banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 06:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Jun 2008, 16:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Rakun_Slavko je napisao:
Opet skacete sebi u usta. Prvo kazete da od 13 godina izgeldaju kao da imaju 20, a onda spominejte pedofiliju? Pa da je pedofil valjda bi jurio neku od 13 koja izgleda kao da ima 7-8 godina, ovde se ocigledno vidi slika zene ili djevojke u tijelu maloljetne, a to ne zvuci kao posao za Slika


A da li si se ti zapitao, da li te djevojčice koje izgledaju kao da imaju 20-25 godina, hoće i obaveze koje imaju djevojke koje zaista imaju 20-25 godina.

Ja mislim da ne!

Ali matorci to ne mogu da shvate.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2008, 18:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
LILIT je napisao:
Iskreno se nadam da ce proci nekaznjeno,jer nisu pocinili nikakav zlocin



Е стварно нас има разних...Мораћу да те разочарам, али Кривични Закон Републике Српске (а и 99% осталих држава) тврди потпуно супротно:
сваки секс са млађим адолесцентом се сматра "обљубом над малољетним лицем" и као такав је кажњив са најмање 3 године лишавања слободе.


Ето, то каже закон свих цивилизованих држава на свијету,
а сва лица која малољетнике наводе на обљубу (плаћањем, поклонима итд.)
се свуда у свијету сматрају педофилима.


Основни принцип јесте управо у незрелости малољетне особе (у овом случају млађег малољетника)
да сам резонује и процјењује с ким се упушта у полне односе, са свим последицама, што физичким, што психичким
које такав однос може да има по малољетника.


Уосталом, слична ствар је и са наркоманијом, то што неко продаје хероин,
вас као корисника његових услуга у сваком случају неизоставно чини наркоманом,
а ваш коментар да нисте криви, "јер је он то забога сам нудио" једноставно је бесмислен.

тако и у овом случају: млађа малољетница вам нешто понуди,
али сте ви као старија особа дужни да тај случај пријавите родитељима, школском психологу, а у крајњем случају и полицији,
док се ваше "кориштење прилике" дакле у свим нормалним друштвима сматра изопаченим, и кажњиво је по Кривичном Законику.


...стварно нас има свакаквих...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2008, 18:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ponekad bih volio da vlada anrhija i da smo društvo bez vlasti, pa recimo pedofili mogu voditi ljubav sa maloljetnicima, koliko hoće i kad hoće i koliko hoće i da nemaju niakvih problema.
A onda kada se mi grupa građana skupimo i napravimo linč i objesimo ga za jaja na rasvjetu da služi kao opomena drugima da ne odogovramao za to djelo.

Ja mislim da bi to bilo pošteno pa kom obojci kom opanci!

Ovako mi pošteni građani BL moramo čeakti da zakonski proces uradi uradi svoje, a ima nas nestrpljivih koji bi to po kratkom postupku dok na kraju ne bi postali normalno društvo!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2008, 02:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Pa naravno da treba tako. Prvo povjesati pedofile silovatelje, onda "obicne" silovatelje zena... Kada smo krenuli, zasto ne razapeti onog sto je onomad istukao svoju zenu? A kad je bal nek je maskenbal, daj da rascerecimo i onog narkomana/dilera, a mogli bi u vatricu ubaciti i tog tu sto se pricalo za njega da je tukao svoju djecu... I dobicemo normalno i zdravo drustvo na kraju(doduse, krvarih ruku). Na kraju bi ste TI i slicni tebi (posteni) shvatili da ste uzeli zivote mnostva neduznih, pa bi i vi po toj pravdi trebali ostati bez istih. Bojim se samo da ne bi ostao niko ziv da uziva u vasem normalnom drustvu.

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2008, 16:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ostali bi normalni! 100% !

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2008, 09:05 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 01 Jun 2008, 10:26
Postovi: 2
emeritus je napisao:
nisu stvari crno bijele.to dokazuje ovaj tekst koji je vjerovatno naručen od nekog... poenta je da su te matore drtine devijantnog ponašanja (ne bih se iznenadio ako bi i svoju unučad seksualno zlostavljali)...

Pa budi siguran da oni nisu nikoga zlostavljali.O kakvom vi zlostavljanju pricate????????Mala je znala zvati i do 50 puta dnevno optuzene i dosadjivati im.....trazila je od njih da je kresu,a oni su joj za to debelo placali.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2008, 09:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2005, 18:04
Postovi: 597
Lokacija: BL
LILIT je napisao:
Pa budi siguran da oni nisu nikoga zlostavljali.O kakvom vi zlostavljanju pricate????????Mala je znala zvati i do 50 puta dnevno optuzene i dosadjivati im.....trazila je od njih da je kresu,a oni su joj za to debelo placali.


Khm... da se i ja priključim. Kao prvo, ako je i zvala po 50 puta dnevno, na svim telefonima postoji jedno dugme, obično je crvenkasto, i služi za isključivanje uređaja. Takođe, kada meni neko dosađuje, ili mu dodijelim profil bez zvona (blaža varijanta) ili nazovem telekom i kažem da imam napast sa tog i tog broja (oštrija varijanta). Zdravo rasuđivanje je takođe komponenta... LILIT, ako ja tebe zovem po 50 puta dnevno, i nagovaram te da skočiš sa nebodera, hoćeš li ti to učiniti? Ili, bolje pitanje: šta ćeš učiniti?

Takođe, teorija koju sam negdje unazad pročitao da "neće ćuko dok kuja repom..." ne pije vode, jer, zaboga, ljudima je data pamet da razmišljaju, a ne da se ponašaju kao životinje i reaguju na svaki svoj nagon.

Što se mene tiče, za sve njih je električna stolica, ali na pola napona, da se lagano prže.

_________________
Life would be much easier if I had the source code!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2008, 11:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
LILIT je napisao:
emeritus je napisao:
nisu stvari crno bijele.to dokazuje ovaj tekst koji je vjerovatno naručen od nekog... poenta je da su te matore drtine devijantnog ponašanja (ne bih se iznenadio ako bi i svoju unučad seksualno zlostavljali)...

Pa budi siguran da oni nisu nikoga zlostavljali.O kakvom vi zlostavljanju pricate????????Mala je znala zvati i do 50 puta dnevno optuzene i dosadjivati im.....trazila je od njih da je kresu,a oni su joj za to debelo placali.


Hm. A da ih nije mala možda i reketirala i prijetila da će im ubiti djecu i familiju, ako ga ne izvade i ne pojebu je? :confused1: :confused2:

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2008, 14:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
LILIT je napisao:
emeritus je napisao:
nisu stvari crno bijele.to dokazuje ovaj tekst koji je vjerovatno naručen od nekog... poenta je da su te matore drtine devijantnog ponašanja (ne bih se iznenadio ako bi i svoju unučad seksualno zlostavljali)...

Pa budi siguran da oni nisu nikoga zlostavljali.O kakvom vi zlostavljanju pricate????????Mala je znala zvati i do 50 puta dnevno optuzene i dosadjivati im.....trazila je od njih da je kresu,a oni su joj za to debelo placali.


LILIT, nije poenta što je mala tražila da je oni tucaju već što ti ljudi su je tucali, iako su znali da je 14 godina stara a njima 50+ (40godina mlađa!!!)... recimo niko od njih nije pokušao da njenim roditeljima kaže, ili da priča sa tom curicom (iako je ovo apsurdno) da pokuša potražiti sebi psihološku pomoć, očigledno da je bolesna ...
ovdje konkretno se radi o seksualnom zlostavljanju, emocionalnom zlostavljanju i ekonomskom zlostavljanju ... oni su devijantni u njima je problem definitvno, mislim svi imaju porodice i vjerovatno djecu njenog uzrasta...razumijem da možda ne funkcioniše brak (nema sexa, ili ne diže mu se na ženu) pa normalno (ako je?!) je da pronadje neku od 25-30 godina koja će se za pare tucati s njim...

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2008, 14:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
emeritus je napisao:
LILIT, nije poenta što je mala tražila da je oni tucaju već što ti ljudi su je tucali, iako su znali da je 14 godina stara a njima 50+ (40godina mlađa!!!)... recimo niko od njih nije pokušao da njenim roditeljima kaže, ili da priča sa tom curicom (iako je ovo apsurdno) da pokuša potražiti sebi psihološku pomoć, očigledno da je bolesna ...
ovdje konkretno se radi o seksualnom zlostavljanju, emocionalnom zlostavljanju i ekonomskom zlostavljanju ... oni su devijantni u njima je problem definitvno, mislim svi imaju porodice i vjerovatno djecu njenog uzrasta...razumijem da možda ne funkcioniše brak (nema sexa, ili ne diže mu se na ženu) pa normalno (ako je?!) je da pronadje neku od 25-30 godina koja će se za pare tucati s njim...

potpis :cat:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Avg 2008, 22:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/10266/cir/Zatvor-za-Bilaka-i-Radinkovica-zbog-polnog-nasilja-nad-djetetom.html

Sve će biti osuđeni.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2008, 11:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
filozof sa vrbasa je napisao:

Halo bolan...Jeli ovo istina 3 mjeseca???Jebemti zakon i ljude od zakona....Ovi sto su im dali 3 mjeseca su gori pedofili od njih samih......sramota.........

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2008, 17:54 
http://blic.co.yu/hronika.php?id=54010

Eto kakvih sve manijaka ima boze dragi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Feb 2009, 11:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Bludničio nad djevojčicom

Edhem Muhamedagić (54) zvani Edo Vampir iz Velike Kladuše, uhapšen je u utorak u pokušaju bludničenja nad dvetegodišnjom djevojčicom u svojoj kući u Velikoj Kladuši.

U MUP-u Unsko-sanskog kantona potvrdili su da je uhapšen pedestčevorogodišnjak iz Velike Kladuše nakon što je anonimni građanin prijavio kako ga je vidio da je u kuću uveo žensko dijete, pa sumnja de će se nešto desiti.

Reagujući po prijavi, policija je izašla na mjesto događaja i ušla u Vampirovu otključanu kuću gdje ga je zatekla u dnevnom boravku bez donjeg dijela odjeće dok je, nasuprot njega, devetogodišnja djevojčica ležala na krevetu takođe bez donjeg djela odjeće.

- Muhamedagić je odmah uhapšen, a djevojčica je odvezena u Dom zdravlja u Velikoj Kladuši gdje je pregledom ustanovljeno da nema vidnih tjelesnih povreda ni tragova polnog odnosa - kazali su u policiji.

Prema nezvaničnim informacijama Edhem Muhamedagić zvani Edo Vampir policiji je poznat od ranije zbog sličnih i drugih krivičnih djela, a osuđivan je zbog napastvovanja, bludnih radnji i silovanja.

Izvor blizak istrazi, otkrio je za "Fokus" da je Vampir devetogodišnju djevojčicu namamio u kuću tako što joj je dao nekoliko maraka.

- Dijete se najvjerovatnije polakomilo za tom sićom od par maraka i ušlo s njim u kuću jer nije ni svjesno samog čina, a potiče iz porodice koja je lošeg materijalnog stanja - kazao je sagovornik "Fokusa.

Mještani pričaju da je Vampir neoženjeni psihopata koji je često sklon takvim radnjama. Smatraju da ga je djevojčica poznavala ali da nisu ni u kakvom srodstvu, što je potvrđeno i u Kantonalnom tužilaštvu Unsko-sanskog kantona.

U tužilaštvu su takođe potvrdili da, zahvaljujući pravovremenoj intervenciji policije i savjesnog građanina, nije došlo ni do kakvog kontakta s pedofilom i djetetom.

- S obzirom da je bio pijan on je zadržan 24 časa u policiji i pušten nakon saslušanja - kazao je dežurni tužilac Mehmedalija Huseinović.

- Počiniocu, prema njegovim riječima, nije predložen pritvor jer za to nije bilo zakonskog osnova. Zadržan je do otrežnjenja i poslije saslušanja je pušten kući, a u toku je rad na dokumenotvanju krivičnog djela bludne radnje - istakao je Huseinović.




:angry4:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2009, 16:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
tensSa je napisao:
Puna IMENA!!!!!!!!

U Americi fino imaju njihove slike na netu i puna imena i sve, a kod nas samo inicijali.


Možda se boje linča građana ali nekada pomislim da bi pedofilima trebala takva lekcija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2009, 17:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
http://www.glassrpske.com/vijest/6/hron ... tnice.html

Strašno! :roll:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2009, 07:35 
http://www.blic.rs/hronika.php?id=83879


:x :x


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Mar 2009, 07:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
tensSa je napisao:



I ovakog idiota treba nakon 8 godina i 10 mjeseci pustiti na slobodu :fist: ma treba ga ubit dan prije isteka kazne :angry4: :evil:

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2009, 15:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Педофил из Маглаја иза решетака

ЗЕНИЦA - Едхем Мешкић (33) из Маглаја, осумњичен за сексуално злостављање малољетне пасторке, одлуком судије за претходни поступак Кантоналног суда у Зеници налази се у једномјесечном притвору.

Мешкић се сумњичи да је у посљедњих шест година, током свог ванбрачног живота са Фадилом Садиковић-Галијашевић, сексуално злостављао њену кћерку из првог брака A. С. (13).

Овај случај полицији у Маглају пријављен је у суботу, а Мешкић је дан касније ухапшен, након чега је обављен и претрес стана у којем је Мешкић живио са својом трећом супругом, Злукаидом и њиховом двогодишњом кћерком.


Kastrirati gada.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Mar 2010, 01:57 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Mar 2010, 01:50
Postovi: 2
jelena 14 je napisao:
Hrna je napisao:
[Moje misljenje je da netreba trositi vrijeme i lovu na ovake stvari,jednostavno naj jeftinije rijesenje je METAK U CELO i aj zdrao :cat:
Vise treba napraviti primjer pa da svi vide i shvate vec jednom sta ce ih sljediti za tako nesto....


Meni padaju i gore stvari na pamet sem onoga METAK U CELO.
E pa u danasnjim novinama citam da nece biti optuzeni za pedofiliju kako je u pocetku receno jer je po nasem zakonu djete samo do 14 godina, pa ce ta optuzba drugacije da zvuci, mozes misliti... :angry1: :angry1:


ja poznajem licno ovu devojku o kojoj je rec ona sada ima 18 god. upoznali smo se pre nekoliko meseci i u vezi smo od nove godine tj dva mjeseca i pre nekoliko dana mi je ispricala svoju pricu i sve sta se izdesavalo ja za ovo nisam znao da je ona u ovo umjesana do pre tri dana sad ne znam sta da radim dali da nastavimo vezu ili ne, ja se sa njom vidjam svaki dan i stvarno cura je predobra i sad moze sluziti za primer mnogim curama cura je vredna umiljata svima pomaze kuci radi sve poslove ide treci razred gimnazije sada vodi sasvim normalan zivot...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 263 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs