banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 296 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 08 Mar 2010, 15:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Dec 2009, 14:46
Postovi: 724
Lokacija: Brčko distrikt
Nicole je napisao:
Jbt pa gde mi to živimo...


Pa što se kaže - divlji zapad i Bosna s tim - tu nam je oduvjek mjesto i bilo. A ovakvi slučajevi "tragedija u porodici" je postala svakodnevnica i jednostavno me ništa više ne može iznenaditi.. Ne bi me čudilo da čujem i da je muž ženu motorkom izrezao na komade našta je čovječanstvo spalo..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 01 Apr 2010, 19:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Staricu klali za 100 maraka
Trojica razbojnika koji su u mjestu Rastoka, kod Ribnika, pokušali opljačkati Radojku Selić (76) u petak su predati Okružnom tužilaštvu u Banjoj Luci.

Radi se o Vladi Todoroviću (31), Nedjeljku Jokiću (28) i Draganu Vračaru (22), sva trojica iz Ribnika, koji se sumnjiče da su u noći srijeda na četvrtak nasilno upali u kuću starice i fizički je maltretirali nanijevši joj i povrede nožem po vratu.

http://www.fokus.ba/nov/index.php?option=com_content&view=article&id=4383:staricu-klali-za-100-maraka&catid=25&Itemid=162

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 01 Apr 2010, 21:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Avg 2005, 01:01
Postovi: 1227
cetnici?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 01 Apr 2010, 21:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Ne, nego kreteni.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 01 Apr 2010, 22:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
ignjholio je napisao:
cetnici?

Daj je*i se... Ho's da umrem :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 12 Apr 2010, 02:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Пуштен хрватски држављанин који је претукао радника
БРОД - Хрватски држављанин, који је претукао радника "Борца" при покушају наплате паркинга у Броду, пуштен је на слободу послије криминалистичке обраде у Полицијској станици и против њега ће бити поднесена кривична пријава.

Он је у петак напао радника "Борца" на паркингу када је овај покушао да му наплати једну марку за паркирање возила.

Умјесто једне марке, овај радник, иначе ратни војни инвалид, добио је батине.

Хрватски држављанин, који живи у Славонском Броду, најприје је извријеђао радника на националној основи, а потом насрнуо на њега и задао му више удараца по глави и тијелу, због чега је радник завршио у Хитној помоћи бродског Дома здравља. Г. О.


http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/37971/cir/Crna-hronika-ponedjeljak-12-april.html

A vidi ustaše?

Citiraj:
Очух блудничио над пасторкама
Datum: 09.04.2010 21:00
Autor: Горан Обрадовић
МОДРИЧA - Окружни суд у Добоју одредио је притвор до једног мјесеца за П. Л. (47) са подручја општине Модрича, кога је криминалистичка полиција ЦЈБ Добој у четвртак ухапсила због сумње да је обљубио своје малољетне пасторке.

Притвор је за П. Л. који је осумњичен да је злоупотребом положаја починио полно насиље над дјететом, одређен због постојања нарочитих околности да ће ометати кривични поступак утицајем на свједоке и опасности да ће поновити кривично дјело.



Citiraj:
Суђење
У Окружном суду у Добоју јуче је почело суђење Дервенћанима Славену Миловановићу (25), Душку Марићу (24), Синиши Катанићу (32), Дарку Савковићу (24) и Младену Бојанићу (25) и Бањолучанину Ненаду Цвијановићу (28), који су оптужени за полно насиље над дјететом.

Према оптужници, они су насилно више пута обљубили малољетну дјевојчицу на нарочито понижавајући начин.


:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 12 Apr 2010, 07:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
filozof sa vrbasa je napisao:
http://www.glassrpske.com/vijest/6/crnahronika/7997/cir/Cas-prijeti-cas-se-kaje.html

Stvarno sta covjek da radi u ovoj situaciji , kada ti se neka budala natovari na vrat?

Mozda da nabavi pistolj i da ceka povoljan trenutak!

Ima li iko da namlati ovog starohana pa mu neće padati na pamet više ni da zove, ni da prijeti, ni da tuče. :angry1:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 29 Apr 2010, 19:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
ТРЕБИЊЕ: ПРЕМЛАТИО СУПРУГУ И БЕБУ ОД ПЕТ ДАНА

Требињска полиција данас је Окружном тужилаштав предала Симу Амбулију (42) из Требиња због наношења тјелесних повреда супрузи Милени (36) и сину Алекси који има тек пет дана.
И мајка као и дијете, које су на лијечењу у Клиничко-болничком центру у Подгорици, налазе се ван животне опасности.

Амбулија је у породичној кући у требињском насељу Црнач јуче послијеподне након свађе супругу која је хранила бебу почео ударати, приликом чега је и дјечак задобио повреде главе.

Потпарол Опште болнице Требиње Биљана Богдановић потврдила је да су у сриједу око 17.45 часова у ову здравствену установу примљени мајка, са повредом главе, доње вилице и врата, која је одбила хоспитализацију, као и беба којој је констатован ударац у главу, па је на детаљније прегледе упућена у Клинички центар у Подгорицу.

У тој здравственој установи кажу да је здравствено стање бебе стабилно и да је ван животне опасности.

Амбулија живи још са четири малољетне кћерке и мајком.

Предсједница Невладине организације "Женски центар" из Требиња Љиљана Чичковић изјавила је данас да је згрожена најновијим случајем насиља над мајком и бебом од пет дана који се догодио у овом граду, наводећи да нормалан човјек не може чак ни да прокоментарише такав случај.

Она је изразила наду да ће се све релевантне институције, посебно правосуђе, позабавити овим случајем и трајно збринути и заштитити жртве породичног насиља.

Говорећи о насиљу у породици, Чичковић је истакла да "Женски центар" има одличну сарадњу са требињском полицијом у случајевима насиља у породици и похвалила њихово залагање за сузбијање ове појаве.

Амбулија је по насиљу у породици од раније познат полицији, а више пута је предаван и тужилаштву.

У Центру за социјални рад кажу да надлежне институције раде свој посао и да су дјевојчице и мајка збринути./

В.Ч.


:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 29 Apr 2010, 21:10 
Jbni bolesnik. :(


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 30 Apr 2010, 10:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Kreten, alkoholičar. Još mi je muka od kad sam čula, pa nisam ni pisala o tome.
Navodno, umislio je da dječak nije njegov (možda mu je neko u šali rekao a on se primio).

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 15 Maj 2010, 02:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Modriča - Veljko Lukić (74) ubio je juče rano ujutro svoju snahu Ljubicu (47) u njenoj kući, u zaseoku Oraova, u Skugriću kod Modriče. Zločin se dogodio samo mesec dana nakon što se ubio Veljkov sin, Ljubičin suprug Milan, sa kojim je imala šestoro dece.


Citiraj:
Sudeći po policijskom izveštaju, svekar je snahu udovicu ubio vrlo svirepo, ne obazirući se na svoje maloletne unuke, koji su uzalud pokušavali da spasu majku.


„Došao je pred porodičnu kuću u kojoj je živela njegova snaha sa dvoje maloletne dece. Kada ga, nakon lupanja i poziva da mu otvori, snaha nije pustila da uđe, otišao je do svoje kuće, uzeo lovačku pušku kojom je razbio staklo na prozoru sobe i ispalio jedan hitac, snahi u stomak. Nakon što su deca majku odvukla u hodnik, došao je pred ulazna vrata, puškom razbio staklo i ponovo pucao, a potom naneo snahi smrtonosne povrede pucajući joj u glavu“, rekla je portparolka dobojske policije Ljerka Stanimirović.


http://www.blic.rs/Vesti/Republika-Srpska/189076/Ubio-snahu-naocigled--dvoje-maloletnih-unuka

:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 13 Dec 2010, 13:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
У француском граду Безансону наоружани младић ушао је у обданиште и као таоце држи најмање петоро дјеце.
Француска полиција саопштила је да је нападач стар око 17 година и психички нестабилан. Агенција АП јавља да је младић наоружан мачевима.
Младић је првобитно заробио 20 талаца, али према тврдњама градоначелник Безансона Жана Луија Фусреа 14-оро дјеце је пуштено, док је петоро или шесторо још увијек унутра.
Иако мотив још увек није познат, француски медији наводе да момак пати од депресије.
С.В.

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=32621
:o

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 10 Jan 2011, 17:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Austrijska policija raspisala je međunarodnu potjernicu za srpskim držaljaninom Miroslavom Maletićem (25) zbog sumnje da je sa je na smrt pretukao trogodišnjeg dječaka, sa čijom je majkom bio u vezi.

Srpski državljanin se sumnjiči i za nanošenje povreda šestogodišnjem bratu dječaka.

Policija i Hitna pomoć u Bregenc Forklosteru u Austriji primile su poziv od osumnjičenog. U stanu su zatekli mališana koji je nepomično ležao na podu. Pokušali su da ga reanimiraju, ali je dijete preminulo od posljedica teških povreda. Kada je pomoć stigla, Maletić, koji je čuvao djecu, dok mu je djevojka bila na poslu, pobjegao je iz stana i od tad mu se gubi trag.

Osumnjičeni je, kako nezvanično saznajemo austrijskoj policiji poznat kao osoba sklona nasilju i u proteklih nekoliko godina je više puta prijavljivan zbog prijetnji i nanošenja povreda.

(Blic)


Pu!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 25 Feb 2011, 23:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Harun A. (18) iz njemačkog grada Erding ubio je svoju bivšu djevojku Zoricu H. (21), porijeklom iz BiH, koja je bila u osmom mjesecu trudnoće.

Pretpostavlja se da se Harun odlučio na stravičan potez jer se nije mogao pomiriti s time da će plaćati alimentaciju za svoju kćerku, koju je Zorica trebalo da rodi krajem marta.

Nakon nekoliko sati ispitivanja, Harun, koji je, prema nezvaničnim informacijama porijeklom iz Turske, priznao je policiji da je počinio zločin koji je šokirao njemačku pokrajinu Bavarsku.

Pomahnitali Harun je, kako pišu njemački mediji, Zoricu velikim kuhinjskim nožem ubo u stomak čak sto puta.

Masakr je šokirao i potpuno shrvao Zoričinu porodicu i prijatelje. Niko nije mogao ni naslutiti da će se ovako nešto dogoditi. Ubijenu trudnicu prijateljice su opisale kao zabavnu djevojku, punu života.

Nakon završene srednje škole, ona je radila u trgovini, kafićima i diskotekama. Prije nešto više od godine dana upoznala je Haruna i rodila se velika ljubav.

"Bila je to ljubav na prvi pogled, vrlo strastvena, ali čim je Zorica zatrudnjela, par se razišao. Zorica je Haruna pozvala u svoj stan kako bi razgovarali o djetetu. Dala mu je do znanja da će morati plaćati izdržavanje djevojčice, s obzirom na to da je on njen otac. Harun to nije prihvatio, pa ju je ubio, a ona je trebalo da rodi krajem marta", ispričao je izvor blizak ubijenoj djevojci.

Ubica se nalazi u pritvoru, a mnogi predlažu da mu se sudi za dvostruko ubistvo. Međutim, najvjerovatnije će krivično odgovarati samo za ubistvo djevojke.
"Dijete se još nije rodilo, tako da se zakonski ne radi o dvostrukom ubistvu", kazao je portparol dežurnog tužioca.

U Generalnom konzulatu BiH u Minhenu nisu mogli iznijeti detalje o ovoj tragediji, jer o njoj nisu "službeno obaviješteni".

Ubistvo iz časti

Neki njemački mediji spekulišu da je možda riječ o ubistvu iz časti, s obzirom na nevjerovatnu brutalnost kojom je Zorica ubijena.

Inače, policija je odmah intervjuisala komšije, prijatelje i rodbinu. Komšije su ujedno i bile te koje su pronašle Zoričino tijelo, koje je bilo vezano.

Njemački "Bild" je čak pokušao da stupi u kontakt za Zoričinim očuhom, koji je bio u takvom stanju šoka da jednostavno nije mogao da govori.

(Nezavisne)

:cry:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 28 Feb 2011, 22:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Младић покушао да силује двије жене
Datum: 27.02.2011 21:00
Autor: Небојша Томашевић
БРЧКО - Полиција Брчко дистрикта трага за осумњиченом особом која је у ноћи између петка и суботе покушала да силује М. Д. (50) и напала A. Б. из Брчког у близини центра града.


Citiraj:
- Док сам се кретала улицом примијетила сам да ме прати пијани млађи мушкарац. Када ме сустигао, питала сам га шта жели, а он ми је одговорио да жели секс са мном - рекла је М. Д. новинарима.


Citiraj:
Према њеним ријечима, младићу је одговорила да то не жели и да је он превише пијан, да иде кући, да је много старија од њега и да му може бити мајка.
Међутим, младић је тада ударио песницом и рекао да мора са њим имати сексуални однос. Нападнута жена је од ударца пала на улицу када је, како је рекла примијетила да је младић већ био раскопчан.

- Извадио је полни орган покушавајући да ми савије главу, а затим ме поново снажно ударио од чега сам почела да крварим - испричала је нападнута жена.
Citiraj:
Само десет минута послије овог догађаја, полицији Брчко дистрикта и друга жена A. Б. је пријавила да је нападнута. Полиција сумња да је ријеч о истом нападачу. Нападнута A. Б. успјела се спасити јер је радник на оближњој бензинској пумпи чуо њен врисак и изашао, а нападач је побјегао.
На основу детаљног описа нападнутих жена, полиција је покренула организовану и обимну потрагу за нападачем.

http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/53888/cir/Mladic-pokusao-da-siluje-dvije-zene.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 01 Mar 2011, 16:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Čitajući ovakve grozote dolazim do zaključka da bi trebalo da se legalizuje kupovina bez dozvole +18 osobama elektro šokera, tejzera, suzavaca i pištolja sa gumenom municijom. Jer po našem imbecilnom zakonu još imbecilnije države ukoliko legalnim oružjem upucaš manijaka koji ti bane u kuću popaseš robiju za ubistvo! U USA samo ako kročiš na posjed neovlašteno upuca te ko kera, a kamo li ako upadaš na silu.
Moj prijedlog za manijake slučaj Maja:
Spoiler:
Slika

Ili Lexilium 3000 mg:
Spoiler:
Slika

A za sjekiraše posebna doza 45 acp (sa posebnom zvečkom za udaranje po glavi koja proizvodi zvuk ding-dong):
Spoiler:
Slika

Provjerene terapije i pokazuju dobre rezultate :evil3:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 01 Mar 2011, 16:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ili, samo da ga je uhvatila za jajca i zavrnula ih. Pjevao bi kao da je tek stigao sa probe Bečkih dječaka.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 01 Mar 2011, 16:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
kad smo već kod porodičnih dragulja može i ovim da se dobro uštima sopran:
Slika
I to model sa bruksom :evil:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 13 Mar 2011, 03:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
GRADIŠKA - Milivoje Butina (59) iz Gradiške preminuo je u subotu uveče u Opštoj bolnici u Gradišci od teških povreda koje je zadobio u tuči sa nasilnicima nakon manje saobraćajne nezgode.
I dok u policiji zvanične izjave ne žele davati, mještani tvrde da su Butinu napali poznati nasilnici koji duže vrijeme terorišu ulicom u kojoj je on živio sa ocem.
Kako saznajemo, Butinu su dva dana prije iznenadne smrti u bolnici pretukli i to nakon manje saobraćajne nezgode.

Citiraj:
Zanimljivo je da je radnica iz obližnje prodavnice u koju je dolazio Butina takođe potvrdila da ulicu u kojoj je živio Butina već duže vremena terorišu jedni te isti "đilkoši".
"U ulici uglavnom žive stariji ljudi i kada dobiju penzije ovi im provale u kuću, pokradu ih, a zatim policija kao sprovodi istragu. Zna dobro policija ko je pretukao ovog čovjeka", navela je radnica koja je željela ostati anonimna.
Ramiza Čomić, komšinica Milivoja Butine, ispričala je da je on bio komšija za primjer.
"Uvijek je pozdravio, iako je bio stariji, pitao za zdravlje, nikada nije bilo problema sa njim. Ovo je prava tragedija što se dogodilo", navela je Čomićeva.

http://www.nezavisne.com/novosti/hronika/Gradiska-Na-smrt-pretucen-nakon-saobracajne-nezgode-81054.html

Sramim se što sam član ovakvog društva.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 16 Mar 2011, 02:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
ŽRTVE SE JAVLJAJU NAKON HAPŠENJA SILOVATELJA
Silovao najmanje pet žena po Novom Sadu

A.L. | 16. 03. 2011. - 00:02h | Foto: Reuters | Komentara: 0
NOVI SAD - Nakon hapšenja novosadskog silovatelja Muharema Mandića (35), osumnjičenog da je u poslednjih nedelju dana napastvovao dve Novosađanke, policiji su se javile još tri žrtve. Prema nezvaničnim saznanjima „Blica“, Mandić je u poslednjih mesec dana pokušao da siluje još tri žene.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/241658/Silovao-najmanje-pet-zena-po-Novom-Sadu

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 296 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs