banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 361  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 05 Jan 2017, 16:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Ruka se pozlatila ovome ko je mtel opljackao :D A ima i jos jedna kradja u Teslicu. Iz vrtica u toku noci ukradeno 10-12 paketica. Ne vjerujem da je isti pocinilac.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 05 Jan 2017, 16:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Nešto si mi ti previše dobro upućen u te krađe po Tesliću :)

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 05 Jan 2017, 17:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Nista je ne znam.

Ps: Ima li ko da hoce kupiti desetak telefona [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 11 Jan 2017, 14:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
BANJALUKA - Nedaleko od željezničke stanice, u banjalučkom naselju Kumsale, napao me muškarac, koji mi je pod okriljem noći prišao s leđa, te mi jednu ruku stavio preko usta, a drugom me počeo dodirivati i hvatati po intimnim dijelovima tijela. Ovim riječima svoje traumatično iskustvo opisuje Banjalučanka, čije je ime poznato redakciji "Nezavisnih", a koja je ovaj napad odmah prijavila policiji. "Dogodilo se to 5. januara, oko 18 časova. Išla sam iz pravca željezničke stanice prema naselju Kumsale, te sam, prije nego što sam prešla preko pruge, dobro pogledala, ali nikog nisam vidjela. Kada sam krenula putićem uz ogradu jednog preduzeća, odjednom mi je neko prišao i uhvatio me", prisjeća se ova Banjalučanka. Ona kaže da joj je napadač prvo stavio jednu ruku na usta, te je pomislila da je u pitanju neko koga poznaje i ko joj, kao u šali, pokušava pokriti oči. Međutim, ubrzo je shvatila da se prevarila, te da je, zapravo, iza nje manijak. "Napadač me uhvatio i počeo me dodirivati i hvatati po intimnim dijelovima tijela. Tada sam se 'oduzela'. Počela sam vrištati, a on je tek tad popustio i počeo bježati prema pruzi. I ja sam tada uspaničeno otrčala prema portirnici jedne od firmi", navodi ova Banjalučanka. Kada se sabrala, odlučila je da sve prijavi policiji i kaže da joj je policajac uzeo podatke i broj telefona kako bi napadača, ukoliko bude pronađen, eventualno prepoznala. "Bio je mrak i nisam ga dobro mogla vidjeti, ali se sjećam da je imao crnu jaknu s kapuljačom, koju je stavio preko glave, i najvjerovatnije farmerice. Mislim da je u pitanju mlađi muškarac. S obzirom na način na koji me napao, nije u pitanju pokušaj pljačke, već pokušaj seksualnog napastvovanja", svjedoči napadnuta žena u izjavi za "Nezavisne". Iz policije kažu da je prijavu ovog događaja zaprimila banjalučka Policijska stanica Lazarevo, te da su policajci obišli teren, ali nisu pronašli lice koje je odgovaralo opisu Banjalučanke. "Policajci će nastaviti rad po navedenom i prikupljanju informacija sa ciljem identifikovanja lica i utvrđivanja činjeničnog stanja", rekla je Marija Markanović, portparol CJB Banjaluka.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... ima/407214

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 13 Jan 2017, 09:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
nisam neki expert,ali mislim da ne mogu nekom suditi 2x za isto djelo,cak i ako je oslobodjen zbog eventualno proceduralne greske to je sud(ija) kriv,a koliko ce tek troskovi vjestacenja/svjedoka+plate sudijama i tuziocima mislim da ce to kostati 100 000+ najmanje stvarno puno i opet sve preko ledja ljudi sto placaju porez mada ruku na srce i sam okrivljeni je bacio puno para na dnk vjestacenje (a nije kriv ili advokati znaju slabosti dokazivanja sto opet moraju biti u talu sa sudijom)
Mene ne zanima turska posla i ko je tu kokno zrtve (u turskoj kasabi unutar RS) i zasto nego ko ce to sve da plati??? (ako se predmet vuce od 2014 ocigledno jede puno para cim treba puno vremena iako je prioritetan)
Oni (tuzioci) da su imali mrvu oni bi dobili presudu pa bi eventualno pala na visem sudu,ali 90% da nemaju nista pa samo trose pare ko fol da rade
Cak i ako bi eventualno daljni razvoj bio povoljan po tuzioce opet niko nece odgovarati za propuste od ranije

Spoiler:
Бањалука - Држављанин Норвешке Зикрија Кркић (44), који је оптужен за двоструко убиство, други пут се није појавио на заказаном рочишту у поновљеном поступку у бањалучком Окружном суду.

Његови браниоци остали су код захтјева да се овај судски процес пребаци у Норвешку, иако је то Суд раније одбио.

Адвокат Јасминка Јовићевић јуче је потврдила да је уложила жалбу на судску одлуку да се одбије захтјев да се Кркићу суди у Норвешкој.

Предсједник Судског вијећа Олга Пантић одбила је ту жалбу као неосновану и истакла да ће Кркићу опет бити упућен позив у Норвешку да дође на суђење.

Пантићева је подсјетила да је Суд, након што се оптужени није појавио на суђењу у октобру, путем Министарства правде БиХ Кркићу већ упутио позив у Норвешку.

- До јуче одговор нисам добила, па сам тражила информацију од Министарства правде о томе. Обавијестили су ме да се у случајевима слања судских позива путем међународне правне помоћи треба оставити рок од четири мјесеца између слања позива и заказаног рочишта - казала је Пантићева и истакла да Суд због тога сада неће одредити притвор и расписати потјерницу за оптуженим већ ће му упутити нови позив.

Она је наставак суђења у овом случају заказала за 18. мај.

Кркић је оптужен да је 28. јула 2014. године у Трнопољу код Приједора из аутоматске пушке убио Мухарема Балића (62) и Алмира Реџића (48) у кафићу "Сан" у овом мјесту. Првостепеном пресудом он је за ово двоструко убиство ослобођен кривице због недостатка доказа, а осуђен је на десет мјесеци затвора због недозвољеног држања оружја. Врховни суд РС је 24. маја прошле године поништио ову пресуду и вратио на поновно суђење.

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 13 Jan 2017, 15:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
BANJALUKA - U rijeci Vrbas, kod mosta u Trapistima, grad Banjaluka, pronađen je leš zasad nepoznatog muškarca, potvrđeno je "Nezavisnim". Pripadnici CJB Banjaluka preduzimaju mjere na identifikovanju tijela. Tijelo je uočeno prije sat vremena i izvučeno je na obalu. Na mjestu događaja, kako javlja novinar "Nezavisnih", nalaze se brojni policajci.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... asu/407764

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 13 Jan 2017, 15:41 
Da nije onaj sto je nestao? Alen se zvase?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 13 Jan 2017, 15:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Milan je napisao:
Da nije onaj sto je nestao? Alen se zvase?

Jeste.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 13 Jan 2017, 19:35 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 22 Sep 2016, 05:51
Postovi: 9
Danas je u Beogradu od posledica moždanog udara preminuo Miki Jevremović.
Nek mu je večna slava i hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 14 Jan 2017, 12:29 
Citiraj:
BANJA LUKA – U Parku „Mladen Stojanović“ u Banjluci sinoć je pronađeno beživotno tijelo starijeg muškarca. Tijelo je pronađeno oko 22.30 sati na klupu u ovom parku. Ljekar mrtvozornik je utvrdio je da je smrt nastupila prirodnim putem te da u ovom slučaju nema elemenata krivičnog djela. U policiji su naveli da se danas očekuje da članovi porodice izvrše identifikaciju preminulog.


Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... rca/407884


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 20 Jan 2017, 10:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
nema nikavog kioska u toj ulici,ne kontam
Spoiler:
BANJALUKA - Policija traga za razbojnikom koji je u Banjaluci, u Ulici prijedorski put, sinoć oko 20.40 časova od radnice kioska, uz prijetnju oružjem, ukrao oko 70 maraka, potvrđeno je "Nezavisnim". Nakon tog razbojništva, na licu mjesta policajci su izvršili uviđaj, a o svemu je obaviješten i dežurni okružni javni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... kom/408810

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 20 Jan 2017, 15:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
neki dan je otisao i jedan od zadnjih dinosaurusa grada na Vrbasu, Edin Grabovac Marek, banjalucki Bukovski
neka mu je laka zemlja i pokoj dusi

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FWl4eJSkUcM[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ES1UjZuc_-g[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 20 Jan 2017, 15:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Je li ovo raskrsnica blizu crkve i džamije u Arsenija Čarnojevića?

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 20 Jan 2017, 15:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
jeste


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 20 Jan 2017, 15:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Da da,to je. Najčudnija raskrsnica u svemiru.
Znači ode i moj komšo,šta reći nego, da mu je bolje sad i neka počiva u miru kad ga već za života nije imao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 20 Jan 2017, 15:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
giometar je napisao:
neki dan je otisao i jedan od zadnjih dinosaurusa grada na Vrbasu, Edin Grabovac Marek, banjalucki Bukovski
neka mu je laka zemlja i pokoj dusi

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FWl4eJSkUcM[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ES1UjZuc_-g[/youtube]

Laka ti zemlja drugaru i komsija moj.To sto si ti izdrzao malo ko bi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 20 Jan 2017, 16:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
upravo cuo......odmori Marek bar tamo kad te tralo na ovom svijetu ko da si se kamenjem na alaha bacao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 23 Jan 2017, 14:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Dashke u akciji
Spoiler:
BANJALUKA - Pripadnici banjalučke Policijske stanice Obilićevo uhapsili su juče Banjalučanina Davora M. (26), osumnjičenog da je izazvao požar na kafiću "Med kaffe" u ovom gradu, potvrđeno je "Nezavisnim" iz policije. Prethodno je, istog dana oko 7.55 časova, prijavljeno je da je u banjalučkoj Ulici Majke Jugovića došlo do požara na kafiću, a uviđajem je utvrđeno da je riječ o krivičnom djelu paljevina. "Operativnim radom na terenu i na osnovu prikupljenih dokaza sa lica mjesta, policijski službenici su identifikovali i uhapsili osumnjičenog D.M.", saopštila je Marija Markanović, portparol CJB Banjaluka. Dežurni tužilac je naložio da se osumnjičeni nakon završene kriminalističke obrade pusti na slobodu, a da se po kompletiranju i dokumentovanju predmeta dostavi izvještaj.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... icu/409206

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 24 Jan 2017, 23:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
– Vjerujemo da je požar podmetnuo iz osvete, ali je pogriješio kafić koji je zapalio – rekao je izvor blizak istrazi.

On pojašnjava da inspektori nisu imali težak zadatak da identifikuju piromana, jer je neposredno prije podmetanja požara Malić snimljen nadzornim kamerama.

– Kamere su ga snimile kako kupuje benzin na obližnjoj pumpi “Euro benz”, pomoću čega je identifikovan i uhapšen – objasnio je izvor iz banjalučke policije.

http://www.atvbl.com/pokusaj-osvete-u-b ... san-kafic/
:lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 26 Jan 2017, 18:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Мајмуна пребили у кафани крај Меда, прије пар мјесеци, онда када су га голог возали, па сада грешком запалио Мед.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 361  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs