banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Maj 2024, 08:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Sep 2011, 09:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ev sinoć u mom naselju, lik 16. godina s nožem upao da opljačka prodavnicu, kad -puf- uhvati ga peMzioner...
Ovaj ga još ubo nožem u rame, al penzos ga uhvati i držao ga dok policija nije došla...
Poenta priče... Omladnina današnja je nesposobna, a s peMzionerima se nije zajebavati

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 10:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
E i taj peMzioner je budala, bezveze je rizikovao da ga klinjo ubije, a kad ga je vec uhvatio trebao mu je tim nozem odjesci ruku, jer mali je degenerik i kako bude rastao postace jos veci imbecil.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 10:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Kontam peznos je u njemu vidi'o svu onu djecu što mu se pod balkonom igraju dok kućni red traje, pa je pomislio u sebi "e neš' više"...plus izgleda da je vojno lice bio...a ti su vazda nadrdani...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 10:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9862
Lokacija: Далеко од раја
Šesnaest godina, a još nosi nož. I treba da ga je sramota sad će mu se svi smijati.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 10:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
I mi fail za trku imamo...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 11:34 
Oce ga zajebavati vrsnjaci... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 11:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2011, 11:28
Postovi: 652
Lokacija: Negdje tamo daleko u sumama Jamajke
V@nja je napisao:
_zoka je napisao:
Ovaj V.Đ. što je izbo Dženana nekidan,juče ponovo izbo nekoga kod pozorišta.Na sve to,opet ga puste,kao lakše povrede,ovo-ono....Najbolje da ga puštaju dok nekoga ne ubije.


Oko Nove Godine on i njegova "ekipa" su mog prijatelja smjestili u bolnicu (sreca je bila ta sto je momak u odlicnoj fizickoj formi i dugo godina se bavi borilackim sportovima pa se uspio odbraniti), a onda su to isto vece jos jednog decka smjestili u komu i napali treceg koji im je uspio pobjeci. Pusteni su nakon 48h i 10-12 dana nakon toga jos jednog mog poznanika pretukli, strpali u gepek auta i ostavili u nekoj selendri oko BL (i tamo su ga pretukli). Naravno, tuzilastvo ih redovno pusta vani.


dok zima pocne martinke necu skidati sa nogu a ovako imam zesce sjecivo,al ipak ako ih je vise jedan ce najebati :D

_________________
pa?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 13:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Борац БЛ je napisao:
http://www.nezavisne.com/novosti/hronika/Banjalucanin-povrijedjen-nozem-nalazi-se-u-bolnici-102352.html
opet u akciji :lol: :lol: ovo je vise postalo smjesno...koga ovaj mali ima pa da jos nije zavrsio u popnvarom domu?


Ovo kad se desilo bio sam u Bg-u,al znam iz vidjenja tog lika sto je izboden ustvari jedan moj half je dobar sa njim,sta je taj radio mogao bi se snimit nastavak trainspottinga il` acid hausa...A mislim da i mnogi od vas znaju ko je Raka,j`bes mi sve taj mali najbolje mu je da pobjegne u Indoneziju,il` Zimbabve sto dalje odavde ...Raka je dugo godina bio zavisnik ,a i ne treba ni dop ni alkohol koliko je blentav,mali ce ostat bez glave doslovno!(a i neka)

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 13:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
A Raka je to bio. Vidi ni na kraj pameti da bi to on mogao biti. Ma Raka je poprilično poznat u BL, na Mejdanu pogotovo. Ko je samo jednom otišao na Abaciju mora znati ko je on. A šta se on kao skinuo?

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 14:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
hehe,da koliko znam jedno vrijeme je bio bez `eroina,tad je bio najludji pio ko smuk gutao sta stigne...ne sijecam se nesto cesto da sam ga na abaciji vidjao,al baterflaj,kupusiste non-stop i uvijek bez majice,vrlo cesto i bez icega na nogama,koliko je samo puta poodavno vec prekinuo street ball kod baterflaja,upadne razvaljen on i njegovi jarani ispisaju i sve zivo rastjeraju...pa onda tucnjava.

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 14:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Ja kad god sam prošao preko Abacije on je uvijek bio tamo. Jednom sam ga u jedno 3, 4 ujutru vidio odvaljenog u Jevrejskoj, njega i neko dvoje njegovih, momka i curu. Ide Raka desetak metara iza njih, a riba viče "'Aaaaajde Raka, šta se vučeš?!", a on će "De bolan čekaj ovog četvrtog!" da bi riba rekla "De Raka koji ti je ku*ac pa bilo nas je samo troje večeras!". Nikad neću te tripove zaboraviti... :lol:

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Poslednji put menjao Panzer dana 17 Sep 2011, 14:22, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 14:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
haha,da ne znam o kome pricas prvo bi rekao to moze biti samo ON.
Jao tek u tihim nocima prije neke 3 godine su oni cugali,,i neki lik odvali flasom skoro punom njegovog halfa...izvedu ga na obalu dole ubiju boga u njemu njegovi se vrate u birc a Raka odvali dasku sa klupe i nastavi ga mlatit sa njom ,kad ga je dobro pretukao ,(zaboravih reci jesen negdje vece)baci ga plouonesvijestenog u Vrbas i jos ga pritisnu daskom da ga sto vise umoci :lol: ,vrati se u birc i nazdravi samo l`adno s pivom...a ovi njegovi gdje je onaj,kaze eno pluta,sva sreca neki lik je skocio u Vrbas i stigao ga izvuci i nazvat hitnu,a l to nije dovoljno pa su raka and Co za njim na paprikovac da ga nastave tuci,a gore bila komedija tek,ka`ve budale :lol:

Edit-da ne spominjem pricu o busu kad su maznuli,pa krenuli na dane jagode u Slatinu,..kazu stali na stanici,neke se babe zabezeknule kad su ih vidjele.`a kuda ovo sine ide`na sta Raka kratko`U pakao baba! :lol:

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 14:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Nisam skontao šta sam gore napisao ranije, napisao sam da je i riba rekla da ih je bilo četvero, a ustvari je rekla da ih je samo troje bilo to veče. Nisam ja znao da je on toliko lud, ja mislio samo da je ovako neki besmrtni narkoman. Opasna je ta priča za Tihe Noći samo meni nije jasno kako on onakav suv može nekome nauditi, meni izgleda kao da će da umre svake sekunde...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 14:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Malo se on primirio cini mi se u zadnje vrijeme,inace kako sam cuo on je ovom malom razvezao sljagu tada preko lica,na sta je klinja samo se pokupio otisao kuci po noz i zario ga ovome kad se vratio.
Nije ovaj toliki agresivac cini mi se,al ne staj mu na put,snace te zlo.

A to u tihim nocima sam cuo da taj lik sve zakuvao ,mozda je i zasluzio batine...al ne na Raka`s style

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 14:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Ne mozes ovim Mejdanom u zadnje vrijeme normalno prohodati.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2011, 16:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
Panzer je napisao:
kako on onakav suv može nekome nauditi

ima njega, ruke k'o lopate, kad se razmase k'o vjetrenjaca... "dok dodje policija ti ces biti dead baby, dead..."

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2011, 22:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Raka se skinuo...!??? :lol:
Nemojte ljudi...

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2011, 07:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
i ja se cudim
sjedio sam sa njim i kalabom zimus u del maru ni pojma od skidanja nije bilo kalaba valja standardnu cist sam buraz ociju mi a raka sjedi gleda u njega pogleda u mene i ladno ma laze stoka nocas smo se odradili (tu se njih dvojica uhvate svadjati ) ja i konobar boro pali pod sank

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2011, 16:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Džontra je napisao:
Ev sinoć u mom naselju, lik 16. godina s nožem upao da opljačka prodavnicu, kad -puf- uhvati ga peMzioner...
Ovaj ga još ubo nožem u rame, al penzos ga uhvati i držao ga dok policija nije došla...
Poenta priče... Omladnina današnja je nesposobna, a s peMzionerima se nije zajebavati


Danas je đed dobio priznanje od policije i sugestiju da to više ne čini. :)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2011, 18:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Možda sam forum pogrešno informisao, možda nije pemzioner bio, već neko srednjih godina...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs