banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 12 Apr 2019, 04:00 
ko ne pokusa taj ni ne uspije...ovo je vjerovatno tamo kod banana zgrada...ona dve velike zgrade...ne znam da jos negdje ima 16 ili vise spratova u Doboju...zivio jedno vrijeme na 14om spratu iste, nije svejedno na pocetku, a poslije se covjek navikne...


Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 12 Apr 2019, 06:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Ćuprijska ulica, sa jednog od 3 solitera.
Prvi put kada sam pogledao sa krova tih solitera, pa, nije bilo svejedno. Nemam strah od visine al...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 12 Apr 2019, 07:06 
A vidim, bio sam i tu, ali ne na nekoj velikoj visini.

Spoiler:
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 16 Apr 2019, 07:17 
Citiraj:
Muškarac čiji su inicijali J.M. (52) iz Foče izvršio je danas samoubistvo skočivši sa Južnog mosta slobode na kamenu obalu rijeke Drine, potvrđeno je u Policijskoj upravi Foča.

Kako su policiji potvrdili očevici, J.M. je oko 16.50 časova zaustavio automobil na mostu, izašao iz vozila, prekoračio ogradu i skočio sa mosta na desnu obalu Drine.

Policija i hitna služba Doma zdravlja izašli su na mjesto nesreće i konstatovali da je J.M. preminuo od povreda zadobijenih udarom o kameno tlo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 03 Maj 2019, 13:03 
budale covjeka...ovi iz hitne nisu ni kafu popili kako spada, a vec moraju ici spasavati covjeka...

Citiraj:
Nepoznati muškarac je danas oko 8:40 časova pokušao izvršiti samoubistvo nakon što se bacio s trećeg sprata zgrade u ulici Bosanska u sarajevskom naselju Alipašino Polje.

Kako je potvrđeno iz Operativnog centra MUP KS, muškarac je zadobio teške tjelesne povrede, ali je van životne opasnosti.

Uviđaj su obavili sarajevski policajci.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 18 Maj 2019, 07:49 
https://www.atvbl.com/vijesti/hronika/p ... istvo-17-5


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 19 Maj 2019, 18:07 
Citiraj:
U pomoćnom objektu u ulici Vladimira Nazora u Senti, u Vojvodini, rano jutros, pronađeno je tijelo H.P. (15) bez znakova života.

Prvi rezultati istrage pokazuju da se djevojčica objesila i izvršila samoubistvo.

Ljekarska ekipa mogla je samo da konstatuje smrt. Obavljen je policijski uviđaj i rezultati treba da pokažu zašto je djevojčica izvršila samoubistvo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 19 Maj 2019, 18:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
A jbt koji kurac ovo kacis. Aj ziv bio prestani, pogotovo sto nije iz naseg grada ili okoline.

Jbt ne znam sta si uletio u ove crnjake od kad je fikret uletio u tebe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 19 Maj 2019, 18:42 
izleti mi na FB...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 19 Maj 2019, 18:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Не би излетило да не тражиш :lol:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 19 Maj 2019, 18:49 
aha


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 29 Jun 2019, 18:22 
Citiraj:
Aleksandar Maričić (27) izvršio je samoubistvo juče oko 12 sati skokom s terase na četvrtom spratu zgrade u kojoj je živio s bratom i roditeljima.

Samoubistvo se desilo u Zorinoj ulici u beogradskom naselju Žarkovo, a preminuli Maričić je prije nekoliko dana izašao iz zatvora, gdje je proveo godinu dana. Nekoliko sati prije kobnog skoka mladić je na svom Fejsbuk profilu ostavio poruku kojom se oprostio od svojih prijatelja.


https://www.atvbl.com/vijesti/hronika/o ... -27-6-2019


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 29 Jun 2019, 20:14 
Citiraj:
Ljubomir Stojanović je nestao prije dva dana, a tijelo je pronađeno danas.

Devizni penzioner Ljubivoje S. (74) iz Malog Laola kod Petrovca na Mlavi, izvršio je samoubistvo skokom u rijeku Mlavu.

Stojanovićeva porodica prije dva dana prijavila je njegov nestanak, a danas je pronađeno njegovo tijelo u rijeci Mlavi, kod Malog Laola, pišu mediji.

Stojanović nije ostavio oproštajno pismo, a sumnja se da je razlog samoubistva bolest od koje je bolovao, a za koju je nedavno saznao.

Ljubivojev sin Dragan prijavio je očev nestanak prije dva dana, odmah nakon što je primjetio da ga nema.Stojanovićevo tijelo pronađeno je danas oko 13 sati.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ubili se
PostPoslato: 25 Sep 2019, 17:41 
Citiraj:
Pjevačica Dunja Ilić prije nekoliko dana je pokušala sebi da oduzme život, a njen otac preminuo je u subotu, 21. septembra, potvrdio je njen PR.

Kako se navodi, Dunjin otac Jovan Ilić oduzeo je sebi život samo dan nakon što je pjevačica uživo na Instagramu iznijela optužbu da ju je otac zlostavljao kada je imala pet godina, javlja Telegraf.

Navedeno je i da je Jovan sebi oduzeo život lijekovima jer nije mogao da izdrži to što je njegova kćerka uradila, kao i da je policija pronašla oproštajno pismo.

Podsjetimo, Dunja je uključenju uživo na Instagramu izjavila kako je popila prekomjernu dozu tableta, nakon čega ju je italijanska policija pronašla u besvkesnom stanju i hitna pomoć odvezla u bolnicu.


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs