banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 02:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 127 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Jan 2010, 03:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
"mislis klinci ono sarplaninci"... uvijek najebu oni sto su najmanje krivi, laka mu crna zemlja bila! ja sam imao srecu da odrastam sa pravdoljubivim prijateljima, nas par mladjih odrasli smo uz starije iz ulice, isli smo im po vodu na basketu, stajali na golu u fudbalu, ali zato smo zauzvrat dobili neke vrijednosti tipa sta slusati od muzike, koje filmove gledati, alan ford stripovi, zagor, dilan dog, ona neimastina u ratu i poslije rata, nismo imali novca da kupimo nike, adidas patike, pa bi nam kako je ko sebi od tih starijih uzimao nove, tako su nama davali stare, poneki joint, pivo, sve kontrolisano naravno, i sve je to imalo svoje drazi, imalo smisla... sta ovi danasnji klinci imaju?! ode u wc izdrka i utoke se docepa pa opali po kome stigne, sa medija ih svakodnevno bombarduju nekim poluinformacijama, fensi mjestima, bljestaviom... naravno da nema opravdanje za ovo ubistvo, uvijek ako su ga maltretirali mogao je potrazti pomoc od majke, oca, brata, sve se moze kompromisom rijesiti... najgore je uraditi nesto sto je nepopravljivo...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 10:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
sestra od tog momka što je bacio bombu je išla sa mnom u srednju školu i znam da su imali problema sa tim budalama...često su im prijetili, maltretirali, ucjenjivali...i naravno, ovom je puk'o film i roknuo bombu na njih...samo da ne dobije puno zatvora, a one budale je trebao pobiti sve do jednog jer su jedni najobičiji ufurani klošari, pičketine, bitange i umišljeni ''krimosi''.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 15:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Ako imas problema onda ih prijavis policiji, a ne uzimas zakon u svoje ruke i hodas okolo sa bombama. Kada bi svi tako rjesavali svoje probleme, ovo bi postala anarhija za dva dana.
A, tom majmunu sto je bacio bombu i tako rizikovao da ubije mnogo nevinih ljudi na ulici, zelim veoma dug odmor iza resetaka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 15:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2009, 02:35
Postovi: 668
Lokacija: Ulica Zrtava Turbo Folka 12
contador je napisao:
samo da ne dobije puno zatvora.


:roll:
Pa on je dosao mrtav pijan sa dve bombe i bacio jednu u samom centru grada, pred mnogobrojnim prolaznicima...ranio cetiri momka, ubio jednog, napravio materijalnu stetu...sta ti ocekujes da dobije?...smatras da to tako treba raditi?...da se tako rijesavaju problemi?...
po meni, svoje probleme na takav nacin rijesavaju upravo

contador je napisao:
najobičiji ufurani klošari, pičketine, bitange i umišljeni ''krimosi''.


Acrobatico je napisao:
Ako imas problema onda ih prijavis policiji, a ne uzimas zakon u svoje ruke i hodas okolo sa bombama. Kada bi svi tako rjesavali svoje probleme, ovo bi postala anarhija za dva dana.
A, tom majmunu sto je bacio bombu i tako rizikovao da ubije mnogo nevinih ljudi na ulici, zelim veoma dug odmor iza resetaka.


Amen...

_________________
- Radi kao da ti novac nije potreban.
- Voli kao da ti niko nikad nije nanio bol.
- Plesi kao da te niko ne gleda.
- Pjevaj kao da te niko ne cuje.
- Zivi kao da je Raj na Zemlji.

http://www.youtube.com/watch?v=YXdAIJK6 ... re=related


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 15:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
prvo, gdje si ti vidio ''mnogobrojne'' prolaznike? drugo, sluačaj je prijavljen policiji najmanje 10 puta i nikada nisu otkrili ko stoji iza prijetnji. u prevodu: nisu ni pokušavali da oktkriju. trece: kad policija ništa ne preduzima, hoćeš li ti čekati da te neko ubije ili ćeš se braniti?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 15:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2008, 19:59
Postovi: 370
Lokacija: Pod Jasenom
Nema tu pravog resenja!

Niti je ispravno resavati probleme na ovakav nacin, na koji je ovaj postupio (od zrtve postanes zlocinac);

niti ima vajde od prijava policiji...

Da smo u nekoj bolje organizovanoj drzavi, onda da, ovako ne.. Mozes samo popusiti gore batine, ukoliko doznaju.. (s tim da plavci nece nista poduzeti, a i ako poduzmu.. to je crtani.. )

_________________
...neda mi se objasnjavat´,
al´ ti se s´ time ne bi slago, garant!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 15:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2009, 02:35
Postovi: 668
Lokacija: Ulica Zrtava Turbo Folka 12
contador je napisao:
prvo, gdje si ti vidio ''mnogobrojne'' prolaznike?


Postoje svjedoci dogadjaja, znaci da je bilo prolaznika, pa makar bio i jedan, to je vec jedna osoba previse koja je dovedena u opasnost zbog ovakvog poteza...

contador je napisao:
drugo, sluačaj je prijavljen policiji najmanje 10 puta i nikada nisu otkrili ko stoji iza prijetnji. u prevodu: nisu ni pokušavali da oktkriju.


kakvih prijetnji?...i sve i da nisu nista uradili, bacanje bombe mu opet nije opravdanje...

contador je napisao:
trece: kad policija ništa ne preduzima, hoćeš li ti čekati da te neko ubije ili ćeš se braniti?


o kakvom ubijanju ti pricas???jedini koji je pokusao nekog ubiti u svemu ovome je ovaj klinac...necu sada da ti pricam o tome sa kakvim sam budalama ja imao problema, pa opet nisam bacio bombu niti ubio nekog zbog toga...nije ni policija rijesila, ali nije ni bomba...

_________________
- Radi kao da ti novac nije potreban.
- Voli kao da ti niko nikad nije nanio bol.
- Plesi kao da te niko ne gleda.
- Pjevaj kao da te niko ne cuje.
- Zivi kao da je Raj na Zemlji.

http://www.youtube.com/watch?v=YXdAIJK6 ... re=related


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 15:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Okt 2009, 18:15
Postovi: 70
kud ih ne pobi svu cetvoricu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 16:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Sudija će mu vjerovatno uzeti kao olakšavajuću okolnost zato što je maloljetan, a sam postupak je za svaku osudu, pa ma kakve to budale bile.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 16:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
sve je to kretenizam, ali ne možeš reći: kako je mogao baciti bombu na njih? ta grupa je od ranije poznata da je po gradu pravila sranja tako što su zaustavljali malu djecu, otimala im pare (džeparac), maltretirali djevojke, krali po radnjama, kioscima...uglavnom, nisu oni iz čistog mira dobili bombu...policiji su poznati od ranije ali i pored toga su opet na slobodi i jedu govna kao ranije...ne pravdam ''bombaša'' ali treba biti realan i postaviti pitanje: šta bi vi uradili da vas neko maltretira 2-3 godine a murija samo ponavlja: rješićemo slučaj, biće privedeni itd itd...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 17:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Pravdati jedne a osudivati druge je besmisleno i presipanje iz supljeg u prazno.
Ovde se prica da su tih 4-5 momaka "najobičiji ufurani klošari, pičketine, bitange i umišljeni ''krimosi''." pa jel se na takve baca bomba ili se ide prsa u prsa opet ponavljam najjednostavnije i najbezbolnije rijesenje je lomljenje kosti jednom po jednom ako imas muda za baciti bombu onda ih moras imati i za lomljenje lakta koljena ili rebara. Ako imas para kao ovaj klinac onda imas i drustvo imas kako i platiti da neko drugi napravi rasulo tim pickama. Imas milion drugih i sladih nacina za osvetu od bacanja bombe i stvaranja ne problema samo sebi vec komplet familiji.

Citiraj:
nas par mladjih odrasli smo uz starije iz ulice, isli smo im po vodu na basketu, stajali na golu u fudbalu, ali zato smo zauzvrat dobili neke vrijednosti tipa sta slusati od muzike, koje filmove gledati, alan ford stripovi, zagor, dilan dog, ona neimastina u ratu i poslije rata, nismo imali novca da kupimo nike, adidas patike, pa bi nam kako je ko sebi od tih starijih uzimao nove, tako su nama davali stare, poneki joint, pivo, sve kontrolisano naravno, i sve je to imalo svoje drazi, imalo smisla


Sve ovo stoji ovako sam i ja odrastao ali danas reci klincu "aj donesi flasu vode" u najmanju ruku u haustoru te ceka cakijanje i fazon ko si ti da ti ja donosim vodu danas mladi nemaju respekt prema starijim zato i zavrsavaju kako zavrsavaju sa nogama naprijed.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 17:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
Vuk_samotnjak je napisao:
Pravdati jedne a osudivati druge je besmisleno i presipanje iz supljeg u prazno.
Ovde se prica da su tih 4-5 momaka "najobičiji ufurani klošari, pičketine, bitange i umišljeni ''krimosi''." pa jel se na takve baca bomba ili se ide prsa u prsa opet ponavljam najjednostavnije i najbezbolnije rijesenje je lomljenje kosti jednom po jednom ako imas muda za baciti bombu onda ih moras imati i za lomljenje lakta koljena ili rebara. Ako imas para kao ovaj klinac onda imas i drustvo imas kako i platiti da neko drugi napravi rasulo tim pickama. Imas milion drugih i sladih nacina za osvetu od bacanja bombe i stvaranja ne problema samo sebi vec komplet familiji.

Citiraj:
nas par mladjih odrasli smo uz starije iz ulice, isli smo im po vodu na basketu, stajali na golu u fudbalu, ali zato smo zauzvrat dobili neke vrijednosti tipa sta slusati od muzike, koje filmove gledati, alan ford stripovi, zagor, dilan dog, ona neimastina u ratu i poslije rata, nismo imali novca da kupimo nike, adidas patike, pa bi nam kako je ko sebi od tih starijih uzimao nove, tako su nama davali stare, poneki joint, pivo, sve kontrolisano naravno, i sve je to imalo svoje drazi, imalo smisla


Sve ovo stoji ovako sam i ja odrastao ali danas reci klincu "aj donesi flasu vode" u najmanju ruku u haustoru te ceka cakijanje i fazon ko si ti da ti ja donosim vodu danas mladi nemaju respekt prema starijim zato i zavrsavaju kako zavrsavaju sa nogama naprijed.

Ovo je danas najveci problem - nema respekta prema starijima.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 17:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
u pravu su! s kojim pravom neko stariji može tražiti da mu neko bude sluga, da mu donosi vodu, da mu ide po cigare...znači, stariji mogu da jedu govna a mlađi da to sve trpe...ne opravdavam nasilje, ali ako je samoodbrana u pitanju sve dozvoljavam. a ovaj kreten što je popušio bombu napravio se još pametan pa zovnuo 5-6 likova sa sobom jer je ''mislio da će ovaj drugi povesti sa sobom neko društvo''...pa vi sad gledajte ko je tu pi*ka, ku*ac, palac...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 17:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
contador je napisao:
u pravu su! s kojim pravom neko stariji može tražiti da mu neko bude sluga, da mu donosi vodu, da mu ide po cigare...znači, stariji mogu da jedu govna a mlađi da to sve trpe...ne opravdavam nasilje, ali ako je samoodbrana u pitanju sve dozvoljavam. a ovaj kreten što je popušio bombu napravio se još pametan pa zovnuo 5-6 likova sa sobom jer je ''mislio da će ovaj drugi povesti sa sobom neko društvo''...pa vi sad gledajte ko je tu pi*ka, ku*ac, palac...


sta drugo reci nego se samo grohotom nasmijati :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 17:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2008, 19:59
Postovi: 370
Lokacija: Pod Jasenom
contador je napisao:
s kojim pravom neko stariji može tražiti da mu neko bude sluga, da mu donosi vodu, da mu ide po cigare...znači, stariji mogu da jedu govna a mlađi da to sve trpe...

Kakva legenda :lol: :lol:

Nije to robijanje, niti imas status sluge..

To, iz strahopostovanja, radis sa zadovoljstvom!
Jos se takmicis sa vrsnjacima koji ce biti brzi..


Al´, ako to nisi prozivio (ako si odrastao kao ovi gore), onda to ne mozes ni razumjeti; tako da ne vrijedi objasnjavati!

_________________
...neda mi se objasnjavat´,
al´ ti se s´ time ne bi slago, garant!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 18:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Zato bar ja i dan danas u kafani sjedim sa "ljudima" koji imaju po 45-50g. i cugam sa njima sad ja njih gotivim a njihova djeca mene gotive i tako u krug to je postovanje a ne sluzenje i ponizavanje.
Kao sto stale napisa "ako to nisi prozivio, onda to ne mozes ni razumjeti"

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 18:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
nisam bio nikad neki prestupnik, ali nisam dao na sebe...serem se na vaše strahopoštovanje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 18:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
contador, postujes li oca vlastitog?! imas li starijeg brata?! jesi li kada komsiji kupio hljeb ili mlijeko?! to nije robovanje, to se zove biti koristan zajednici...

da, upravu ste, ali nekako imam osjecaj da i roditelji danas ne vode racuna o svojoj djeci, gledam ove klince danas kako odrastaju po haustorima, nekidan sam naisao a 3 djevojcice ispred zgrade nasle opusak, sakrile se i pokusavaju da puse, objasnim im da to nije higijenski, jer ne znaju ko je pusio tu cigaretu, vrlo lako mogu pokupiti kohov bacil, imao sam kilogram banana i podjelim svakoj po jednu... niko se ne bavi djecom, u skoli prosvjetni radnici, djecu dijele, jedne favorizuju obicno su to djeca iz imucnijih porodica, a druge gledaju samo kako da otaljaju posao, roditelji zabrinuti za egzistenciju, ne obracaju paznju na djecu i sta ce ta jadna djeca prepustena sama sebi... zar je problem roditeljima, nastavnicima, organizovati neki izlet na sehitluke, sledeci vikend zmajevac, pa na ponir brdo, do slatine sve je to tu u krugu od par kilometara, ne kosta nista, a za djecu je to dogadjaj 10 dana da se dogodovstine prepicavaju... najlakse je uvaliti racunar, call of duty i skines "problem" sa vrata... a onda se cuje ej, on bacio bombu, njih 10 pretuklo 2, njih 3 izboli 1...

tona beskorisnih projekata se finansira iz gradskog budzeta, u ovom gradu nema nijedno besplatno sportsko drustvo, da to dijete ne mora platiti 50maraka mjesecno kako bi pikalo loptu, zar problem usranim glavama gradske vlasti 10ak hiljada maraka da kupe na tajlandu 2000 kopacki, 1000lopti, stucne, sortsevi, majice neku ogromnu poljanu pretvoriti u trening centar zaposliti nekoliko studenata difa da djecu treniraju....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 18:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
contador je napisao:
nisam bio nikad neki prestupnik, ali nisam dao na sebe...serem se na vaše strahopoštovanje...

Vidi se i po tvojim stavovima,nigdje ni postovanja, a kamo li strahopostovanja, zato se i desava sve to sto su klinci takvi.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2010, 19:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 21:20
Postovi: 1324
laoce je napisao:
contador je napisao:
nisam bio nikad neki prestupnik, ali nisam dao na sebe...serem se na vaše strahopoštovanje...

Vidi se i po tvojim stavovima,nigdje ni postovanja, a kamo li strahopostovanja, zato se i desava sve to sto su klinci takvi.


polako, nije isto kad pomogneš komšiji, starijem čovjeku, prijatelju, poznaniku...ali, da me neki klošar šalje po vodu, cigare, da mu stojim na golu itd itd itd...to nikada!!! to što vi navodite kako se sada ''družite sa likovima koji imaju 45-50 godina'' nije baš za pohvalu. neko reče: ja poštovao njih, sad mene poštuju njihova dijeca. pa što ne pošalješ njihovu djecu po cigare, novine, vodu, što im ne kažeš da vam skupljaju lopte??? nije problem pomoći nekome, ali onome ko ne može nešto da uradi. problem je kad ''face'' iz škole počnu da maltretiraju mlađe od sebe...ako niste shvatili sada onda odustajem od dalje rasprave na ovu temu. prijatno


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 127 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs