banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 01:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1682 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 05 Jul 2019, 17:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Čuj musliman i alkohol, svašta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 05 Jul 2019, 18:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11344
Lokacija: PL / BL
Vlasi ga naveli na krivi put.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 06 Jul 2019, 05:57 
Citiraj:
U Vidovdanskoj ulici iza 11:00 časova došlo je do pucnjave iz vatrenog oružja. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske izašli su na lice mjesto događaja i obezbijedili ga. Ulica je zatvorena za saobraćaj.



http://www.dobojski.info/drustvo-i-poli ... skoj-ulici


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 08 Jul 2019, 17:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
https://youtu.be/pvUp5XdxgC8

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 08 Jul 2019, 19:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Де бебо моја, причекај док мама истуче чику.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 01 Avg 2019, 18:25 
Citiraj:
GRADIŠKA - Nikola Prolić (38) iz Gradiške, koji je dobro poznat policiji i pravosuđu, uhapšen je u srijedu jer je policajcu glavom razbio nos u lokalu u Elezagićima dok je postupao po prijavi fizičkog obračuna pomenutog sa još dva muškarca.

Kako saznajemo, policiji u Gradišci je prijavljena tuča trojice muškaraca u lokalu, a po dolasku oko 19.45 policija je zatekla Prolića u obračunu sa sugrađanima Zoranom Kojićem (39) i Jovanom Babićem (25).

Prolić, koji je odranije veoma dobro poznat policiji zbog droge, nasilničkog ponašanja, razbojništava i teških krađa, počeo je vrijeđati policajce i psovao im majku, prijeteći da će "vidjeti ko je Nikola Prolić".

Nakon što je ignorisao upozorenje da prestane, policija je krenula da ga privede, ali se on, kako saznajemo, aktivno opirao te je u jednom momentu policajca udario glavom u lice i razbio mu nos te mu nanio teške povrede.

Ipak ga je policija uspjela savladati, a dok su njega hapsili, kako nam je otkrio izvor blizak istrazi, Kojić, sa kojim se nasilnik prethodno sukobio, otimao ga je od policije u namjeri da nastavi tuču s njim, psujući mu majku i pozivajući ga na obračun, i na taj način ometao plave uniforme, pa je i on priveden.

Prolić je imao 1,28 g/kg alkohola u krvi, dok je Kojić odbio alko-testiranje.

"O svemu je obaviješten dežurni okružni javni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, koji je naložio da se preduzmu sve neophodne mjere i radnje na kompletiranju i dokumentovanju predmeta, te da se dostavi izvještaj protiv N.P. za krivično djelo sprečavanje službenog lica u vršenju službene radnje. Takođe, o navedenom događaju obaviješten je i dežurni sudija Osnovnog suda Gradiška, koji je naložio da se po kompletiranju i dokumentovanju predmeta protiv N.P., Z.K. i J.B. dostavi zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka zbog počinjenih prekršaja po Zakonu o javnom redu i miru", naveli su iz Policijske uprave Gradiška.

Prolić je juče, uz izvještaj, trebalo da bude predat banjalučkom tužilaštvu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 02 Avg 2019, 05:56 
Citiraj:
ZAGREB - U Cimermanovoj ulici na zagrebačkoj Kajzerici večeras oko 21.30 časova ubijeno je šestoro ljudi, izvijestila je PU zagrebačka.

Za ubicom se intenzivno traga, poručili su iz zagrebačke policije.

Policija je potvrdila da je večeras u 21.30 sati zaprimila dojavu od građana o pucnjevima na području Novog Zagreba.

Na mjestu događaja, u kući u Cimermanovoj ulici pronađeno je šest mrtvih osoba. Sumnja se na ubojstvo vatrenim oružjem, potvrđeno je Hini u policiji.

Saznaje se da se za muškarcem koji se dovodi u vezu s ubistvima intenzivno traga na cijelom zagrebačkom području.

Zagreb je pod policijskom blokadom. Policija se s dugim cijevima nalazi na svim bitnim ulicama u gradu te na mogućim izlazima iz grada.

Na mostovima pregledavaju sve automobile.




edit

Citiraj:
4:20 Zagrebačka policija potvrdila je iza 4 sata da je osumnjičeni za masakr počinio samoubojstvo u Brezovici.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 02 Avg 2019, 06:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Ludilo jbtg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 02 Avg 2019, 07:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Oćeš zolju sine...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 02 Avg 2019, 08:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Sa tolikim kalasnjikovima dostupnim svakom prebacaju nece skoro uci u Sengenski rezim. Pa svako malo neko sranje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 16 Avg 2019, 16:42 
Citiraj:
Osnovni sud u Dervetni potvrdio je optužnicu protiv O.E. (36) zbog sumnje da je brutalno pretukao sestru, a zatim prijetio da će baciti bombu i ispaliti zolju na zgradu policijske stanice u tom gradu.

U optužnici, koju je podiglo Okružno tužilaštvo u Doboju, navedeno je da se ovo brutalno porodično nasilje desilo u noći između 11. i 12. juna ove godine u Derventi.

“Optuženi O.E. se prvo posvađao sa svojom sestrom S.I, a tokom svađe tu su bili i dvogodišnja kćerka S.I. i druga njihova maloljetna sestra (17). Tom prilikom sestri je zadao više udaraca rukama po cijelom tijelu, nakon čega je ona pozvala policiju” – piše u optužnici.

Nakon što je pozvala policiju, on joj je zaprijetio da će je zaklati, a kada je došla policijska patrola nije se zaustavio, nego je krenuo da i njima prijeti.

“Kada su došli policajci iz Policijske stanice Derventa K.N. i A.S, on je u rukama držao dva noža čije je oštrice okrenuo prema njima. Zatim je galamio na njih i psovao, da bi potom odbacio noževe. Tada je policajcima uputio ozbiljnu prijetnju: „Odoh ponijeti zelenu bombu i zolju, te ću se obračunati s vama“” – precizirano je u optužnici.

On se ni tada nije smirio nego je nastavio da prijeti policajcima i rekao im je da će u toku noći na policijsku stanicu ispaliti zolju, da bi zatim otišao iz kuće.

“Poslije kraćeg vremena ponovo se vratio i nastavio prijetiti i psovati S.I, nakon čega ju je oborio na krevet. Nakon što je sestra pala, on joj je kaišom zadao više udaraca po tijelu, usljed čega je ona zadobila više povreda” – objašnjeno je u optužnici dobojskog tužilaštva.

Od teških udaraca ona je zadobila povrede u vidu krvih podliva desnog zgloba, te krvne podlive desnog ramena, lijeve podlaktice i korijena nosa, oguljotine kože lijevog ramena, lijeve usne, lijeve strane vrata i malog prsta lijeve šake, kao i nagnječenje čela.

Nakon toga je uhapšen.

U Tužilaštvu su pojasnili da je O.E. primijenio silu prema članu svoje porodice i time doveo do povrede njenog tjelesnog integriteta.

“Djelo je učinjeno u prisustvu djeteta. Osim toga, prijetnjom da će neposredno upotrebiti silu spriječio je i službeno lice u vršenju službene radnje, koju je preduzelo u okviru svojih ovlašćenja” – objašnjeno je u optužnici.

Do 10 godina zatvora

Prema krivičnom zakonu Republike Srpske, za porodično nasilje se može izreći i do 10 godina zatvora.

“Ko primjenom nasilja, prijetnjom, te drskim i bezobzirnim ponašanjem ugrožava tjeleseni integritet članu porodice može se kazniti novčano ili kaznom zatvora do tri godine. Ako usljed porodičnog nasilja nastupe teške povrede ili je delo učinjeno u prisustvo djeteta, može se dobiti od 2 do 10 godina zatvora” – piše u zakonu.

Za prijetnje službenom licu izvršeno upotrebom oružja može se izreći kazna od jedne do 5 godina zatvora.


lik je ladno prijetio nozem muriji i prijetio da ce ispaliti zolju i onda samo otisao...3 bambija za policiju...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 16 Avg 2019, 19:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
... oguljotina kože lijeve usne ...
Je li to ono što ja mislim? :D

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 16 Avg 2019, 20:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Cuj, istukao sestru, ona zvala policiju, on priprijetio policiji i time ih "sprijecio u obavljanju duznosti" nakon cega je slobodno otisao nekud (kao i policajci, ocigledno) da bi se onda fino vratio, sestru premlatio dodatno, sto je valjda ipak bilo kap koja je prelila casu, sta li...pa su ga ipak morali uhapsiti.
What?!

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 16 Avg 2019, 20:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Whotanoob je napisao:
... oguljotina kože lijeve usne ...
Je li to ono što ja mislim? :D



Alki, gledaj ovog manijaka :D


Nažalost, policija danas ima poprilično vezane ruke za primjenu sile


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 16 Avg 2019, 20:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Ja cu prije vjerovati da je ovo do novinara.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 16 Avg 2019, 20:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Sad vidim, ovo su neki cigoši, možda je ljubavna svađa pa se policija nije htjela miješati :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 16 Avg 2019, 20:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Kako znaš da su cigani?
Sve u svemu, jako loše.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 16 Avg 2019, 20:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Prepoznaje stil svojih zemljaka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 16 Avg 2019, 20:56 
to bi bilo jedino razumno objasnjenje zasto je policija dobila napad kurcobolje kada je lik otisao...ciganska posla


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 16 Avg 2019, 20:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
kutak je napisao:
Kako znaš da su cigani?
Sve u svemu, jako loše.


Znam jer sam našao imena


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1682 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs