banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 02:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 66 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Feb 2008, 09:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
fantomacan je napisao:
Neki dan je osuđen neki lik na 14 godina za ratni zločin, formacija kojom je komandovao je odgovorna za smrt 38 ljudi. Poslije takve kazne ta djevojka pored sve brutalnosti toga što su uradili je dobila visoku kaznu. Ipak su oni mladi, uništen im je život i ovako, da su dobili npr. 25 godina bilo bi još teže.


Da, kad bi izašli nakon 25 godina bilo bi im stvarno teško vani. Ovako, kad izađu nakon 15 godina - začas će se snaći. :lol: :lol:

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 10:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Pa jeste, nije isto hoće li izaći sa 30 ili 45 godina. Kakve kazne naši sudovi donose, oni su dosta dobili.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 10:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
pa dobro to.. al jel ti ne možeš zamisliti kako će njima mozak biti ispran nakon 15 godina u ćuzi? ko će primiti na posao takve? jedino ako ne nagule u inostranstvo, kao što to radi većina lopova odavde, pa onda tamo pljačkaju i haraju 8)

što se tiče te male : nadam se da će joj neko pokloniti novi mozak za rođendan. :-?

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 10:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
To i govorim, da su ih osudil npr. na 25 godina mogli bi zaboraviti da će ikada postati korisni članovi društva, ovako ima neke šanse. Vjerovatno nisu imali nikakve prestupe prije. A što se tiče mozga od njih zavisi. U zatvoru mogu i 2 fakulteta završiti za to vrijeme. :lol: :lol: Mada mi ne djeluju kao ti tipovi, pogotovo ženska.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 11:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
Stvarno mislite da će i ostati 15 godina u zatvoru?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 11:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Frieda je napisao:
Stvarno mislite da će i ostati 15 godina u zatvoru?

Znači, već sam otkucao post i onda vidim da si ti otkucala isto.. ;)

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 11:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
Nađoh i ovo : http://www.fokus.ba/vidi.php?rub=8&vijest=8507

ne znam da li bi se smijala lil plakala kad čitam one poruke ... a nju memorisao kao "Jelenko".. kako sam shvatila planira sa njom i drugaricom neki grupni seks, pošto pita " jel se i tebi sviđa".. a od straha da ga žena ne uhvati u preljubu Jelenu memoriše kao "Jelenko", što je sigurno, sigurno je :lol: :lol: .. pa da ga je žena ranije uhvatila i zaprijetila razvodom, on bi prekinuo vezu da spase brak i danas bi bio živ. Veoma lijepo naravoučenije svim oženjenim muškarcima :cat: 8)..

Sad gledano iz perspektive njegove žene, sada udovice, nešto razmišljam kako je njoj.. mislim dok čita ovo vjerovatno dobija želju da ga zadavi (muža), al ne može jer je već mrtav.. mislim "dosadno mi je kod kuće" = žena mi je dosadna ko češa..... 8) :-?

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 12:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
ko brat bratu slazem se sa gore napisanim :lol: prvo ce tuziti na odluku o 15 godina pa ce joj biti smanjena na recimo 10-12 pa ce nakon 2-3 godine poceti dobijati slobodne vikende pa onda i mozda posao preko dana ( da radi vani a spava u zatvoru ) te ce zbog dobrog vladanja izaci za 7-9 godina... uglavnom imace tada 26-28 godina a ubila je covjeka bezobzirno i brutalno...

u americi bi dobila otprilike 25-30 godina sa mogucnosc.pomilovanja nakon odsluzenih 20... ( to mi je rekla kolegica koja radi kao pravnica u drzavnom tuzilastvu u Bostonu )

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 12:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Pa i treba 25-30... Što nisu ranije razmišljali... Nego hoće da kupi stan sebi... Mrš, kučko, lezi sad u zatvoru i nek te lezbe siluju...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 13:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2007, 12:36
Postovi: 1708
Lokacija: NBg,Нова Ва`ош,
AUuu...joj znaci ja jos ne mogu da vjerujem da se ovakvo nesto izdesavalo..prosto ne moze da mi udje u mozak :-? :-? Kakava neshvatljiva glupost :confused4:

_________________
We are the knights who say Ni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 14:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Mr.Dreamy je napisao:
ko brat bratu slazem se sa gore napisanim :lol: prvo ce tuziti na odluku o 15 godina pa ce joj biti smanjena na recimo 10-12 pa ce nakon 2-3 godine poceti dobijati slobodne vikende pa onda i mozda posao preko dana ( da radi vani a spava u zatvoru ) te ce zbog dobrog vladanja izaci za 7-9 godina... uglavnom imace tada 26-28 godina a ubila je covjeka bezobzirno i brutalno...

u americi bi dobila otprilike 25-30 godina sa mogucnosc.pomilovanja nakon odsluzenih 20... ( to mi je rekla kolegica koja radi kao pravnica u drzavnom tuzilastvu u Bostonu )



Ове казне не требају толико држави да би кривцу додијелила "правду" и слично,
већ да примјером самог кажњавања предуприједе и одговоре будуће починиоце од чињења овако страшних злочина,
а ову "малу" ћемо виђати викендима у граду након двије године - баш јака порука за оне којима нешто слично падне на памет.
И демократска америка за убиство с предумишљајем не даје варијанту да се изађе на слободу прије 20 ослужених година.

Лично вјерујем да сваком живом човјеку треба пружити шансу,
али да ће та мала изаћи из затвора као "боља особа" сам јако скептичан.
Можда само буде правила боље планове, па је следећи пут не ухвате тако лако...
(сјетите се да је "пала" само захваљујући пријави родитеља њеног дечка,
којег је касније "обрађивала" да на суду каже да она није крива
и да је њу сироту он приморао на саучесништво)

Тако промишљено и хладнокрвно "обрадити" жртву, још хладнокрвније је "овјерити", стпати у гепек,
и онда коментарисати како је "добра музика у ауту" на путу ка локацији гдје ће одбацити леш човјека којег су управо убили
не би могли ни много старији и искуснији у криминалу. Очигледно да овдје није прича до наводне "незрелости",
са таквом хладноћом не убијају ни професионалци.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 14:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
Damaskin je napisao:
Mr.Dreamy je napisao:
Тако промишљено и хладнокрвно "обрадити" жртву, још хладнокрвније је "овјерити", стпати у гепек,
и онда коментарисати како је "добра музика у ауту" на путу ка локацији гдје ће одбацити леш човјека којег су управо убили
не би могли ни много старији и искуснији у криминалу. Очигледно да овдје није прича до наводне "незрелости",
са таквом хладноћом не убијају ни професионалци.[/size]


meni se tu isto neke kockice ne slažu.. ovako kako izgleda, meni ostaje i varijanta naručenog ubistva ( bilo ucjenama, po tarifi ili oboje), gdje su ovi trebali da ovako izvedu zločin, ispričaju scenario o kupovini stana, itd. Naručioci ubistva bi bili neki neprijatelji Španca ( veće zvjerke, tj. mafioze), jer je on bio upleten u takve krugove.

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 16:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
EiLeen je napisao:
Mrš, kučko, lezi sad u zatvoru i nek te lezbe siluju...


Ovo je kao kazna???


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 17:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Feb 2004, 11:06
Postovi: 143
Lokacija: Republika Srpska
Cudno ce zvucati ali svi su dobili svoje Bonnie and Clyde zatvor i sjeban zivot a ovaj ranu smrt posto se napalijo na pogresnu osobu :roll:
Zao mi samo djece koja su ostala siroce ni krivi ni duzni!

_________________
Moja mati, moje selo, moj srpski jezik i narod, koji ga govori, moje su srpstvo i pre bi mogli od mene ocekivati, da prestanem da disem no da opustim svoje srpstvo. Mihajlo Pupin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 21:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Sondri je napisao:
EiLeen je napisao:
Mrš, kučko, lezi sad u zatvoru i nek te lezbe siluju...


Ovo je kao kazna???

Pa zatvor će joj valjda biti kazna... A ovaj ostatak poruke je samo moje naglas razmišljanje... :lol: Šta je po tebi kazna ako nije zatvorska?!

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2008, 22:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Ja sam na neki način i očekivao ovakvu kaznu, gledajući koliku je kaznu dobio momak koji je ubio Španca (sad se nikako sjetiti imena). Nije to velika kazna s obzirom na način na koji je djelo izvršeno, jer što neko reče ona će izlaziti nakon 2 god. za vikende, pa na uslovnu, tako da će se ta kazna uveliko smanjiti. Osim ako cura ne izvrši samoustvo, što čisto sumnjam, ali sve je moguće.



P.S. Čekajte vi filozofa da vidi temu, pa da vam on objasni gdje se vežu volovi. :lol: šala mala

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2008, 00:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
Frieda je napisao:
Stvarno mislite da će i ostati 15 godina u zatvoru?


Cini mi se da po zakonu moze biti pusten(a) na slobodu vec posle odlezane 1/3 kazne.


U ovom slucaju nikako mi nije jasno zasto su morali ubiti covjeka da bi mu ukrali kola...?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2008, 00:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Zavisi opet u kom dijelu amerike se počini takvo ubistvo, negdje bi dobila stolicu, negdje gas , a negdje vješanje!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2008, 16:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2006, 14:28
Postovi: 980
Sto se Spanca tice ne zalim ja njega puno...to je samo jedan od bagre kriminalaca manje...nije to bio neki posten covjek koji je lopatom kruh zaradio nego pistoljem i raznoraznim iznudama i utajama.....cura je dobila 15 godina sto je sasvim dovoljno...izace nakon 7-8 godina uz dobro vladanje na uslovnu kaznu...njima je u prilog isla mladost,neuracunljivost,ljubomora,cista proslost i tako...zatvor ce nju opametiti i nju i njega samo ce se kad izadju pitati gdje im je mladost bila i kad je prije nestala.....!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2008, 19:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Feb 2008, 16:06
Postovi: 14
slazem se...bash je bagra bio...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 66 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs