banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 08 Jun 2024, 03:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 243 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Okt 2011, 00:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
Jel ja zivim u nekom drugom svijetu?
Ja ozbiljnije tuce u gradu nisam vidjeo bar dve godine!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2011, 07:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
alkibijad je napisao:
Jel ja zivim u nekom drugom svijetu?
Ja ozbiljnije tuce u gradu nisam vidjeo bar dve godine!

To je zato što si ti sa Starčevice, a na Starčevici postoji neka hijerarhija... Neka živina. Zna se red i gangsteri se poštuju međusobno.

A ja sam vidio chick fight neki dan ispred Sindija, doduše sumnjam da su akterke punoljetne al se i dalje računa... :D

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2011, 08:41 
Ocu i ja chk fajt, nauljene da budu...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Okt 2011, 08:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Izzard je napisao:
doduše sumnjam da su akterke punoljetne al se i dalje računa... :D

još bolje!
Ja sam samo jednom gled'o kako se trebe tuČu, i to ne dve već tri, svaka udara ove druge dve iz nekog svog uvjerenja, ništa paktovi ništa sporazumi...kad odjednom iz čista mira....perika poleti...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2011, 23:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Banjalučanin Dario Mirjanić (24) zvani Bljuzgo, kome se sudi za ubistvo sugrađanina Vese Medića u avgustu u Banjaluci, u srijedu je pred banjolučkim Okružnim sudom iznio svoju odbranu.

Dajući iskaz u svojstvu svjedoka, on je rekao da je Medića ubo nožem bez namjere da ga ubije, nakon što ga je on prvi napao drvenom palicom i udario po ruci, piše "Fokus". Prema optužnici Okružnog tužilaštva u Banjaluci, Mirjanić se tereti da je 6. avgusta oko 5.30 sati ujutro, usmrtio Medića jednim ubodom u grudi kuhinjskim nožem dugim 20 centimetara.

Krvavi obračun dogodio se u neposrednoj blizini kluba "Ekselens" u banjalučkom naselju Obilićevo/Mejdan. Ubistvu je prethodila žestoka svađa između Medića s jedne strane, te Mirjanića i njegovog prijatelja Davora Malića s druge strane.


Neposredno prije ubistva, Medić je isto veče išamarao Malića. U optužnici se navodi da je Mirjanić, vidjevši da je Medić udario šakom Malića, otišao do trafike "Ciciban" i s obližnjeg štanda za prodaju lubenica uzeo kuhinjski nož, kojim je kasnije ubo Medića.

- Uzeo sam nož radi svoje sigurnosti. Dok sam bio ispred kafića Medić je došao svojim automobilom iz kojeg je izašao noseći palicu. Krenuo je prema meni i udario me jednom po prstu. Kada je drugi put zamahnuo, izmakao sam se i ubo ga nožem - izjavio je Mirjanić.

On je naglasio da ga je Ljubiša Todić, koji je bio u neposrednoj blizini, provocirao govoreći mu: "Nećeš da braniš druga, baš si pi*da". Takođe je potvrdio navod optužnice da je ubistvu prethodio sukob Medića i Malića u kafiću "Ekselens". Na ranijim ročištima, Todić je izjavio da je Mirjanić nožem prvo napao njega, a potom izbo Medića.

Sudski vještak psihijatar Mirko Nikolić, iznoseći nalaz kao svjedok odbrane, izjavio je da je Mirjanićeva sposobnost upravljanja postupcima bila znatno smanjena u vrijeme izvršenja krivičnog djela.

Nikolić je takođe naveo da je smanjena bila i sposobnost shvatanja težine počinjenog krivičnog djela. Obrazlažući svoj nalaz, psihijatar je naveo da je Mirjanić emocionalno nezrela osoba.


(Fokus/BLLIVE)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2011, 00:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sa 24 godine emocionalno nezrela osoba :lol:

O drzavo prokleta :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2011, 01:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Citiraj:
On je naglasio da ga je Ljubiša Todić, koji je bio u neposrednoj blizini, provocirao govoreći mu: "Nećeš da braniš druga, baš si pi*da".


Todica u prdekanu zato sto je poticao emo.nezrelu osobu na napad,a Bljuzgu neka puste sad van pa na terapiju :lol: Zivjelo pravosudje RS.

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2011, 16:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
insp_CaLLahan je napisao:
Bljuzgo dobio 8 godina,znaci uz dobro vladanje eto njega za 5god van.
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahroni ... /111209081



Znači novinaru zamjeram što nije napisao ime sudije i kratko obrazloženje presude.

Sudiji zamjeram što je slučaj završio za dva ročišta, zar je sve rečeno u tih par sati?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2011, 16:44 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39470
Lokacija: Месечева икра
Šta ima da se kaže? Bljuzgo priznao....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2011, 17:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Avg 2011, 07:33
Postovi: 623
a jes ga bljuzgo zaledio...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2011, 17:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Nov 2011, 22:31
Postovi: 844
Šta ja znam, ubistvo je ubistvo i tu nema puno priče, ali mislim da su trebali uzeti u obzir zašto je izvršio ubistvo i ko je bio pokojni Medić. Od jednog pandura sam nekoliko dana nakon ubistva čuo bukvalno ovo: "Uf, dobro da ga je neko roknuo, kako je krenuo mi bi smo morali da ga ucmekamo". Lik je izgleda pravio neviđena sranja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2011, 17:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Avg 2011, 07:33
Postovi: 623
haha...pa ova tema je i potekla zahvaljujuci njemu i culumu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2011, 18:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Nov 2011, 22:31
Postovi: 844
A kako je završio onaj cirkus sa onim likovima što su opljačkali Komercijalnu banku? :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2011, 18:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Avg 2011, 07:33
Postovi: 623
jbg jedan se izvukao ova dvojica su dobila par godinica tvorzije...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2011, 18:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Pekmen je napisao:
Šta ja znam, ubistvo je ubistvo i tu nema puno priče, ali mislim da su trebali uzeti u obzir zašto je izvršio ubistvo i ko je bio pokojni Medić. Od jednog pandura sam nekoliko dana nakon ubistva čuo bukvalno ovo: "Uf, dobro da ga je neko roknuo, kako je krenuo mi bi smo morali da ga ucmekamo". Lik je izgleda pravio neviđena sranja.


To je realno gledanje.
Ali tesko da su to mogli uzeti u obzir. Jer i ovaj Bljuzga je pravio sranja ranije (ne u toje mjeri,ali nije cist)

Napisao sam i na drugoj temi....dobro je on i dobio 8 god. kako je krenulo sa ovim presudama u zadnje vrijeme. Ja sam mislio na neuracunjivost ce se izvuci :roll:

Sad...vjerovatno ide zalba na prvostepenu odluku. Sve je moguce, jos nije gotovo :)

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2011, 18:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Nov 2011, 22:31
Postovi: 844
Ne sumnjam da je Bljuzgo bio problematičan od ranije, ali Medić je bio zvijezda br. 1.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2011, 20:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Privlaci mi paznju ta podudarnost....kad je Medic postao "br 1", odnosno kada nije nikome ustupao (da izdvojimo i pljačku u Opijumu,reketi,droga...), znači kad je počeo svima smetati....tada je i nestao. Bas tada,je naletio na Bljuzgu. Pih...

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2011, 08:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1891
Lokacija: Banja Luka
Banjalucki kauboji zavrsavaju karijere sa 25-6 god. Tanko je to, biografija im nece imati ni dvije strane...
A kod nas ubistvo ko ubistvo... Bolje roknuti nekoga nego opljackati fast food sto se kazne tice. Tako da ono, samo opusteno. Mene kad bi neko zajebavao bez razmisljanja bi ga roknuo. Rijesis se budale i za 5 god eto te ponovo medju svijetom...i jos ti se dive i postuju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2011, 10:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Citiraj:
Od jednog pandura sam nekoliko dana nakon ubistva čuo bukvalno ovo: "Uf, dobro da ga je neko roknuo, kako je krenuo mi bi smo morali da ga ucmekamo". Lik je izgleda pravio neviđena sranja.


Meni je lik koji radi u Okruznom tuzilastvu pricao da se onima lice ozarilo kad su culi sta se desilo.Dok se svaki tuzilac rjesio nekog njegovog slucaja samo sto festu nisu napravili.

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2011, 11:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Nov 2011, 22:31
Postovi: 844
Da, zamalo da fešta padne. 8)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 243 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs