banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 19:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 02 Okt 2014, 16:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Tijelo Ivane Podraščić (14) iz Batajnice, koja je nestala prije više od dva mjeseca, pronađeno je u kući u beogradskom naselju Rakovica, saznaje "Blic". Za silovanje i ubistvo uhapšen je višestruko osuđivani Darko Kostić iz Beograda (39).

Ministar policije Nebojša Stefanović saopštio je danas na konferenciji za novinare da je Kostić djevojčicu silovao, a potom udario motikom u glavu, zavio u ćebe i sunđer i zakopao u iznajmljenoj kući u Rakovici.

Zločin je otkriven pošto je 29. septembra jedna žena prijavila silovanje, a policija je po njenoj prijavi došla u kuću u kojoj je ubijena i Ivana. Tijelo je pronađeno zahvaljujući kiši koja ga je otkrila ispod nanosa zemlje.

Darko Kostić je silovatelj povratnik, a prije samo dva dana, u istoj kući silovao je svoju rođaku, ekskluzivno saznaje "Blic".

Uhapšen je zahvaljujući poligrafskom testiranju, nakon što je prije dva dana na istom mjestu silovao svoju rođaku.

Prema riječima Stefanovića, Kostić je višestruki povratnik, osuđivan za razbojništva i teške krađe, ali i za ubistvo starice na sedam godina zatvora.

Ivana je 29. jula otišla od kuće sa dozvolom majke "da se provede" i od tada joj se gubi svaki trag. Rekla je majci da ide sa "društvom iz Zemuna".

Prema prvim nalazima, sumnja se da je nesrećna tinejdžerka najvjerovatnije preminula nasilnom smrću još sredinom avgusta.

Njeno tijelo je nađeno u poodmakloj fazi raspada, a obdukcija bi trebalo da pokaže da li je silovana kao što se pretpostavlja i na koji način je ubijena. Osumnjičeni za silovanje i ubistvo kog je policija uhapsila ima kriminalni dosije i u njemu od ranije krivično dijelo silovanja.

Kako "Blic" saznanje, tijelo devojčice pronađeno je u kući koja se nalazi u poplavljenom dijelu Rakovice. Policija i dalje raščišćava rastinje kako bi mogla da priđe mjestu zločina.
Centar za socijalni rad nestanak objasnio "istorijom bježanja"

Ivana je bila učenica Osnovne škole „Svetislav Golubović Mitraljeta“, koja se nalazi u neposrednoj blizini porodične kuće Podraščića. Neposredno pred kraj školske godine, slabo je odlazila na časove. Imala je, prema riječima majke Nade, za avgust zakazano polaganje iz gotovo svih predmeta.

Ivana je i ranije, iako veoma mlada, odlazila od kuće i ostajala po nekoliko dana. U zemunskom centru za socijalni rad, pod čijom je brigom porodica bila od 2006. do 2009, njene odlaske su videli kao "istoriju bježanja", dok su roditelji na to gledali sasvim drugačije.

- Ona je znala da ode ali uvek bi se javila. Nikad se nije desilo da ode i da se ne javi - govorili su i otac i majka.


Strašno jebote, ubije jednom odleži i izađe, pa ubije opet i opet će odležati i izaći? :(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 02 Okt 2014, 17:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4182
Lokacija: Banja Luka
aj neka me neko sad ubijedi da za ovog nije smrtna kazna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 03 Okt 2014, 09:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8536
Ma jok,kakva smrtna kazna- treba čovjeka pustit vani. Mala ga je izazivala i dobila što je tražila(kao i svaka silovana žena).
Uostalom,zar nismo u prosvjećenom 21. vijeku gdje samo varvari imaju smrtnu kaznu!?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 03 Okt 2014, 10:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Neb ja to ubijala. Jajca na panj pa nek hoda okolo kao enuh. A onda negdje kamen da tuca od jutra do sutra, da zaradi koru hljeba.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 03 Okt 2014, 11:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8536
Problem je što danas jajca ne sijeku nožem nego ide hemijska kastracija,a tucanje kamena odavno rade mašine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 03 Okt 2014, 11:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4182
Lokacija: Banja Luka
samo po kratkom postupku, metak u celo... i gotova stvar


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 03 Okt 2014, 13:06 
hadzidado je napisao:
Problem je što danas jajca ne sijeku nožem nego ide hemijska kastracija,a tucanje kamena odavno rade mašine.

Nisi gledao kastriranje negdje u Africi, Sudan cini mi se... Ima snimak na netu... :D :D :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 03 Okt 2014, 13:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2921
Lokacija: još mAlo i tU smo
Ma ljudi šta vam je, treba on i takvi kao on tražiti svoja prava!

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 03 Okt 2014, 13:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10280
krajo je napisao:
Ma ljudi šta vam je, treba on i takvi kao on tražiti svoja prava!


naravno, oni vole mladjariju, dajte im omogucite da se slobodno izrazavaju... :-?
mislim da bi jedna setnja bila ok :roll:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 03 Okt 2014, 13:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8536
Milan,
Heh,na njegovu sreću nije u Sudanu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 03 Okt 2014, 13:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
A sta radi socijalna sluzba??
Ne treba sad pricati o posledicama,psihopata je bilo i bice.
Kakvi to roditelji pustaju dete na mesec dana da se "provede" i to u par epizoda.
Zao mi mladog zivota,ali jos mi je zalije sto svako ima dozvolu za vaspitavanje i odgajanje dece.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 03 Okt 2014, 15:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Maloletnu Ivanu, koju je namamio u trošnu kuću u Rakovici, monstrum je silovao, a potom ubio i zakopao u dvorištu, a posle šokantnog priznanja beogradskim policajcima, odveden je na poligrafsko ispitivanje gde je ponobio priču.

Monstrum je u sedištu Uprave policije za Grad Beograd sve vreme bio miran. Ni u jednom trenutku nije pokazivao znakove kajanja, kaže za "Blic" izvor blizak istrazi.

Slika

Kako ovakva spodoba može namamiti ovakvo čeljade? :-?

Citiraj:
Porodica ne veruje policiji: Sigurni smo da je naša Ivana živa!

M. Jovićević | 03. 10. 2014. - 10:40h izmena vesti 11:12h | Foto: Đ. Kojadinović | Komentara: 121
Sigurni smo da to nije ona! - poručio je u šoku Srećko Podraščić, Ivanin brat, sa vrata porodičnog doma u Batajnici.

Slika
Zanemeli: Majka Nada (levo) ispred kuće u Batajnici
Mladić, vidno uznemiren, ne veruje da je u Rakovici pronađeno telo njegove sestre. I ostali članovi porodice i dalje veruju da će se njihova Ivana, ipak, pojaviti na kućnom pragu.

U kući tuge u Ulici Bosanske krajine u Batajnici, iz policijske stanice juče oko 16 sati stigla je i devojčicina majka Nada. U pratnji rođake, majka je samo nemo prošla kroz kapiju. Ni ona nije htela da komentariše.

- Sakupite cigarete da damo Nadi. Mora da se smiri - poručila je rođaka okupljenim novinarima.

Ni Ivanin otac Drago nije hteo da priča za medije. Ekipa “Blica” ga je pronašla u obližnjoj automehaničarskoj radnji.

Ekipa "Blica" je zatekla većinu komšija porodice Podraščić na balkonima i ulici - svi odreda su čuli tužnu vest, koju su dočekali sa nevericom i tugom.

- Skoro 60 godina živim ovde, prvi sam komšija Podraščićima, i nikada se nisu svađali. I deca su uvek bila sjajna, pristojna. Ivana nije bežala od kuće! Znam da je odlazila u Šabac, da pomaže unesrećenima u poplavama, ali to nije bilo bekstvo - kaže Đura Tomić, prvi komšija ove porodice.

Majka: U početku nisam brinula za dete

Vidno uznemirena majka je objasnila šta se dogodilo tog 29. jula kada je poslednji put videla svoju najmlađu ćerku Ivanu, pišu "Novosti".

- Ivana mi je rekla da želi, sa nekim društvom iz Zemuna, da ode malo u provod i opusti se - kaže Nada Podraščić.

- Suprug je bio na poslu i ja sam udovoljila Ivaninoj želji. I ranije je umela da sa društvom ode u provod za vikend, ili na nekoliko dana. Uvek se uredno vraćala kući i javljala telefonom, znajući da brinemo za njenu bezbednost.

Ovog puta, međutim, izostalo je kako Ivanino javljanje roditeljima telefonom, tako i povratak.

- U početku nisam brinula za dete. Znam šta je mladost, društvo, provod. Sve je to normalno za tinejdžerski uzrast. Uostalom, i ja sam kao i svi drugi to prošla. Ali, posle dvadesetak dana, kada se Ivana i dalje nikome od nas nije javila i nije se vratila kući, uhvatila me je panika - kaže majka.


Citiraj:
Ubica se posle zločina slikao na Fejsbuku

B. V. | 03. 10. 2014. - 06:58h | Foto: Fejsbuk | Komentara: 81
Darko Kostić (39) fotografisao se nakon ubistva Ivane Podraščić i na društvenim mrežama se dopisivao sa prijateljima kao da nije počinio monstruozan zločin.

Slika
Autobus: Poslednja fotografija Darka Kostića na slobodi
Ubica je 16. septembra, dve nedelje nakon što je silovao i ubio devojčicu, postavio fotografiju gde se smeje i pozira u beogradskom prevozu.

- Evo zasad jedna slika, sutra nove - napisao je Kostić, a samo dve nedelje ranije počinio je stravičan zločin.

Nakon što je postavio fotografiju, nju je komentarisalo nekoliko njegovih prijatelja. Na svom Fejsbuk profilu ih ima ukupno 30.

- To, burazere, alal vera! Stavi sliku da te vidimo - pisali su Kostićevi prijatelji, uz brojne znakove oduševljenja što je aktivan na društvenoj mreži.

Ubica Kostić bio je na Fejsbuku prijatelj sa Ivanom. Policija ispituje koliko su se dopisivali i o čemu su pričali.

Kostić je nakon silovanja i ubistva Ivane postao član stranice grupe “Models”, kao i “Španskog za početnike”. Koliko je aktivan na društvenoj mreži bio, pokazuje i to da je prošle nedelje postao prijatelj sa još petoro ljudi.

Prošlog utorka na Fejsbuku je naveo da je našao posao, i to u firmi “Night life Beograd”, što u prevodu znači “Beogradski noćni život”. To, prema njegovom komentaru, znači da “radi samo noću”.


DOSIJE MONSTRUMA Sa 20 godina ubio staricu i potom urinirao po njoj
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/499484 ... ao-po-njoj

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 03 Okt 2014, 16:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/499525 ... -narkomana


http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/499736 ... -40-godina


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 03 Okt 2014, 20:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QXjsj1hxHbA[/youtube]

Ko ima srca zajebavati majku koja traži sina.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 03 Okt 2014, 21:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Лик отишао сам у Перућицу... Шта рећи.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 04 Okt 2014, 09:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Samo zatvoriti u okruglu sobu...čašu vode i koru hljeba dnevno...dok sam ne umre.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 04 Okt 2014, 10:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Прекомпликовано.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 04 Okt 2014, 11:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Za ovakve slucajeve je steta sto se zakoni retrospektivno primjenjivati. Evo odlucili smo da je to dozivotno, zali se Strazburu i mami svojoj.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 04 Okt 2014, 12:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Može dobiti do 40 godina, ako sam dobro skontao?
Najveće je zlo što je već ležao zbog pljačkanja, silovanja i ostalog...kao takav - puste ga iz zatvora i tu se priča zavšrava.
Strašno.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nestali!
PostPoslato: 30 Jan 2015, 23:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=psQZeX2fnYU[/youtube]

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs