banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 17:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 127 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Jan 2010, 19:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
contador je napisao:
laoce je napisao:
contador je napisao:
nisam bio nikad neki prestupnik, ali nisam dao na sebe...serem se na vaše strahopoštovanje...

Vidi se i po tvojim stavovima,nigdje ni postovanja, a kamo li strahopostovanja, zato se i desava sve to sto su klinci takvi.


polako, nije isto kad pomogneš komšiji, starijem čovjeku, prijatelju, poznaniku...ali, da me neki klošar šalje po vodu, cigare, da mu stojim na golu itd itd itd...to nikada!!! to što vi navodite kako se sada ''družite sa likovima koji imaju 45-50 godina'' nije baš za pohvalu. neko reče: ja poštovao njih, sad mene poštuju njihova dijeca. pa što ne pošalješ njihovu djecu po cigare, novine, vodu, što im ne kažeš da vam skupljaju lopte??? nije problem pomoći nekome, ali onome ko ne može nešto da uradi. problem je kad ''face'' iz škole počnu da maltretiraju mlađe od sebe...ako niste shvatili sada onda odustajem od dalje rasprave na ovu temu. prijatno


Pogresno tumacis neke rijeci nije taj neko klosar vec vecinom komsija nije on mene ili vecinu nas malo starijih od tebe slao po vodu zbog nekog kurcenja nego smo mi sami trcali po tu vodu po te cigare ili po pivo. Nisam ja spao na te gran da sjedim sa neki u kafani 15-20 godina strijim od mene vec ti sad ljudi mene zovu da popijem pice sa njima ili ih ja jednostavno pocastim nisam ja njegovog sina iskoristio sto je otrcao po vodu dok mi igramo basket ili nebitno sta vec je i on to isto uradio iz neke kurtoazije prema meni i svom starom jer dok se mi odmaram oni igraju na nasem kosu a neneko deseti.
Ti isti ljudi sa kojima ja sad sjednem i popijem pice nisu meni dali da postanem budala ili narkoman (sa 10g. ostao bez oca a sa 15 me docekao rat) vec su mi ti ljudi pomogli u nekim teskim trenutcima u kojima nije mogla stara ili starija sestra ali dzaba ja tebi pisem ovo kad ti to jednostavno nemozes shvatiti i razumjeti.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 19:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
Ovo vec prerasta u topic za covjek i drustvo, otvorite tamo temu pa nastavite, a ovde se drzite teme.. I slazem se sa Vukom :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 19:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
Vuk_samotnjak je napisao:
Pogresno tumacis neke rijeci nije taj neko klosar vec vecinom komsija nije on mene ili vecinu nas malo starijih od tebe slao po vodu zbog nekog kurcenja nego smo mi sami trcali po tu vodu po te cigare ili po pivo. Nisam ja spao na te gran da sjedim sa neki u kafani 15-20 godina strijim od mene vec ti sad ljudi mene zovu da popijem pice sa njima ili ih ja jednostavno pocastim nisam ja njegovog sina iskoristio sto je otrcao po vodu dok mi igramo basket ili nebitno sta vec je i on to isto uradio iz neke kurtoazije prema meni i svom starom jer dok se mi odmaram oni igraju na nasem kosu a neneko deseti.
Ti isti ljudi sa kojima ja sad sjednem i popijem pice nisu meni dali da postanem budala ili narkoman (sa 10g. ostao bez oca a sa 15 me docekao rat) vec su mi ti ljudi pomogli u nekim teskim trenutcima u kojima nije mogla stara ili starija sestra ali dzaba ja tebi pisem ovo kad ti to jednostavno nemozes shvatiti i razumjeti.

e moj vuče nisi ti pročitao šta sam napisao...na klošare mislim one mangupe što seru po školi kad postanu ''osmaci'' pa izgravaju ''najjače likove na školi''...drugi put malo pročitaj šta sam napisao a ne odmah ofanziva ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 22:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Vuce,

dzaba se trudis objasnjavati neke stvari...
vidis da to ne ide,...
neki od drveta ne vide cijelu sumu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 00:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
likovi ga maltretirali godinama, on ih rokn'o bombom... odleži par godina i vise nema problema sa budalama...

Ne kažem da ga opravdavam ali neka se svako stavi u njegovu kožu pa neka razmisli... Ja sam kao klinac imao problem sa jednom lokalnom budalom (lik stariji 3 godine od mene) i dok nisam pobudalio i smjestio mu jednu kombinaciju low i high "kikova" nije se smirio...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 09:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1859
Lokacija: Banja Luka
Ko trazi vraga i nadje ga...
Tesko je reci nesto pametno. Kad razmisljas objektivno onda bi svako osudio bombardovanje, nije to nacin, bla bla...
Ali kad te neko sistematski jebe vec duze vrijeme (ako je to tacno) tada postajes neuracunljiv. Tako da ni ovi ne bi nastradali da to nisu trazili. Tragedija bi bila da je nastradao neko od prolaznika. Jadni ti roditelji samo, ali ima tu i njihove krivice.
`


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 10:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
upravo tako, trazili su sranje i dobili su ga...sreća samo da niko od prolaznika (ako ih je u tom momentu uopšte bilo) nije nastradao...a što se tiče ovih kretena, vidim na facebooku vec prave grupe za ''nastradale''...znači vandalizam ponovo u modi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 10:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Maltretirali su oni njega dugo a on je i njima i policiji lepo govorio da će ih pobiti i da on to više ne može da trpi i naravno niko mu nije verovao... Eto sad'... Sad' nek' se češu po glavi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 10:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
jedna fina slike policije....boli njih qrac sto i kako a kad se desi glavna je izjava "poznati polici radi tog i tog" :roll:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 15:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Ako se ne varam, mali bombas ubica je sin vlasnika Centrala ... sasvim je sigurno da taj covjek ima novac, veze, poznanstva, ...
Kako je onda moguce da je trpio da neko maltretira njegovog sina tako dugo vremena ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 15:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
Acrobatico je napisao:
Ako se ne varam, mali bombas ubica je sin vlasnika Centrala ... sasvim je sigurno da taj covjek ima novac, veze, poznanstva, ...
Kako je onda moguce da je trpio da neko maltretira njegovog sina tako dugo vremena ...


varaš se...stric mu je vlasnik centrala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 17:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31202
Lokacija: Je Suis Ahmed
Razumijem to kada se neka budala natovari i ne bih to sebi poželio, a onda nikome. Kada bi mi se to desilo, zamolio bih Arsenu da mi preporuči neku gospodu...

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 17:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
Koliko god ovo drasticno izgledalo sto je uradio, ako je tacno da je to trpio toliko dugo i prijavljivao bezuspjesno policiji, ja mogu da razumijem taj ocajnicki potez.
Ako mi je nesto mucno, onda je to maltretiranje slabijeg. Mozda zato sto sam u osnovnoj imao slican slucaj gdje je jedna ekipa standardno imala na piku jednog momka koji je ionako bio "labilan", ali im to nije smetalo da bude predmet sprdnje, a nerijetko su debelo pretjerivali u tome. Plus, kao sto policija ovdje nije reagirala, tako nije ni nasa razredna kojoj je nas par nekoliko puta ukazivalo na ovo. I sada kad razmislim, mogao je momak ladno da dodje sa puskom u skolu i pomete nas sve sa lica zemlje zajedno i nas i one tamo....i ne bih ga krivio ni malo. Ali nije samo razredna kriva iako je bila debelo preblaga, krivi smo svi koji zabijamo glavu u pijesak na znak nepravde.

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 17:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
toga uvijek bude: određena grupa kretena počne se iživljavati na nekome ko nije toliko jak da im suprostavi, nakon određenog perioda tom ''slabiću'' pukne film, uzme stvari u svoje ruke (bolje rečeno: uzme pravdu u svoje ruke) i osveti se zlostavljačima. kad to uradi ispadne kriminalac, zlikovac ovakav onakav a oni kreteni ''nedužni'' i ''žrtve nasilja''...što je najgore tako završi svaki slučaj. ne smije se čovjek ni braniti više, odmah ispadne gori od onih što ga napadaju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 19:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2008, 19:59
Postovi: 370
Lokacija: Pod Jasenom
contador je napisao:
varaš se...stric mu je vlasnik centrala

Citiraj:
Maloletni Danijel Ninković, sin vlasnika autoprevozničke firme „Central" iz Banjaluke Nedeljka Ninkovića, koji je bacio bombu na šestoricu mladića,


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/repu ... vanja.html

_________________
...neda mi se objasnjavat´,
al´ ti se s´ time ne bi slago, garant!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 19:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
u jebote...onda se svima izvinjavam...nisam znao da taj lik ima sina...znam za obe kćerke ( :D ) ali za klinju nisam znao. još jednom - izvinjavam se.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 19:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
necu da razumijem klinca, ubicu, koji bombom zeli da rijesi probleme... ubicama je mjesto daleko od drustva...ali tu su neki dublji problemi, kakvo maltretiranje, porodica je njemu u rasulu, roditelji nisu se bavili njime i njegovim problemima, nadam se da ce mu i otac i majka na robiju, imaju zakonsku obavezu da do punoljetsva odgovaraju za postupke svog sina... dzaba im svi autobusi, novac koji zaradjuju kada im je dijete ubica...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 20:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Ko se mača hvata, od mača i strada.
Veoma je opasno kada pomisliš da smiješ uzeti pravdu u svoje ruke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 21:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Okt 2009, 18:15
Postovi: 70
prije par mjeseci su ti klinci tog lika skinuli do gole koze na gradskom mostu i sve mu stvari pokrali...a maltretirali su ga non stop...i nek ovo bude opomena svim maltretiracima slabijih!!!
ja licno bi ih sve pobio da se meni to desilo ili mom dijetetu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 21:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31202
Lokacija: Je Suis Ahmed
Kada se ovaj slučaj desio, ja na početku nisam znao detalje koje sada znam. Mene je uznemirila blizina detonacije, a nije mi se ni svidio način na koji su se obračunali, što ne znači da ne odobravam obračune pesnicama, međutim ne u centru grada.

Zašto to ne rade na gradskoj deponiji u Ramićima daleko od očiju javnosti?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 127 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs