banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 10:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7231 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 362  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 28 Jul 2017, 09:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Manijak se koknuo,ali molimo javnost da malo priceka da uskladimo pricu (dok mu natovare jos neresenih slucajeca)
Spoiler:
BANJALUKA - Muškarac koji je u posljednje vrijeme presretao, napadao i prijetio ženama u Banjaluci izvršio je samoubistvo, saznaje Glas Srpske.

U Policijskoj upravi Banja Luka održaće se vanredna pres konferencija na kojoj će načelnik Policijske uprave Banja Luka, Željko Spasojević, sa saradnicima prezentovati rezultate rada vezane za rasvjetljavanje napada na ženske osobe od stane nepoznatnatog lica na području grada Banja Luka, a koji su se dešavali u proteklom periodu tekuće godine i rezultate rada na rasvjetljavanju četiri (4) krivična djela razbojništva koja su izvršena na području grada Banja Luka.

Prema informacijama sa kojima list raspolaže, sumnja se da je on odgovoran za niz napada,koji su se uglavnom dešavali pod okriljem noći. Napadi su počeli krajem maja u centru grada, a posljednji su se dogodili u ponedjeljak i utorak kada su na poznatom banjalučkom izletištu Banj Brdu na meti bile S.Š. i S.P. iz Banjaluke.

S.Š. je napad prijavila policiji ispričavši da ju je nepoznati muškarac u ponedjeljak uveče rukom udario u zadnjicu dok je kraj nje prošao na biciklu. Rekla je da se sve desilo dok je bila kod rampe na rekreativnoj stazi prema spomeniku na Banj brdu.

“Prijavila sam policiji, ali sam se i sama dala u potragu. Sutradan sam ga opet uočila oko 19 časova kada se vraćao prema gradu iz pravca spomenika”, navela je S.Š.

Drugi slučaj napada, takođe na stazi prema ovom izletištu,zabilježen je odmah iste večeri. S.P. je rekla da je manijak pred nju iskočio dok je prolazila od kafića prema spomeniku na Banj brdu.

“Stavio mi je ruke preko lica i povukao u stranu rekavši da budem tiha. Odgurnula sam ga, a on me oborio na zemlju. Tada sam počela da vrištim i zgrabila sam kamen, nakon čega je odšetao u šumu”, ispričala je uznemirena Banjalučanka i dodala da se napad desio oko 20:30 časova.

Ona je rekla da je riječ o mršavom momku od 25 do 27 godina, tamnije kose, koji je poprilično visok.

Prije vrebanja žrtava na izletištu,koje je uvijek puno rekreativaca, opasni muškarac je sijao strah gotovo u samom centru grada.

“Patroliranju” manijaka na Banj brdu prethodio je napad koji se dogodio 22. juna, kada je presreo 32-godišnju Banjalučanku i zaprijetio joj silovanjem. Ova djevojka je ispričala da se sve odigralo u ulici Ive Andrića, kada ju je muškarac naglo zgrabio za grudi i zadnjicu i rekao da će je silovati.

Spasila se tako što ga je ubijedila da prvo malo prošeta sa njom, dok nije naišao komšija, kome se obratila za pomoć. Kada je glasno komšiji rekla da stane manijak je pobjegao.

Početkom jula u centru Banjaluke u kratkom periodu dogodila su se tri napada na djevojke, od čega su dva prijvljena policiji. Manijak je jednoj od djevojaka prišao i pokušao da joj svuče helanke. Djevojka je počela da vrišti i uspjela je da ga udari, a kada su čule galamu u pomoć su pritrčale i komšije.

Druga djevojka nije smogla snage da govori o incidentu plašeći se da se to ne ponovi, dok treća napad nije ni prijavila.

Hapšenje

Policija je u potrazi za ovim manijakom uhapsila muškarca koji se skidao nag u banjalučkim ulicama Petra Rađenovića i Ranka Šipke i pokazivao polni organ. Sumnjalo se da on možda stoji iza ranijih napada u centru grada, ali za to nije bilo dokaza, pa je pušten na slobodu. Njega žrtve napada nisu prepoznale, mada je u policii priznao da je napao djevojku u ulici Ive Andrića, ali je kasnije to negirao.

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 28 Jul 2017, 10:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... bio/436504

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 31 Jul 2017, 11:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Covjek napravio kriminala za 99 godina robije,a oni mu pisu parking kaznu.Inspekcijo,kako je prvi put sagradjena stanica ako nije bilo dozvola?
Spoiler:
PRNJAVOR - Petar Dušanić, biznismen iz Prnjavora, i njegov sin, uhapšeni su jutros u ovom gradu, potvrđeno je "Nezavisnim".

"Oni su se, kada su došle mašine da uklone objekat Autobuske stanice, što je naloženo ranijom odlukom nadležnih institucija, suprostavili izvođenju tih radova", rekao je sagovornik "Nezavisnih".

Obojica su trenutno u prostorijama Policijske stanice Prnjavor, a više informacija očekuje se tokom dana.

Dušanić je ranije izjavio da će stanica biti zatvorena ukoliko inspekcija ne bude dozvolila nastavak radova na objektu kako bi bio doveden u redovnu upotrebu.

Nakon što je već jednom odloženo rušenje adaptiranog dijela objekta Autobuske stanice, Dušanić kaže da mu nije bila potrebna nova dozvola za radove, kako to tvrde iz inspekcije, budući da Autobuska stanica ima građevinsku dozvolu koja je izdata 1987. godine.

On navodi da se prilikom rekonstrukcije "nije izašlo iz građevinske linije", odnosno da postojeći objekat nije proširivan, već je samo ugrađena druga vrsta materijala.

"Umjesto metalne rešetke, postavljen je zid i predviđeno je staklo kako bi stanica bila zatvorena zbog prisustva velikog broja ptica koje prljaju ovaj prostor i putnike. Ako je u interes opštine Prnjavor da tako ostane, ja takvu stanicu neću voditi", rekao je Dušanić.

On kaže da će sam porušiti adaptirani dio, a objekat zatvoriti za saobraćaj, tako da Prnjavor neće imati Autobusku stanicu.

U inspekciji kažu da Dušanić nije imao potrebnu dokumentaciju za gradnju, te da je zbog toga više puta upozoravan, nakon čega je uslijedio i nalog za rušenje.

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 31 Jul 2017, 19:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
BANJALUKA - Dvadesetdevetogodišnji Banjalučanin P.S. izboden je nožem po ruci i nozi, a osumnjičeni je uhapšen, potvrđeno je "Nezavisnim" iz policije.

Policijskoj upravi Banjaluka prijavljeno je da je preksinoć u 18.55 u Ulici Zore Kovačević napadnut taj mladić, te da su mu nanasene povrede potkoljenice, lijeve podlaktice i nadlaktice.

"Policijski službenici Policijske stanice Lazarevo istog dana oko 19.50 časova uhapsili su Z.B. (31) zbog krivičnog djela tjelesna povreda", saopšteno je iz policije.

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 04 Avg 2017, 09:58 
Cime ih prase u Srbiji pa svakih par dana malo nesto ovako...

Citiraj:
BEOGRAD - Obrenovačka policija uhapsila je Radomira Ilića (79) zbog sumnje da je u selu Piroman sjekirom po glavi udarao sina Ljubomira Ilića (46), a zatim ga preklao. Ljubomir je juče oko 19.00 časova spavao kada ga je otac prvo onesvijestio sjekirom, a zatim nožem isjekao po vratu, pišu "Večernje novosti". Pošto su došli na mjesto zločina, ljekari su mogli samo da konstatuju smrt.


http://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/ ... ina/437505


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 04 Avg 2017, 14:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Valjda uranijum, jbtg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 04 Avg 2017, 15:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
[video]https://youtu.be/YJe-AYC7rWY[/video]

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Avg 2017, 16:23 
:(

http://www.atvbl.com/poginuo-motociklista-u-zaluzanima/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Avg 2017, 17:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
Što se tiče "manijaka" koji se ubio, čula sam da je u pitanju bio momak koji je ni kriv ni dužan optužen. I pod tolikim pritiskom i osramoćenošću digao ruku na sebe.

Eto nam medija i nesposobne policije....

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Avg 2017, 19:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Milan je napisao:


Je li se to samo meni cini,ili na podrucju ærodroma/baze specijalaca ljudi stradaju pod nerazjasnjenim okolnostima
btw status vojne imovine je konstantni spor vlasti i visokog predsatvnika.weird coincidence

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Avg 2017, 20:24 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Druže jel se ti drogiraš? Čovjek je pao sa motora prilikom utrke i podlegao povredama. Šta je tu nerazjašnjena okolnost?

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Avg 2017, 20:28 
Maloprije slusam intervju sa njim. Kaze "sledece godine cu nositi broj 15". Pita voditelj "zasto?." Kaze "te godine mi se cerka rodila".

Isfurah se u momentu. :(


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Avg 2017, 22:57 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5611
Lokacija: Banja Luka
_зока je napisao:
Druže jel se ti drogiraš? Čovjek je pao sa motora prilikom utrke i podlegao povredama. Šta je tu nerazjašnjena okolnost?

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока
I meni je nejasno zasto bi neko trazio teoriju zavjere u necemu takvom.

Послато са m2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Avg 2017, 23:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Mozda je nesto cuo sto vi ne znate od Dejana Lucica, on sve zna.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Avg 2017, 23:15 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9212
Milan je napisao:
Maloprije slusam intervju sa njim. Kaze "sledece godine cu nositi broj 15". Pita voditelj "zasto?." Kaze "te godine mi se cerka rodila".

Isfurah se u momentu. :(
Jbg Milane al mogao je raditi nešto drugo pa bi povećao sebi šanse da doživi 70tu...u svoj toj nesreći treba biti i malo svjestan da se nosi(la) glava u džaku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 07 Avg 2017, 09:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Mega_Byte_Me je napisao:
_зока je napisao:
Druže jel se ti drogiraš? Čovjek je pao sa motora prilikom utrke i podlegao povredama. Šta je tu nerazjašnjena okolnost?

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока
I meni je nejasno zasto bi neko trazio teoriju zavjere u necemu takvom.

Послато са m2 уз помоћ Тапатока


Zato sto je mRCIna kreten

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 08 Avg 2017, 13:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Ako je to uobicajeno kad se zadnji put igde desilo nesto slicno?
Ja u zivotu nisam cuo za to

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 08 Avg 2017, 14:01 
E moj V@nja sta ti sve dopustas ovim trolovima. :D

Jeb'o me svak' ako ovo nije herz ili shakal. Nemam pojma ni kako je herc i dalje admin nakon onog zadnjeg (obrisanog) posta.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 08 Avg 2017, 21:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
mRCINa je napisao:
Ako je to uobicajeno kad se zadnji put igde desilo nesto slicno?
Ja u zivotu nisam cuo za to

Luis Salom je poginuo prošle godine u Moto Gp-u(najelitnijem takmičenju na svijetu što se tiče moto sporta), Marco Simoncelli 2011.-e... Da ne nabrajam britanski, njemački, i ostale nacionalne šampionate...

Moto sport je jedan od najopasnijih sportova na svijetu, i svake godine pogine na desetine takmičara širom svijeta, na stazama koje su svjetlosnim godinama ispred Zalužana.


Poslednji put menjao davorr3 dana 08 Avg 2017, 21:33, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 08 Avg 2017, 21:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ne znam da li je bilo sta izmedju, ali tip iz Srbije je slomio vrat 2000-2001.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7231 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 362  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs