banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 ... 361  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 13 Jun 2017, 07:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
http://www.atvbl.com/otac-i-sin-potkrad ... -i-oruzja/
... a naslov je vrh vrhova!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 13 Jun 2017, 07:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Krasti komšijama drogu i oružje, to nije uredu nikako.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 13 Jun 2017, 08:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
ne drogu, nego 6 kg marihuane...pa jbt to je džak trave, cjelo selo da se gotivi godinu dana

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 20 Jun 2017, 04:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Hunter story,moguce da je citao o dogadjajima iz federacije gde je takodje mjesto radnje sacekusa (ceka)
Tl;dr djed u federaciji napravio fatality k'o u MK3
Again this is just a hunter story

:46

GRADIŠKA - Dvadesetsedmogodišnji D.V. objesio se u lovačkoj čeki u mjestu Rogolji, nadomak Gradiške.

Kako nam je potvrđeno, ova tragedija gradiškoj policiji prijavljena je danas oko 10 časova, nakon čega je izvršen uviđaj.

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 20 Jun 2017, 06:00 
Alkibijad Dajguz V je napisao:
ne drogu, nego 6 kg marihuane...pa jbt to je džak trave, cjelo selo da se gotivi godinu dana


ne znam koji moj ne legalizuju to i puknu porez i svima super... kada idem kroz naselje cesto osjetim aromu iste i vidim grupicu konzumenata


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 21 Jun 2017, 12:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
ovo je crno da crnje ne moze biti,sad ce dobiti podrsku naroda za uvodjenje serijatske milicije :lol:


Citiraj:
VIŠEGRAD - Pokrenuta je potraga za lopovom, ili više njih, nakon što je u noći između ponedjeljka i utorka obijen frižider ispred trgovine "Adria" broj 3 u Višegradu, a odakle je ukradena neutvrđena količina alkohola. Kako je potvrđeno "Nezavisnim", razbijeno je staklo na vratima rashladnog uređaja, a zatim je pokupljen alkohol. "O ovom događaju obaviješten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo. Policijski službenici Policijske stanice Višegrad preduzimaju sve mjere i radnje na utvrđivanju činjenica i prikupljanju dokaza za krivično djelo teška krađa", saopšteno je iz Policijske uprave Foča.
http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... hol/431457

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Jun 2017, 14:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Dosla evolucija po svoje knezevska seljacino.Ne znam sta se tu desilo,ali sam siguran da 80% knezeva su seljacine koje ne treba pustati u grad
Spoiler:
BANJALUKA - Đorđe K. (25) iz Banjaluke i njegov godinu mlađi sugrađanin Miloš Đ. identifikovani su i ispitani zbog sumnje da su kod banjalučkog kafića "Tilt" premlatili Đ.U. (20) iz Kneževa/Skender Vakufa, nezvanično saznaju "Nezavisne".

Kako je, uz navođenje njihovih incijala, saopšteno iz Policijske uprave Banjaluka, osumnjičene su, zahvaljujući operativnom radu na terenu, identifikovali policajci Policijske stanice Centar.

"Lica se sumnjiče da su 15. juna oko 3.20 časova ispred ugostiteljskog objekta u Banjaluci presreli dvadesetogodišnjaka, kojeg prethodno nisu poznavali, te ga napali i nanijeli mu povrede zbog kojih je hospitalizovan u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske", saopštila je Marija Markanović, portparol Policijske uprave Banjaluka.

Nakon završenog ispitivanja, po instrukciji postupajućeg tužioca, osumnjičeni su otpušteni na slobodu,a po kompletiranju i dokumentovanju protiv njih će biti dostavljen izvještaj za tešku povredu.

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Jun 2017, 14:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Tebe Sunce baš direktno u glavu udarilo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Jun 2017, 14:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Mah smrc bas mi je zao seljacica iz knezeva koji npr dolaze po hljeb sa pistoljem i sl. sranja prave
To je malo mjesto i svi se tu vise_manje poznaju tako da im to ponasanje dize rejting
Sto se ovog zadnjeg tice u 90% tuca i ubistava se poznaju tako kaze stat
Niko se ne (osim izbacivaca) tuce sa nepoznatim bez debelog razloga

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Jun 2017, 14:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
proslijedio sam tvoju objavu kolegama u SIPI. Očigledno imaš neka saznanja koja bi njima koristila, a IP adresa te odala

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Jun 2017, 15:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Samo u ovom slučaju nije to baš tako, on jeste iz Kneževa, ali živi u studentskom domu i dok se vraćao kući, naletio je na radikalne navijače Borca.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Jun 2017, 15:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
mRCINa je napisao:
Dosla evolucija po svoje knezevska seljacino.Ne znam sta se tu desilo,ali sam siguran da 80% knezeva su seljacine koje ne treba pustati u grad


jos jedan rodjeni banjalucanin, nepijeva reinKARnAcija :evil3:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Jun 2017, 17:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
mRCINa ovakav rjecnik vise necu tolerisati i pogotovo na ovom pdfu. Malo vise kulture.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 22 Jun 2017, 18:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Engleska: Ispitavanja pokazala da je 600 zgrada obloženo zapaljivim materijalom
22.06.2017 - 15:20
Svijet

Ispitivanja građevinskih materijala korištenih za oblaganje fasade na drugim visokim zgradama, provedena nakon požara u zapadnom Londonu, pokazala su da su neki od korištenih panela zapaljivi, kazala je u četvrtak britanska premijerka Theresa May, dok je njena glasnogovornica izjavila da je oko 600 zgrada u Engleskoj obloženo takvim materijalom.

May je donjem domu britanskog parlamenta saopćila da su vlasti materijale sa sličnih zgrada podvrgle ispitivanju nakon požara u neboderu Grenfell u kojem je poginulo najmanje 79 osoba, javlja Associated Press.

Ispituje se da li je aluminijski kompozitni materijal pridonio brzom širenju požara u kojem je za manje od sat vremena izgorjela čitava zgrada od 24 sprata.

- Malo prije nego što sam ušla u ovu dvoranu, dobila sam informaciju da su testiranja pokazala da je određeni broj uzoraka zapaljiv. O tome su obaviješteni relevantni lokalni organi i vatrogasne službe, te dok ja ovo govorim oni poduzimaju sve moguće mjere kako bi osigurali bezbjednost zgrada i obavijestili ugrožene stanare - rekla je May.

Glasnogovornica premijerke je za Reuters navela da se procjenjuje da oko 600 visokih zgrada u Engleskoj ima fasadu obloženu sličnim materijalom kao Grenfell.

Ova procjena ne uključuje zgrade u Škotskoj, Velsu i Sjevernoj Irskoj.
Izvor:
BNN.BA/Fena


Citiraj:
Vlasti Norveške odustale od gradnje spomenika Breivikovim žrtvama
22.06.2017 - 18:55
Politika

Norveške vlasti odlučile su odustati od postavljanja spomen-obilježja žrtvama masakra koji je izvršio Anders Behring Breivik 2011. godine, jer se dio lokalnog stanovništva tome protivi, piše „Guardian“.

Mještani otoka Utoja su spremni i tužiti vlasti ako nastavi sa instaliranjem spomen-obilježja. Kako je planirano, spomenik je trebao uključiti široki rez jednog dijela kopna na otoku, kao simbol prekinute mladosti.

Breivik, radikalni desničar, je u ubilačkom pohodu ubio ukupno 77 ljudi, uglavnom mladih, od čega samo na otoku Utoja 69. Međutim, mještani smatraju da je planirani spomenik „previše napadan“ te da će promijeniti njihovu lokalnu zajednicu. Neki od njih tvrde da su učestvovali u spašavanju Breivikovih žrtava. Vlasti, stoga, trebaju odustati od tog obilježja i prebaciti ga u pristanište.

Breivik za to vrijeme služi 21-godišnju kaznu zatvora. Nedavno je i promijenio ime u Fjotolf Hansen.
Izvor:
BNN.BA

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 23 Jun 2017, 16:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
A sada jedna srecna vijest sa granice grada i ruralnog dijela
Na svu srecu nijedan provincijalac nije stradao
Spoiler:
Бањалука - Припадници Полицијске станице Бањалука провјеравају наводе грађана да је путнички воз на релацији Добрљин-Бањалука данас без спуштене рампе прешао преко коловоза на пружном прелазу у Залужанима код Бањалуке, речено је Срни у полицији.

Из "Жељезница Републике Српске" Срни је речено да путнички воз није прешао коловоз без спуштене рампе.

"Дежурни на пружном прелазу у Залужанима није се на вријеме јавио отправнику возова који је наложио машиновођи да воз заустави прије пружног прелаза Залужани, што је он и учинио", навели су из "Жељезница", додајући да није причињена никаква штета.

Из "Жељезница" моле грађане да не шире и не насједају на дезинформације.

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 23 Jun 2017, 17:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Srećom u Skenderu nema pruge.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 23 Jun 2017, 19:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Дежурни на пружном прелазу у Залужанима није се на вријеме јавио отправнику возова
koliko je težak i kompikovan posao dežurnog na prelazu u Zalužanima, bukvalno imaš jednu jedinu obavezu

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 23 Jun 2017, 20:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
A to je da ne zaglavis u nekom okolnom bircu. Bar ne predrugo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 23 Jun 2017, 20:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
granica izmedju grada i ruralnog je puteljak kod groblja svetog marka

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 27 Jun 2017, 11:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Moje saucesce buraz,up'o si u sake najseljackijoj muriji koju pokriva tuzilastvo.I jos imas srece mog'o te je koknut celavi drot
Nego ti sledeci put miniraj i stiti privatno vlasnistvo kad tako bez naloga upadaju

Spoiler:
GRADIŠKA - Službenici Policijske uprave Gradiška pronašli su i zaplijenili 20 saksija sa zasadima indijske konoplje u mjestu Grbavci, te su slobode lišili C.J. (33), zbog sumnje da je počinio krivično djelo "Neovlaštena proizvodnja i promet opojnih droga".

"Policijski službenici nakon izvršenih provjera, te na osnovu usmene saglasnosti dežurnog okružnog javnog tužioca, Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka, 25.06.2017. godine izvršili uviđaj u mjestu Grbavci, opština Gradiška, te tom prilikom u šumi pronašli i izuzeli PVC gajbu, crne boje u kojoj se nalazilo 20 PVC saksija, plave boje sa zelenim biljkama, a koje svojim izgledom asociraju na indijsku konoplju, visine od oko 40 cm", saopšteno je iz PU Gradiška.

Pronađeni predmeti su oduzeti i poslužiće kao dokaz u krivičnom postupku.

Nakon ispitivanja, a uz saglanost dežurnog okružnog javnog tužioca, lice je otpušteno na slobodu,a u redovnoj proceduri slijedi podnošenje izvještaja za počinjeno krivično djelo.

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 ... 361  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs