banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 01:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Jun 2011, 19:38 
I sta reci na to...tuga i zalost, volio bih da iznabada djete od tog sudije sto ga pusta svaki put...


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Jun 2011, 10:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
I moja dva prijatelja su pretucena na Mejdanu....

Ima ta neka grupica pubertetlija, bas su problematicni. Vec duze vrijeme "haraju", nikako im stati u kraj.
Nisam ni prije isao po mejdanskim kafanam, ali sada sam to naselje poceo izbjegavati u sirokom luku. Cuo sam da znaju biti i na Abaciji (pretukli nekog momka i pokusali silovati curu) i da je navece tamo rizicno ici. Splav ista stvar. Uglavnom je slican scenario, presretnu te....traze 10-20km i ako ne das donji si.

Nema kod nas nista prikladno za maloljetnicku delikvenciju, to se sad najbolje pokazalo. Ni strucnog kadra,ni institucija. Imamo samo slovo na papiru - zakon.

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2011, 10:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Mog prijatelja su pretukli bez ikakvog razloga. On je setao sa djevojkom onim setalistem od K4 ka Rebrovackom mostu, a oni su sjedili na klupama. Prvo su nesto poceli dobacivati, a onda nasrnuli na njega. Ne znam kakvo je jos sranje potrebno da naprave da im se konacno stane u kraj :?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2011, 11:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
V@nja je napisao:
Mog prijatelja su pretukli bez ikakvog razloga. On je setao sa djevojkom onim setalistem od K4 ka Rebrovackom mostu, a oni su sjedili na klupama. Prvo su nesto poceli dobacivati, a onda nasrnuli na njega. Ne znam kakvo je jos sranje potrebno da naprave da im se konacno stane u kraj :?


Isti scenario sa mojim prijateljima. Izlazili sa splava, isto tako grupica klinaca pocela dobacivati i onda nasrnula na njih. Jedan je pobjegao nekako, a drugog su fino istukli,ali nije imao tezih povreda i posljedica. Tuga.

Cuo sam da vecina te djece nemaju roditelje, ili je neka "teska porodicna prica" u pitanju. Bukvalno zive na ulici. Policija ih je (kako sam cuo) nekolicinu puta prebijala od batina, ali kazu da takvu tvrdoglavost i inat jos nisu vidjeli.

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2011, 11:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Ajoj ljudi, napraviste Teksas od Mejdana.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2011, 11:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Nije u pitanju samo Mejdan. Dok se to ne shvati ozbiljno nece se ni rijesiti. A svakako nije mali problem.

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2011, 11:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2003, 17:28
Postovi: 475
Lokacija: BanjaLuka
radni kolega mi je upravo ispričao: citiram: cajci iz specijale su napravili sačekušu u trapistima za ove mlade što lome sadnice, lome stakla na bus stajalištima, izvrću kontejnere,... btw ubili su puru u njima :boxing: što bi rekli u mom selu :lol: :lol: :lol:

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i toljagom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2011, 11:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
angelo_gabriel je napisao:
radni kolega mi je upravo ispričao: citiram: cajci iz specijale su napravili sačekušu u trapistima za ove mlade što lome sadnice, lome stakla na bus stajalištima, izvrću kontejnere,... btw ubili su puru u njima :boxing: što bi rekli u mom selu :lol: :lol: :lol:


Ako je istina, to je onda sjajna vijest :D

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2011, 11:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Anakin je napisao:
Cuo sam da vecina te djece nemaju roditelje, ili je neka "teska porodicna prica" u pitanju. Bukvalno zive na ulici. Policija ih je (kako sam cuo) nekolicinu puta prebijala od batina, ali kazu da takvu tvrdoglavost i inat jos nisu vidjeli.


Nekako mi se cini da je to do policije, a ne do njih. Gips cuda cini.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2011, 11:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja sam to jednom vidio i mogao bih opisati rijecima: "Njemci prvo pucaju, pa onda pitaju za ausvajs."

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2011, 12:26 
angelo_gabriel je napisao:
radni kolega mi je upravo ispričao: citiram: cajci iz specijale su napravili sačekušu u trapistima za ove mlade što lome sadnice, lome stakla na bus stajalištima, izvrću kontejnere,... btw ubili su puru u njima :boxing: što bi rekli u mom selu :lol: :lol: :lol:

Ajoj jest mi drago, neka su idiote namlatitli, da nazdravim smrdljivim strumfovima u subotu jednom... :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Jun 2011, 12:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Jest taj Mejdan problematican, ja kad moram na Mejdan ici redovno ponesem sarafciger 20 cm u dzepu. Nije nesto al ne bih dozvolio da me neki klosari nalemaju a da bar jednog ne sredim.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2011, 14:01 
Citiraj:
Nije nesto

Nije nesto, al dovoljno da prodje kroz pluca, bubrege i ostale vitalne organe... 8) 8) 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Jun 2011, 14:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
MuskoBre je napisao:
Anakin je napisao:
Cuo sam da vecina te djece nemaju roditelje, ili je neka "teska porodicna prica" u pitanju. Bukvalno zive na ulici. Policija ih je (kako sam cuo) nekolicinu puta prebijala od batina, ali kazu da takvu tvrdoglavost i inat jos nisu vidjeli.


Nekako mi se cini da je to do policije, a ne do njih. Gips cuda cini.


Nije do policije. Nezvanicno (posto ih zvanicno, kako zakon kaze, ne smiju i nikada nisu tukli), oni njih rastave od batina do te mjere da odjeca policajaca bude krvava od glave do pete. Cim rane malo zacjele oni se vrate i po gradu prave jos veci problem, iskaljujuci bijes zbog dobijenih batina od policije na nekom drugom.
Njih, podhitno, treba skloniti sa ulice.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2011, 14:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Hmm..Ako su im konstantno obe noge u gipsu, mislim da ce im to sasvim dovoljno umanjiti sanse za terorisanje ljudi.

Ako ne pomaze, a oni stvarno pocnu predstavljati toliki problem u gradu, fino im se napakuje neka trgovima bijelim, dobiju jedno 5-6 godina, pa da vidimo hoce li to pomoci..

Jedan moj poznanik, je poodavno zivio u Svedskoj. Bio mlad, poprilicno lud, i podobro jak finansijski. I non stop parkirao gdje mu se prohtjelo, i redovno dobijao novcane kazne, koje je jos redovnije placao. Nesto ekvivalentno danasnjih 600-700 evra mjesecno. I to je tako trajalo neko vrijeme, dok nije dosao poziv na sud, zbog iste stvari. Sudija mu rekao da ce ici u zatvor, da jos jedno malo razmisli o svom ponasanju. Rekao mu je da su kazne uvedene kako bi se to sprijecilo, ali to kod njega nije dalo efekta, i da ce probati sa pritvorom. Tu se izvukao, i naravno vise nikad za nikad nije parkirao gdje mu se prohtjelo.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2011, 09:52 
Prijateljici od djevojke neki klinci prisli i oteli 100 km... :angry4: :angry4: :angry4:


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jun 2011, 16:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
opet samejdanovici?

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2011, 16:28 
Ne zna ko su, uzeli i utekli...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2011, 17:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Прије 5-6 мјесеци, мајка се враћала с посла, и ти исти с мејдана јој тражили 20 км да им да, она се сколила у страну и да оде а морончина је ударила и побјегла. Ејјј жену од 45-50 година ударити :mad:
Буразер полудио, сутрадан их нашао са својима у парку како се опијају, узео их и разбио од батина, скинуо голе и завезао за дрво.
Од тада их не виђамо, бар не ми. :wink:

С проблемима се морате обрачунати, недајте да икоме полажете рачуне, док су паметни људи били у Њемачкој 30 година прошлог вијека овакве су гонили на поља да раде, па је тим истима с временом из гузице дошло у главу. :wink:

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2011, 02:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
Danny ^_^ je napisao:
Прије 5-6 мјесеци, мајка се враћала с посла, и ти исти с мејдана јој тражили 20 км да им да, она се сколила у страну и да оде а морончина је ударила и побјегла. Ејјј жену од 45-50 година ударити :mad:
Буразер полудио, сутрадан их нашао са својима у парку како се опијају, узео их и разбио од батина, скинуо голе и завезао за дрво.
Од тада их не виђамо, бар не ми. :wink:

a kako ih je nasao?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs