banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 05:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Avg 2009, 01:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Dječak ubio brata
Datum: 20.08.2009 17:57
Autor: Jurica Gudelj, Uroš Vukić

GRUDE - Maloljetni K.P. (11) iz Borajna kod Gruda igrajući se očevom puškom u hodniku porodične kuće ubio je B.P. (16), stričevog sina.

http://www.nezavisne.com/hronika/vijesti/45170/Djecak-ubio-brata.html
Tragedija, koja se nije morala desiti. :cry:


Citiraj:
Dječak, igrajući se šibicama, zapalio kuću

Citiraj:
Nakon što je izazvalo požar, dijete je izašlo iz kuće, dok je njegov otac spavao jer se umoran vratio sa posla.

"Došao sam umoran, jer cikularom režem drva u komšiluku. Ne znam kako me je prevario san i nisam vidio da mi se dijete igra šibicama. Probudilo me gušenje od dima koji je sukljao na sve strane. Istrčao sam i u pomoć pozvao komšije i vatrogasce", govori Slobodan Đaković.

http://www.nezavisne.com/hronika/vijesti/45132/Djecak-igrajuci-se-sibicama-zapalio-kucu.html

Sve ide na bijedu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2009, 01:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Avg 2009, 13:06
Postovi: 300
Lokacija: mjesec
Sve bi ja to uza zid!!! 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2009, 20:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Šest lica, među kojima tri maloljetnika, uhapšeno je u akciji banjolučke policije na rasvjetljavanju više slučajeva krađa mobilnih telefona i novca u kompleksu bazena "Akvana" u centru Banje Luke.
Prema nezvaničnim informacijama, uhapšen je Marko Bajić (19), Boris Martinović (19), Darko Popović (36) i maloljetnici S. S. (15), D. K. (14) i I. Z. (13). Oni su osumničeni da su od 23. jula do 22. avgusta, zajedno ili odvojeno, počinili jedanaest krivičnih djela krađe i prikrivanja izvršenja krivičnog djela, prenosi "Fokus" u izdanju za utorak.

Kriminalističkom obradom utvrđeno je da su Bajić, Martinović i maloljetnici koristili odsustvo i nepažnju kupača na bazenima, prilazili njihovim stvarima i neopaženo krali telefone i novac. Ukupna vrijednost ukradene robe procijenjena je na dvije i po hiljade maraka.

http://www.banjalukalive.com/content/view/12766/82/

Nisam čuo da se ovako nešto dešavalo u Lokvani. Smiješno, platiš ulaz da bi strjepio za svoje lične stvari.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2011, 14:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Малољетник се предао полицији
Datum: 13.05.2011 21:00
Autor: Небојша Томашевић
БAЊAЛУКA - Малољетни Н. М. (17), који је осумњичен да је из аутоматске пушке ранио комшију Миладина Лугића (23) у бањалучком насељу Шарговац, предао се у четвртак поподне полицији у присуству адвоката, сазнаје "Глас Српске".

Из бањалучког Центра јавне безбједности у петак је саопштено да је малољетник у присуству адвоката и родитеља саслушан, а против њега ће надлежном тужилаштву бити поднесен извјештај за изазивање опште опасности.
- Малољетник је 6. маја из аутоматске пушке испалио више хитаца у земљу, а усљед одбијања метка од подлоге једно лице је повријеђено - наведено је у саопштењу полиције.
"Глас Српске" сазнаје да је малољетник пуцао на Лугића у близини кафића "2AКТ" послије краће свађе у овом угоститељском објекту.


Citiraj:
Његове комшије су испричале да је он имао проблема и у школи. Рекли су да му је отац све пружио у животу, а он само прави проблеме. Малољетника су, кажу мјештани Шарговца, виђали да управља аутомобилом иако нема право на возачку дозволу.


Citiraj:
- Били смо сви помало пијани. Закачио сам се с једним малољетником који је дирао једну дјевојку у кафићу. Извео сам га напоље да му кажем да је не дира, нисмо се тукли, а онда је изашао малољетни Н. М. који је из возила узео пушку - казао је Лугић.


Citiraj:
Говорио сам му: "Што пуцаш", и кренуо према њему, а он је испалио рафал испред мојих ногу, потом побјегао у аутомобил и закључао се. Нисам ни осјетио кад сам погођен. Само сам видио крв на ногама када је побјегао - рекао је Лугић.

http://www.glassrpske.com/vijest/6/hron ... iciji.html
Španska serija što rekao Tensa.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 18:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Maлољетник осумњичен за покушај убиства

БАЊАЛУКА - Малољетни В. Ђ. из бањалучког насеља Обилићево осумњичен је за покушај убиства Џенана Јузбашића у понедјељак ујутру.
Ћирило Гаврић који је био приведен, пуштен је јер није учествовао у овом кривичном дјелу. Како незванично сазнајемо полиција је пронашла нож којим је осумњичени малољетник у понедјељак око 4.30 часова убо Јузбашића осам пута у леђа. Послије криминалистичке обраде малољетник и Гаврић су пуштени на слободу. Рањени Јузбашић се опоравља у бањалучкој болници. Јузбашић је тешко повријеђен испред драгстора "Мики" у насељу Обилићево. Г. О.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 18:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Samo da mi je znati kako je preživio osam uboda. Inače znam momka, nažalost, i njega i ovog drugog što mu je ime objavljeno, ponavljam, nažalost!

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 18:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Šokirani roditelji učenika Tehnološke i Ugostiteljske škole iz Banjaluke, čija su djeca protekle sedmice boravila u mjestu Pefkohori na Halkidikiju, potvrdili su da je Albanac pretukao jednog učenika, a da su djeca na kraju pod budnim okom policije ispraćena sve do granice sa Srbijom, pišu "Nezavisne novine".

Majka, koja je zamolila da joj ne navodimo ime, a čija je kćerka kao učenik srednje Tehnološke škole u Banjaluci boravila na Halkidikiju, pojasnila je da je šef hotela u kojem su bili smješteni banjalučki srednjoškolci pretukao jednog učenika Ugostiteljske škole. U šokantoj ispovijesti, žena je navela da je šef hotela, inače Albanac, tukao dječaka sve dok ga u iživljavanju nije spriječila grčka policija.

"Premlaćivanje tog dječaka je trajalo sve dok se nije pojavila policija u hotelu. Niko od učenika nije ni pomišljao da intervenište jer se bojao za vlasiti život", pojasnila je šokirana majka i dodala da je odmah po dolasku u Grčku dio učenika bio opljačkan, a roditeljima su nadležni iz banjalučkih srednjih škola savjetovali da ne slušaju svoju djecu, jer lažu.

Boris Spasojević, direktor banjalučke Ugostiteljske škole, potvrdio je da je na Halkidikiju došlo do incidenta, ali je rekao da je isti skrivio učenik ove škole.

"Jedan naš učenik izazvao je incident sa vlasnikom hotela u kome smo bili smješteni. Učenik je pokušao ući u jedan bar i to mu nisu dozvolili, nakon čega je došlo do koškanja, a ja sam na kraju intervenisao i smirio situaciju", naveo je Spasojević, negiravši da je policija sprovodila banjalučke srednjoškolce do granice sa Srbijom.

http://www.banjalukalive.com/hronika/albanac-pretukao-djaka-iz-banjaluke.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 18:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
Ovaj Dzenan to je od rahmetli Smaje i Majde sin sjecam ga se kao bebe kad su S&M ujutro u pola osam kroz mejdan lagano krizirajuci klackali prema ludari po metadone. Jebi ga u kakvom je okruzenju odrastao nista ne cudi.

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 19:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
More tu samo dobro dođe pendrečenje i poniženje u policiji i miran ovaj dio PiH.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 19:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Ja ga znam odavno, već jedno 10 godina skoro, možda malo manje. Imao je možda nekih 12-13 godina i već tada je bio poprilično problematičan. A što reče Halpert, dobro pendrekom po bubrezima i rebrima. Ja se sjetim uvijek filma Bure baruta ako se ne varam i onog taksiste...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 19:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
bojim se da je kod malog dzenana vec prosao voz
zivot sa oba roditelja na horsu otac umre majka navodno ubije svoju majku (nikad potvrdjeno) neko ubije njegovu majku on zavrsi na sokocu sa 15-16 i onda kao pendrek mislim da je to najlosije rijsenje. on je ipak jedan duboko poremecen djecak koga bi mozda neka institucija koja bi se bavila njegovim psihickim razvojem mogla poboljsati ali takvih je malo u nasim krajevima

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 22:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Panzer je napisao:
Samo da mi je znati kako je preživio osam uboda. Inače znam momka, nažalost, i njega i ovog drugog što mu je ime objavljeno, ponavljam, nažalost!


Jel on prije par mjeseci ucestvovao o u onoj pizdariji ispred `Kojota` kad su sajbe porazbijali?

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 22:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Nisam bio u BL od februara tako da ne znam ništa o tome ali vrlo moguće, ne bi me iznenadilo. Pogotovo ako je neko spomenuo da je to napravio neko sa Mejdana onda je 99% on...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 22:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
jeste

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2011, 10:32 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39421
Lokacija: Месечева икра
Ovaj V.Đ. što je izbo Dženana nekidan,juče ponovo izbo nekoga kod pozorišta.Na sve to,opet ga puste,kao lakše povrede,ovo-ono....Najbolje da ga puštaju dok nekoga ne ubije.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2011, 10:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
koliko se sjecam izbo je nekog na mejdanu i prije godinu-dve...

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2011, 11:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Juce kod nas neki turnir valjda, (Naprijed) i prolazeci sretnem malo vecu grupu klinaca (~15 godina) i jedan razbijenog nosa.
Neki nas ga otreso, mora da su momka zajebavali, vidio sam kako se udaljava.

Nista cudno ne bi bilo da na samo 50 metara od njih nije stajao policajac i cesuci jaja razgovarao sa nekim dedicom kao da se nista ne desava :)

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2011, 19:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2007, 17:50
Postovi: 588
Lokacija: Niskozemlje
_zoka je napisao:
Ovaj V.Đ. što je izbo Dženana nekidan,juče ponovo izbo nekoga kod pozorišta.Na sve to,opet ga puste,kao lakše povrede,ovo-ono....Najbolje da ga puštaju dok nekoga ne ubije.


Upravo to, kakvi idioti.. izbo tog lika 8 puta i nikom nista, samo ga pustili, kad takve pustaju onda znaci ne postoji nikakav zakon... dodje neko, otme ti novcanik i nema potrebe ni da zoves policiju kad ne hapse te sto ubijaju sto bi se mucili oko novcanika, telefona ili bilo cega :angry4:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2011, 19:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
_zoka je napisao:
Ovaj V.Đ. što je izbo Dženana nekidan,juče ponovo izbo nekoga kod pozorišta.Na sve to,opet ga puste,kao lakše povrede,ovo-ono....Najbolje da ga puštaju dok nekoga ne ubije.


Oko Nove Godine on i njegova "ekipa" su mog prijatelja smjestili u bolnicu (sreca je bila ta sto je momak u odlicnoj fizickoj formi i dugo godina se bavi borilackim sportovima pa se uspio odbraniti), a onda su to isto vece jos jednog decka smjestili u komu i napali treceg koji im je uspio pobjeci. Pusteni su nakon 48h i 10-12 dana nakon toga jos jednog mog poznanika pretukli, strpali u gepek auta i ostavili u nekoj selendri oko BL (i tamo su ga pretukli). Naravno, tuzilastvo ih redovno pusta vani.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2011, 19:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Драги Вања па "нема доказа" или "нема основа за покретање прекршајног' поступка" :roll:

...и мој брат је настрадао на Мејдану и решено је на исти начин како је и он попушио, какав закон и пм :angry1:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs