banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 10:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Jun 2005, 12:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Maj 2005, 19:06
Postovi: 144
hazoous je napisao:

...Rekorder...110 puta je do sada davao dorovoljno krv:) ne salim se... Inace je kapetan padobranaca...bio na Ruskom Ruletu kod Mace,i imenom i prezimenom Boris Testen, jedan od veselijih komsija iz naselja...

...


Ja Borisa poznajem jos od sedamdesetih godina i za one koji ga ne poznaju samo da kazem da je prije rata bio OK. Istina da je dobrovoljni davaoc krvi preko stotinu puta,padobranac... Prije rata se isto bavio slikanjem,fotografijom ... Pocetkom rata se razveo sa zenom koja ga je napustila i pobjegla negdje sa dvije kcerke(on mi kaze da misli da su negdje u Norveskoj).Svi njegovi problemi su ustvari i poceli sa pocetkom rata,ucesce u ratu,razvod,neimastina(inace radio u Rudi Caj.) Zao mi je da se to bas njemu desava -nicim to nije zasluzio

Ako sam dobro razumjeo -on nema nista sa tim slucajem premlacivanja trgovkinja ili ... ???
Ja ga ne poznajem kao agresivnog tipa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Jun 2005, 15:45 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2005, 15:15
Postovi: 10
Lokacija: Bandzalajk siti
Warlock je napisao:
sanda je napisao:
ovo je super,znaci kad si neuracunljiv sve ti je oprosteno.......ludaci slobodno hodaju po gradu a vi ljudi ste sami krivi kad vas napadnu,covjek je neuracunljiv,sta se moze...


Kao sto kad, na primer, uhvatis narkomana u kradji u svojoj radnji, policija dodje i kaze "ne mozemo mu nista, ima karticu da je registrovani narkoman" ...
manje vise :) :) :)

_________________
Ukoliko osoba nije zauzeta sigurno postoji dobar razlog!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Jun 2005, 16:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2004, 12:13
Postovi: 332
Lokacija: Lhffazija
Bio sam tamo i vidio sam lika nema brkove,izgleda kao na prvi pogled sasvim normalan malo zapusten,nekoliko kg viska crne guste kose oko 35-40 godina,u nekoj trenerci starijoj sa vidnim pivskim stomakom.Kada sam ga posmatrao dok su ga vodili izgledao je kao da je uradio nesto sto je morao imao je taj nekakav blagi izraz lica koji je govorio ja sam svoje zavrsio.Mislio sam da je pretukao svoju zenu iz ko zna kojih razloga.Kasnije sam cuo sta se zbilo i nisam vjerovao,al taj bolesnik je u svojoj glavi izvrsio nesto najlogicnije.Da vam ne opisujem sokove ocevidaca ni nastradalu koju su nakon 10 minuta previjanja glave izvezli.I opet ko zna uzrok njegove bolesti,stravicno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Jun 2005, 18:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Maj 2005, 19:34
Postovi: 162
Lokacija: fgbdfbb
tacno tako warlock.......ludaci i narkomani imaju vecu prednost od pametnih ljudi......onda kad razmislim,bolje da svi poludimo ili????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Jun 2005, 21:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Ma najbolje je da se navucemo na dop i problem rijesen... :D

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jun 2005, 11:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Sep 2001, 01:00
Postovi: 209
i da pjevamo po gradu pjesmu....HAJDE DA SE DROGIRAMO ...NEK NAM OCI SJAJE ....TO JE ONO NAJLJEPSE STO NAM SRCE POOOOZNAJEEEE

BOLJE NAM JE UZIVATI U TRAVI NEGO U PROLAZU DOBIT SIPKOM PO GLAVI....VIDI MI DRAGA CVORUUUUUGEEEEEE


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs