banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 19:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 27 Jul 2014, 10:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
Citiraj:
POTRAGA Nestala devojčica kod Bajmoka, jedini trag izgubljena patika



Petnaestogodišnja devojčica Tijana Jurić nestala je u noći između subote i nedelje u okolini Bajmoka kod Subotice, a slučaj je prijavljen policiji koja traga za devojčicom.

Slika

Policijska uprva u Subotici se ovim povodom još nije oglašavala.

Kako piše portal bajmok.co.rs, Tijana Jurić (15) iz Subotice poslednji put je viđena u subotu veče na putu prema naselju Rata, kada se oprostila od svojih drugova i krenula da vrati pozajmljeni duks prema Sportskom centru Rata.

Svaki trag i kontakt sa drugovima i drugaricama gubi joj se između 12 i 1 sat posle ponoći.

Pošto se nije javljala na telefon, a nije imala običaj da kasni, a da se pri tom ne javi baki i dedi, kao i drugovima na Fejsbuk kada stigne kući, potraga za njom započela je odmah posle jedan sat posle ponoći.

Na Sportskom centru Rata okupilo se pedesetak Tijaninin drugova i drugarica, grupa roditelja i članovi njene porodice.

Na putu koji vodi prema Sportskom centru, pronađena je bela startas patika za koju drugovi i drugarice sa kojima se družila, kao i članovi porodice tvrde da je njena. U potragu za Tijanom ubrzo se uključila i policija, piše ovaj portal.

Kako se navodi, tokom noći desetak automobila, roditelji i deca na biciklima obišli su sve ulice na Rati i Bajmoku, sva mesta na koja je odlazila dozivajući Tijanu, ali bezuspešno.

Njen nestanak prijavljen je Policiji, kao i Žandarmeriji, a nadležne službe nisu uspele da lociraju njen mobilni telefon, koji se u međuvremenu ispraznio, jer je, kako navode, za podnošenje zahteva za lociranje broja neophodno da prođe 24 časa od prijave nestanka.

Nada da će se Tijana vratiti još nije izgubljena, a porodica, komšije, drugovi i drugarice nepomično stoje ispred njene kuće u nadi da će je ugledati živu i zdravu, prenosi sajt bajmok.co.




http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/483310 ... ena-patika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 03 Avg 2014, 07:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
Citiraj:
Ni osmog dana od nestanka Tijane Jurić (15) niko ne zna gde je devojčica i ne postoje dokazi da je u noći između 25. i 26. jula prešla granicu sa Mađarskom. Tek pokoji meštanin Bajmoka juče se mogao videti na ulici.

- Niko ovde više ne spava. Proletela nedelja, a nema deteta. Čitao sam, pišu novine da su se deca i meštani krenuli u potragu. Mi smo, dete, bili u strahu, u panici, jurcali smo ulicama i dozivali je. Ceo Bajmok se orio Tijana, Tijana, Tijana... - priča stariji Bajmočanin Dušan.

U kući roditelja Tijanine majke Mirjane svakodnevno se okupljaju rodbina, prijatelji. Dolaze i oni koji ih ne poznaju, žele da ih podrže. Igor Jurić kaže za „Blic“ da je u petak razgovarao s inspektorima i da je siguran da policija daje sve od sebe da pronađe njegovu ćerku.

- Proučavali su njen profil i zaključili da je Tijana onakva kako smo je opisali. Shvatili su da to nije dete koje bi pobeglo od kuće. Supruga i ja smo odmah tu mogućnost isključili. Bio sam u Belgiji kada me je Mirjana nazvala. Nismo slutili da je oteta, da se dogodilo nešto strašno. Policija nema nikakav trag. Dolazili su kod nas ljudi iz Beograda, najbolji stručnjaci i oni ne znaju ništa. Stalno očekujem da će neko doći i reći mi nešto pozitivno - kaže Tijanin otac.

U noći kada je Tijana nestala, zbog turnira u malom fudbalu, u naselju Rata bilo je više ljudi nego obično. Ipak, svi se poznaju međusobno.

- Kao da je isparila. Analizirali smo njen put od stadiona do kafane „Polet“ gde se rastala sa drugovima do trenutka kada je viđena poslednji put na Rati. Bila je sa društvom na turniru. Tijana je od druga uzela duksericu iako je imala svoju. Obukla je duks tog drugara, a svoj ljubičasti vezala oko struka. Rekla mu je da će mu vratiti duks. Krenula je sa drugaricom i drugom oko 00.15 sati, a kući je morala da se vrati do jedan. Po nekoj mojoj zamisli, kada su stigli do kafane „Polet“ shvatila je da ima vremena da vrati duksericu. Stotinak metara pre sportskih terena sreo je jedan dečak. Tada je zamakla iza ćoška i - nestala. Od pet do sedam minuta se ne zna šta je sa njom i ona u tom vremenu i nestaje - kaže Igor Jurić.

Dečak koji je pratio Tijaninu drugaricu nazvao je dečaka od koga je pozajmila duks i pitao ga da li ju je dočekao. Rekao je da je nema i krenuo joj u susret, ali je pronašao samo njenu belu patiku.

Jurići su bili i na mestu gde je identifikovan signal njenog mobilnog telefona, dva kilometara uz granicu, ali da li je tamo bila i Tijana, to ne znaju. Policija im je rekla da nisu pronađeni patika i nokat, mislili bi da je samovoljno otišla. Na noktu su pronađeni tragovi dvoje ljudi i sada se analiziraju.

- Oko petnaest metara od mesta gde je pronađena patika bilo je barem 20 ljudi. Ako su je oteli profesionalci, valjda ne bi nosili njen telefon i to uključen još dva sata, a signal je uhvaćen kada se ažurirala aplikacija u telefonu. Telefon nije pronađen. Moram biti jak i smoći snage da je dočekamo - priča kroz suze Tijanin otac.


Citiraj:
Apel Tijana Jurić je u noći nestanka imala na sebi belu majicu, svetle farmerke i bele patike „startas“. Ako neko ima bilo kakvu informaciju ili nađe bilo kakav trag, neka se javi na broj 069/5232614 ili policiji.



izvor blic.rs


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 00:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2011, 23:08
Postovi: 1835
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Полиција ухапсила убицу Тијане Јурић

Полиција је у околини Сомбора пронашла тело Тијане Јурић (15), сазнаје РТС. Отмичар и убица је касно поподне лоциран и ухапшен. Ка Сомбору су се вечерас хитно упутили министар унутрашњих послова Небојша Стефановић и директор полиције Милорад Вељовић.

Претпоставља се да је девојчица убијена исте ноћи када је и отета. Закопана је у околини Сомбора.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/134/Хроника/1667061/Полиција+ухапсила+убицу+Тијане+Јурић+.html

http://www.tvbest.rs/72342-tragedija-ti ... -nije-ziva

Citiraj:
Kako saznaje Kurir, devojčicu je ubio otmičar koji je večeras uhapšen. Ubica je iz mesar iz Surčina a u Bajmoku je bio gost. Telo je zakopao u okolini Sombora.

http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/t ... ak-1498325

Slika

nazalost tragicno se zavrsilo :cry:

_________________
Kupus sadim a Fridrih niče


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 01:21 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13210
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
dabogda mu se chuna osushila...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 01:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 22:37
Postovi: 1589
:(

Uvijek nekako kada se dese ovakve i slične tragedije poželim da postoji smrtna presuda i kod nas :(

_________________
Prijatelju ove noci, prijatelju moga sna.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 02:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
13 dana,iz dana u dan pratim ovaj slucaj koji je veceras nazalost tragicno priveden kraju.
Saucesce porodici.Ne mogu ni zamisliti bol koji osecate.
Samo da mi je znati kakav psihopata i monstrum mozes biti da ubijes nevino dete.
Nadam se da ce dobiti najstroziju kaznu koja postoji kod nas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 09:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Žao mi je djevojčice...


U Banjaluci je nestao momak, Goran Simić.
Evo slike Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 09:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Uzas. Nadala sam se da ce je zivu pronaci.
Nemam rijeci. :(

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 09:19 
Nadam se da ce ovaj bolesnik dobiti kaznu kakvu zasluzuje,ne samo od suda vec i od "kolega" u zatvoru...

Znamo koliko "vole" silovatelje po zatvorima....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 09:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
http://www.atvbl.com/nestao-mladicu-banjaluci/

Meni je jos uvijek nejasna opsta kurcobolja oko ovog slucaja
:?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 09:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Milan je napisao:
Nadam se da ce ovaj bolesnik dobiti kaznu kakvu zasluzuje,ne samo od suda vec i od "kolega" u zatvoru...

Znamo koliko "vole" silovatelje po zatvorima....


Je li bilo seksualnog zlostavljanja prije gušenja?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 09:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Ja koliko sam skontala, bio pijan, udario ju kolima pa dovršio gušenjem :(

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 09:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Neko kaze smrtna kazna,pa za takve monstrume smrt je spas.
Jadna djevojcica, a nadao sam se da ce je negdje naci zivu i zdravu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 09:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
V@nja je napisao:
http://www.atvbl.com/nestao-mladicu-banjaluci/

Meni je jos uvijek nejasna opsta kurcobolja oko ovog slucaja
:?

i ja se sinoć sjetih...nigdje nikakve info

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 10:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Nista, bas
Rekose mi .. na RTRSu nekoliko puta skidali vijest sa programa .. lafo .. "nema dovoljno vremena za to, ima bitnije"
Nek' se napuse kurca i oni i svi koji ovo nisu bolje popratili

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 10:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
:confused4:
jbt

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 10:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
V@nja je napisao:
Nista, bas
Rekose mi .. na RTRSu nekoliko puta skidali vijest sa programa .. lafo .. "nema dovoljno vremena za to, ima bitnije"
Nek' se napuse kurca i oni i svi koji ovo nisu bolje popratili

Al' zato u Dnevniku ima mjesta za prepričavanje Radmanovićevog intervjua iz novina koje niko ne čita :angry4: . A pogledajte i ilustraciju na web-u :angry4:
http://rtrs.tv/vijesti/vijest/radmanovi ... iti-118272

Ima li kakvih informacija o momku što je nestao?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 10:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Nezvanicno
"Cekaju da ispliva"

100 im jebem majki
:?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 11:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
mesar iz bajmoka

https://www.facebook.com/dragan.djuric. ... ref=search

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 07 Avg 2014, 12:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
V@nja je napisao:
Nezvanicno
"Cekaju da ispliva"

100 im jebem majki
:?


Navodno su našli njegovo beživotno tijelo ... bedak :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs