubije. Evo, sada je uspio u tome, na veliku žalost njegove porodice i njega. Darko je prošle godine zbog nesrećne ljubavi popio neke tablete, no otac ga je pronašao na vrijeme i spasao. Sada je nažalost otac došao kasno, no mislim da mu nije ni mogao pomoći s obzirom na to da je ovo već drugi put da se namjeravao ubiti", ispričao je poznanik Malčića, koji je želio da ostane anoniman, pišu Nezavisne novine.

Bliski članovi porodice kazali su da je Darko u ponedjeljak uvečer imao havariju na automobilu, ali da ne znaju gdje se dogodila saobraćajna nezgoda.

"Darko je u ponedjeljak uvečer vozio auto i kada se vratio vidjelo se da je na prednjem desnom točku pukla lafeta. Ne znamo šta se tačno dešavalo, samo to da ga je otac rano jutros pronašao na tavanu", kazao je rođak pokojnika.

Potvrdio je kako je Darko u posljednje vrijeme bio potresen jer se nije mogao nigdje zaposliti.

Policija je provjerila da li je pokojnik noć uoči samoubistva imao saobraćajnu nezgodu, ali nije došla do saznanja da se nezgoda dogodila.

Inače, podaci MUP-a RS pokazuju da je u prvih osam mjeseci ove godine samoubistvo izvršilo 197 osoba.

Prema ovim podacima, najviše samoubistava počinili su pripadnici muškog pola i to 155, dok su žene izvršile samoubistvo 42 puta.

Najviše samoubistava izvršeno je vješanjem, i to 119 puta, samoubistava iz vatrenog oružja bilo je 36, slijede samoubistva bombom i utapanja.


(MOJportal)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 23 Okt 2011, 22:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Dvanaestogodišnji dječak ubio se zbog loših ocjena
Datum: 23.10.2011 21:00
Autor: Nebojša Tomašević
SOKOLAC - Dvanaestogodišnji dječak ubio se u petak očevom puškom u porodičnoj kući u Sokocu, saznaje "Glas Srpske".

Dječak je u petak popodne pronađen mrtav sa ranom od vatrenog oružja u stomaku, a pored njega je pronađeno i oproštajno pismo.
U Centru javne bezbjednosti Istočno Sarajevo juče su samo potvrdili da je dječak pronađen mrtav i da se sumnja da se ubio. Nisu željeli da otkrivaju više detalja s ciljem zaštite dječakove porodice i istrage.
Prema nezvaničnim informacijama, dječak je u pismu napisao da voli oca i da se na ovaj korak odlučio zbog loših ocjena.
Nekoliko mještana Sokoca, ne želeći da se predstave, rekli su da je nesrećni dječak navodno u pismu, između ostalog, naveo: "Tata ja tebe volim, ali opet sam dobio jedinicu..."
Oni ne mogu da vjeruju da se dječak zbog loših ocjena odlučio na ovakav tragičan korak. Sumnjaju da je on imao možda i drugih problema, ali da to izgleda nije niko primijetio.
Oni dodaju da nikada nisu čuli da je dječak imao nekih problema sa vršnjacima ili u porodici i da je bio mirno i povučeno dijete. Nevjerica i tuga zavladali su među mještanima i poznanicima porodice koju je zadesila tragedija.
Roditelji dječaka su razvedeni i on je živio s ocem, a njegov mlađi brat živi sa majkom. Otac mu je lovac i puška kojom se dječak ubio je navodno njegova.
Prema nezvaničnim informacijama, roditelji dječaka nisu dozvolili obdukciju njegovog tijela.
Dječak je sahranjen u subotu na porodičnom groblju u mjestu Kalimanići kod Sokoca.
Nažalost, ovo nije prvi slučaj da maloljetnici dižu ruku na sebe u Republici Srpskoj i BiH. Bio je i jedan pokušaj samoubistva.
U maju ove godine život je sebi oduzeo četrnaestogodišnji I. M. učenik osmog razreda Osnovne škole "Branko Ćopić" u Banjaluci. Prije njega S. B. (12) iz Rovina, učenik šestog razreda Osnovne škole "Petar Kočić" u Novoj Topoli, 28. marta ove godine očevim pištoljem je pucao sebi u glavu. Na sreću, S. B. je preživio pokušaj samoubistva, za koji nije utvrđen jasan motiv.
Prošle godine zabilježeno je nekoliko samoubistava maloljetnika. Krajem decembra prošle godine S. P. (13), učenica osmog razreda Osnovne škole "Georgios Papandreu" iz Aleksandrovca, skočila je u Vrbas, a njeno beživotno tijelo pronađeno je nekoliko mjeseci kasnije. Nekoliko dana prije nje život je sebi oduzeo N. K. (17) učenik Srednje tehničke škole u Banjaluci koji se ubio krajem decembra prošle godine na tavanu porodične kuće u naselju Jablan.
Mjesec ranije u porodičnoj kući se objesio M. D. (12), učenik šestog razreda Osnovne škole "Fra Didak Buntić", U Mostaru. Njegovo tijelo pronađeno je uz krevet na sprat u njegovoj sobi, obješeno o električni kabl za računar.
Samoubistva u RS

Na području Republike Srpske u prvih šest mjeseci ove godine evidentirano je 146 samoubistava, koliko i u istom periodu prošle godine, rekla je Srni portparol direktora Policije RS Gordana Davidović.
Od toga su 119 samoubistava izvršili muškarci, a 27 žene.
Život su sebi oduzela i dva lica mlađa od 18 godina, šest lica starosti od 18 do 30 godina i 34 lica starosti od 30 do 50 godina. Najviše samoubistava počinili su stariji od 50 godina i to 104 osobe. Najčešći način izvršenja samoubistva je vješanje i takvih slučajeva bilo je 91. Vatrenim oružjem život je sebi oduzelo 28 lica, utapanjem 11, bombom četiri i 12 na ostale načine.

http://www.glassrpske.com/vijest/6/hron ... cjena.html
Jezivo. :(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 23 Okt 2011, 22:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Samoubistvo nije onako impulsna odluka, a još kad je u pitanu neko s lošim ocjenama, zanimljivo je kako niko u školi nije primjetio ništa čudno u vezi dječaka...Toliko o našem stručnom i edukovanom kadru...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 24 Okt 2011, 00:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Kakve bljuvotine pisu ova novinarska govna, pa pustite Darka da se ohladi barem.. :cry:
Kakva crna neuzvracena ljubav i polupano auto, momak je radio, imao djevojku a niko od magaraca ne navodi da nije mogao podnijeti sestrinu smrt i da je 2god.patio..

Druze neka ti je laka crna zemlja..
Zauvijek ces biti u nasim, bolom shrvanim, srcima :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
samoubce su genetski tako orjentirani, samo cekaju prikiku da se ubiju! 8) :fadein: :fadein:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 24 Okt 2011, 22:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Tužan je i njegov FB profil, 500 prijatelja, a samo troje ljudi upisalo svoje misli, pitam se imaju li ostali pojma da nije više tu. :(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 20 Dec 2011, 15:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Je li zna iko išta više o samoubistvu u Debeljacima sinoć? Nema ništa po ovim sajtovima sa vijestima. Nažalost, izgleda da mi se drug iz osnovne objesio... :?

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 20 Dec 2011, 16:01 
Raca neki valjda...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 21 Dec 2011, 20:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Slaviša Raca (19) iz naselja Debeljaci kod Banjaluke, student medicine, objesio se preksinoć u potkrovlju svog roditeljskog doma.

Pronašla ga je njegova majka Veselka, koja se sa ćerkom popela u potkrovlje. Odmah je pozvala doktore i policiju, ali mu nije bilo spasa. Student iza sebe nije ostavio oproštajno pismo, niti bilo šta drugo što bi moglo objasniti motiv ovog očajnog čina, kao i okolnosti koje su dovele do njega. Tek se pretpostavlja da su u pitanju ljubavni jadi, prenosi Večernji list.

"Postoje neke naznake da je on još prije nekoliko mjeseci pisao neku oproštajnu poruku, ali ona nije nađena. Takođe, utvrđeno je da se on nedavno posvađao sa svojom djevojkom, što mu je teško palo. Nije bilo tragova nasilja pa je slučaj zaključen kao suicid", neslužbeno kažu iz CJS-a. Članovi porodice Raca juče nisu bili raspoloženi govoriti o motivima ovog tragičnog događaja. Slavišina majka Veselka, skrhana boli, kratko je poručila: "Ne dao Bog nikome!"

I rođaci su ostali zatečeni.

"Zašto je to učinio, niko od nas ne zna. Tu je tajnu odnio sa sobom u grob. Niko od nas nije uočavao bilo kakve promjene koje bi ukazivale da će dići ruku na sebe", zaključuju Racini uplakani rođaci. Dodali su da je nesretni Slaviša bio na drugoj godini medicinskog fakulteta te da ga svi znaju kao uzornog mladića.

Nevjericu juče nisu krile ni komšije.

"Znamo ga kao veselog mladića, koji nije bio sklon incidentima i zato smo šokirani ovom tragedijom. Otac mu je umro dok je još bio dijete. Živio je sa majkom i dvije sestre, a ovo je užasna tragedija za tu porodicu. Žao mi je", kazala je mještanka.

(BLLIVE)


:(

Stvarno šta je sa ovim ljudima što se zbog ljubavi ubijaju.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Samoubistva
PostPoslato: 03 Jan 2017, 13:23 
Citiraj:
Banjalučanin Slobodan Gajić (50) sinoć je aktivirao dvije ručne bombe, kojim je sebe ubio, a dva lica teško ranio.

Tragedija se dogodila u Ulici Filipa Kljajića, na broju 30, oko 21.45 časova.

“S.G. je bacio ručnu bombu u opel astru u kojem su bila dva lica, od kojih je jedno zadobilo teške povreda povrede”, kazala je Marija Markanović, portparol CJB Banjaluka.

U vozilu su, po saznanjima “Nezavisnim”, bili Dragoslav Grbić i Slavica Grbić, a koja je teško povrijeđena.

“S.G. se nakon toga vratio do svog dvorišta gdje je aktivirao drugu bombu od koje je zadobio povrede usljed čega je preminuo na licu mjesta”, navela je Markanovićeva.

Aktiviranjem druge bombe teško je povrijeđena i njegova supruga Ljiljana Gajić.


http://frend.ba/info/hronika/tragedija- ... sko-ranio/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Samoubistva
PostPoslato: 03 Jan 2017, 14:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Jao novinara i pismenosti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Samoubistva
PostPoslato: 05 Jan 2017, 10:01 
Citiraj:
Devojka S. J. (34) pokušala je juče u Beogradu triput da izvrši samoubistvo - podletela je pod tramvaj, skočila sa pasarele visoke oko šest metara, potom isekla vene, ali je preživela!


http://www.blic.rs/vesti/hronika/tramva ... ref=fbblic


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Samoubistva
PostPoslato: 05 Jan 2017, 17:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Koji je ovo debil


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs