banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 425 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 15 Apr 2017, 10:09 
Citiraj:
Majka iz njemačkog Neunkirchena je odvela svojeg sina (24) u bordel. Mladiću teškom 150 kilograma svidjela se prostitutka (21). Mama je platila prostitutki i djevojka je mladića otpratila u sobu dok je majka ostala u bordelu i čekala u prizemlju.

Prostitutka je krenula u "akciju", a mladić je odjednom pao u nesvijest. Stigli su vatrogasci koji su mladića spustili kroz prozor. Djelatnici Hitne pomoći mladića su reanimirali i odvezli u bolnicu. Tamo je u noći na petak umro.

Mladić je vjerojatno pretrpio srčani udar. Osim problema s težinom, mladić je prije odlaska u bordel popio Viagru, piše Bild.


http://www.24sata.hr/news/majka-sinu-pl ... ook+status


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 15 Apr 2017, 10:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Jedna je majka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 15 Apr 2017, 10:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Pa ti reci... joj samo da mi je kresnuti nešto.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 15 Apr 2017, 11:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Šta bi mi bez Miće i vjesti iz Dojčlanda

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 15 Apr 2017, 11:59 
zato se ja ne sexam, zdravlje mi je na prvom mjestu


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 21 Apr 2017, 13:36 
Citiraj:
UŽAS ISPOD DALEKOVODA Poginulo više od 20 navijača Mančester junajteda!


http://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fu ... ref=fbblic


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 04 Maj 2017, 11:16 
http://www.blic.rs/vesti/hronika/traged ... ref=fbblic


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 30 Maj 2017, 10:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Užas u Laktašima: Unuk pregazio baku, otac i komšije iscenirali da je pala sa merdevina 1 Dijeljenje Užas u Laktašima: Unuk pregazio baku, otac i komšije iscenirali da je pala sa merdevina Dragan Sladojević, Foto: V. Tripić 30.05.2017 10:00 LAKTAŠI - Policija je rasvijetlila nesvakidašnji pokušaj prikrivanja u Laktašima, gdje je, obučavajući vožnju, V.I. (18) usmrtio osamdesetdvogodišnjakinju folksvagen kedijem, a zatim je to zataškano, odnosno namješteno da je starica pala sa merdevina. "Nezavisne" nezvanično saznaju da je unuk osumnjičen da je pregazio baku, a da su mu u pokušaju prikrivanja pomogli otac i komšije. Kako je potvrđeno "Nezavisnim", slučaj je otkriven nakon što je u petak, oko 16.20 časova, Služba hitne pomoći iz Laktaša prijavila Policijskoj stanici Laktaši da im je dovezeno tijelo starice koja je podlegla od povreda navodno zadobijenih u padu sa tavana pomoćnog objekta. Kako ističu iz policije, početne informacije su i upućivale da je u mjestu Papažani starica, usljed gubitka ravnoteže, penjući se merdevinama na tavan, izgubila ravnotežu, okliznula se i pala, te od posljedica povreda preminula. Ispostavilo se, međutim, da je riječ o drugoj vrsti nesreće. "Policajci su nastavili rad na provjeranju svih okolnosti vezanih za navedeni događaj, te na osnovu preduzetih kriminalističko-tehničkih mjera i radnji, izuzetih tragova i drugih istražnih mjera i radnji te izjava svjedoka, utvrdili su da je R.G. obučavao lice V.I. da upravlja vozilom, te je usljed nesporazuma, V.I. krenuo naprijed VW kedijem i udario oštećenu, pregazio je, a ona je od zadobijenih povreda preminula na putu do Službe hitne pomoći Laktaši", saopštila je Marija Markanović, portparol PU Banjaluka. U namjeri da prikriju šta se dogodilo, R.G. (43), Z.I. (52) i R.Z. (29) su, kako je saopšteno, lažnim prikazivanjem činjenica, odnosno postavljenjem merdevina, pripremanjem tragova na licu mjesta, lažno predstavili da je osamdesetdvogodinjakinja pala sa merdevina i od zadobijenih povreda preminula. Policija je uhapsila V.I. (18), R.G. (43), Z.I. (52) i R.Z. (29).


ccccc

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 30 Maj 2017, 11:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Каква гомила морона.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 30 Maj 2017, 14:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Vidi tata, baka. A šta joj je?
E sad joj nije ništa...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 30 Maj 2017, 21:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9279
To mora da je punica, nije valjda sa svojom majkom to njegov otac radio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 30 Maj 2017, 21:24 
dve muve jednim udarcem, sin ocvrsne i postane muskarac u zatvoru, a i rijesi se pun'ce

doduse kako jadno dijete izgleda bice necija kuja najvjerovatnije...

- "sinko dofati mi sapun"
- "evo cika nedjo"...oh...

sem ako nedjo nije na nivou ovih retosa drotova sto su ih klinci iznadekali par veceri prije...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 30 Maj 2017, 21:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... asa/428460

Није пуница, а и да јесте, као да је разлика.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 22 Jun 2017, 14:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika
Citiraj:
VOLGOGRAD - Par vršnjaka nastradao je na jezeru u okolini Volgograda u Rusiji na prilično bizaran način - tokom seksa na zadnjem sjedištu automobila. Jevgenij Černov i Jana Kriučkova pronađeni su mrtvi u automobilu, a istražioci ovog slučaja kažu da je 22-godišnji par vodio ljubav na zadnjem sjedištu automobila parkiranog kraj jezera. Njih su kao nestale prijavile porodice, a situacija je, nažalost, završila tragično. Mjenjač je bio ostavljen u položaju N (neutral), odnosno u "praznom hodu". Njihove strasti su toliko tresle automobil da se skotrljao u jezero, bez šanse za spasom.
Sadržaj ovog članka kopiran je sa portala Nezavisnih novina, a original se nalazi na linku: http://www.nezavisne.com/novosti/svijet ... -se/431646




_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 22 Jun 2017, 14:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Tako mnogi žele da odu...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 22 Jun 2017, 14:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Tako je to kad kurcem razmisljas umjeso glavom.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 29 Jun 2017, 11:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Kod Zavidovića ubijen imam, lovci mislili da je divljač Autor/izvor: SEEbiz / H
Datum objave: 28.06.2017. - 20:01:42
SARAJEVO - Imam iz Tomislavgrada Admir Vuković ubijen je u utorak na području Zavidovića u središnjoj Bosni a policijska istraga je utvrdila kako je on žrtva neobične nesreće jer su ga ustrijelili lovci zamijenivši ga za divljač.
Iz ministarstva unutarnjih poslova Zeničko-dobojske županije u srijedu je potvrđeno kako je tijelo 36-godišnjaka s vidnim prostrijelnim ranama pronašla policija kod mjesta Stogovi u utorak nešto prije 22 sata. Tijelo je pronađeno nakon što su policiju iz ambulante u mjestu Zavidovići izvijestili da su na obradu primili muškarca s ozljedama nanesenim vatrenim oružjem.
Ispostavilo se kako je riječ o Mesudu Krajniću (38) a on je policajcima ispričao kako je zajedno s Vukovičem bio u lovu te kako su na njih zapucale nepoznate osobe.
Istražujući ovu tragediju policajci su uspjeli utvrditi kako su na Vukovića i njegovog zeta Krajnića pucali iz druge skupine lovaca koja se zatekla u istoj šumi.
Utvrđen je identitet trojice uškaraca koji su osumnjičeni da su u tome sudjelovali i sva trojica su tijekom dana uhićena.
Policija ih tereti za kazneno djelo ubojstva i ubojstva u pokušaju.
Da je ubijeni upravo Vuković novinarima je potvrdio Amer Jugo, glavni imam u Tomislavgradu koji je s njim blisko surađivao punih osam godina.
"On je volio lov i redovno je slobodno vrijeme ispunjavao lovom, a osim toga bavio se i pčelarstvom. Bio je predan radnik, što se moglo vidjeti i oko njegove kuće i u haremu džamije o kojoj se brinuo", kazao je Jugo kako ga citira portal Klix.


Citiraj:
Izbjegao smrt u sudaru, pa poginuo čekajući policiju
Slika 26.06.2017 10:02 | Nebojša Tomašević
Mostar - Draško Mišić (65) iz Livna izbjegao je povrede u sudaru s drugim vozilom, ali je samo nekoliko minuta kasnije poginuo u padu sa zida pored puta.
Ova bizarna nesreća desila se u subotu u mjestu Čekrk kod Mostara.
- Mišić je vozeći "folksvagen džetu" pokušao da se polukružno okrene na putu kada je na njega naletio "nisan juke" i udario ga. U toj nesreći ni Mišić ni vozač "nisana" nisu povrijeđeni - kazao je izvor blizak istrazi.
Prema njegovim riječima, Mišić je nakon nesreće izašao iz vozila i popeo se na obližnji zid pored puta visok oko tri metra.
- Dok je stajao na zidu, izgubio je iznenada ravnotežu i pao s njega. Na mjestu je ostao mrtav. Ubrzo je stigla i policija i ekipa Hitne pomoći, međutim, nesrećnom čovjeku nije bilo spasa - kazao je izvor "Glasa Srpske".
U MUP-u Hercegovačko-neretvanskog kantona potvrdili su da se ovaj događaj desio, ali nisu mogli navoditi detalje.
- Više informacija i okolnosti ove nesreće biće poznate nakon istrage - rekli su u policiji.


Je li ovo puna debljine 30 cm?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 13 Nov 2017, 08:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
SAPNA - Lovac A. O. iz Sapne, smrtno je stradao u šumi u rejonu Baljkovice.

Lovac se samoranio i od zadobijenih povreda podlegao. Navodno se okliznuo i pao na pušku koja je opalila i nanijela mu smrtonosne povrede.

Federalnim medijima su mještani Baljkovice rekli da se radi o iskusnom lovcu, sa stažom dužim od 30 godina.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 04 Jan 2018, 22:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Tanjug
04.01.2018 22:38
Voz je pregazio 11-godišnju djevojčicu dok je prelazila prugu idući kući iz obližnjeg restorana u američkoj saveznoj državi Floridi.

Policijski zvaničnici okruga Polk saopštili su da im je mašinovođa rekao da je djevojčica gledala u telefon dok je prelazila prugu i da nije bilo nikakvih naznaka da je primjetila da joj se voz približava, prenosi AP.

U momentu udara, voz se kretao brzinom od 110 kilometara na čas, a mašinovođa je rekao da je neprestano puštao sirenu i počeo da koči, ali da nije uspio da izbjegne djevojčicu.

U saopštenju policijskih zvaničnika navodi se da je na osnovu dokaza na licu mjesta zaključeno da je djevojčica nosila slušalice kada je voz udario.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 08 Jan 2018, 22:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
“Jutarnji” navodi da je prema nezvaničnim saznanjima reč o dečaku koji je stradao dok je pokušavao da napravi selfi na teretnom vagonu.

Oni ističu da je dečak iz istočnog dela Zagreba na železničkoj stanici bio u društvu prijatelja, ali da ostale okolnosti nesreće nisu poznate.

Policija i vatrogasci su prvo dobili informaciju da je reč o požaru šupe, a da su tamo zatekli dečaka u plamenu na teretnom vagonu, piše “Jutarnji” ističući da vatrogasci nisu mogli da reaguju dok nije isključena struja.

Zagrebačka policija je potvrdila da je uzrok pogibije strujni udar.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 425 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs