banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 06:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 296 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 21 Okt 2011, 21:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Banjaluka: Manijak nasrnuo na studentkinju


N. SALAPURA, D. SLADOJEVIĆ - 21.10.2011 20:03
BANJALUKA - Zasad nepoznati muškarac napao je u četvrtak popodne u banjalučkom naselju Sunce moju kćerku D.T., koju je bacio u živicu i počeo se skidati, a ona se opirala, vrištala i na kraju, na sreću, uspjela da se spase od napadača.
Ispričao je to u petak "Nezavisnim" D.T., otac studentkinje, koja je strahote preživjela usred bijela dana, nešto poslije 15.45.
"Moja kćerka D.T. se vraćala s fakulteta i primijetila je da je neki momak prati od pasarele preko zapadnog tranzita u Banjaluci, a zatim i ulicom prema naselju Sunce. U naselju Sunce ju je sustigao, prišao i pitao za neku pekaru, a ona je pokušala da odbije razgovor s njim", priča šokirani otac, koji je želio da mu ime ne izlazi u javnost.
Tu napadač, međutim, nije odustao, već je nastavio da prati ovu studentkinju. Kad su prešli u Ulicu Jovana Raškovića, koja vodi prema UKC Banjaluka, pa ušli u Ulicu Petra Mećave i kretali se oko 15 metara, napadač je ponovo počeo da zapitkuje djevojku.
"Pitao ju je da li je to slijepa ulica, može li se izaći iz nje i slično. Zatim ju je bukvalno bacio u živicu i počeo se skidati, ona je počela vrištati, a vjerovatno se i opirala i udarila ga. On je onda pobjegao. Ruke su joj izgrebane, vjerovatno od živice", navodi naš sagovornik.
Još u četvrtak otac studentkinje otišao je u policiju i prijavio sve što mu je ona ispričala. U policiji su mu, kaže, rekli da su na tragu počiniocu.
"Moja kćerka je sada u šoku", priča zabrinuti otac.
"Nezavisne" su nezvanično saznale da je napadač pokušao da skine trenerku djevojci.
"To nedvosmisleno ukazuje da je pokušao da je siluje", kaže naš sagovornik.
Mještani naselja gdje se dogodila ova drama zgroženi su nemilim događajem, koji na težini dodatno dobija jer se sve zbilo usred bijela dana.
Iz policije su potvrdili da im je ovaj napad prijavljen, te da je potraga za počiniocem u toku, ali nisu mogli saopštiti više detalja.

http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... 11487.html
Djevojka pazite se, manijak još nije uhvaćen.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 21 Okt 2011, 21:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
I kaze sta ce ti pistolj, noz, sarafciger.. Mamu mu jbm kako bi mu plucnu maramicu prosupljila pa nek' se presabira kome prilazi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 27 Nov 2011, 22:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Bojan P. (32) iz Banjaluke uhapšen je u četvrtak u austrijskom gradu Arnoldštajn zbog sumnje da je ubio i opljačkao staricu Elizabetu Fešl (86) u aprilu ove godine.

Austrijska policija sumnja da je Banjalučanin sa još jednim saučesnikom iz BiH, a koji je uhapšen u Hrvatskoj 21. aprila ove godine, provalio kroz prozor u kuću starice Elizabete Fešl. Tu su je ugušili u krevetu dok je spavala.

Poslije toga su isprevrtali sve stvari po kući, te pronašli nešto nakita i novca koji su odnijeli sa sobom.

Policija je prilikom uviđaja tada izuzela više od 300 DNK tragova, među kojima je najviše bilo vlakana i otisaka prstiju.

- Poslije obavljenog uviđaja bilo je odmah jasno da je riječ o dvije osobe, a analizom otisaka utvrđeno je da oni pripadaju državljaninu BiH, a koji je učestvovao u pljački u Lincu 2003. godine. On je ubrzo i uhapšen u Hrvatskoj i izručen Austriji - rečeno je tada u policiji.

Austrijski mediji su tada prenijeli informaciju da je tokom ispitivanja on priznao da je učestvovao u provali i pljački, ali da je Bojan P. sve isplanirao i ubio staricu.

Policija je poslije toga raspisala potjernicu za Bojanom, a uhapšen je sasvim slučajno.

- Saobraćajna policija je prilikom redovne kontrole zaustavila vozilo i kontrolom vozačevih dokumenata utvrđeno je da je za njim raspisana potjernica i odmah je uhapšen - prenijeli su tada mediji.

Za Bojanom P. je međunarodnu potjernicu raspisala i Hrvatska jer je 27. jula 2010. godine naoružan puškom, upao u zlataru "Aurum" u Aveniji Dubrava te zatražio od dvije radnice da mu otvore sef i predaju nakit.

Sav nakit je potrpao u torbu sa zlatom vrijednim oko 600.000 maraka.

Nakon što je pokupio sav nakit, on je zaključao radnice u drugoj prostoriju, a jednoj je ukrao i ručnu torbu. Tokom ove pljačke snimile su ga dvije sigurnosne kamere.

Austrijski mediji su prenijeli da Banjalučanin Bojan P. koji je uhapšen zbog ubistva i pljačke starice u Austriji najvjerovatnije neće biti izručen Hrvatskoj, koja ga traži zbog pljačke zlatare.

- Budući da je u Austriji počinio teže krivično djelo vjerovatno će prvo da odsluži kaznu zbog ubistva - prenijeli su mediji.

(Glas Srpske)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 19 Dec 2011, 19:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Oca posjekao nožem, a majku tukao kaišom .



ponedjeljak, 19 decembar 2011 08:48 ..

Share



Alen J. (21) iz Banjaluke, pretukao je u subotu uveče oko 23 časa oca i majku u njihovoj porodičnoj kući u ulici Tešana Podrugovića.

Alen je roditelje tukao sve do dolaska policije. Šutirao ih je nogama, udarao pesnicama i kaišom a posegao je i za kuhinjskim nožem.

Njegov otac, B. J. imao je veliku posjekotinu po lijevoj nozi, koju mu je sin nanio kuhinjskim nožem, piše "Glas Srpske".

"Poslije svađe, osumnjičeni je počeo da udara oca, nanijevši mu više udaraca nogama i rukama po cijelom tijelu, a zatim ga je porezao nožem po lijevoj nozi, vičući da će ga ubiti. Onda je uzeo kaiš i tukao majku po leđimaPoslije svađe, osumnjičeni je počeo da udara oca, nanijevši mu više udaraca nogama i rukama po cijelom tijelu, a zatim ga je porezao nožem po lijevoj nozi, vičući da će ga ubiti. Onda je uzeo kaiš i tukao majku po leđima", ispričao je izvor blizak istrazi.

(BLLIVE)

:o

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 08 Jan 2012, 02:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
STRAVA U SRBIJANSKOM MJESTU JAGODINA: Ubica odsjekao glavu Mirjani Torović i stavio je na kuhinjski stol
Subota | 07.01.2012.
Obezglavljeno tijelo Mirjane Torović /60/ pronađeno je danas u porodičnoj kući u Jagodini, dok je pored nje ležao teško povrijeđeni sin Sava /31/, javlja beogradski "Blic"



Jagodinska policija je danas oko 15.00 časova tijelo nesrećne žene pronašla u fotelji, dok je odsječena glava bila na stolu.

Sin Sava, koji je i pozvao policiju, imao je dvije ubodne rane u grudima i kolima Hitne pomoći prebačen je u jagodinsku bolnicu.

Policija je, po dolasku u kuću u Teslinoj ulici broj 10 u Jagodini, Mirjaninog mlađeg sina zatekla kako spava na spratu porodične kuće.

Policajci pokušavaju da pronađu tragove koje bi mogli ukazati ko je svirepi ubica.

(DEPO PORTAL/ BLIN MAGAZIN/em)


:o и :(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 17 Jan 2012, 14:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Nepoznati maloljetni izvršilac sinoć je u banjalučkom naselju Borik, dok je vozio bicikl, s leđa napao jednu ženu, od koje je oteo torbu sa namirnicama i novcem.

Kako Srna saznaje u policiji Republike Srpske, maloljetnik ima između 13 i 15 godina.

On je ženi prišao s leđa i udario je šakom u predjelu leđa, usljed čega je pala na asfalt zadobivši vidnu povredu u predjelu brade.

Nakon što je oteo torbu sa namirnicama i novcem izvršilac je pobjegao.

Pripadnici CJB Banjaluka su na licu mjesta izvršili uviđaj i rade na rasvjetljavanju ovog krivičnog djela.

(Srna)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 18 Jan 2012, 01:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Малољетник на бициклу напао и опљачкао двије жене

БAЊAЛУКA - Бањалучка полиција трага за малољетником у добио од око 15 година који је на исти начин напао и опљачкао двије жене.
Малољетни разбојник у уторак је напао и опљачкао жену у бањалучком насељу Кочићев вијенац. На глави је имао качкет и био обучен у плаву јакну и фармерке. Он се возећи бицикл залетио и ударио несрећну жену у леђа, оборио је на асфалт, а затим јој украо ташну и побјегао.
Прије тога, у понедјељак увече, на сличан начин напао је жену у улици Реље Крилатице и отео јој торбу у којој су се налазиле намирнице и око 15 марака. Г. О.


Malac vidio da mu prolazi pa pljačka kao Robin Hud, jebote.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 18 Jan 2012, 01:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Koji mulac. Mogao bih se kao neka baba obući i nosati kese :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 18 Jan 2012, 03:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
da sprijecis kriminal,il da ispunis fetish?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 18 Jan 2012, 09:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
narkomančići.

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 18 Jan 2012, 10:37 
Unbeliever je napisao:
narkomančići.

Vjerovatno/...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 27 Jan 2012, 09:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Uhapšen zbog polnog nasilja nad maloljetnicom
Policija je u četvrtak uhapsila Dragana Sandića iz Banjaluke, osumnjičenog za polno nasilje nad 15-godišnjakinjom.

Nakon hapšenja, policija je pretresla njegovu kuću u Ulici Slobodana Jovanovića u banjalučkom naselju Nova varoš i pronašla određenu količinu oružja i eksploziva, među kojima su i dvije ručne bombe, saznaju "Nezavisne" od izvora bliskog MUP-u RS.

Osumnjičeni Sandić, kako je potvrdio izvor lista, danas bi trebalo da bude sproveden na saslušanje u banjalučko Okružno tužilaštvo. Zvaničnih informacija o ovom slučaju juče nije bilo u CJB Banjaluka.

Izvor "Nezavisnih" blizak MUP-u RS ispričao je da je Sandić koji je živio u trošnoj kući, nalik na otpad, prijavljen za seksualno zlostavljanje i to nakon što je čitav skandal otkrila majka maloljetnice.

"Slučaj je trajao više mjeseci, nakon čega je majka saznala za njega i sve prijavila policiji. Trenutno se sprovodi istraga kako bi bile utvrđene tačne okolnosti ovog teškog krivičnog djela. Osumnjičeni bi danas trebalo da bude sproveden kod nadležnog tužioca na dalje postupanje", ispričao je juče izvor "Nezavisnih" pojasnivši kako je Sandić nakon hapšenja sproveden u policiju na kriminalističku obradu.

Prema nezvaničnim informacijama, maloljetnica je za seksualne usluge plaćana dopunama za mobilni telefon, ali ovu kao i ostale informacije utvrdiće detaljna policijska istraga.

Sandićeve komšije juče su bile šokirane viješću o pretresu i hapšenju čovjeka koga je većina opisala kao druželjubivu osobu.

"Vidio sam jutros policiju da je ušla u njegovo dvorište. Nakon izvjesnog vremena policija je otišla, a Dragana više nisam vidio", ispričao je komšija osumnjičenog koji je želio ostati anoniman.

Druge komšije i poznanici naveli su da je Sandić bio automehaničar, ali i da je sakupljao staro željezo.

"Kada pogledate njegovo dvorište, jasno vam je čim se bavi. Živio je skromno i povučeno u podrumu te trošne kućice koja je zatrpana otpadom. Znam da je bio omiljen među omladinom, da im je pomagao popraviti motore i ovo ako je istina, nemam riječi", ispričala je Sandićeva poznanica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 28 Jan 2012, 14:38 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
proglasise toleta manijakom i pedofilom.....bilo bi smjesno da nije zalosno
optuznicu da dizu zato sto je covjeku ostalo par metaka,bombi i ostale opreme iz rata je budalstina,onda su silom u ruke gurali oruzije a sad te zbog tog oruzija proglase kriminalcem....u kojoj mi jebenoj drzavi zivimo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 14 Mar 2013, 17:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Policiji je juče prijavljeno brutalno silovanje petnaestogodišnje djevojčice iz Čelinca, kod Banjaluke, saznaju "Nezavisne".

U CJB Banjaluka su kratko naveli da je prijava zaprimljena, ali da detaljnije informacije o čitavom slučaju ne mogu otkrivati zbog interesa dalje istrage.

"Nezavisne" saznaju da je slučaj prijavila majka silovane djevojčice te da je ovaj slučaj uznemirio mještane Čelinca.

Prema navodima iz prijave, petnaestogodišnju djevojčicu silovao je Dragan P. (29) iz Čelinca.

"Sve je još u fazi provjera, kako medicinskih u vezi s povredama djevojčice, tako i provjera uopšte da budu utvrđene okolnosti čitavog slučaja. Ukoliko bude utvrđeno da je bilo silovanja, osumnjičeni će biti uhapšen", izjavio je juče izvor "Nezavisnih" blizak MUP-u RS.

Prijavljeni dvadesetdevetogodišnjak, kako je potvrđeno, nema dosije u policiji.

Djevojčica je, kako saznajemo, upućena na ginekološki pregled, koji bi trebalo da utvrdi da li je imala povreda koje ukazuju da se radi o silovanju.

Nezavisnim je juče potvrđeno da je majka djevojčice u prijavi dostavljenoj policiji, između ostalog, navela da im je Dragan P. u nekoliko navrata slao i prijeteće SMS poruke.

U ovim porukama prijavljeni mladić je prijetio djevojčici da će je ubiti ukoliko čitav slučaj bude prijavila policiji.

Mještani Čelinca u šoku su primili vijest o slučaju silovanja djevojčice.

"Policija treba detaljno da istraži ovaj slučaj i ukoliko se ispostavi da se dogodilo silovanje, tog manijaka bi trebalo zatvoriti na dugogodišnju robiju", izjavila je mještanka Čelinca, koja je željela ostati anonimna.

Prema Zakonu o krivičnom postupku RS, za krivična djela silovanja izriču se zatvorske kazne od jedne do 10 godina robije.

Posljednje silovanje u Banjaluci prijavljeno je u novembru prošle godine.

Policija je tada uhapsila Dragana Belecana (31) zbog sumnje da je pokušao da siluje svoju sugrađanku S.D. (35), koju je potom pretukao. Belecanu je nakon hapšenja i saslušanja određen jednomjesečni pritvor. Do sudskog epiloga u ovom slučaju još nije došlo.


Log: Tekst kopiran sa BanjalukaLive portala: http://www.banjalukalive.com/hronika/ce ... z2NWze9g2C

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 16 Mar 2013, 13:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
shakal je napisao:
uhapsila Dragana Sandica

filozof sa vrbasa je napisao:
silovao je Dragan P.

filozof sa vrbasa je napisao:
uhapsila Dragana Belecana


Šta je sa ovim Draganima!

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 16 Mar 2013, 14:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Imena dragog, a uma pomračenog.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 16 Mar 2013, 15:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
i ja sam zapazio tu zacudjujucu koincidenciju, ali to ipak ostaje u domenu SF

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 04 Jun 2013, 19:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
http://www.banjalukalive.com/banjaluka/ ... djane.html

Jos jedan manijak. Ovaj put pernati. 8)

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 23 Feb 2014, 21:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Beograđanin u Beču nožem presudio bivšoj djevojci

Beograđanin u Beču nožem presudio bivšoj djevojci
ALO.RS - 23.02.2014 14:53
Austrijska policija uhapsila je Beograđanina Igora M. (33) osumnjičenog da je 11. februara u svom stanu u Beču, kuhinjskim nožem do smrti izbo svoju bivšu devojku Tatjanu R. (20), takođe porijeklom iz Srbije.
Tatjana se, sudeći po rezultatima obdukcije, svim silama pokušala spasiti, te su joj na rukama otkrivene brojne odbrambene povrede, ali joj je ubica zario nož u srce, od čega je ubrzo preminula, piše Alo.rs.
Prema rezultatima istrage Tatjana, čija je porodica porijeklom iz Srbije, bila je u vezi sa Igorom, koji se prije nekoliko godina doselio u Austriju, a nakon što su nedavno raskinuli, često su se žučno raspravljali, pa joj je on i na Fejsbuku ostavljao poruke sa salvama uvreda, ali je između ostalog u nekoliko navrata napisao i „sahraniću te živu“.
Ona je 11. februara otišla uveče kod njega u posjetu, ali pošto se narednog jutra nije pojavila na poslu, u jednoj poljoprivrednoj kompaniji, roditelji su prijavili nestanak. S obzirom na to da niko nije znao za njen odlazak kod bivšeg momka, za djevojkom se isprva tragalo, a policija je otišla do Igorovog stana tek tri dana kasnije, kada je to spomenula jedna od njenih drugarica. Inspektori su, nakon što su razvalili ulazna vrata, na podu u dnevnoj sobi, u lokvi krvi pronašli njeno beživotno tijelo.
Igora, međutim, nije bilo, a ubrzo se došlo i do saznanja da je otputovao za Srbiju. I dok je policija pripremala međunarodnu potjernicu, on se pojavio u pratnji advokata sredinom nedjelje, govoreći da je moguće da je ubio Tatjanu, ali u „samoodbrani“, navodeći da ima „izvjesne rupe u pamćenju po pitanju te noći“.
- Naveo je da su se posvađali i da ga je ona prva napala nožem i ubola u stomak, nakon čega je navodno pao u nesvjest obilno krvareći. Kada se probudio, ona je sva krvava ležala pored njega - navode iz bečke policije.
Osumnjičeni Igor zaista ima ubod u predjelu abdomena, međutim, policija je u svakom slučaju isključila umješanost treće osobe, jer su u stanu otkriveni krv i DNK tragovi samo njih dvoje.


:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 24 Feb 2014, 20:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2013, 16:56
Postovi: 384
http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/962941-pokusao-seks-sa-mrtvom-tinejdzerkom-pa-zaspao-u-kovcegu
Da, probao sam da imam seks sa njom, ali nisam mogao zato što je kovčeg bio premali – branio se Čen i potvrdio da je zatim od umora zaspao.
Raznih bolesnika ima ,da ne povjerujes ...

_________________
Nemam vremena


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 296 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: pjetar i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs