banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 04:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Dec 2008, 13:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
A sve pocinje sa: "Udri ti njega sine prvi. Bolje nego on tebe" :roll:
Djeca se vaspitavaju do 3. a oblikuju do 7. god.. Pa ko sta napravi. Danasnje majke cigaru u usta, sa kafe na kafu a djecu odgaja ulica i Tv.. Sta smo posijali to cemo i poznjeti :-?

Da mi se sin pretvori u ovakvog monstruma.. licno bi mu presudila.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2008, 19:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
ajkula je napisao:
A sve pocinje sa: "Udri ti njega sine prvi. Bolje nego on tebe" :roll:
Djeca se vaspitavaju do 3. a oblikuju do 7. god.. Pa ko sta napravi. Danasnje majke cigaru u usta, sa kafe na kafu a djecu odgaja ulica i Tv.. Sta smo posijali to cemo i poznjeti :-?

Da mi se sin pretvori u ovakvog monstruma.. licno bi mu presudila.

Uh, plašim se i pomisliti na to, ali slažem se s tobom. :scared: Stvarno mi je žao djece danas... :(

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2008, 22:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Pravda zadovoljena :evil3:
Spoiler:
Odlukom Nastavničkog vijeća trojica učenika koji su učestvovali u premlaćivanju školskog druga isključeni su iz Stručne škole za radnička zanimanja u Derventi, potvrdio je direktor ove škole Slobodan Jamedžija. http://www.banjalukalive.com/rs-i-bih/nasilnici-iskljuceni-iz-skole.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2008, 22:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Novi slučaj :evil3:
Spoiler:
Maloljetnika vezali za vozilo i vukli po asfaltu
Davora Malića (17) prijeteći lovačkom puškom iz internet-kluba "DD Gejm" u ulici Gavrila Principa oteli su i pretukli M.R. (21), D.M. (26), N.M. (21) i K.A. (19) iz Banje Luke, saznaje "Glas Srpske" blizak istrazi.

http://www.banjalukalive.com/hronika/maloljetnika-vezali-za-vozilo-i-vukli-po-asfaltu.html

Neka mu mama advokat objasni da se pravda tjera u sudnici, a ne šakam i prijetnjama.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2008, 08:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 29 Apr 2006, 21:16
Postovi: 592
Lokacija: BL
filozof sa vrbasa je napisao:
Novi slučaj :evil3:
Spoiler:
Maloljetnika vezali za vozilo i vukli po asfaltu
Davora Malića (17) prijeteći lovačkom puškom iz internet-kluba "DD Gejm" u ulici Gavrila Principa oteli su i pretukli M.R. (21), D.M. (26), N.M. (21) i K.A. (19) iz Banje Luke, saznaje "Glas Srpske" blizak istrazi.

http://www.banjalukalive.com/hronika/maloljetnika-vezali-za-vozilo-i-vukli-po-asfaltu.html

Neka mu mama advokat objasni da se pravda tjera u sudnici, a ne šakam i prijetnjama.



Naši novinari (vjerovatno i policija) objavljuju puno ime i prezime žrtve (uz to je i maloljetan), a samo inicijale od (punoljetnih) počinilaca. :roll:

_________________
Н.У.С.К.Н.В.П.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2008, 23:57 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Mar 2004, 19:58
Postovi: 1188
Lokacija: Tu odma iza ćoąka
situacija od jutros :/
mjesto radnje: Mejdan, semafor kod Triangola ...
ucesnici/vozaci:
stariji gospodin u nekoj ja mislim fijestici (u daljem tekstu zrtva)
dve lole u Bi Em dabl ju koji je stariji od obojice (u daljem tekstu lola 1 (vozac) i lola dva (suvozac) :) )

e sad crveno na semaforu, i vidim ja lola 2 dolazi do zrtve koji je bio prvi u redu, i otvara suvozaceva vrata i nesto kao pricaju , dok lola 1 otvara njegova vrata i lupi zrtvu nogom :S ... poslije cega sjedaju u svoje auto i tri puta udaraju BMW-om u fijesticu :S ..... poslije treceg puta zrtva izlazi iz svog auta i prelazi preko ulice i gleda budale sta rade ... a ovi po gasu i odose pravo ... znaci nigdje veze ...


PS.

BMW je cijelo vrijeme poslije toga bio parkiran kod Euromedic-a ....

PS.2.
zato je mini bejzbolka uvjek na dohvat ruke :) ... svasta majka radja ... nekad pomislim da im je bolje da rode kamen za kupus bar bi nekakve koristi imale ...

aj laku noc :S

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2008, 00:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
***

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Poslednji put menjao emeritus dana 22 Dec 2008, 02:08, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2008, 00:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ja imam bokser u autu i sasvim mi je dovoljan za komunikaciju u saobracaju :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2008, 00:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
***

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Poslednji put menjao emeritus dana 22 Dec 2008, 02:08, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2008, 08:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Citiraj:
BANJALUKA - Dežurni tužilac Okružnog tužilaštva u Banjaluci zatražio je juče da se M.R. (21), D.M. (26), N.M. (21) i K.A. (19), iz ovog grada, osumnjičenim da su oteli i zvjerski mučili sugrađanina D.M. (17), odredi jednomjesečni pritvor.

O prijedlogu dežurnog tužioca odlučiće sudija za prethodni postupak Osnovnog suda u Banjaluci, nakon što sasluša osumnjičene.

Tužilaštvo sumnjiči četvoricu Banjalučana da su u srijedu oko 23.30 iz internet kafea "Geim" u Ulici Gavrila Principa u banjalučkom naselju Obilićevo/Mejdan oteli maloljetnog D.M.

Osumnjičeni su naoružani puškom, prisilili D.M. da izađe iz internet kafea, a zatim ga ubacili u pežo 407 i odvezli prema brdu Ponir.

"Nezavisne" nezvanično saznaju da su ga oteli i mučili zbog odmazde jer je u oktobru provalio u kuću banjalučkog advokata Vesne Rujević, pa su htjeli izvući iz njega gdje je sklonio ukradene stvari.

Naime, izvor blizak istrazi potvrdio je da je jedan od učesnika otmice i sin Rujevićeve, dvadesetjednogodišnji M.R.

Osumnjičeni mladići su D.M. premlatili, izbili mu tri zuba i slomili ruku, a sat vremena nakon otmice njega je u Hitnu pomoć dovezao taksista.

Iz banjalučkog KC-a su naveli da je D.M. na Hirurgiju primljen u srijedu oko ponoći sa teškim povredama, nagnječenjem glave, lica i vrata.

Sudija za prethodni postupak banjalučkog Osnovnog suda do zaključenja ovog broja nije završio sa saslušanjem osumnjičenih.


Nisu maloljetnici, ali skoro.

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2008, 11:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
***

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Poslednji put menjao emeritus dana 22 Dec 2008, 02:06, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2008, 14:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Zločin i kazna :-?

Црна хроника - петак
Datum: 11.12.2008 19:10
Autor: Глас Српске

Малољетници починили стравично убиство
БРЧКО - За дијете од 13 година, које је кривично неодговорно и у надлежности је Центра за социјални рад, малољетника од 14 и старијег малољетника од 16 година, који се налазе у притвору, постоји основана сумња да су 2. децембра увече убили Јусуфа Делића (69) из Маоче код Брчког.

Потврдио је јуче на конференцији за новинаре главни тужилац Брчко дистрикта Зекерија Мујкановић. Додао је да је малољетницима запријећена казна затвора, а у овом случају може је добити само старији малољетник и креће се од једне до десет година. Н. Та.
Slika

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2008, 14:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
emeritus je napisao:
ovi klinci su gledali punooooo američkih filmova...a kad mama rodi debila...a debil se sprijatelji sa imbecilima...

ajkula je napisao:
Djeca se vaspitavaju do 3. a oblikuju do 7. god..


wow, ovo je neka nova razvojna psihologija ... :roll: :roll: :roll:


Ne emeritus, ovo sam i ja učio u školi iz biologije. mi se psihološki oblikujem do 7. godine, a onda se samo proširujemo.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2008, 14:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
***

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Poslednji put menjao emeritus dana 22 Dec 2008, 02:04, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2008, 14:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
emeritus je napisao:
ma pusti te birvaktile informacije-gluposti tipa vaspitavanje do 3 oblikovanje do 7... imaš n teorija koje govore o ljudskom razvoju (fazama)...


Razgovaracemo kada budes imao djecu i kada se iole u djeciju psihologiju budes razumio :wink:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2008, 14:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
***

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Poslednji put menjao emeritus dana 22 Dec 2008, 02:04, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2008, 14:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Naravno da je iskustvo :wink: Teorija je jedno.. praksa nesto deseto. Ima vremena. Shvatices :wink:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2008, 14:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
***

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2009, 10:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Helena je napisao:
Citiraj:
BANJALUKA - Dežurni tužilac Okružnog tužilaštva u Banjaluci zatražio je juče da se M.R. (21), D.M. (26), N.M. (21) i K.A. (19), iz ovog grada, osumnjičenim da su oteli i zvjerski mučili sugrađanina D.M. (17), odredi jednomjesečni pritvor.

O prijedlogu dežurnog tužioca odlučiće sudija za prethodni postupak Osnovnog suda u Banjaluci, nakon što sasluša osumnjičene.

Tužilaštvo sumnjiči četvoricu Banjalučana da su u srijedu oko 23.30 iz internet kafea "Geim" u Ulici Gavrila Principa u banjalučkom naselju Obilićevo/Mejdan oteli maloljetnog D.M.

Osumnjičeni su naoružani puškom, prisilili D.M. da izađe iz internet kafea, a zatim ga ubacili u pežo 407 i odvezli prema brdu Ponir.

"Nezavisne" nezvanično saznaju da su ga oteli i mučili zbog odmazde jer je u oktobru provalio u kuću banjalučkog advokata Vesne Rujević, pa su htjeli izvući iz njega gdje je sklonio ukradene stvari.

Naime, izvor blizak istrazi potvrdio je da je jedan od učesnika otmice i sin Rujevićeve, dvadesetjednogodišnji M.R.

Osumnjičeni mladići su D.M. premlatili, izbili mu tri zuba i slomili ruku, a sat vremena nakon otmice njega je u Hitnu pomoć dovezao taksista.

Iz banjalučkog KC-a su naveli da je D.M. na Hirurgiju primljen u srijedu oko ponoći sa teškim povredama, nagnječenjem glave, lica i vrata.

Sudija za prethodni postupak banjalučkog Osnovnog suda do zaključenja ovog broja nije završio sa saslušanjem osumnjičenih.


Nisu maloljetnici, ali skoro.



E pa vidis taj maloljetnik (sto su ga prebili) je prosli petak zajedno sa svojim prijateljima pred splavom Stefan namlatio jednog mog dobrog kolegu....znaci bez ikakvog razloga (ali stvarno je tako, sad da ne idem u detalje). Prijatelj kojeg su namlatili bio je sa djevojkama. Nesto kasnije te veceri bio sam sa njim na Paprikovcu na ocnom, jer su doktori sumnjali da mu je prilikom "cipelarenja" usla arkada u oko.

I sta reci.....nista....

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2009, 10:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2005, 23:57
Postovi: 861
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
I treba namlatiti svakog ko ide na taj splav! Rizika je svjestan svako ko poznaje taj kraj. A sad da pretpostavim sta se desilo. :D
Poznato je da se bas u toj "oblasti" djecurlija maklja skoro svake veceri i da je deficitarna s mozgom. Tvoj kolega je vjerovatno odbrusio na neku njihovu provokaciju i popio batine, a jos je bio sa djevojkama. :roll: Nije ni prvi ni zadnji. 'Oce to na Mejdanu... :P

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=uw1bHaUk ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=dk5FBE1L-Kc


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs