banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 01:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 127 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Dec 2015, 16:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Caplar je napisao:
Дабогда им се вратило како су и радили.
И судији и тужиоцу и докторима и свим осталим учесницима тих криминалних радњи.
Пас им матер ј* говнарску,једног младог живота нема,а они и даље прегледају и оперишу друге људе,слободно се шетају,а једног дана можда опет буду "немарни".Ко год је био упућен у та дешавања зна да му ниси извадили гелер из срца и да је момак пар дана лежао у болници док су они ладили јаја.

Човјек ће упуцати лопова или криминалца у самоодбрани и лежаће у затвору,а тај олош се извлачи само што је том ђубрету од судије гурно пар десетина хиљада.
Како их није само срамота,са таквим сазнањем,погледати ту маму,баку у очи..


Ja sam prilicno siguran da ti doktori ne bi nesto iz zle namjere uradili. Moguce je da su nesto previdjeli, ali ovo prvo nikako.
Drugo, ne treba biti subjektivan u ovoj prici... Ko je tu cvjecka, a ko pokvaren?

Ne ide to tako jednostavno...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2015, 16:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9839
Lokacija: Далеко од раја
Pusti Caplara i njegove teorije, čim se napiše bilo šta što ne veliča razne klošare i vucibatine ili pohvali rad policije krene sa kletvama, pičkaranjem i slično.

Tih šestorice mi nije ni najmanje žao. Tražili guzici čepa, dobili koliko su dobili (neki manje, neki više) i gotova stvar. Besmisleno je uopšte raspravljati na tu temu.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2015, 20:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Ne znam sad bas ko je zasluzio da ga se raznese bombom, ali nije to sad ni tema
Sta je i kako bilo sa lijecenjem, da li je eventualno napravljen neki propust - to zaista ne znam

Ali to da su ljekari namjerno pustili maloljetnog klinca da umre jer su "ladili jaja" je klasicno lupetanje
To se bas i ne desava, ma koliko nase zdravstvo bilo u kurcu

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2015, 23:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
Не да ми се са вама овде разглабати,али нисте нормални.
Разлика између мене и вас је што сам ја познавао тог дечка и његову мајку,жена је радила близу мене у продавници,виђао сам је сваки дан.
За Вас је он клошарчина која је ту нешто као "тражила гузици чепа",а не знате рецимо да је он једини од њих излетио испред свих ту што су били и покушао смирити дечка.
Исто тако не знате да он једини њега није ни малтретирао,а не знате ни кога је овај примарно хтио убити са том бомбом.
Не знате,а серете.

Али нема везе,ја сам само изнио своје мишљење,то што се разликује од вашег "објеткивног" то је већ нека друга прича..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2015, 23:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Koliko si upoznat sa cijelim slučajem,na koliko si suđenja bio,pa da možeš tako olako da im jebeš mater govnarsku?Evo ja sam upućen u dešavanja,i vidim svugdje propuste,al u doktorima i sudijama ne vidim.Znam da je popularno pišati po sudijam i doktorima i tužiocima.Pridružujem se tvojim željama,dabog da im se vratilo kako su radili.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2015, 16:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
Alkibijad Dajguz V je napisao:
Koliko si upoznat sa cijelim slučajem,na koliko si suđenja bio,pa da možeš tako olako da im jebeš mater govnarsku?Evo ja sam upućen u dešavanja,i vidim svugdje propuste,al u doktorima i sudijama ne vidim.Znam da je popularno pišati po sudijam i doktorima i tužiocima.Pridružujem se tvojim željama,dabog da im se vratilo kako su radili.


То је поента читаве приче.
Тај млади живот неће бити враћен,али за шта се све данас људи осуђују и добијају затвор,ово горе је смијешно.
Јебеш ти све нас овде што кењамо,али замисли његову маму баку или неког из породице,фамилије,како гледа док ова двојица нормално шетају улицом,а њихов син,унук више није ту.А могли су га спасити,није да нису,само се вјероватно ишло по принципу уморан сам,ово ми је данас 20ти пацијент или нека слична,устаљена фора у нашем здравству,школству и свим осталим гранама.

Плаћен си да радиш то најбоље што можеш,твоје руке одлучују о нечијем животу,и ти ето,гле чуда,ниси примјетио гелер у срцу..Па јебеш га гелерчић мали провукао се..Умро дјечко због тог ? А шта ћеш ни први ни задњи,боли нас дупе,свеједно нећемо одговарати.

И онда ови мени још крену нешто причати како су ти доктори и добричине еии !!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2015, 16:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Ti stvarno nisi normalan decko ako zaista mislis da je nekoga ko se 25+ godina bavi ljekarskim poslom bolio kurac za poluzivim djetetom koje mu lezi na stolu i da je rekao "ovo mi je 20. pacijent, ne da mi se"

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 127 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs