banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 25 Okt 2016, 16:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Nadjeni u sumi.... (ko zna sta su radili...)

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 25 Okt 2016, 17:41 
Trazili kucicu od cokolade k'o ivica i marica...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 25 Okt 2016, 18:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
A da nisu u šumi, u šumi, ...?

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 26 Okt 2016, 12:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
u danasnjoj epizodi citajte
Detalji nestanka djece u Petrovu: Noć proveli u štali, pronađeni u šumi

Spoiler:
PETROVO - Policijska potraga za dvanaestogodišnjom Milicom Milivojević i njenim vršnjakom Stefanom Rajčićem je uspješno okončana i oni su kasno popodne pronađeni u šumi u zaseoku Brđani. Na toj lokaciji su ih pronašli pripadnici Jedinice za podršku CJB Doboj, a nakon toga je u službenim prostorijama Policijske stanice Petrovo obavljen razgovor s njima u prisustvu njihovih roditelja i radnika Centra za socijalni rad, prenose "Nezavisne novine". Prema nezvaničnim informacijama, Stefan i Milica noć su proveli u potkrovlju jedne štale u Petrovu u kojoj su pronađeni ostaci svijeće i keksa, a mještani Petrova pričaju da su djeca znala i ranije da odlutaju od kuće. Razlog za posljednji odlazak od kuće mogao bi biti strah od policije, koju je pozvala komšinica koju su, navodno, Stefan i Milica uznemiravali. Prava drama odvijala se u Petrovu u kojem je Stefanov otac prijavio tamošnjoj policiji da je njegov sin u ponedjeljak popodne otišao od kuće i nije se vratio, da bi se kasnije otkrilo da je u isto vrijeme od kuće otišla i njegova školska drugarica Milica. Njena majka Snježana, sva u suzama, ispričala nam je da je kćerku posljednji put vidjela u ponedjeljak oko 18 časova, a na mobilni telefon je bila nedostupna od 23 časa. "Oko šest popodne je rekla da ide kod drugarice da se igra. Oko 11 sam je zvala na mobilni, ali je telefon bio nedostupan. Mislila sam da će spavati kod drugarice. Jutros sam otišla na posao, a nestanak je prijavio dječakov otac", priča Milivojevićeva, koju smo zatekli u dvorištu kuće u kojoj živi. Dječaka, kaže, nije dobro poznavala, ali je znala da su školski drugovi. Šta je razlog kćerkinog odlaska od kuće ne zna, a na pitanje da li su možda loše ocjene u školi uzrokovale bijeg, odlučno kaže da nisu. "Ne znam ni zašto ni kuda je otišla, nisam je tukla, ne sjećam se kada sam je zadnji put udarila, ne znam zašto je otišla od kuće", kaže Milivojevićeva, te dodaje da je otkrila da je djevojčica u međuvremenu, dok je ona bila na poslu, dolazila kući i ostavila svoj mobilni, koji su inspektori odnijeli. Stefan i Milica su učenici sedmog razreda Osnovne škole "Vuk Karadžić" u Petrovu, u čijoj je blizini jutros viđen Stefan. Direktor škole Nenad Katanić nije pristao da da zvaničnu izjavu, a tokom neformalnog razgovora je kazao da će "nakon svega posla imati i socijalni radnici, ali i škola". "Kruže razne priče, ali sam siguran da razlog odlaska od kuće nema veze sa školom. U školi nisu pravili probleme, nisu imali ni ukor. Oni su juče bili u školi, a kasnije smo čuli da su otišli od kuće", rekao je Katanić. Na naše pitanje kakvi su đaci Milica i Stefan, kazao je "osrednji", ne objasnivši šta pod tim podrazumijeva. Đaci ove škole koje smo sreli u dvorištu ispričali su da su Stefan i Milica "više vremena provodili na ulici nego kod kuće, te su se do kasno u noć mogli vidjeti da lutaju kroz Petrovo". "Ja sam ih viđao kako se vode za ruke i idu kroz Petrovo, a bili su zaista željni pažnje. Koristili su svaku priliku da se 'slikaju' za televiziju. Pametni su, elokventni. Stefanova fotografija na kojoj povodom Vaskrsa prikuplja jaja je bila hit na internetu", naveo je mještanin Petrova, uz molbu da mu ne navodimo ime. Stefanov otac, kažu mještani, ranije je osuđivan za ubistvo, i navodno je "odležao" kaznu, dok je Miličin otac napustio porodicu, a ova djevojčica živi s majkom i bratom.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... umi/394320

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 07 Jan 2017, 22:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Nestao momak prije 2 dana.
Slika

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 10 Jan 2017, 16:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
ocito ne zeli da ga nadju

Spoiler:
Hronika Banjaluka: Ujak nudi nagradu za informacije o nestalom sestriću Banjaluka: Ujak nudi nagradu za informacije o nestalom sestriću Dragan Sladojević 10.01.2017 08:00 43
BANJALUKA - Iskreno se nadamo da je naš Alen dobro. Slobodno napišite da nudim novčanu nagradu za informacije koje bi pomogle da on bude pronađen. To je u ispovijesti za "Nezavisne" rekao Miroslav Subašić, ujak dvadesetosmogodišnjeg Banjalučanina Alena Dančića, konobara, koji je posljednji put viđen u noći između 5. i 6. januara. Njegovi rodbina i prijatelji u su strahu jer je ostavio oproštajno pismo u kafiću "Pećina", nedaleko od autobuske stanice u Banjaluci, u kojem je radio. U tom kafiću nisu htjeli ništa komentarisati. Priča se da je, navodno, zapao u kockarske dugove, ali to niko nije mogao zvanično da potvrdi. Dančića, koji ima i kćerkicu, svi opisuju kao dobrog, poštenog mladića, koji nije imao većih problema. Nekada je igrao i fudbal, za koji je vrlo talentovan, a nalazio je vremena i da volontira i pomaže drugima. Njegovi najbliži pozivaju ga da dođe kući te mu poručuju da nije sam. Nadaju se da nije učinio ono što je naveo u oproštajnom pismu, u kojem je napisao da će sebi presuditi. "Iskreno da vam kažem, u pismu je naveo nešto čega se plašimo. Ne znam šta da vam kažem, nadamo se da to nije to", rekao nam je Subašić, inače predsjednik Udruženja građana "Mozaik prijateljstva", u kojem je i Alen jedno vrijeme volontirao. On kaže da je porodica danas ujutru saznala da su, u blizini Policijske stanice Lazarevo, prije nekoliko dana pronađeni Alenova lična karta i telefon. To je čula i Sanja Kesar, koja je nekada bila Dančićeva radna kolegica. "O njemu mogu da kažem samo sve najbolje. On vam je dobar, pošten momak, odgovoran radnik, vrijedan mladić, koji zrelo razmišlja. Iskreno se nadam da će se pojaviti i da će se sve ovo srećno završiti", navela je Kesarova u izjavi za "Nezavisne". Iz policije su naveli da im je nestanak Dančića prijavljen 6. januara. "Policijski službenici preduzimaju sve potrebne mjere i radnje u skladu sa Uputstvom o potražnoj djelatnosti, a ukoliko neko ima informaciju o ovom licu, može je saopštiti policiji pozivom na besplatan broj telefona 122 ili se obratiti najbližoj policijskoj stanici", navela je Marija Markanović, portparol CJB Banjaluka. Policija, rodbina i prijatelji već danima pokušavaju naći bilo šta što bi ih dovelo do Alena, ali do sada im to nije pošlo za rukom. Osim mobilnog telefona i lične karte, koji su pronađeni, nije uočeno ništa drugo što bi pomoglo u otkrivanju mjesta gdje bi se mogao nalaziti. Svi zajedno mole Banjalučane, ako imaju bilo kakvu informaciju o ovom mladiću, da to prijave policiji.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... icu/407039

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 12 Jan 2017, 01:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
[video]http://www.youtube.com/watch?v=5th0CY8NDv0[/video]

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 22 Jan 2017, 02:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Нестао Дејан Тепић из Трна
Полицијској станици Лакташи 19. јануара пријављен је нестанак двадесетосмогодишњег Дејана Тепића из Трна.
Slika
Дејан Тепић
Нестанак је пријавила породица касно у ноћ након што је примијетила да га нема у кући. Посљедњи пут када је виђен на себи је имао црне глежњерице, црну јакну, тамно плаву тренерку, тамно сиву плетену капу и наочаре. Са собом је имао и мобилни телефон, на који је сада недоступан. Дејан Тепић висок је 175 цм, средње развијеност, има тамно смеђе очи и смеђу косу.
Породица и полиција позивају грађане да ако имају било каква сазнања или примјете наведено нестало лице, о томе обавијесте породицу на број телефона 051 584 705, 065 002 538 или да обавјесте најближу полицијску станицу позивом на бесплатан телефонски број 122.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 06 Mar 2017, 23:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Potraga za devojkom iz Prijedora se nastavlja sutra: Nevreme i visok vodostaj Sane koče akciju
Bojana Majstorović | 06. 03. 2017 - 11:11h izmena vesti 14:14h
Ekipe vatrogasnih službi su za danas obustavile potragu za telom Duško Džever koja je noći u sa subote na nedelju pala sa prijedorskog splava i nestala u reci Sani.
Tweet

Share

Foto: Bojana Majstorović / RAS Srbija
pin on pinterestshare it
-Vatrogasci iz Prijedora i Novog Grada sastali su se u Blagaju i vratili se suprotnim stranama do mesta iz kojih su pošli, odnosno u Prijedor i Novi Grad i nisu našli telo ili tragove koji bi upućivali na mesto gde se ono nalazi - rekao je komandir Teritorijalne vatrogasne jedinice Prijedor Nebojša Miljuš.

On je objasnio da potragu otežava kiša koja ne prestaje da pada i visok vodostaj.

Miljuš je apelovao na ribare i sve koji budu blizini Sane da obrate pažnju na moguće tragove.

Potraga se nastavlja sutra.

Iz CJB Prijedor poručuju da su policijski službenici stalno na obalama reke Sane u potrazi za telom stradale devojke.

Pročitajte još:
PRIJEDOR NA NOGAMA Maloletnica upala u Sanu, specijalci, vatrogasci i civilna zaštita pretražuju reku
Reku Sanu kod gradskog mosta gde se nalazi splav, juče su pretražili i ronioci Specijalne antiterorističke jedinice RS.

Mesto nesreće
Foto: Bojana Majstorović / RAS Srbija
Mesto nesreće
pin on pinterestshare it
Podsećamo, Duška Džever pala je u reku Sanu u nedelju u 2:10 sati.

Prema nezvaničnim informacijama, ona je sedela na ogradi splava sa koje je pala.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 12 Mar 2017, 11:31 
:( :( :(

Citiraj:
Tijelo dječaka Konstantina Stijepića iz Lopara pronađeno je danas sedam kilometara od njegove kuće saznaje ATV iz izvora uključenih u potragu za dječakom koji je nestao 7. marta.


http://www.atvbl.com/pronadeno-tijelo-k ... stijepica/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 30 Jun 2017, 11:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika
Citiraj:
BANJALUKA – Porodica Pere Milića, koji je nestao u vodama Vrbasa, moli sve Banjalučane, a posebno kupače, koji su 24.juna popodne bili na plaži prekoputa restorana "Sidro" i ostrva u Adi da im jave ukoliko imaju bile kakve informacije o njemu ili o njegovom nestanku. Perina sestra, Mara Milić kaže da je do porodice došlo nekoliko različitih verzija ove nesreće. "Bratu je tog kobnog dana bio rođendan i proslavljao ga je sa dvojicom drugara na plaži. Kako sam čula, roštiljali su i popili pokoje pivo, ali sam sigurna da on nije skočio u vodu, kako je to neko rekao policiji. To tvrdim jer je Pero bio neplivač i na moru je zazirao od dubine, a kamoli u Vrbasu. Čuli smo razne teorije o njegovom nestanku. O nesreći smo obavješteni oko 22 časa iako njegovi drugovi kažu da se sve odigralo oko 17 časova", kazala je Milićeva. Dodala je da svi koji imaju bilo kakve informacije o Perinom nestanku to mogu da jave na njen broj telefona 065/164-103 ili broj njegove djevojke Dane Tica 065/396-589. (NN/glassrpske.rs)

Slika

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 30 Jun 2017, 11:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Nasli su ga

BANJALUKA - Leš zasad nepoznatog lica pronađen je danas u koritu rijeke Vrbas na području Banjaluke saznaju "Nezavisne".

Zasad nije poznat identitet ni pol nastradalog lica.

Podsjetimo, posljednja prijava o nestanku zaprimljena je u subotu kada je u Vrbasu nestao Pero Milić iz Banjaluke.

On je, navodno, u naselju Ada skočio u vodu nakon čega nije izronio, zbog čega se strahuje da se utopio.

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 30 Jun 2017, 11:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Strasno, mlad momak.. a sta ti je trenutak nepaznje.. predpostavljam da ga je srcani zdekao, uskocio vruc u vrbas, vrbas kao zmija hladan i eto zla.. na to sve je neplivac.. steta

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 30 Jun 2017, 11:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Al, nema logike da uskace u Vrbas, ako je neplivac.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 30 Jun 2017, 11:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Da, nema. Citao sam izjavu sestre njegove koja kaze da je na moru bjezao od dubine, kamoli na vrbasu. Ne znam, napisao sam moje misljenje, al dzaba sve sad kad je mladi zivot otisao...

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 18 Jul 2017, 11:50 
Citiraj:
Fejzbukom se širi molba porodice Gavrila Milinkovića da se uključe svi ljudi dobre volje u potragu sina, supruga, oca.

Naime, nestao je Gavrilo Milinkovic, nadimak mu je Gavro. Porodica živi u okolini Banjaluke. Gavrilo je nestao 16.7.2017. godine, a potraga za njim kreće danas u 8 časova iz Ramića.

Sve informacije možete javiti na broj telefona 065/689-966 ili 066/330-681.

Gavrilo kada je nestao na sebi je imao crnu adidas trenerku i majicu plavoljubičaste boje.


https://banjalucanke.com/2017/07/18/por ... jalucanin/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 19 Jul 2017, 12:25 
Milan je napisao:
Citiraj:
Fejzbukom se širi molba porodice Gavrila Milinkovića da se uključe svi ljudi dobre volje u potragu sina, supruga, oca.

Naime, nestao je Gavrilo Milinkovic, nadimak mu je Gavro. Porodica živi u okolini Banjaluke. Gavrilo je nestao 16.7.2017. godine, a potraga za njim kreće danas u 8 časova iz Ramića.

Sve informacije možete javiti na broj telefona 065/689-966 ili 066/330-681.

Gavrilo kada je nestao na sebi je imao crnu adidas trenerku i majicu plavoljubičaste boje.


https://banjalucanke.com/2017/07/18/por ... jalucanin/


Citiraj:
Tijelo Gavrila Milinkovića (33), iz banjalučkog naselja Ramići, pronađeno je u šumi u tom mjestu, saznaju "Nezavisne". "U šumi u mjestu Ramići, danas oko 10.30, pronađeno je beživotno tijelo mlađeg muškarca. Izvršenim uviđajem, u prisustvu dežurnog mrtvozornika, utvrđeno je da nema tragova koji bi upućivali na izvršenje krivičnog djela. O svim okolnostima obaviješten je i dežurni tužilac", rekla je za "Nezavisne" Marija Markanović, portparol Policijske uprave Banjaluka. Nestanak Milinkovića, koji je otac dvoje djece, prijavljen je prekjuče, nakon što mu se dan ranije izgubio svaki trag. "Nikad se ranije ništa slično nije dogodilo. Mi smo osam godina u braku i imamo dvoje djece. On radi molerske radove i fasade, i kad je išao na posao te radio i po osam sati, u to vrijeme bi se javio po pet puta. Nazvao bi da provjeri kako smo i kako su djeca", rekla nam je juče Željka Milinković, Gavrilova supruga.


http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... ina/435216


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 17 Avg 2017, 09:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
http://mojahercegovina.com/nestao-bilec ... -za-pomoc/
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 18 Avg 2017, 07:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ovaj Bilećanin je bio u Gradišci i navodno se nije osjećao dobro i javio svojima da će se vratiti. Došao je iz Gradiške do BL i tu mu se gubi svaki trag.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 21 Avg 2017, 23:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Update: Čuh da su pronašli čovjeka u BL, dezorjentisan, valjda sunčanica, ali živ.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs