banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 07:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 14:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
ORTHODOX je napisao:
to je moj drug Malic...nije on pucao bez razloga...pametan decko neda na sebe.... 8) pozdrav Malicu od ekipe iz Beca... 8) 8)


Jest pravi delija imas njegovu sliku da je istetoviram na prsima.

Bolje bi mu bilo da je ostao u Glamocu ali i tamo je citam pucao pa delija nagulio u BL.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 14:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Živim odmah tu kod Lillesa i uopšte nisam čuo to "rešetanje" u petak, a sinoć baš tu stojimo i ovaj jedan lik govori samo da pokupimo po metak i idemo kući kad kerovi u autima navališe prema 5+ bilo je bar 10 auta i marica. Ja konto opet neko ukrao đedovu kuburu i dijeli pravdu u redu za sendvič.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 14:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
The_new_Statesman je napisao:
ORTHODOX je napisao:
to je moj drug Malic...nije on pucao bez razloga...pametan decko neda na sebe.... 8) pozdrav Malicu od ekipe iz Beca... 8) 8)


Koji je ''razlog'' da nosi pistolj sa sobom u grad? Koji su to njegovi ''pametni'' potezi doveli do situacije da nosi pistolj u grad?

Eto nadam se da ces kao uvazeni clan ekipe sa nickom koji govori da se volis predstavljati kao Pravoslavac znati odgovoriti sta tvoga drugara tjera da nosi i upotrebljava oruzje protiv drugih pravoslavaca i ljudi? I sta tebe kao nekog ko se predstavlja kao Pravoslavac tjera da odobravas takvo ponasanje?


za tog idiota malica ne znam ali imam kolegu koji nosi pistolj, stalno, kod sebe... razlog, prije 5-6 godina mu ( nikad otkriveno ) upali u stan 3 bandita svezali ga za stolicu i pre ocima mu tukli mamu da im kaze gdje drze lovu, zena je bila oko mjesec dana u bolnici ( imaju 2 neke firme ali nista posebno, tek toliko zarade da normalno zive ) a prosle godine slicno nesto, dok je auto parkirao pred zgradom su ga isto tako napali i pretukli za 200 eura ( slomili mu vilicu i ruku )...
sad ima pistolj uz sebe i u autu ( da ja znam za njih ) i 10000 % sam siguran da je spreman pucati i ubiti ko god ga napadne pa makar to bila i bezvezna svadja pred pekarom subotom ujutru a ja ga ni ne krivim...

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 14:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
Jutros oko pola četiri policija je jurišala kroz Borik. Vjerovatno su ganjali te likove iz 5+ ili tako nešto. :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 14:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
Mr.Dreamy je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
ORTHODOX je napisao:
to je moj drug Malic...nije on pucao bez razloga...pametan decko neda na sebe.... 8) pozdrav Malicu od ekipe iz Beca... 8) 8)


Koji je ''razlog'' da nosi pistolj sa sobom u grad? Koji su to njegovi ''pametni'' potezi doveli do situacije da nosi pistolj u grad?

Eto nadam se da ces kao uvazeni clan ekipe sa nickom koji govori da se volis predstavljati kao Pravoslavac znati odgovoriti sta tvoga drugara tjera da nosi i upotrebljava oruzje protiv drugih pravoslavaca i ljudi? I sta tebe kao nekog ko se predstavlja kao Pravoslavac tjera da odobravas takvo ponasanje?


za tog idiota malica ne znam ali imam kolegu koji nosi pistolj, stalno, kod sebe... razlog, prije 5-6 godina mu ( nikad otkriveno ) upali u stan 3 bandita svezali ga za stolicu i pre ocima mu tukli mamu da im kaze gdje drze lovu, zena je bila oko mjesec dana u bolnici ( imaju 2 neke firme ali nista posebno, tek toliko zarade da normalno zive ) a prosle godine slicno nesto, dok je auto parkirao pred zgradom su ga isto tako napali i pretukli za 200 eura ( slomili mu vilicu i ruku )...
sad ima pistolj uz sebe i u autu ( da ja znam za njih ) i 10000 % sam siguran da je spreman pucati i ubiti ko god ga napadne pa makar to bila i bezvezna svadja pred pekarom subotom ujutru a ja ga ni ne krivim...


Ovo sto se desilo tvom drugu je nesto drugo,covjek nosi utoku radi odbrane a ne radi puhanja i dokazivanja ko ovai balavci.
Netreba ubijat ali u koljena i laktove(ponovo govorim u slucaju odbrane)

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 15:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Zato sam i pitao koji je ''pametan'' razlog da nosi pistolj. Jer sumnjam da ima ikakav pametan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 15:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
Pa zar nije dobar i `pametan`rezlog to da nosi utoku radi odbrane,vidis sta mu se desavalo...

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 16:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
Mr.Dreamy je napisao:
V@nja je napisao:
Citiraj:
Да је памети, као што је нема, па да се уведе смртна казна за свакога ко посједује ватрено оружје.


Ne seri ..

smrtnu kaznu za sve koji napisu ovako nesto glupo :angry4:


...ajde, smrtnu kaznu...jel to pametno...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 17:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
bolexo je napisao:
zamisli da ulozis toliko u sebe ... pare za auto, status u drustvu , pistolje , teretanu,.... toliko vremena i truda izgubis nisu momci krivi...


Udarila im sila u glavu. Nista ne rade nego se zajebavaju po kaficima i onda imaju viska energije koju moraju na nesto utrositi. Da im je dati da rade cijeli dan vidjeli bi da li bi se tukli onako krepani umorni. Spava do podne od podne do ponoci sjedi u kaficu, i normalno je da mora negdje izaci ta silna energija. Ili da se tuce ili da izadje na protest i lupa sve po gradu.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 18:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2007, 23:38
Postovi: 141
to vece neposredno prije te pucnjave kod lilesa prijatelji su imali frku kod venecija mosta ... likovi koji su vozili 1000 na sat su ih jedva zaobisli na cesti , zakocili , izasli i poceli da tuku...

i dok je to trajalo liku uspijeli uzeti gitaru koju je ispustio da bi se branio....usli su u auto i nagulili

policajci koji su dosli na poziv su se zadrzali jedva minut jer su morali na intervenciju kod lilesa...

ako brojimo onu frku sa ubadanjem nozem ili flashom ne sjecam se tacno u nekom kaficu prema petricevcu , pa pucnjavu i ranjavanje u sokolskom , pa tucu sa policijom kod tuzilastva , sve frke oko mitinga i lupanje grada , postavljanje bombe na palama , zapaljeno auto u trebinju , pucnjavu i ranjavanje kod lilesa ... pa evo i tucu i otimanje kod venecije mosta i ko zna koliko jos frka o kojima se ne zna.... i to sve u dva mjeseca

mozemo reci da je bezbjedonosna situacija zadovoljavajuca ... ne prjete nam teroristi , muslimani , hrvati... nema medjunacionalnih konflikata.

i dalje se pitamo sto stojimo u redovima za vize... sto nas ne puste u eu...kad smo tako fini i kulturni , puni ljubavi jedni prema drugima i ne ratujemo vise...

ovaj ortodox me izbio totalno ...

sha ima u bechu brate ? jel se bodes u prsa srpstvom ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 18:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Hrna je napisao:
Pa zar nije dobar i `pametan`rezlog to da nosi utoku radi odbrane,vidis sta mu se desavalo...


Ma sta mu se desavalo? Dilovao drogu? Mr.D. je opisao slucaj sasvim drugog tipa koji nema veze sa kriminalom (ako sam dobro shvatio).

A ovaj iz Beca se usere u gace kad ga becki policajac pogleda ispod oka. Pa mu Banja Luka dodje kao prcevina u kojoj moze da radi sta hoce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 19:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
Ljudi u Sarajevu su napravili protest zbog ovakvog nasilja. Šta je s nama?! Zar nema nijedne organizacije koja bi oraganizovala takav protest ovdje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 20:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Mar 2008, 23:26
Postovi: 1876
Samo ne znam sta bi sad razbijali na protestu :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 21:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Frieda je napisao:
Ljudi u Sarajevu su napravili protest zbog ovakvog nasilja. Šta je s nama?! Zar nema nijedne organizacije koja bi oraganizovala takav protest ovdje?


Ma koji ljudi i organizacija? Ma koji protest?
Jel to ono sto je SDP pokusao napraviti neku svoju politicku samopromociju preko pogibije onog momka? Ljigavo da ne moze biti ljigavije. Ali skrecemo sa teme.

Evo mail gradonacelnika pa saljite proteste/pitanja:

gradonacelnik@banjaluka.rs.ba

ili MUP:

bi@mup.vladars.net

Evo na brzinu tekst:

Citiraj:
Poštovani,

mi građani Banja Luke smo veoma zabrinuti prečestim kriminalnim dešavanjima koja se u zadnje vrijeme dešavaju u Banja Luci. Situacija se do te mjere otrgla kontroli da se tuče i pucnjava dešavaju naočigled i u inat Policiji. Zanima nas samo da li će Gradska uprava Banja Luke i MUP Republike Srpske preduzeti nešto po pitanju zaštite ljudskih prava ogromne većine stanovnika ove Banjaluke koji žele grad kojim se mogu slobodno šetati bez opasnosti po svoje i živote svojih najbližih?

Ili će se čekati da neko, ne daj bože, pogine?

A zalutali metak može pogoditi bilo koga nama ili vama bliskog, to je valjda svima jasno. A onda je sve kasno. Mislite o tome.


Prepravite ovo i da od sutra u 12 sati saljemo na sve dostupne mailove koje znamo, institucije i medije.


Poslednji put menjao The_new_Statesman dana 09 Mar 2008, 22:15, izmenjena 3 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 21:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
The_new_Statesman je napisao:
Frieda je napisao:
Ljudi u Sarajevu su napravili protest zbog ovakvog nasilja. Šta je s nama?! Zar nema nijedne organizacije koja bi oraganizovala takav protest ovdje?


Ma koji ljudi i organizacija? Ma koji protest?
Jel to ono sto je SDP pokusao napraviti neku svoju politicku samopromociju preko pogibije onog momka? Ljigavo da ne moze biti ljigavije. Ali skrecemo sa teme.

Hm, ne znam, nisam toliko pratila, ali nešto bi trebalo preduzeti.

Ispravi nedaj u ne daj!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 21:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Prepravio sam to, ubacio progutano slovo i u jednoj recenici zamjenio grada sa Banjalukom. Ima li jos sta za dodati.

Btw. nedajboze se izgovara nekako kao jedna rijec... Ali nije zgodno za napisati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 22:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Poštovane dame i gospodo,

mi građani Banja Luke smo veoma zabrinuti prečestim kriminalnim dešavanjima koja se u zadnje vrijeme dešavaju u Banja Luci. Situacija se do te mjere otrgla kontroli da se tuče i pucnjava dešavaju naočigled i u inat Policiji. Zanima nas samo da li će Gradska uprava Banja Luke i MUP Republike Srpske preduzeti nešto po pitanju zaštite ljudskih prava ogromne većine stanovnika ovog Banjaluke koji žele grad kojim se mogu slobodno šetati bez opasnosti po svoje i živote svojih najbližih?

Ili će se čekati da neko, ne daj bože, pogine?

A zalutali metak može pogoditi bilo koga nama ili vama bliskog, to je valjda svima jasno. A onda je sve kasno. Mislite o tome.

Mislim da je nepotrebno pisati ogromne većine. Dovoljno je ljudskih prava stanovnika Banjaluke jer treba da pretpostavimo da svi žele sigurnost u gradu, a ne samo neka većina. Imaš tu i višak riječ "ovog".
Isto bih u obraćanju stavila samo Poštovani bez dame i gospodo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 22:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ovako?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 22:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Feb 2004, 11:06
Postovi: 143
Lokacija: Republika Srpska
U Becu bi za ovaku pucnjavu zaglibijo u zatvor na nekoliko godina bez pardona!!!

A kod nas se narod jos nije naucijo da sa nosenjem oruzja uvek neko strada kao u slucaju one jadne dece koji se desio na Bozic :roll:

_________________
Moja mati, moje selo, moj srpski jezik i narod, koji ga govori, moje su srpstvo i pre bi mogli od mene ocekivati, da prestanem da disem no da opustim svoje srpstvo. Mihajlo Pupin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta se desava
PostPoslato: 09 Mar 2008, 22:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
Ja bih to napisala ovako:

Citiraj:
Poštovani,

Mi, građani Banjaluke, veoma smo zabrinuti prečestim kriminalnim dešavanjima u našem gradu, kojima smo u posljednje vrijeme svi svjedoci. Situacija se do te mjere otrgla kontroli da se fizički obračuni i zloupotreba vatrenog oružja dešavaju naočigled i čak u inat Policiji.
Želimo odgovor na pitanje da li će Gradska uprava Banjaluke i MUP Republike Srpske preduzeti nešto po pitanju zaštite ljudskih prava stanovnika Banjaluke, koji žele grad kojim se mogu slobodno šetati bez opasnosti po svoje i živote svojih najbližih!

Zalutali metak može pogoditi bilo koga, a tada već može biti kasno. Mislite o tome!


Poslednji put menjao Frieda dana 09 Mar 2008, 22:59, izmenjena 3 puta

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs