banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 14 Maj 2024, 16:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 80 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Apr 2009, 12:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Vuk_samotnjak je napisao:
Hristov je napisao:
Momci su se nasli u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu i to je to. Naravno ima i drugih motiva zasto bas oni, ali od naše spekulacije onom momku nece brže zacijeliti lobanja. Ne mora uvijek postojati odgovor na svako pitanje, jednostavno je bilo tako i gotovo. Mozda se kasnije ispostavi da je neko iz te grupe ljubomoran jer se neka djevojka zaljubila u jednog od te dvojice, poznati su mi takvi slucajevi, ali od tog nagadjanja samo ubijamo vrijeme.

Jjedan sasvim pametan i realan komentar.

Upravo sam to napisao


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 12:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Sve u granicama svojih mogucnosti. Ne ocekuje se od bilo koga od nas da se suprotstavimo onom pomahnitalom Kinezu sto je katanom sjekao sve oko sebe po Beogradu ili gdje je to vec bilo, ali ako si u stanju onda pomogni, ako mozes sprijeciti da momku razbiju lubanju onda pomogni, ako ne mozes zovi policiju ili hitnu, ali jednostavno odsetati...
Ali nije to stvarni problem. Problem je sto ljudi i kad su u stanju da pomognu okrecu glavu na drugu stranu. Bilo je cak takvih simuliranih slucajeva na TV-u i posmatra se reakcija gradjana, i one koji prodju zaustave novinari i pitaju ih zasto ne pomognu a oni se prave mutavi, kao to ih ne interesuje, "ostavite me na miru", suplja prica. Na kraju se ispostavilo da zivimo u svijetu kukavica koje nista ne interesuje osim njihovog TV-a i racuna u banci. Sjecam se, tuku se tip od 50 godina i momak od 20-ak, obojica pijani, Spanac i Spankinja hoce da ih rastave ali ne ide, a sa strane stoje 10 Turaka i gledaju tucu kao predstavu, nista ne preduzimajuci. E to je alaramantno.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 12:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
To je vec druga prica, ako mogu pomocu, ako ne mogu pozvacu policiju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 12:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2005, 21:02
Postovi: 1572
Ajme.. :(
Pa njih dvojica su bas na mestu.. nema sanse da je bilo provokacija s njihove strane..
Bas kako neko rece.. pogresno mesto u pogresno vreme..
A toj ufuranoj desetki, pogotovo ako su klinci, nakon vesti u novinama sigurno nije svejedno.. al valjda ih cekaju doooobre batine.. nadam se na kredit.. :]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 12:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Silhouette je napisao:
A toj ufuranoj desetki, pogotovo ako su klinci, nakon vesti u novinama sigurno nije svejedno.. al valjda ih cekaju doooobre batine.. nadam se na kredit.. :]


sto je najgore to ce im dici tiraz jos vise pa ce i veceras ici po gradu i gledati da nekoga nalupaju da bi sutra pisalo u novinama.......batine su tu dalekooooooooo,zalosno ali istinito :-?

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 13:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Da bi neko bio izazvan ne mora druga strana ama bas nista da ucini, ali ako su se momci naostrili da mlate nekoga dovoljan je samo pogled ili gest na koji cekaju i to daje momentum njihovom bijesu, jer ne razbija se ceona kost samarom, za to je potrebna snaga i bijes, a bijes se ne moze tek tako proizvesti. Da li je to nesklonost prema tom i tom tipu ljudi, ko ce ga znati. Isto tako, lakse je covjeka premlatiti na smrt palicama i onim bokserima sto se nataknu na ruku (ne znam tacno kako se zove), ali rukama i nogama razbiti lobanju, e to je vec presedan, u toj situaciji ne znas da li ima smisla dici ruke i braniti se (jer i to djeluje kao izazov i povecava bijes) ili se jednostavno pokriti po glavi i cekati da odu. Takvih ljudi se treba cuvati, to im nije prvi put da mlate nekoga, barem pretpostavljam.
Ako se sjecate, apsolutno isti slucaj, 5 na jednog, u Austriji, isto ga premlatili ali ovaj momak u Austriji je podlegao. Zamislite da su ovi momci nastavili da tuku tog momka po glavi i nakon što su mu razbili lobanju?!

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 13:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2005, 21:02
Postovi: 1572
Citiraj:
sto je najgore to ce im dici tiraz jos vise pa ce i veceras ici po gradu i gledati da nekoga nalupaju da bi sutra pisalo u novinama.......batine su tu dalekooooooooo,zalosno ali istinito :S

Pa sad.. mislim da trezna glava ipak drugacije misli.. makar nijanse bile u pitanju.. Pred drugovima ce reci "a jesmo ih nalupali", a kuci ce da cvili sam u sebi.. Sve su to pipi.. Al ko ce ga znat..
Bitno da se Kota oporavi..


@Hristov.. upravo tako.. samo.. hm.. mislim da se bes stvara veoma lako.. cak stavise mozda najlakse od svih emocija.. pogotovo kad si cuga.. i emptyhead..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 13:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Silhouette je napisao:
@Hristov.. upravo tako.. samo.. hm.. mislim da se bes stvara veoma lako.. cak stavise mozda najlakse od svih emocija.. pogotovo kad si cuga.. i emptyhead..


Slazem se, ali kontam zasto bas skocise na tu dvojicu a ne na svakog na koga su naisli. Kao sto rekoh, iz razonode tuci nekoga dok mu nogama i rukama ne slomijes ceonu kost, tesko mi je zamisliti. Kontam da im je nesto zasmetalo kod tih momaka.

Ko sto ti rece, bitno je da taj momak ozdravi, mada posljedice ostaju.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 13:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31224
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ne bih isključio prebijanje iz čista mira, jer ako pogledate u gradu se iz čista mira lome mlada drveća, prevrću kante, a vrhunac je bio prevrtanje javnog WC na travnjaku ispred gradske biblioteke. Jedva sam preživio tu šetnju.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 13:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Nije prvi put da cujem da se neko nalupa iz cista mira....mislim mozda to njima nije bilo iz cista mira al znam dosta ljudi koji kad izadju u grad jednostavno su nabrijani da nekoga istuku i samo traze povod....primjer "vidio sam onog celavog/cupavog/vakog/nakog juce da prica sa tvojom curom..."....a ono vezze, mozda se znaju sa faxa ili mozda to uopste nije taj lik.....

Jest sad bitno da Koti bude bolje....al je bitno i da se nadje ko je za to kriv....ne moze se samo okrenut i rec "desava se"....ne bi smjelo da se desava....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 13:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Mi uopšte nismo svjesni koliko turskog ima u nama, a odredjene ljude nazivamo Turcima da bi ih uvrijedili (ovo nije off-topic, ponukao me post od filozofa sa vrbasa da to napisem).

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 14:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Avg 2005, 01:01
Postovi: 1227
pa vec duze vrime po gradu pravi sranja druzina novopecenih vulturesa i tuce tako ljude, manje vise bez razloga :lol: najjace mi je ono kad nekog sretnu u NEborcevom dresu ili salu pa ga namlate wwwoooooohohohohohooooooohohoho

nego, kako su ova dvojca zna li neko?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 15:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Maj 2008, 17:38
Postovi: 339
Puna djeca energije, zašto to ne iskoristiti? Zašto ne bi besplatno gradili puteve i čistili sve moguće i nemoguće narednih 10 godina, uz 2 obroka dnevno? Pa kad bude imao 60 kila na 1.80 i crno ispod noktiju (ako bude imao nokte) može da počne da malo filozoski razmišlja o životu.

E, da, slobodno vrijeme mogu provoditi na biciklima za proizvodnju struje.

Ovakva drakonska kazna za ove što su glavni, a za ostale može i 3 obroka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 16:55 
Kina je odlican primjer gore objasnjenog.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 17:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Hristov je napisao:
Ako se sjecate, apsolutno isti slucaj, 5 na jednog, u Austriji, isto ga premlatili ali ovaj momak u Austriji je podlegao.

I ovaj sto je bio "najaktivniji" u toj tuci je dobio max. 5 godina zatvora jer nema jos 21. godinu. Kao, jos spada pod maloljetnike citaj "neznastaradi". :-? I za pet godina ce izaci , imace nekih 20-tak i kusur godina, i tek onda posle zatvora ce biti "ostar momak", jedino ako ga tamo ne budu nosali na rukama i davali mu med i mlijeko pa malo omeksa, sto cisto sumnjam. Ili mozda se desi cudo pa nauci lekciju i postane fin i dobar . Ali i to je sve ocel bit il nece.

Danasnja mladez sve nasilnija i nasilnija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 18:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36400
Misdongarde je napisao:
Puna djeca energije, zašto to ne iskoristiti? Zašto ne bi besplatno gradili puteve i čistili sve moguće i nemoguće narednih 10 godina, uz 2 obroka dnevno? Pa kad bude imao 60 kila na 1.80 i crno ispod noktiju (ako bude imao nokte) može da počne da malo filozoski razmišlja o životu.

E, da, slobodno vrijeme mogu provoditi na biciklima za proizvodnju struje.

Ovakva drakonska kazna za ove što su glavni, a za ostale može i 3 obroka.


Podrzavam, lopata, metla i kramp. Pa kada se po kazni gradom i okolinom budu setali u smecarskim odjelima cisteci ulice i kanalizaciju nece biti ni govora o 'dizanju ugleda' u ekipi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 18:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
OT: Leona, mislim da su advokati i austrijski zakon ucinili svoje, znas da im je zakon blag da je to smijurija, cudo da nije dobio samo uslovnu.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 18:48 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39438
Lokacija: Месечева икра
The_new_Statesman je napisao:
Misdongarde je napisao:
Puna djeca energije, zašto to ne iskoristiti? Zašto ne bi besplatno gradili puteve i čistili sve moguće i nemoguće narednih 10 godina, uz 2 obroka dnevno? Pa kad bude imao 60 kila na 1.80 i crno ispod noktiju (ako bude imao nokte) može da počne da malo filozoski razmišlja o životu.

E, da, slobodno vrijeme mogu provoditi na biciklima za proizvodnju struje.

Ovakva drakonska kazna za ove što su glavni, a za ostale može i 3 obroka.


Podrzavam, lopata, metla i kramp. Pa kada se po kazni gradom i okolinom budu setali u smecarskim odjelima cisteci ulice i kanalizaciju nece biti ni govora o 'dizanju ugleda' u ekipi...



Da to ima efekta,Amerika bi bila med i mlijeko............Nego,u ćeliju sa kakvim kuronjom...............guza će preboljeti ali duša neće,ima da zapamte za cijeli život. :angry4:

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 19:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31224
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Насилници претукли двојицу младића у Бањој Луци

БAЊA ЛУКA - Марко К. (22) и Горан Б. (21) из Бање Луке, претучени су у ноћи између суботе и недјеље у бањолучкој улици Милана Тепића, сазнаје "Глас Српске".

Њих је напала група од десетак младића. Марку су сломили чеону кост и он се налази у вјештачкој коми, док је Горан задобио више повреда по тијелу.

Ово је "Гласу Српске" испричао Синиша, отац једног од претучених младића. Он је додао да су Марко и Горан нападнути из чиста мира. Случај је пријављен полицији, а према незваничним информацијама постоје одређена сазнања о којој групи нападача је ријеч. Н. Т.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2009, 19:53 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39438
Lokacija: Месечева икра
Gimli je napisao:
Kota ne bi muve zgazio...

Je li njegov stari bio nekakv sprtski komentator?SimićTV?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 80 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs