banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 00:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Jan 2009, 10:47 
Citiraj:
I treba namlatiti svakog ko ide na taj splav!

Ne vidim razlog zasto tako treba, nalupati nekog samo zato sto izlazi na nekakvo mjesto???

Razumijem i da samo mjesto utiche na mentalitet ljudi koji tamo idu (kao hol 90tih), ali to ne znachi da su svi automatski takvi...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Jan 2009, 12:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
vb87 je napisao:
I treba namlatiti svakog ko ide na taj splav! Rizika je svjestan svako ko poznaje taj kraj.


Ako se ne varam na splavu je bila zurka njegovog fakulteta. On tamo nikad ne ide. Ja nisam znao da to i dalje radi i da tu i dalje ljudi izlaze...iskreno...
Razumijem ja sta ti hoces da kazes i ima tu istine, postoje mjesta gdje se frke i problemi cesce desavaju (traze) i tamo gdje ih ima manje, ali to svakako ne moze biti opravdanje za ovo i ne moze biti nerjesiv problem, da se razumijemo.

Citiraj:
Tvoj kolega je vjerovatno odbrusio na neku njihovu provokaciju i popio batine, a jos je bio sa djevojkama.


Nije se on njima ni obratio....smijao se sa djevojkama, oni skocili kazu sto se smijes i eto...i to ti je poznat scenario?

Uopste post nije namjenjen da bi pokretao temu o seljakluku i mentalitetu (pojedinih) ljudi (mozda vise mladjih generacija,odnosno djece) koji zive na Mejdanu, a koji je svima dobro poznat.

Vec govorim o tom momku (momcicu,bali,bibanu) od 17 god. "jadnoj zrtvi mucenja", za koje sad odgovaraju momci koji ga vise nisu mogli trpiti kao sto ga trpite vi,ja,roditelji,policija i svi ostali....to je poenta. A trpicemo ga jos to je cinjenica.... :wink:

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2009, 12:52 
Citiraj:
Vec govorim o tom momku (momcicu,bali,bibanu) od 17 god. "jadnoj zrtvi mucenja", za koje sad odgovaraju momci koji ga vise nisu mogli trpiti kao sto ga trpite vi,ja,roditelji,policija i svi ostali....to je poenta. A trpicemo ga jos to je cinjenica.... :wink:


Upravo, kada vuka prikazu kao jagnje...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 02:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
nije to samo u mejdanu tako
samo je pitanje kad ces naletiiti na budalu i to je sve
ko trazi guzici cepa treba mu je zacepiti i to dobro ali ici odreda napadati nevine ljude jos sa djevojkama ravno je ludilu ali nema brige i takvi nalete kad tad
eto malog sto je dobio po glavi
ne opravdavam napadace ali sve se vrati i plati pa i duplo
a ovaj od advokatice i ostali ne odu li u zatvor bar na po godinu mama je dala picke sudiji garant


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 09:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Citiraj:
Nije se on njima ni obratio....smijao se sa djevojkama, oni skocili kazu sto se smijes i eto...i to ti je poznat scenario?
Uopste post nije namjenjen da bi pokretao temu o seljakluku i mentalitetu (pojedinih) ljudi (mozda vise mladjih generacija,odnosno djece) koji zive na Mejdanu, a koji je svima dobro poznat.
Vec govorim o tom momku (momcicu,bali,bibanu) od 17 god. "jadnoj zrtvi mucenja", za koje sad odgovaraju momci koji ga vise nisu mogli trpiti kao sto ga trpite vi,ja,roditelji,policija i svi ostali....to je poenta. A trpicemo ga jos to je cinjenica...


Zasto tvoj prijatelj nije otisao na policiju??? Prvo u hitnu da ga pregledaju, popisu povrede, pa u policiju?? Zasto nije poveo djevojku kao svjedoka (ako mu vec treba). Zasto nije uzeo papire od oftamologa i njih prilozio kao "ozljede od premlacivanja"?? Jesmo mi u 18 vijeku i krvne osvete?? Pa taj krug se nikad nece zatvrotiti. Ti njega, on tebe, pa tvoje drustvo njega, njegovo drustvo tebe dok se ne stigne do pistolja ili noza i dok nekom imena ne vidimo na drvetu. Zalosno.

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 09:33 
Otkud on zna ko su ti likovi i bog zna hoce li ih ikada vidjeti opet.

A ako zna ko su frajeri naravno da treba uraditi kako je Helena rekla.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 12:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
tensSa je napisao:
Otkud on zna ko su ti likovi i bog zna hoce li ih ikada vidjeti opet.

A ako zna ko su frajeri naravno da treba uraditi kako je Helena rekla.

Ne treba nju slusati, poslala ga je kod nepostojeceg ljekara, oftamologa :D

Ja sam za kombinacije savremenog i tradicije: prvo ih naci i noge im polomiti (u samoodbrani) i onda ih tako polomljene odvci u muriju i tuziti.

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 12:46 
Citiraj:
Ja sam za kombinacije savremenog i tradicije: prvo ih naci i noge im polomiti (u samoodbrani) i onda ih tako polomljene odvci u muriju i tuziti.

:lol: :lol:


I da, sta ce kod oftamologa...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 14:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja opet ne podržavam akciju onih mladića što su ga onako pretukli. Vidi se da je ovaj problematičan, ali oni su još gori.

Kako mnogi nisu naučili do sada da ne treba gledati niukoga i ne smijati se nikome.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 14:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Citiraj:
Nesto kasnije te veceri bio sam sa njim na Paprikovcu na ocnom, jer su doktori sumnjali da mu je prilikom "cipelarenja" usla arkada u oko.

Citiraj:
poslala ga je kod nepostojeceg ljekara, oftamologa


...nek ode zubar zbog problema sa ocima.... :roll:

Joj, rakun....bash si "luckast"....

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 15:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
oftalmolog .. zbog ovoga Rakun shizi :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 16:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Ja se izvinjam..."l" mi je pobjeglo. Rakune, pravo si zakeralo.

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2009, 13:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Helena je napisao:
Citiraj:
Nije se on njima ni obratio....smijao se sa djevojkama, oni skocili kazu sto se smijes i eto...i to ti je poznat scenario?
Uopste post nije namjenjen da bi pokretao temu o seljakluku i mentalitetu (pojedinih) ljudi (mozda vise mladjih generacija,odnosno djece) koji zive na Mejdanu, a koji je svima dobro poznat.
Vec govorim o tom momku (momcicu,bali,bibanu) od 17 god. "jadnoj zrtvi mucenja", za koje sad odgovaraju momci koji ga vise nisu mogli trpiti kao sto ga trpite vi,ja,roditelji,policija i svi ostali....to je poenta. A trpicemo ga jos to je cinjenica...


Zasto tvoj prijatelj nije otisao na policiju??? Prvo u hitnu da ga pregledaju, popisu povrede, pa u policiju?? Zasto nije poveo djevojku kao svjedoka (ako mu vec treba). Zasto nije uzeo papire od oftamologa i njih prilozio kao "ozljede od premlacivanja"?? Jesmo mi u 18 vijeku i krvne osvete?? Pa taj krug se nikad nece zatvrotiti. Ti njega, on tebe, pa tvoje drustvo njega, njegovo drustvo tebe dok se ne stigne do pistolja ili noza i dok nekom imena ne vidimo na drvetu. Zalosno.


Izvinjavam se, nisam spomenuo, sobzirom na rad nase policije mislio sam da nema potrebe...

Policja je odmah dosla, naravno po pozivu, on je stariji momak i ozbiljan, naravno da je zvao policiju. Napisali sta su trebali napisati, on naravno u tom trenutku nije znao ko su ti momci (kao ni same djevojke koje nisu odavde), tek je kasnije povezao (nakon dan-dva) te rekao nekom inspektoru sto je sve to valjda vodio....

Nakon toga otisao je u hitnu, tamo su ga pregledali popisali povrede te ga poslali na paprikovac sumnjajuci da mu je, kao sto sam vec gore rekao, arkada usla u oko, te da se provjeri da li je oko ozljedjeno,odnosno ima li posljedica. Na srecu sve je bilo u redu.

Sutradan je opet isao u policiju, sa popisom povreda i sta je vec bilo potrebno kako bi plavci "uradili" posao

Citiraj:
Jesmo mi u 18 vijeku i krvne osvete?? Pa taj krug se nikad nece zatvrotiti. Ti njega, on tebe, pa tvoje drustvo njega


Ja to nisam rekao....ni spomenuo neku osvetu i sl.

Citiraj:
Zalosno


jeste, vjeruj mi....

A sad mi objasni, posto je uradio svu tu proceduru,sta ce da se uradi povodom toga? Jesu momka zatvorili?Ne. Jesu tom djecaku i dosli na vrata,popricali sa njim, sa roditeljima? Ne. Sta da ga je ubio, da li bi ga onda zatvorili? Sumnjam. Bosna je to....kako god zalosno zvucalo.

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2009, 16:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
M-da...bolje da nas rijeka nosi nego nesto uciniti protiv toga...
Citiraj:
Ja to nisam rekao....ni spomenuo neku osvetu i sl.


Nije se odnosilo na tebe.

Sta da se radi? Nemam pojma iskreno da ti kazem. Naci policajca koji ce da uradi nesto, objaviti u novinama, podnijeti privatnu tuzbu...nemam pojma. Valjda moze nesto. :-?

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2009, 16:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Pa ja sam uvjek mislio da se nesto moze uraditi....tek kad se tebi samom dogodi ili nekom tebi blizem ti ustvari vidis da ako se ti za to ne pobrines izgleda da niko drugi ni nece, prvenstveno mislim na policijiu.... :confused1:

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2009, 18:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Осмомјесечна беба опоравља се од рањавања

ТУЗЛA - Осмомјесечна беба из тузланског насеља Шићки Брод коју је прошле седмице из ловачке пушке ранио њен 12-годишњи брат, јуче је пребачена са Клинике за анестезиологију и реаниматологију на Педијатријску клинику УКЦ Тузла, гдје ће наставити лијечење, потврдила је федералним медијима портпарол овог центра Aмра Одобашић.

Породична трагедија у Шичком Броду десила се када су родитељи малољетне дјеце напустили кућу, а бебу повјерили брату на чување. Дјечак је пронашао напуњену ловачку пушку и нехотице пуцао у правцу креветића у којем је лежала осмомјесечна беба.


:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2009, 18:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Takvim roditeljima treba oduzeti djecu i pri tom ih jos financijski ogoliti do kostiju.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2009, 19:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
A ko sve danas ima decu u pm :angry4: :angry4: :angry4:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Mar 2009, 19:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Подметнут пожар у основној школи

ЛAКТAШИ - Канцеларија директора Основне школе "Младен Стојановић" у Лакташима у потпуности је изгорјела у пожару који је подметнут у четвртак око 21 час, саопштено је у петак из бањолучке полиције.
- Увиђајем је утврђено да је непозната особа отвореним пламеном запалила горњи спрат ове школе гдје се налази канцеларија директора - рекли су у полицији.
"Глас Српске" сазнаје да је непознати починилац припремио паљевину и у канцеларији психолога, али није успио да запали ватру. Ово је други подметнути пожар у овој школи у протекла два мјесеца. Н. Т.

:confused2:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2009, 00:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Dvojica učenika srpske nacionalnosti povrijeđena su u tuči koja je juče oko 10 sati izbila u vukovarskoj Srednjoj tehničkoj školi "Nikola Tesla", potvrdio je Slobodan Perić, direktor ove ustanove. On je objasnio da se incident dogodio kada je grupa od pet hrvatskih učenika upala u odjeljenje gdje se nastava održavala na srpskom jeziku i nasrnula na đake.


http://www.banjalukalive.com/izdvajamo/ ... enike.html

'Ajmo 'ajde svi u napad !!!!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs