banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 19:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 425 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 21 Dec 2014, 22:59 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17149
Lokacija: Q5HW+6W
'zofe, man se elektrike, ne ide te...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 21 Dec 2014, 23:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
filozof sa vrbasa je napisao:
Znači kada kiša pada struja iz bandera bi mogla da nas ubije.

Samo ako lizes banderu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 21 Dec 2014, 23:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
filozof sa vrbasa je napisao:
Znači kada kiša pada struja iz bandera bi mogla da nas ubije.

<Enter_name> je napisao:
'zofe, man se elektrike, ne ide te...

struja iz bandera - ne, grom - da


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 21 Dec 2014, 23:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Постоји мала, малецка разлика између жица на бандери и муње, али свеједно онај снимак је монтажа. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 29 Jan 2015, 22:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
STRAVIČNA SMRT Preko radnice u rudniku prešlo nekoliko kamiona od 200 tona

Suzana Božinović | 29. 01. 2015. - 18:58h | Foto: Suzana Božinović | Komentara: 12
Majdanpek – Majdanpečanka Slavuja Stanić (53), koja je 30 godina radila kao rukovodilac pumpne stanice u Rudniku bakra u Majdanpeku (RBM), nastradala je na jeziv način kada je na nju sinoć između 22 sata i ponoći naleteo kamion za prevoz rude u fabričkom krugu u kome je radila. Pun kamion težak je oko 200 tona, visina mu premašuje 12 metara, a gume su visoke više od dva metra.


Uviđaj na mestu tragedije
Prema nezvaničnim podacima, preko beživotnog tela žene prošlo je nekoliko teških kamiona jer nisu videli šta im je na putu.

Pročitajte još
JEZIVA TRAGEDIJA Ženu pregazio ogromni kamion u Rudniku bakra Majdanpek
-Njeno telo je u stvari bilo neprepoznatljiva bezoblična krvava masa pomešana sa blatom. Šta se tačno dogodilo pokazaće istraga koja je u toku. Vozači kamiona su u šoku jer niko od njih I ne zna ko ju je zapravo pregazio! Činjenica je da je deo fabričkog kruga gde je Stanićeva pregažena osvetljen i ispituje se kako je vozač kamiona nije video – saznajemo od nadležnih.


Prema priči kolega, njen nestanak primećen je oko 23 časa. Ona je radila u drugoj smeni, ali je niko nije video pa su je pozvali na mobilni telefon. Međutim, nije se javljala i krenuli su da je traže.



Par sati iza ponoći vozač FAP-a primetio je čizmu u blatu i odmah pozvao kolege.

-To se ne može opisati. Zatekli smo njenu čizmu, a malo dalje bezobličnu masu pomešanu sa blatom. Čini mi se da se ta masa "pušila", da je iz nje izlazio neki jedva vidljiv dim. Video sam I iscepane i razbacane po blatu neke tkanine, verovatno deo njene odeće – kaže jedan od radnika.

Prema priči kolega, Stanićeva je živela sama I negovala bolesnu majku. Imala je težak život, ali se nikada nije žalila.

Pun kamion težak je oko 200 tona, visina mu premašuje 12 metara, a gume su visoke više od dva metra

- Znam da, prema lekarskom nalazu, Slavuja nije smela da radi u trećoj smeni, ali ne znam od čega je bolovala. Ona je bila disciplinovan radnik I bilo mi je mnogo čudno što je nisam zatekao na random mestu jer je uvek, kada je bila u drugoj smeni, odlazila kući tek kada mi dođemo. Niko ne zna zašto je ona napustila radno mesto pre završetka radnog vremena. Nikom nije jasno zašto je išla putem koji je teži jer debljina žitkog blata prelazi tridesetak santimetara. Mogla je da hoda suprotnom stranom sa manje blata. Ništa nam nije jasno – kaže njen kolega.

Na mesto nesreće izašla je policija, republički rudarski inspector I tužilac, a rezultati istrage se očekuju za par dana.

Iako nadležne ne žele da komentarišu slučaj pre završetka istrage, nezvanično smo saznali da sumnjaju na samoubistvo.

Posmrtni ostaci nesrećne žene predate su rođacima koji će je sahraniti u rodnoj Raškoj.


jezivo

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 30 Jan 2015, 23:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Kako se brzo romantika može pretvoriti u tragediju najbolje pokazuje bizarna situacija koja se desila kada je jedan mladić djevojku odlučio zaprositi na romantičnom mjestu.


Naime, dečko je Dimitrinu Dimitrovu odveo na šetnju na Ibici, a dok je zalazilo sunce odlučio je zaprositi na litici, piše Metro.

Dimitrina je počela od sreće poskakivati, a kako su bili na litici, skokovi sreće pokazali su se pogubnim.

Portparol lokalne policije je izjavio da je sve ukazuje da je smrt rezultat tragične bizarne nesreće.

Dimitrina (29) iz Bugarske je prilikom pada s 20 metara visoke litice na području Cale Taride dobila srčani udar te je preminula.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 31 Jan 2015, 00:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ili ga je odbila pa je bilo gur-gur


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 01 Mar 2015, 03:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Slika
Nina Stamenković (24), poslije tronedjeljne borbe za život, preminula je juče u Beogradu nakon trovanja ugljen-monoksidom u garaži u čačanskom naselju Vinara, poslije vođenja ljubavi s dečkom Nemanjom Novakovićem (26), koji je umro na licu mjesta.

“Ninino srce nije izdržalo, lekari su juče pokušali da je reanimiraju, ali, nažalost, u 13 časova roditeljima su saopštili tragičnu vest. Nina je sve vreme boravka na odeljenju toksikologije Vojnomedicinske akademije provela u komi, disala je pomoću aparata, a lekari nisu mogli da se izbore s edemima na mozgu” kaže rođak porodice Stamenković.

Ninini roditelji Marina i Dejan sve vrijeme su bili uz nju, pa tako i juče, kad je prestalo da kuca njeno srce.

Tragedija mladog para dogodila se 7. februara, kad su u garaži zgrade u kojoj je mladić stanovao vodili ljubav. U garaži na kojoj nije bilo prozora, a koja je bila zatvorena, Nina i Nemanja su ostavili upaljen motor njegovog audija kako bi se ugrijali, međutim, otrovni gas je pokosio to dvoje mladih ljudi. Mladić je pokušao da otvori vrata garaže, ali je uspjo samo da izađe iz automobila i otvori vrata na njemu, budući da je pronađen mrtav na betonu. Djevojku na zadnjem sjedištu i mrtvog mladića pored „audija“ pronašao je Nemanjin otac.

Slika

Nina je završila Muzičku akademiju u Istočnom Sarajevu, odsjek za flautu, i prošle godine je upisala master studije.

Nemanja, koji je bio uspješan privrednik i sportista, sahranjen je tri dana nakon nesreće na seoskom groblju u selu Donja Trepča, gdje je najviše vremena provodio, uz prisustvo mnogobrojne rodbine, prijatelja i ljudi iz svijeta privrede i sporta.

NISU PRVI PAR KOJI JE TAKO SKONČAO

Prije nekoliko godina u Čačku se dogodila slična tragedija u kojoj su u parkiranom automobilu u garaži takođe nastradali mladić i djevojka. I oni su bili upalili motor kako bi se zagrijali, ali su pronađeni ugušeni ugljen-monoksidom, gasom koji još zovu i „tihi ubica“. Njegovo prvo dejstvo ima efekat sličan anesteziji, međutim, ne treba mu previše vremena da se veže za hemoglobin i onemogući transport kiseonika, bez kojeg čovjek može da živi svega tri do četiri minuta.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 01 Mar 2015, 14:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ja sam mislila da se izvukla s obzirom da je davno bila ta vijest.
Žali Bože. :(

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 22 Mar 2015, 18:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Danas dvije identične smrti u Laktašima i Petoševcima.Obe davljenjem prilikom jela.Ovaj nesretnik u Petoševcima je jeo vruću prasetinu i ,onakav polupijan i alav ubacio u usta poveći komad prasetine.Kost mu se zaglavila u grlu i nije mu bilo spasa.U Laktašima ,kod Miluna identičan slučaj.....hitna došla po njega ali bilo je već kasno,udavio se zalogajem.U isti dan,u skoro isti čas.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 22 Mar 2015, 18:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
Huh! A koj ih ćero da krkaju prasetinu na pos'!?(znam, crn komentar)
Ono,oće i kost riblja da zastane u grlu al nije tolka da se ugušiš.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 22 Mar 2015, 18:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ovaj prvi je imao nekakve majstore na kući pa su onako,s nogu malo zamezili.Pričao majstor da ga je mogao spasiti da je pažljivo prosjekao grlo i izvadio popriječenu kost ali se bojao da će poći po zlu i biti on kriv .

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 22 Mar 2015, 20:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
Jbg, ni ja ne bih traheotomiju izvodio u kućnoj radinosti.
Jes da to jednostavno izgleda kad Anđin ćaća to radi u "Anakondi" al kući je "malo" zajebanije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 24 Mar 2015, 18:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5KChwKUSA80[/youtube]

Citiraj:
The younger son of ex-President of Ukraine Viktor Yanukovych Viktor died in Russia under tragic circumstances.

This is reported by just four source LB.ua, two of which - in the Russian Federation from the environment of the former president.

According to sources, the ex-MP participated in sports activities on the lake, where a minibus "Volkswagen", which apart from him were still 5 people fell through the ice. Viktor Yanukovych Jr. drowned, other passengers managed to escape.

Who was behind the wheel, not reported.


:-?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 30 Mar 2015, 12:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Koji kreten od vozača. :? Pa vidljivo je da je na onom dijelu otopljen led.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 30 Mar 2015, 13:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Zasto me ne cudi da filozof ima najvise postova na ovoj temi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 31 Mar 2015, 01:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Nije kao ostale, ova ima edukativni karakter, učimo na tuđim greškama.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 02 Apr 2015, 13:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Imitirao Đurička, pa ga ubio voz!
Autor: mondo.rs
Igor K. (22) sahranjen je juče na seoskom groblju u Laćarku. On je poginuo u ponedeljak na pružnom prelazu Laćarak-Sremska Mitrovica, dok je pokušavao da napravi selfi ispred voza!

02.04.2015. | 10:53 > 11:05 0 A- A A+
nikola đuričko voz lajanje na zvezdeFoto: screenshot/youtube On je najavljivao nekoliko dana, kako će se slikati na pruzi, kao u onoj sceni iz filma “Lajanje na zvezde“, gde glumac Nikola Đuričko trči ispred voza, kako bi bio brži od njega, piše "Alo".
Voleo je izazove, ali nismo ga ozbiljno shvatali, da bi tako nešto i uradio, rekao je Igorov drugar.

Igor je pokušao svoju želju da ostvari u ponedeljak oko 17 časova na pružnom prelazu kod Laćarka.
Stao je na prugu i čekao da se pojavi voz, onog trenutka, kad se začula lokomotiva koja je počela da mu se približava, on je uključio kameru na mobilnom telefonu i počeo da trči, piše list.
Trčao je po pruzi i pored zvučnog upozorenja mašinovođe da se skloni, sve dok ga u jednom trenutku voz nije udario i odbacio 20 metara.
"Žao mi je njegove porodice, fini ljudi. Otac mu je moler, majka je isto zaposlena u nekoj firmi. Imaju još jednog sina, ima oko 12-13 godina. Tuga velika. Toj deci danas svašta padne na pamet", rekla je komšinica, koja stanuje u ulici Branka Radičevića, gde i porodica Kemeter.


:-?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 02 Apr 2015, 13:28 
Moze u Darvinove nagrade komotno, cak i medju favorite za ovu godinu mozda...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 20 Jun 2015, 01:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=URezjNwOirE[/youtube]
Citiraj:
"Avazov" portal došao je u posjed videosnimka jučerašnje tragedije koja je zadesila Jajce. Naime, kao što smo i pisali, mladić inicijala M.T. (1976.) iz Sarajeva smrtno je stradao prilikom skoka sa vodopada. On je želio izvesti skok sa desnog boka vodopada, odnosno sa desnog bočnog zida iznad same krune vodopada. Međutim, njegov skok okončao je tragično.

Odmah nakon skoka, koji se dogodio oko 14 sati, organizovana je potraga za njegovim tijelom, u koju su bili uključeni Policijska stanica Jajce, Civilna zaštita, Vatrogasno društvo, te ronioci. Potraga je okončana u večernjim satima, kada je iz vode izvučeno tijelo unesrećenog.


Iz MUP-a SBK nisu željeli saopćiti identitet stradalog na zahtjev porodice.

Videosnimak ove nesreće zabilježili su arapski turisti koji su se našli u blizini.

Posljednja žrtva vodopada bio je Ilijaz Talić (2013.), a ranije je stradala Mirela Lizalo u januaru 2011. godine.



Autor: D. KOVAČ - See more at: http://www.avaz.ba/clanak/183271/uznemi ... wd3Qu.dpuf

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 425 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs