banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 296 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 13 Jan 2009, 13:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
tensSa je napisao:

18 god. :confused2:
troje dece... :confused2:
muž je ubo nožem... :confused2:

Strašno!!! :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 13 Jan 2009, 13:08 
Alkoholicar!!!!

A kombinacija seljakluka (citaj: malogradjanshtine) i alkohola je ubitachna.

Vecina ovakvih slucajeva (kada muz napadne zenu i djecu) je zbog toga jer je doticni kompleksas, alkohoholicar i ne moze se pomiriti sa cinjenicom da zena ne zeli da bude sa njim.

Zalosno i primitivno u svakom sluchaju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 13 Jan 2009, 13:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Ali zamisli ti, molim te, on ima 22 god.i alkoholičar je, maltretira sopstvenu decu koji svi zajedno nemaju 10 god :( :-? Ima troje dece i pada mu na pamet da ženu zbode nožem :confused2: A jest se i ona usrećila što se udala...
Jbt pa gde mi to živimo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 13 Jan 2009, 13:38 
Citiraj:
Mesar supruzi zabio nož u leđa Samo velikom prisebnošću komšije Gorana Dajića iz Cerovljana i brzom intervencijom lekara u gradiškoj bolnici spasen je život Milene Pećanac (18) koju je kuhinjskim nožem dugim 19 centimetara u leđa ubo nevenčani suprug Goran Keser (22).


Citiraj:
Ona je dete razvedenih roditelja, udala se sa 14 godina, kaže da je majku, koja ju je navodno ostavila kada je imala šest meseci, upoznala tek pre pola godine.


Pa jesu li bili muz i zena ili je ona sa 14 pocela sa njim da zivi ili kako????

Mora da je od posla... :-?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 13 Jan 2009, 13:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Ma čula sam za taj slučaj i pre foruma, nisu bili venčani samo su živeli zajedno...
Ma sirotinja(ona) poletela da se "skući"...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Počakijali se malo
PostPoslato: 24 Jan 2009, 20:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
24SI - U naselju Cerovica kod Stanara sinoć se u ugostiteljskom objektu dogodila tuča u kojoj je od zadobijenih povreda jedna osoba smrtno stradala, a dvije su teško povrijeđene. Prema prvim nezvaničnim informacijama, od zadobijenih povreda smrtno je stradao Siniša Radić (1983), dok je ubod oštrim predmetom u stomak zadobio njegov brat Goran Radić (1981), a teške povrede glave gazda kafane Vaso Šljivić (1956).

Šljivić, koji je prebačen iz dobojske bolnice u Klinički centar Banja Luka uz pratnju policije, kako se saznaje, nanio je povrede nožem od kojih je Siniša Radić preminuo na putu do dobojske hitne pomoći.

U tuči je učestvovalo više osoba, a osim noževa korišteni su i drugi predmeti. Razlog za tuču je, navodno, novac. Prema jednoj verziji, Šljivić je braći Radić dugovao novac, dok vlasnik kafane tvrdi da su ga oni "reketirali".

Istraga policije o ovoj tuči je u toku.

(fena)


I još : http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/16928/cir/Povrijedjeni-van-zivotne-opasnosti.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Poslednji put menjao filozof sa vrbasa dana 27 Jan 2009, 21:20, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 27 Jan 2009, 21:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/16982/cir/Drago-Kovacevic-upucen-u-psihijatrijsku-kliniku.html

Neuračunljivi će se liječiti na Sokocu. Izvukao se. :evil3:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 28 Jan 2009, 09:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 29 Apr 2006, 21:16
Postovi: 592
Lokacija: BL
filozof sa vrbasa je napisao:


Citiraj:
Током суђења утврђено је да је Ковачевић 29. септембра око 19.30 часова на локалном путу између Шимића и Јурковице код Бање Луке у неурачунљивом стању убио супругу Радиславу Ковачевић (58).

Прије тога тога је око 18 часова у њиховој кући у Бакинцима дошло до свађе, а потом и напада Драге на супругу Радиславу због његове дугогодишње сумње да она остварује љубавну везу са другим мушкарцем.

Тад је Драго несрећној жени везао руке љепљивом траком. Око уста јој је везао мајицу. Затим је супругу босу извео из куће, ставио у кабину трактора и повезао према селу Шимићи. Кад је Радислава отворила врата трактора и покушала да бјежи, кренуо је за њом и кад ју је сустигао оборио је на земљу и рукама јој је снажно притискао уста и нос и угушио је.


Ako je ovo neuračunljivost, onda ne znam...
Jebem ti sudstvo!

_________________
Н.У.С.К.Н.В.П.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 17 Mar 2009, 15:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
http://www.glassrpske.com/vijest/6/hron ... jcice.html

Izgleda još jedan.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 25 Mar 2009, 01:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Kako je navedeno, policija je uhapsila M.M., rođenog 1991. godine, M.K., koji je 1989. godište, i M.M. 1989. godište. Kako nezvanično saznaje B92, petnaestogodišnja D.B. prijavila je danas oko 15 sati silovanje i otmicu u jednoj zgradi u Ustaničkoj ulici.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=351914

Citiraj:
Малољетник силовао дјечака

ВРAЊЕ - Тринаестогодишњи дјечак из Врања силован је када се из школе враћао кући, а за то дјело је осумњичен малољетник који већ издржава казну за силовање, јавио је јуче РТС.
---------------------
Пијани отац забио сину нож у стомак

ЧAКОВЕЦ - Свађа између оца (47) и сина (27) из једне ромске породице у Пишкоровцу код Чаковца завршила је убодном раном од ножа, који је отац забио сину у стомак, јавили су јуче хрватски медији.


http://www.glassrpske.com/vijest/6/hron ... -mart.html

Citiraj:
Злостављао супругу и покушао да силује кћерку

БИХAЋ - Мајка и четворо дјеце смјештени су у "Кућу спаса" у Бихаћу након што су успјели, прије три дана, да побјегну од злостављача, супруга и оца, пренијеле су јуче агенције.

http://www.glassrpske.com/vijest/6/hron ... -mart.html

Citiraj:
Дошао да се помири и пуцао жени у главу

ЗAГРЕБ - Иван Цоха (29) дошао је у недјељу увече у кућу родитеља Маје Цохе (28) у Пољаници, како би се помирио са својом супругом која га је недавно напустила и са дјецом се смјестила код својих родитеља, али јој је послије краће свађе пуцао у главу, а потом и себи.

http://www.glassrpske.com/vijest/6/hron ... -mart.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 09 Avg 2009, 01:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Младић ухапшен због малтретирања малољетнице

ЉУБИЊЕ - Полиција из Љубиња ухапсила је С. Ђ. (22) из ове општине због сумње да је починио кривична дјела наношење тјелесне повреде, противправно хапшење и угрожавање безбједности малољетнице, јавила је у петак Срна.

Осумњичени је малољетницу позвао да уђе у аутомобил што је она и прихватила, након чега ју је почео вријеђати и пријетити јој. Осумњичени је затим дјевојку одвезао на ливаду, извео из возила и ударио је. Отац малољетнице пријавио је случај.

http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/26094/cir/Crna-hronika-vikend-8-9-avgust.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 09 Avg 2009, 08:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
joj, danas ima svasta, najbolje je kloniti se budala. na sve moguce nacine

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 11 Avg 2009, 22:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Репетирао пиштољ и тукао младиће

СОКОЛAЦ - Полиција Источног Сарајева идентификовала је лице које је 10. августа напало пиштољем В.Б. (32). О.К. и Н. Ш. мјесту Дикаљи и за њим се трага.

Из полиције је саопштено да је нападач Е.К. (30) настањен у општини Нови град у Кантону Сарајево. В. Б. је пријавио полицији у Сокоцу да се са О. К. и Н. Ш. возио "голфу 2", када их је у мјесту Дикаљи претекао "рено меган" и угрозио њихову безбједност. Према ријечима В. Б. пошто је возач "голфа" О. К. упозорио возача "реноа", мушкарац је зауставио "рено" на средини пута, изашао, иза појаса извадио пиштољ и репетирао га и више пута ударио у главу О.К. Н. Т.


Citiraj:
ВЕЛИКA КЛAДУШA - Тридесетједногодишња мјештанка Кладуше пријавила је да је њен муж прије пет дана силовао њихове двије кћерке, саопштено је јуче из МУП-а Унско-санског кантона.

- Полицијски инспектори су уз присуство раднице Центра за социјални рад Велика Кладуша узели писмене изјаве од обје малољетнице - рекли у полицији.

"Глас Српске" сазнаје да цазинска полиција трага за лицем које је осумњичено да је силовало своју седамнаестогодишњу пасторку. Случај је полицији пријавила мајка, истичући да је њен невјенчани супруг Х. Д. (41) силовао њену кћерку из првог брака, која је остала у другом стању. Н. Т.

http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/26274/cir/Crna-hronika-srijeda-12-avgust.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 23 Avg 2009, 19:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
"Edina je takva ličnost koja je u stanju da prevari sve, pa i doktore. U suštini je bila agresivna osoba i stalno se svađala s nesretnim Radetom, ali i svim komšijama. Čak je prijetila da će u selo dovesti međunarodnu policiju. Jadni Rade imao je problema s njom, a posebno nakon smrti njihovog sina, kojeg je, ispostavilo se, takođe ubila davši mu da popije esenciju iz bočice", govori Zdravko Davidović, jedan od mještana Vranovine.

http://www.nezavisne.com/hronika/vijesti/45292/Ubila-sina-i-nevjencanog-supruga.html

Društvo je još jednom zakazalo, što je jedan ovakav monstrum nije liječen.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 29 Avg 2009, 18:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Убиство у Фочи

Зоран Саламандија (48), таксиста из Фоче, ноћас је у Фочи хицима из ватреног оружја усмртио Братислава Марковића (31), такође из Фоче, и ранио полицајца Зорана Вељића (34) из Пала, потврђено је из Центра јавне безбједности (ЦЈБ) Источно Сарајево.
Инфо
13:09 | 29/08/2009

Извор: РТРС
Полицајац Вељић, који је рањен приликом обављања редовне дужности, хитно је пребачен у Клинички центар у Фочи, гдје је оперисан и тренутно је ван животне опасности.

Позивајући се на изјаве свједока, у саопштењу ЦЈБ Источно Сарајево наводи се да је повод за овај догађај свађа и туча између Зорановог сина М. Саламандије (25) и В. Марковића, брата убијеног.

Несрећа се догодила 45 минута након поноћи на раскрсници Шантићеве и Његошеве улице у Фочи, а увиђају је присуствовао надлежни тужилац.

Полиција је ухапсила Саламандију и против њега ће бити поднесен извјештај о почињеном кривичном дјелу тешко убиство.

З.Ш.


Pa ovo je strašno. :(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 04 Sep 2009, 14:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Шврака убио Вујчића и ранио његовог сина
Datum: 03.09.2009 21:00
Autor: Небојша Томашевић
ГРAДИШКA - Стево Шврака (61) из Градишке осумњичен је да је на ријеци Сави у мјесту Орахова код Градишке убио Илију Вујчића (54) и ранио његовог сина Славка (28) из Козарске Дубице.


:cry:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 23 Okt 2009, 18:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Banjalučanin S. G. (31) uhapšen je u petak poslijepode zbog sumnje da je istog dana ubio svoju majku, Hajriju Gračanin (69), u Masarikovoj ulici u Banjoj Luci. Potvrđeno je iz Okružnog tužilaštva u Banjaluci.
"Gračaninova je najvjerovatnije podlegla povredama koje su joj nasilno nanesene po glavi i tijelu", saopšteno je iz tužilaštva.

Komšije sumnjaju da je žrtva najvjerovatnije zadavljena. Mrtvu ženu oko 12.30 časova u stanu je pronašao njen suprug, Ilijas Gračanin, koji u vrijeme ubistva, prema riječima komšija, nije bio prisutan u stanu, piše banjalučki "Fokus".

"Ilijas je negdje bio, a kad se vratio zatekao ju je mrtvu. Ubrzo je stigla policija, a nakon kraćeg vremena vidjeli smo mrtvački automobil koji je odvezao tijelo nesrećne žene", kazao je jedan od stanara iz drugog ulaza ne želeći da ga imenujemo.

Prema njegovim riječima, nakon što je odvezeno tijelo, policija je odvela sina i supruga ubijene žene.

Nezvanično se saznaje da je slučaj policiji prijavila anonimna ženska osoba.

Izvor blizak istražnim organima, otkrio je da je stan nakon zločina bio sav u neredu.

"Skoro sve što se moglo razbiti bilo je polupano. Posvuda su bili tragovi krvi. Brojne su i povrede po njenom tijelu. Najvidljivije su po glavi i vratu, ali bez obdukcije nije moguće ustanoviti da li je žena zadavljena", kazao je izvor "Fokusa".

Stanari zgrade, u kojoj se sve odigralo, tvrde da je policiju o svemu navodno obavijestio suprug.

"Sin im je bio neuračunljiv. Posljednjih dana pravio je neke izgrede i iz njihovog stana mogla se čuti neka vriska. Čudno je izgledao i čudno je hodao", ispričala je jedna od stanarki, šokirana događajem.

Druga komšinica, pod vidnim utiskom tragedije, kazala je da je Gračaninova bila dobra komšinica i ugledna ličnost.

"Bila je penzioner, a ranije je radila u Okružnom sudu. Pamte je kao najboljeg daktilografa. Imala je dobru narav, ali je svašta trpjela. Sin joj je retardiran, suprug sklon alkoholu i često ju je znao maltretirati da nabavi novac za cigarete i alkohol", kazala je sagovornica.

Ona je objasnila da su Gračaninovi tokom rata boravili u Norveškoj, ali su morali napustiti tu zemlju zbog porodičnih problema.

Banjalučka policija obavila je uviđaj, a nadležni dežurni tužilac naredio je obdukciju koja bi trebalo da bude izvršena u Zavodu za sudsku medicinu RS, saopštili su iz tužilaštva.

Osumnjičeni G. S. nakon kriminalističke obrade upućen je na Kliniku za psihijatriju Kliničkog centra Banjaluka, gdje bi trebalo da bude smješten nakon pregleda, kazali su u tužilaštvu.

http://www.banjalukalive.com/content/view/12986/82/
:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 24 Okt 2009, 16:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
LIVNO - Morbidni način smislio je Zagrepčanin Dražan Jukić (37) ne bi li sebi pribavio žensko društvo za večernji izlazak - u Livnu je uz prijetnju poluautomatskom puškom doslovce iz kafića oteo konobaricu, Travničanku Selmu Delić (20), ukrcao je u automobil, otišao do Hrvatske, pokušao je vratiti i onda na granici uhvaćen. i potom od istražnog suca pušten da se brani sa slobode.

http://www.pincom.info/index.php?p=opsirnije&s=71093
:o

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 26 Okt 2009, 20:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Старицу претукли због кафе и пилетине
Datum: 22.10.2009 21:00
Autor: Горан Обрадовић
БAЊA ЛУКA - Двојица маскираних разбојника у сриједу су око 22.30 часова напали, опљачкали и брутално претукли Петру Чолић (71) у њеној породичној кући у викенд насељу Понир код Бање Луке.


Citiraj:
- Знали су вјероватно да старица сама живи и да у близини нема других кућа. Када су ушли у кућу одмах су почели да је туку и завезали су је да не би побјегла. Она је успјела тек сљедећег дана око два часа да се одвеже. Вјероватно су мислили да Чолићева има неке уштеђевине, али из куће су украли само килограм кафе, из фрижидера залеђену пилетину и око 450 марака - рекао је извор близак истрази.


Citiraj:
- Један од њих је у сриједу дошао на моја врата и тражио да му дам паре. Видио сам другог мушкарца како аутомобилом иде до мог комшије. Када сам му рекао да немам пара он је отишао, али се вратио касније и рекао да га боли глава и питао би ли му скувао кафу. Река сам да немам кафе и он је отишао - испричао је један од мјештана Понира.
Додао је да је Чолићева увијек била пријатна и љубазна и да је вјероватно "насјела" на ту њихову причу и пустила их у своју кућу.


Citiraj:
Кћерке

Мјештани Понира кажу да једна кћерка Петре Чолић ради у Aустрији, а друга у Швајцарској.
- Могуће је да су лопови прије напада у кући видјели нешто вриједно. Сигурно су сачекали ноћ мислећи да је она заспала и ушли у кућу да траже паре, па су се изненадили кад су је видјели будну. Док ју је један тукао, други је по кући преврнуо све ладице тражећи паре. Толико су је истукли да су јој сва леђа плава и једва може да помјера руке - кажу комшије Чолићеве.

http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/29774/cir/Staricu-pretukli-zbog-kafe-i-piletine.html
:(

Citiraj:
Rogatičanka S. B. prijavila je u četvrtak lokalnoj policiji da je njena komšinica, sedamdesetosmogodišnja S. P., silovana u svojoj kući.

http://fokus.ba/vidi.php?rub=8&vijest=24421
:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Manijak!
PostPoslato: 08 Mar 2010, 00:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Требињци претукли и опљачкали суграђанку
ТРЕБИЊЕ - Требињска полиција ухапсила је јуче суграђане Милана Ратковића (26) и Ненада Вујичића (30) због кривичних дјела разбојништво и тешка крађа, сазнаје "Глас Српске" од извора блиског истрази.

Они су у уторак око 20 часова нанијели тешке тјелесне повреде Славки Деретић (51), из Требиња, од којих се она опоравља на хируршком одјељењу требињске болнице, а затим јој украли торбу у којој је било 320 евра и 20 долара.

Деретићева је казала да је нападнута код Основне школе "Вук Караџић". Према њеним ријечима, напад је био смишљен, јер је један од нападача њен комшија из требињског села Оровац. Р. Ми.



Svijet ode u neku stvar.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 296 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs