banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 296 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 28 Okt 2014, 19:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
PRAVA drama odvijala se u subotu oko podneva u ulazu višespratnice u Ulici Jurija Gagarina 90 na Novom Beogradu. U požaru koji je iznenada buknuo, izgoreo je stan na četvrtom spratu, a oštećeni su i stanovi koji se nalaze na petom i šestom. Zbog trovanja ugljen-monoksidom tri osobe su prebačene na toksikologiju VMA, i jedna devojka je u teškom stanju. Takođe i jedno dete je prebačeno u dečiju bolnicu u Novom Beogradu. Više stanara se nagutalo dima, pa im je pomoć ukazana na licu mesta.

Po izbijanju vatre nastala je opšta panika u ovoj desetospratnici. Kako su nam rekli stanari, dim se neverovatnom brzinom širio hodnicima i ulazio u stanove. Ljudi su izašli na terase i prozore i tražili pomoć.

- Bilo je strašno, svuda se čula vriska i zapomaganje - priča jedna od stanarki iz Jurija Gagarina 90.

- Od dima se nije moglo izaći u hodnik. Stan u kome je izbio požar nije imao struju jer im je isključena. Jutros u 10.30 smo zvali policiju, jer je muškarac koji je živeo u tom stanu sa vlasnicom Irenom, polupao ulazna vrata i ogledalo u liftu. Policajci su napravili zapisnik, a ubrzo zatim je izbio požar. Naša sagovornica navodi kako svi u zgradi pretpostavljaju da se radi o narkomanskoj osveti.

Svedočeći o drami u ulazu 90 u Jurija Gagarina, druga komšinica kaže da je požar usledio neposredno pošto je komšiluk pokupio srču koja je ostala od razlupanog stakla na vratima zgrade. Prema rečima ove žene, prvo se osetio dim a onda je i vatra počela da se širi sa četvrtog sprata po vertikali. Stigli su vatrogasci i Hitna pomoć, a ljudi su navrat-nanos istrčavali iz zgrade kako bi spasli živu glavu.

- Komšije na terasama sa sklopljenim rukama su u jednom trenutku molili da neko dođe po njih - svedoči ova žena i dodaje da se situacija malo smirila po dolasku vatrogasaca.

Ispred zgrade smo zatekli oca devojčice, koju su vatrogasci izneli iz zgrade i priključili na kiseonik. Kaže da je dete dobro, ali i da su mu najteži trenuci u životu bili dok je čekao da vatrogasci izvedu suprugu i ćerku koje su se gušile u dimu. Čovek je, kaže, presretan jer su ostali živi.

I Irena Okulj, iz čijeg stana je krenula stihija u subotu je bila ispred zgrade. Vidno rezignirana i uplašena, ona je tvrdila da je požar podmetnuo muškarac kome je ona „pomagala“.

- Sinoć mi je A. B. obio stan, počeo da lomi i preti da će ubiti i masakrirati moga brata - pričala je ova žena. - Celu noć sam provela u ćošku, plašeći se da se A. B. ne probudi i ne ubije me. Ujutru sam pobegla iz stana. Njega sam poznavala površno nekoliko meseci, izgledao je kao beskućnik, pa sam želela da mu pomognem...


Citiraj:
UHAPŠEN PALIKUĆA Akcijom beogradske policije dva sata po paljenju stana, uhapšen je A. B. (31) koji se sumnjiči da je nakon svađe sa devojkom, iz revolta, zapalio stan u Ulici Jurija Gagarina broj 90 i nakon toga pobegao. Osumnjičeni će, uz krivičnu prijavu, zbog krivičnog dela teško delo protiv opšte sigurnosti, biti sproveden tužiocu Trećeg osnovnog tužilaštva.


Slika

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 08 Feb 2015, 16:38 
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/533118 ... ecio-nozem


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 08 Feb 2015, 16:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Budala, umesto da situaciju okrene u svoju korist sada ce zaglaviti robiju :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 08 Feb 2015, 18:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4290
Hertzog je napisao:
Budala, umesto da situaciju okrene u svoju korist sada ce zaglaviti robiju :)

Neiskustvo :)

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 05 Mar 2015, 13:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
http://pressrs.ba/sr/vesti/vesti_dana/s ... luci!.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 05 Mar 2015, 16:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Aja novinarstva majku ti jebem, pa mora li bas doslovno prenositi cijeli razgovor


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 05 Mar 2015, 16:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Joj vijesti. :D :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 05 Mar 2015, 16:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Pa ovo je samo da ga uhvatis i raskomadas...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 05 Mar 2015, 18:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Ово нису новинари, ово су будале.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 05 Mar 2015, 18:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Najjace je sto su naveli gomilu podataka, taman obezbjedili manijacima informacije da znaju gdje da idu traziti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 06 Mar 2015, 19:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
»Pao« banjalučki pedofil
Citiraj:
Srna nezvanično saznaje da je uhapšen Mirko Blagojević, radnik Aencije za identifikaciona dokumenta, evidenciju i razmjenu podataka BiH /IDDEEA/, koji je oženjen i otac dvoje djece.

http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... 92670.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 09 Mar 2015, 16:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
e ovako se to radi pa neka ih smatraju bolesnima koliko god hoce......
http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/14 ... juci-video


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 13 Mar 2015, 10:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
e ovo je pravi manijak....imam i ja kommsija koje ovo zasluzuju :D

http://www.kurir.rs/zabava/ludi-svet/ohajo-pokriven-fekalijama-nepoznati-covek-poao-preko-20-automobila-clanak-1702934


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 13 Mar 2015, 14:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
:lol: Svašta!

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 14 Mar 2015, 08:48 
http://www.alo.rs/vesti/hronika/prodava ... inku/89384


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 04 Apr 2015, 16:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
BRUTALNO UBISTVO Učesnik emisije "DNK" pretukao suprugu na smrt

G.J. | 03. 04. 2015. - 09:14h izmena vesti 09:29h | Foto: Fejsbuk | Komentara: 260
JAGODINA - Policija je potvrdila da je uhapsila Stevana Kojića (29) iz Jagodine zbog ubistva supruge Žakline (26). Njemu je određeno zadržavanje do 48 sati.


Stevan i Žaklina Kojić

Ubistvo se dogodilo sinoć oko 23 sata u njihovoj kući ulici Petra Kočića u naselju Tabane u Jagodini.

Stevan je tukao žaklinu nogama i rukama do smrti dok su deca, stara tri godine i godinu dana u susednoj sobi bila budna.

Od zadobijenih povreda preminula pre nego su lekari uspeli da je hospitalizuju.
Hitnu pomoć je pozvala njegova majka koju je on pozvao kada je shvatio da ne može da je povrati i da je mrtva.

Oni su skoro bili učesnici emisije “DNK” na TV Pink.


Citiraj:
PRIZNAO UBISTVO SUPRUGE Učesniku emisije "DNK" određen pritvor

G.J. | 04. 04. 2015. - 15:33h izmena vesti 16:04h | Foto: Fejsbuk | Komentara: 52
Sudija za predhodni postupak Višeg suda u Jagodini Dragan Janićijević odredio je u subotu pritvor do 30 dana Stevanu Kojiću (29) iz Jagodine zbog ubistva supruge Žakline (26).

On se tereti za krivično delo teško ubistvo, tužilaštvo je predložilo dodatna veštačenja, pre svega neuropsihijatrijsko, jer je Stevan i ranije bio sklon nasilju u porodici.

-Stevan je priznao da rukama i nogama šamario i tukao suprugu, ali da nije imamo nameru da je ubije i pokajao se zbog toga. Izjavio je saučešće Žaklininoj porodici, rekao da je zaslužio smrtnu kaznu i veoma je zabrinut za decu - rekao je njegov pravni zastupnik Milovan Stojanović.

"Ugušila se u krvi"

Izvor iz istrage ističe da je Stevan u razgovoru sa tužiocima sve detaljno opisao, odnosno da je Žaklinu udarcima rukama oborio na pod, a zatim je šutirao nogama po glavi i telu.

Pričao je kako je krv išla iz usta, nosa i ušiju, te kako je krljala i gušila se, a zatim preminula.

Najverovatnije je preminula zbog krvi koja se slila iz popucalih organa u pluća.


I ova emisija treba da se ukine, nijednu epizodu nisam gledao.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 06 Jul 2015, 18:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
http://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/ ... jku/314126

pećinko, samo mu toljaga nedostaje

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 03 Nov 2015, 23:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Бањалучка полиција идентификовала починиоца кривичног дјела „Задовољење полних страсти пред другима“ почињеног у дворишту средње школе

| Бања Лука | Петак, 30. октобар 2015.
Полицијски службеници Полицијске станице Бања Лука Лазарево, 29.10.2015. године, лишили су слободе мушкарца из Приједора, због постојања основа сумње да је у дворишту средње школе у Бања Луци починило кривично дјело „Задовољење полних страсти пред другима“.
Полицијски службеник Полицијске станице Бања Лука Лазарево, вршећи послове школског полицајца у Средњој технолошкој школи у Бањој Луци, 26.10.2015. године дошао је до оперативних сазнања да је непознати мушкарац, у више наврата, налазећи се у свом путничком возилу паркираном непосредно уз школску ограду Средње технолошке школе у Бањој Луци, приликом проласка ученица, са спуштеним панталонама показивао полни орган.
Пар дана након ових сазнања, непознати мушкарац је идентификован, лишен слободе и приведен у службене просторије гдје је утврђено да се ради о лицу М.И. из Приједора. Над поменутим је извршена криминалистичка обрада, те против истог, Окружном тужилаштву Бања Лука, биће поднесен извјештај због почињеног кривичног дјела „Задовољење полних страсти пред другима“.
Центар јавне безбједности Бања Лука позива ученике и наставно особље свих васпитно-школских установа да сва безбедоносно-интересантна сазнања пријаве школском полицајцу или најближој Полицијској станици позивом на број 122.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 19 Feb 2016, 14:24 
vide junaka sto je na zenu nasrnuo...ccc...


http://www.atvbl.com/poslije-presude-pr ... ti-pravde/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 21 Feb 2016, 07:29 
http://www.blic.rs/vesti/hronika/uzas-p ... du/653pg7t


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 296 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs