banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1682 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 21 Feb 2009, 11:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Лакше повријеђен инспектор полиције
Datum: 20.02.2009 21:00
Autor: Небојша Томашевић

БAЊA ЛУКA - Инспектор бањолучке полиције Aлександар Трнинић (36) лакше је повријеђен у петак када су га напали Драган Цвијовић (20) и Aљоша Галић (21) у бањолучкој улици Цара Лазара, сазнаје "Глас Српске".
У овој тучи било је и пуцњаве, а незванично сазнајемо да су Галић и Цвијовић такође лакше повријеђени у овој тучи.

У бањолучкој полицији су рекли, наводећи њихове иницијале, да су Aљоша Галић и Драган Цвијовић ухапшени, јер су напали службено лице.

- Ухапшени од раније познати као починиоци кривичних дјела. У току је истрага овог догађаја и криминалистичка обрада ухапшених A. Г. и Д. Ц. - рекли су у петак у ЦЈБ Бања Лука.

"Глас Српске" сазнаје да је управо то био повод напада Цвијовића и Галића на инспектора Трнинића.

Они су инспектора напали, јер им је он раније доказао нека кривична дјела која су починили.

Према ријечима очевидаца све се одиграло око пет часова ујутро испред пекотеке "Клас" у насељу Обилићево, а двојица младића, сазнајемо Галић и Цвијовић, напали су Трнинића.

Цвијовић и Галић срели су Трнинића пред пекаром "Клас" испред које су паркирали возило. Он им је наводно рекао да су неправилно паркирали након чега је услиједило кошкање и туча.

- Пробудио ме пуцањ око пет часова, устао сам на прозор и имао шта видјети. Тројица младића су се тукла и гањали по улици. Двојица, мањи и високи тукли су једног дебелог. Двојица су имали оружје и тада нису пуцали - испричао је очевидац догађаја не желећи да се представи.

Он тврди да је нападнути увидио да је надјачан, па је опалио два хица међу ноге нападача.

- Онда је почео да бјежи, али су га ови сустигли и мали му је викао "Што си пуцао први на мене" и успјели су му отети пиштољ. Убрзо је стигла полиција, а овај мањи је почео да бјежи и бацио пиштољ. Ипак двојица су одмах ухапшена, а нађено је и оружје. Трећег је одвезла хитна - тврди очевидац догађаја.
Повреде

У бањолучкој полицији су, наводећи иницијале, рекли да су Галић и Цвијовић ухапшени, јер су напали службено лице који у то доба није био на дужности.

У бањолучкој Служби хитне помоћи су рекли да је Трнинић задобио повреде главе и грудног коша, али је ријеч о лакшим повредама.

- У Хитну су примљени и Галић са површинском повредом листа ноге и Цвијовић који се жалио да га боли глава. И они су као и Трнинић пуштени на кућно лијечење - рекла је портпарол Дома здравља Бања Лука Душица Станковић.
Галић

"Глас Српске" сазнаје у бањолучкој полицији да је Aљоша Галић од раније познат као лице које је учествовало у бројним тучама у Бањој Луци, као и да је пуцао по граду из аутоматске пушке. Такође је познат по крађама.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 21 Feb 2009, 12:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Ja stvarno neznam ko dozvoljava pekarama i pekotekama da rade cijelu noc, vise tuca i pucnjava bude na tim mjestima nego u samim kafanam.

A i ova prica "od ranije poznat policiji" vise mi se popela na vrh glave sto ne robijaju kad su im poznati mozda sad nesto urade kad su poceli i policiju tuci ali cisto sumnjam.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 21 Feb 2009, 13:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Uvjek su njima napadaci poznati,poznati,poznati....!!! Vise su mi se popeli....
Pa zatvaraj budale nek robijaju,tuci ih svaki dan, ubi ih,bilo sta! Mici ih sa ulice kad se radi o 10-ak ljudi koji uvjek na novo frku prave....i koji su svima poznati, kako gradjanima tako i vlastima! :roll:
Naprave frku, ubiju nekog, pretuku, pucaju po gradu kao na divljem zapadu, pljackaju i onda sledece subote sjede za stolom do mene u kafani...ma daaaj!!! :-?

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 21 Feb 2009, 16:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9279
Ja znam ovog policajca Trninica i cim sam cuo sta je bilo on mi je prvi pao na pamet. Iskreno ne znam kako ovakav idiot moze biti policajac. Kad je bio u istim godinama kao i ova dva sto su ga napali, otprilike se isto ponasao kao i oni. Cuj on ih upozorio da su pogresno parkirali, hehe. A kad on dodje kuci toliko pijan pa ne moze izaci iz auta vec spava u upaljenom autu nekoliko sati parkiran na travi ispred zgrade, to je pravilno parkiranje. Ili kad ostavi auto na travnjaku iako na parkingu ima oko 150-200 parking mjesta. E i on mi je bas neki primjer uzornog gradjanina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 21 Feb 2009, 16:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Danas su te pekare postala mjesta okršaja. Treba bježati od njih što dalje. A zna se da takvim likovima samo bezvezan povod treba za veću kavgu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 21 Feb 2009, 17:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Ja pomislim po naslovu da je sinoc nesto bilo oko Kajaka, vidio sam da je neki mali u fasistickom outfitu (crna spitka, kakcet, skroz kratka kosa, martinke) popio finih batina od nekih likova, posto se prethodno nesto drao na njih :lol: :lol: :lol:

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 22 Feb 2009, 11:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2005, 23:57
Postovi: 861
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Tebi je smijesno sto je neka budala isprebijana? :-?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=uw1bHaUk ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=dk5FBE1L-Kc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 22 Feb 2009, 13:03 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jan 2009, 02:19
Postovi: 33
Lokacija: banja luka
BLAF77 je napisao:
Ja znam ovog policajca Trninica i cim sam cuo sta je bilo on mi je prvi pao na pamet. Iskreno ne znam kako ovakav idiot moze biti policajac. Kad je bio u istim godinama kao i ova dva sto su ga napali, otprilike se isto ponasao kao i oni. Cuj on ih upozorio da su pogresno parkirali, hehe. A kad on dodje kuci toliko pijan pa ne moze izaci iz auta vec spava u upaljenom autu nekoliko sati parkiran na travi ispred zgrade, to je pravilno parkiranje. Ili kad ostavi auto na travnjaku iako na parkingu ima oko 150-200 parking mjesta. E i on mi je bas neki primjer uzornog gradjanina.


Inspektor koji nije na duznosti, otac dvoje djece. Sta on radi u to doba. Svako normalan je kuci sa zenom i djecom.I kako neko moze biti inspektor a do juce je jedva imao zavrsenu osnovnu sklou. Jadna nam majka uz takve inspektore, koja je razlika izmedju kriminalaca i takvih inspektora. Bog nas samo cuva a takva policija i takvi inspektori stvarno ne sluze na cast nikome. Daleka im kuca. Ovo sto je citirano je apsolutna istina i kamo srece da to znaju oni koji bi trebalo znati kakve nam "inspektore" salju na ulicu da stite narod i nasu djecu. Nije on nista bolji od tih budala sa kojima se sukobio, razlika je ta samo sto mu je neko dao znacku. STO DALJE MU BILA KUCA OD MOJE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 22 Feb 2009, 14:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Meni ti okrsaji kod pekara lice na ono kad se stoka vodi na pojilo pa se pocnu bosti i gurati ko ce bolje mjesto imati. Bas to...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 22 Feb 2009, 15:02 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jan 2009, 02:19
Postovi: 33
Lokacija: banja luka
Dobro zapazanje, al u cemu je problem? Mislim da je kifli i bureka bilo za sve, treba napraviti frku u tome je poenta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 22 Feb 2009, 16:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Sve su to .icke svi pucaju u noge da se prica kako je doticni opasnost, jos niko da puca iznad struka kad se i malo ozbiljnija robija dobija. Uvesti zakon nosenje oruzija 5godina koriscenje istog 10-15godina zavisi gdje se koristio (svadba ili pekara) na nekom se kola moraju slomiti pa makar to bio i neko meni drag.

Aco i nije neki covjek za sazaljevanje(trazio guzici cepa i naravno dobio) ali posto je policajac mozda se nesto i poduzme i da ispitati sudiju koji je pustio kuci ove budale koji su prije 20 dana pucali po gradu i kazniti ga sa jedno par godina robije zbog ugrazavanja zivota ostalih gradanja. Tek onda mozemo normalno kupovati hljeb u pekari ili legalizovati nosenje oruzija pa mili moji kuda koji ovako vise nemoze

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 23 Feb 2009, 13:20 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2007, 07:50
Postovi: 1004
Lokacija: Preblizu za moje dobro
prasica je napisao:
Meni ti okrsaji kod pekara lice na ono kad se stoka vodi na pojilo pa se pocnu bosti i gurati ko ce bolje mjesto imati. Bas to...



=D>

_________________
Made in Yugoslavia


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 27 Feb 2009, 19:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
U BL sinoć opet tuča i opet isti akteri kao u prošloj, kako javljaju mediji.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 27 Feb 2009, 20:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2008, 23:36
Postovi: 951
Lokacija: Banjaluka
opet i opet i opet i tako dok svi ne izginu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 27 Feb 2009, 20:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
I opet pusteni kuci i opet ce nekog polomiti raniti ubiti i opet...

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 27 Feb 2009, 23:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
malka je napisao:
opet i opet i opet i tako dok svi ne izginu


Sto prije .. to bolje

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 28 Feb 2009, 07:01 
Sreca pa sam prestao konzumirati pekarske proizvode...


A za aktere, pa zelim im shto prije da legnu 2. metra ispod zemlje...ruzno je to sto kazem ali mi njih ne trebamo...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 01 Mar 2009, 17:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Skoro da su legli pod zemlju! Uhvatili ih neki drugi i tukli nekim šipkama, polomili ih obojicu, al' ono baš polomili...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 01 Mar 2009, 18:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Sondri je napisao:
Skoro da su legli pod zemlju! Uhvatili ih neki drugi i tukli nekim šipkama, polomili ih obojicu, al' ono baš polomili...


Ne da su ih polomili nego su i kru' u njima ubili, cak su i starog od Aljise nalupali na hirurgiji jer se nesto kao kurcio

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 01 Mar 2009, 19:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Postali smo kao zapad. Stalno neke tuce. Neka se bar u necemu priblizavamo zapadu, ako ne mozemo u pravim stvarima :P

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1682 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs