banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 19:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Dec 2007, 23:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2003, 16:53
Postovi: 601
Lokacija: balkanski podkontinent
Sicko...

_________________
Tit twister on the loose! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 01:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2004, 18:48
Postovi: 2247
Lokacija: dancefloor
ajkulo..druže... :(

_________________
differentia specifica


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2007, 02:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
inzaghi je napisao:
http://www.nezavisne.com/vijesti.php?vijest=17742&meni=2

sta covjek da kaze na ovo?


Ako patite od nesanice, samo prošetajte do KBC-a da vas uspavaju i ostave da se dobro naspavate, u dubokoj narkozi.

:-?

ajde jednom da vidim i sankciju.. napravljeno je dosta pogrešaka, nijedna se ne sankcioniše.. doktor doktora štiti, lobiji, pa onda sve u krug

i na kraju nikom ništa :-?

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 04:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja Ajkulu ne razumijem, prije nekoliko sedmica tražila je da se tema o tom nesretnom slučaju zakljuača! A sada ona priča na TV! :roll:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 09:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Da se ja pitam ja bi te doktore lincovao, oduzeo diplomu i zaposlio(pod moranje) u gradskoj cistoci da tucaju led zimi ispred Boske.

Zalosno

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 09:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
filozof sa vrbasa je napisao:
Ja Ajkulu ne razumijem, prije nekoliko sedmica tražila je da se tema o tom nesretnom slučaju zakljuača! A sada ona priča na TV! :roll:


Procitaj clanak jos 25 puta, mozda ti nadodje zbog cega prica ! :banghead: OMG...

Citiraj:
"Doktorica Pušac je bila zadužena za završni rad, odnosno da zatvori rane na nogama, koje su već mjesec dana otvorene. Prije toga je drugi hirurg trebao da potkrati kosti na nogama moga oca i pripremi ih za završni rad. Doktorica Pušac je došla u salu kako bi uradila svoj dio posla, ali nije se pojavio hirurg, odnosno ortoped, bez kojeg operacija nije bila moguća", kazala je Dobrnjčeva kćerka.

Ona kaže da je doktorica Pušac išla od jednog do drugog hirurga kako bi našla ko će ga operisati.

"Dva hirurga koja su bila slobodna i nisu imali nikakve obaveze, a među kojima je bio i Marinko Domuzan, odbili su da ga operišu. Domuzan je jednostavno rekao da neće to da učini", kazala je Dobrnjčeva kćerka.


Koji skandal, koja sramota !

Ne daj se draga Indi.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 10:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Citiraj:
Ja Ajkulu ne razumijem, prije nekoliko sedmica tražila je da se tema o tom nesretnom slučaju zakljuača! A sada ona priča na TV!


A nisi ni ti meni jasan, filozofe.

Koji dio ti nije jasan oko naglabanja ko je i zasto postavio bombu gdje joj je otac stradao (raznorazni su se komnetari provlacili odmah dan nakon toga sto se desilo) i slucaja gdje djevojka javno prozvala doktore koji nisu radili svoj posao tj. operisali joj oca?!

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 10:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Dec 2007, 21:45
Postovi: 30
da mu je nesto jasno nebi bio filozof vec filosof

_________________
Betmenovi prijatelji su i moji prijatelji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 11:34 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Okt 2007, 16:01
Postovi: 21
O blejalo, 'os prestati?!:) Pod jedan nije Snjezana podmicena, a pod dva nije KBC...vec KC vec par godina

I ovo je zaista sramota a tekst nije 'blag' i dobro je plasiran. Malo mi smeta sto nema druge strane, odnosno nema izjave prozvanog Marinka Domuzana...

Fali i background o atentatu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 12:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
bolje da ne komentarisem ...

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 12:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2004, 18:48
Postovi: 2247
Lokacija: dancefloor
Bože koliko je ovaj forum prljav..pa to je strašno.

Sjećam se vremena kad si ovdje mogao nešto i da naučiš..kad su ljudi imali srca..i lične karte...

To nije bilo tako davno. Administratori - shame on you!

_________________
differentia specifica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 13:29 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2007, 23:59
Postovi: 7
Lokacija: banja luka
superhik je napisao:
Bože koliko je ovaj forum prljav..pa to je strašno.

Sjećam se vremena kad si ovdje mogao nešto i da naučiš..kad su ljudi imali srca..i lične karte...

To nije bilo tako davno. Administratori - shame on you!


forumi i treba da budu prljavi...inace radi cega su tu :drinking:

_________________
idi vidi imal me!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 14:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
Hakuna_Matata je napisao:
O blejalo, 'os prestati?!:) Pod jedan nije Snjezana podmicena, a pod dva nije KBC...vec KC vec par godina

I ovo je zaista sramota a tekst nije 'blag' i dobro je plasiran. Malo mi smeta sto nema druge strane, odnosno nema izjave prozvanog Marinka Domuzana...

Fali i background o atentatu...


necu prestati nikad, a izgleda da te pecka malo a??? :P

ps. sto ste zataskalo drugo ime, sto niste pitali ko ce voditi "internu istinu" , u pricu uvode (razvodnjava se) izjavu načelnik Klinike za ortopediju i traumatologiju ...
zasto nije prozvala vlast koja nista nije uradila po pitanju otkrivanja pocinioca, recimo meni bi se mnogo svidjeo vise naslov UBICE ZAVRSAVAJU POSAO i krunsko pitanje kome odgovara sto taj covjek nije operisan iako su ga uvodili DVA puta u operacionu salu, nije bez razloga ovaj odbio da ga operise ???

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Poslednji put menjao emeritus dana 09 Dec 2007, 16:44, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 16:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
betmenov_prijatelj je napisao:
da mu je nesto jasno nebi bio filozof vec filosof


Eto ti si pametan, nisi ni bio član , a već lupaš gluposti, ja sam jedan od rjetkih koji je pitao otvoreno za zdravlje njenog oca i kako se brinu o njemu, a ona je tad rekla da je sve OK, ali moli ljude da daruju krv! Pitanje što je gospođica toliko ćutala. što odamh nije ukazala na nepravilnosti!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 19:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2005, 09:34
Postovi: 731
prednost imaju samo oni koji su doktorima "kanuli".a malo ih je takvih koji nisu. to je jednastavno postalo nesto sto se podrazumijeva.a ako nisi dovoljno kanuo jasno ce ti dati znak svojim ponasanjem.
ja razumijem da su njihove plate mizerne u odnosu na citav trud koji su ulozili da bi postali to sto jesu.uslovi u kojima se radi, pogotovo na hirurgiji su bez komentara.ali dokle ce se doci taktikom iznudjivanja para od unesrecenih ljudi .do propasti.
i tako sve institucije.jednom rjecju , pusiona.

_________________
ovo je kratak tekst koji mozete da dodate vasim porukama.ogranicenje duzine je na 255 kara


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 19:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2007, 21:09
Postovi: 262
Para vrti gde burgija nece! :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 22:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
zipp je napisao:
prednost imaju samo oni koji su doktorima "kanuli".a malo ih je takvih koji nisu. to je jednastavno postalo nesto sto se podrazumijeva.a ako nisi dovoljno kanuo jasno ce ti dati znak svojim ponasanjem.
ja razumijem da su njihove plate mizerne u odnosu na citav trud koji su ulozili da bi postali to sto jesu.uslovi u kojima se radi, pogotovo na hirurgiji su bez komentara.ali dokle ce se doci taktikom iznudjivanja para od unesrecenih ljudi .do propasti.
i tako sve institucije.jednom rjecju , pusiona.


a čekaj malo.. znaš li ti koliko se ljudima oduzima od plate za socijalno i peniziono, zdravstveno, nemam tačne podatke, oko 40 % vjerovatno.. jesi li ti svjestan koje su to pare.... , iz mjeseca u mjesec? i kad dođe tako stani pani, ništa ti od tog osiguranja nemaš? već ti se tako neki kompleksaš sa diplomom medicinskog fakulteta izdrkava nad glavom, dok mu ne platiš? A pare od osiguranja otišle u velelpnu zgradu Vlade i vile i auta guzonjama

ma nek idu bre u P.M. i ti doktori i sve.. kako bi bilo da svi sutra odbiju da rade na poslu, jer su nezadovoljni platom : profesori, pravnici, službenici, prodavači itd.. aman, čovječe za to što se desilo i što su uradili čovjeku NEMA IZGOVORA... ne samo oduzeti licencu, već u ZATVOR... vezze.. ne daj Bože samo da ti zatrebaju, pljuc pljuc pljuc :-?

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 23:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
XIX century je napisao:
zipp je napisao:
prednost imaju samo oni koji su doktorima "kanuli".a malo ih je takvih koji nisu. to je jednastavno postalo nesto sto se podrazumijeva.a ako nisi dovoljno kanuo jasno ce ti dati znak svojim ponasanjem.
ja razumijem da su njihove plate mizerne u odnosu na citav trud koji su ulozili da bi postali to sto jesu.uslovi u kojima se radi, pogotovo na hirurgiji su bez komentara.ali dokle ce se doci taktikom iznudjivanja para od unesrecenih ljudi .do propasti.
i tako sve institucije.jednom rjecju , pusiona.


a čekaj malo.. znaš li ti koliko se ljudima oduzima od plate za socijalno i peniziono, zdravstveno, nemam tačne podatke, oko 40 % vjerovatno.. jesi li ti svjestan koje su to pare.... , iz mjeseca u mjesec? i kad dođe tako stani pani, ništa ti od tog osiguranja nemaš? već ti se tako neki kompleksaš sa diplomom medicinskog fakulteta izdrkava nad glavom, dok mu ne platiš? A pare od osiguranja otišle u velelpnu zgradu Vlade i vile i auta guzonjama

ma nek idu bre u P.M. i ti doktori i sve.. kako bi bilo da svi sutra odbiju da rade na poslu, jer su nezadovoljni platom : profesori, pravnici, službenici, prodavači itd.. aman, čovječe za to što se desilo i što su uradili čovjeku NEMA IZGOVORA... ne samo oduzeti licencu, već u ZATVOR... vezze.. ne daj Bože samo da ti zatrebaju, pljuc pljuc pljuc :-?


=D>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 23:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2005, 09:34
Postovi: 731
ne znam sta si ti shvatila od mog posta, ja ne branim nikog.napisao sam da je u svim institucijama prisutna korupcija.ne samo u bolnicama.
i savjetovao bih svim ljudima (kad je vec tako rasulo), da brate fino, potplacuju na sve strane..jer, ako vec moralisemo, postavlja se logicno pitanje: da li je moralno, da ja "propadnem".Nije.prema tome...

_________________
ovo je kratak tekst koji mozete da dodate vasim porukama.ogranicenje duzine je na 255 kara


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2007, 00:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Pa Ajkula radi u Njemačkoj, ona je mogla kanuti tim našim jebiguzijama da pruže njenom ocu najveću moguću pažnju! Nažalost naravno! :(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs