banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 09 Feb 2011, 15:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Banjalučanke "muzle" muškarce iz Prijedora!
utorak, 08 februar 2011 14:40

Prijedorska policija podnijela je Okružnom tužilaštvu Banjaluka izvještaj protiv Banjalučanki Gordane Ćutković (38) i Milane Topalović (31), osumnjičenih da su u Prijedoru počinile dvije prevare kojima su stekle protivpravnu korist od 12.000 KM, saznaje Srna u policiji.

U izvještaju se navodi da su njih dvije u julu prošle godine stupile u kontakt sa licima čije su telefonske brojeve nalazile u javnim oglasima, te da su ih lažnim pričama dovodile u zabludu i uzimale im novac, ostvarivši oko 12.000 KM protivpravne imovinske koristi.

Prema nezvaničnim informacijama, Gordana i Milana nalazile su u oglasima muškarce koji traže brak ili ljubavnu vezu, sa njima bile u stalnom telefonskom kontaktu, a onda im ispričale da im se sestra iznenada razboljela i da mora hitno na liječenje u Beograd, za šta su morale pozajmiti veći iznos novca.

Dvojica Prijedorčana, koji su nasjeli na njihovu priču, sami su ponudili da im pomognu i dali im 8.800 odnosno 3.200 KM, a od tada im se one nisu javile.

Policija sumnja da su se Gordana i Milana i ranije bavile ovakvim prevarama, ali da je oštećene sramota da ih prijave. Stoga policija poziva sve žrtve da se jave, napominjući da je diskrecija zagarantovana.

(Srna)


Banjalucanke su zla bica. :lol:

Istjerajte im zlo i utjerajte im dobro. :lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 13 Mar 2011, 03:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Banjaluka: Vlasnika Mastera sumnjiče za krađu mesa iz Merkatora

http://www.nezavisne.com/novosti/hronika/Banjaluka-Vlasnika-Mastera-sumnjice-za-kradju-mesa-iz-Merkatora-82138.html

Na jednom mjestu krade sirovine, na drugom mjestu papreno prodaje produkte i tu razliku sebi trpa u džep. :evil3:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 26 Jan 2012, 18:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Novica Knežević (23) i Vladimir Stojić (21), obojica iz Banjaluke, pokušali su da fingiraju saobraćajnu nezgodu da bi naplatili odštetu.

Kako je Srni rečeno u policiji Republike Srpske, oni su fingiranu saobraćajnu nezgodu prijavili sinoć oko 19.30 časova u banjalučkoj Ulici Mlađe.

Knežević je svoj "golf 5", a Stojić "mazdu" postavio tako kao da je riječ o saobraćajnom udesu. Kada su pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Banjaluka došli na uviđaj utvrdili su da je saobraćajna nezgoda fingirana, prenosi Srna.

Banjalučka policija podnijeće nadležnom tužilaštvu izvještaj protiv Kneževića i Stojića zbog krivičnog djela osiguranička prevara.

(BLLIVE)


:lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 18 Jul 2012, 20:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Tužilaštvo Tuzlanskog kantona podiglo je optužnicu protiv profesora tuzlanskog odjeljenja Pravnog fakulteta Sarajevo Zdravka Lučića i Enesa Durmiševića zbog zloupotrebe položaja i sumnje da su "za prolazne ocjene seksualno iskorištavali studentkinje", objavili su federalni mediji.

U Kantonalnom tužilaštvu Tuzlanskog kantona Srni je rečeno je ovo tužilaštvo podiglo optužnice protiv četiri lica zbog sumnje da su počinila više krivičnih djela, ali da identitet lica i detalje optužnica Tužilaštvo ne može otkriti dok nadležni sud ne potvrdi optužnice.

Iz Tužilaštva naglašavaju da oni nisu bili izvor informacije koju su objavili federalni mediji i da, dok Sud ne potvrdi da li postoji osnovana sumnja da je neko počinio krivično djelo, Tužilašto ne može ići u javnost sa podacima iz optužnice.

„Kada Tužilaštvo dobije odluku nadležnog suda da je optužnica potvrđena, tada ona ima status prave istine, i tek nakon toga možemo govoriti o imenima lica i o krivičnim djelima koja im se stavljaju na teret", rečeno je u ovom Tužilaštvu.

Jasmin Mašić, bivši vozač profesora tuzlanskog odjeljenja Pravnog Fakulteta Sarajevo, osuđen je ranije pred Kantonalnim sudom u Tuzli na dvije godine zatvora zbog navođenja na prostituciju.

(BLLIVE)


Log: Tekst kopiran sa BanjalukaLive portala: http://www.banjalukalive.com/aktuelnost ... z210DRLwyJ

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 17 Avg 2012, 11:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
http://www.banjalukalive.com/hronika/ba ... ofila.html

Eto cime se nasa policija bavi :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 17 Avg 2012, 12:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Baš pročitah sad na drugoj temi. Kao da nam je to od presudne važnosti. Majko moja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 18 Dec 2012, 15:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
ne znam gdje da stavim ovo, nije mi bas za crnu hroniku
Citiraj:
Banjaluka: Tražio od radnice oralno zadovoljavanje pa je pretukao i opljačkao butik

BANJALUKA - Policija u Banjaluci traga za muškaracem koji je sinoć izvršio razbojništvo i nedolično se ponašao nad radnicom jednog butika u tom gradu.

U saopštenju CJB Banjaluka navodi se da je muškarac, nakon što je probao odjevne predmete u kabini za presvlačenje, u jednom trenutku izašao i spustio donji dio trenerke tražeći od radnice oralno zadovoljavanje. Nakon verbalne prepirke fizički je napao radnicu udarivši je nekoliko puta u glavu, nakon čega je iz kase otuđio oko 150 KM i udaljio se.

Policija je o ovom slučaju, koji se dogodio u butiku u ulici Bulevar Vojvode Stepe Stepanovića, nad radnicom butika J.D. iz Banjaluke, obaviještena oko 19.15 sati.

U toku je rad na utvrđivanju identiteta izvršioca i rasvjetljavanju ovog krivičnog djela.

http://www.nezavisne.com/novosti/hronika/Banjaluka-Trazio-od-radnice-oralno-zadovoljavanje-pa-je-pretukao-i-opljackao-butik-171969.html

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 18 Dec 2012, 15:46 
Fino me jutros nasmija ta vijest. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 18 Dec 2012, 16:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ne piše u tekstu da li je to i učinila :D

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 18 Dec 2012, 16:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Realno, mogla je sacuvati sebi ili gazdi tih 150 marki.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 18 Dec 2012, 16:41 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Dec 2012, 12:57
Postovi: 47
Mogla je sačuvati za svega par sekundi :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 18 Dec 2012, 17:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Svinje muske!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 30 Maj 2015, 17:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
Citiraj:
Maserka u Banjaluci pljačka penzionere


BANJALUKA - Policija u Banjaluci traga za maserkom koja je u četvrtak u Knežopoljskoj ulici u naselju Borik pokrala penzionera Nikolu Osmana i ukrala mu 1.000 maraka.
Kako nam je kazao Osman, koji inače živi sam, ona ga je obrlatila i opljačkala za tren oka.
Opisuje je kao djevojku crne kose i nižeg rasta, koja nema više od 35 godina.

"Sve se desilo oko 10 sati kada se začulo zvonce na vratima. Kada sam otvorio vidio sam djevojku koja mi je ponudila masažer. Iako sam joj rekao da me ne interesuje, nije htjela da ode s vrata, već je tražila da uđe i da me izmasira. Uspjela me na brzinu zbuniti i ući, a onda me ubijedila da ga kupim", kazao je Osman, dodajući kako je masažer koštao 100 KM.
Kako nam je dalje ispričao, iz novčanika je uzeo novac i platio joj, a ona je predložila masažu. Legao je u sobi na krevet, a novčanik ostavio na sto jer mu je ona tako predložila, kako mu ne bi smetao u hlačama.

"Izvadio sam novčanik i stavio na policu ispod stola, a ona me onda poslala da malo prilegnem na krevet u kuhinji radi bolje cirkulacije. Nakon što sam izašao, ona se zadržala u sobi i tu me i opljačkala", kaže ojađeni Osman, koji je kazao kako je odmah nakon što je maserka izašla shvatio da je opljačkan i da je u svemu ispao naivan.
U Centru javne bezbjednosti Banjaluka su u petak potvrdili krađu i dodali kako je o svemu obaviješten dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Banjaluka, kao i da je u toku rad na otkrivanju počinioca.
Inače, kako nam je kazao naš izvor iz policije, ovo nije prvi slučaj pljačke jer je maserka prijavljena policiji i prije nekoliko sedmica.

"Na gotovo identičan način je opljačkala jednu stariju gospođu u naselju Lazarevo. Predstavila se kao medicinska sestra koja masira. Njoj je uzela 100 maraka jer starica nije imala više, ali joj je uspjela tokom masaže skinuti prsten i zlato koje je nosila na sebi. Moguće je da je imala i pomagača jer je stalno pritvarala vrata sobe u kojoj je bila sa žrtvom", ispričao je naš izvor.


http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... 07693.html


Poslednji put menjao Nirvana dana 30 Maj 2015, 17:15, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 30 Maj 2015, 17:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
"Maserka"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 30 Maj 2015, 18:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Slika

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 30 Maj 2015, 18:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Odakle penzioneru 1000 km :roll: trebalo bi i njega provjeriti 8)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 30 Maj 2015, 20:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
shakal je napisao:
"Maserka"

"bolja cirkulacija" :)

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 30 Maj 2015, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Jel ta masaža uključivalla i Happy End?

:lol:

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 30 Maj 2015, 20:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Kako za koga :D

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevare i iznude!
PostPoslato: 30 Maj 2015, 20:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Mozda ju je pitao masira li po citavom tijelu pa je to povrijedilo. :D

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs