banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 02:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7231 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 362  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Dec 2016, 11:38 
Klajv_Biksbi je napisao:
Колики дебил мораш бити да продаш стан на "дођем ти"?

x2


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Dec 2016, 11:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 19:05
Postovi: 633
a stvarno, ko je dotični suprug gospođe?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Dec 2016, 11:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Mozda se taj scenario zaista desio, ali ono sto Klajv kaze stoji
Bas je suludo upustiti se u prodaju nekretnine na "dodjem ti" :?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Dec 2016, 11:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:14
Postovi: 317
pa bas zbog toga sto ne prodaje nekom kokosaru vec vidjenijoj gospodji iza koje stoji monetarno stabilna familija je covek i mogao u takvu glupost da udje sa placanjem na dogovor bez ugovora... sigurno ne bi nekom sa ulice na poverenje prodao




Citiraj:
http://www.blic.rs/vesti/republika-srps ... cu/nxr5czl

Osim što ju je pretukao bejzbol palicom, on ju je planirao i oteti, ali na sreću nije uspeo.

Izvor „EuroBlica“ blizak istrazi ispričao je da je Marković detaljno isplanirao napad i ranije ušao u garažu i sakrio se. Prvo je blokirao njen automobil tako što je cepanicu stavio ispod točka.

- Ona je sela u vozilo i krenula da izađe iz garaže, ali kako nije uspela nesrećna žena je izašla iz auta i ne sluteći da je sve to dobro pripremljen plan za njenu otmicu. U trenutku kada je izašla, Marković je prišao sa leđa i udario je bejzbol palicom u glavu. Od siline udarca žrtva je pala kao pokošena, a Marković je zgrabio za glavu i više puta udario od beton - otkrio je izvor „EuroBlica“.

Zapomaganje nesrećne žene čuo je ložač u zgradi koji je odmah krenuo u obračun sa napadačem, nakon čega je Marković uspeo pobeći.

Krike iz garaža čuli su i drugi stanari koji su odmah krenuli u poteru za njim i na kraju ga stigli na oko stotinjak metara od zgrade, te ga savladali i zadržali do dolaska policije.

„EuroBlic“ saznaje da su se stanari potukli sa Markovićem, ali da su ga uspeli savladati. Tokom uviđaja na parkingu u pomenutoj podzemnoj garaži pronađen je i njegov automobil „reno senik“ i inspektori su tada shvatili da ovde nije bila reč samo o napadu.

- U automobilu su pronađene plastične kese i vezice kojima je napadač nameravao vezati žrtvu, a zatim je odvesti na za sada nepoznatu lokaciju, ali na sreću hrabri stanari su ga sprečili u tome – rekao je naš sagovornik.

Jedan od očevidaca ispričao je da je juče ujutru krenuo na posao kada je čuo galamu i vrisku iz garaže.

- Video sam kako čovek istrčava iz garaže i beži u pravcu „Konzuma“, a za njim su trčale i komšije. Odmah sam otrčao u garažu i pored automobila pronašao sam ženu koja je ležala oblivena krvlju.

Ostao sam zaleđen kada sam video kako je izgledala. Lice joj je bilo deformisano, imala je više rana iz kojih je krvarila, a iz usta joj je curila krv – rekao je jedan od stanara.

Kaže da je neko doneo flašu sa vodom i da joj je oprao krv i da je tek tada prepoznao da je to njegova komšinica.

On je dodao da na parkingu ima nekoliko kamera, ali da je napadač ih sve izbegao i da nije snimljen.

Stanje povređene žene stabilno

U UKC RS rekli su da je pacijentica primljena sa dominantnom povredom glave.

- Ona je zadobila potres mozga i povredu petog vratnog pršljena. Stanje je trenutno stabilno, a detaljnije prognoze su još uvek preuranjene – rekli su u bolnici.


meni je totalno ludo od njega,ako je stvarno njen muz civija,sta je mislio da ce biti i kad uspe dobiti pare, sa tom sicom pobeci na kubu i poceti novi zivot?...

_________________
idem putem od kabistra, vazniji sam od ministra!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Dec 2016, 12:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
pa bas zbog toga sto ne prodaje nekom kokosaru vec vidjenijoj gospodji iza koje stoji monetarno stabilna familija je covek i mogao u takvu glupost da udje sa placanjem na dogovor bez ugovora


Da je ne znam kakva vidjena porodica .. na "dodjem ti", bez ugovora .. to je, po meni, izuzetna glupost
Pa rodjenom ocu ne bih tako nesto prodavao, kamo li nekome drugome

A i dalje sam stava da su ovi koij od toga prave medijsku atrakciju olos

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Dec 2016, 12:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Zaboravljas na ucjenu kao mogucnost. Ucjenjuje se za sve i svasta, a da nece za odlozeno placanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Dec 2016, 12:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:14
Postovi: 317
pa po ovome sto je napravio vidis da covek voli izuzetne gluposti :lol: :lol: :lol: :lol:

mogao je ko gospodin samo da je protera iz kola i zapleni vozilo do daljnjeg

mada opet,ako je zena/rodbina civije najebao bi kako god okrenes

_________________
idem putem od kabistra, vazniji sam od ministra!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Dec 2016, 12:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Мислим да у БЛ стан за моментални кеш можеш продати у року одмах. Зашто се зајебавати? Не бих ни ја свом ћаћи продао на вересију. Одакле се да закључити да ту има још неких веза.

И није муж, рођак јој је црвени, иако ми није јасно за који курац је то битно. Вјероватно и ја имам таквог рођака, а и сви остали.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Dec 2016, 12:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Citiraj:
- U automobilu su pronađene plastične kese i vezice kojima je napadač nameravao vezati žrtvu, a zatim je odvesti na za sada nepoznatu lokaciju, ali na sreću hrabri stanari su ga sprečili u tome – rekao je naš sagovornik.

Ovaj je nju planirao ubiti.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Dec 2016, 12:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
The_new_Statesman je napisao:
Zaboravljas na ucjenu kao mogucnost. Ucjenjuje se za sve i svasta, a da nece za odlozeno placanje.


Ma da .. moze ovde sada biti 500 razlicitih teorija
Nikad mi necemo 100% tacno znati sta je podloga

Al' da je usr'o motku - jeste

Meni ovi Blic tekstovi vise djeluju kao scenario za neku CSI epizodu .. nego da se nesto tako stvarno desava

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Dec 2016, 12:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Баш је популарно постало да медији од црне хронике праве општенародну забаву.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Dec 2016, 14:14 
Klajv_Biksbi je napisao:
Баш је популарно постало да медији од црне хронике праве општенародну забаву.

x2

Samo kada se sjetim sta su radili kada je ubijena ona pjevaljka...tek onda skontas koja je ovo vukojebina...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Dec 2016, 14:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
e da su novine turale svaciju pricu onih koji su posudili pare od zelenasa i mafije, ovo bi bio jedan smjesan i seprtljasto odradjen posao

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 07 Dec 2016, 20:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
http://www.blic.rs/vesti/hronika/masakr ... bi/eks2xdg

Nama rat ne treba, poubijasmo se sami..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 07 Dec 2016, 20:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
Nirvana je napisao:
http://www.blic.rs/vesti/hronika/masakr-u-kraljevu-muskarac-iz-lovacke-puske-ubio-troje-jednog-ranio-pa-presudio-sebi/eks2xdg

Nama rat ne treba, poubijasmo se sami..

uzas

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 15 Dec 2016, 12:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Kod nas zlocin je
Spoiler:
Језеро - Миле Качар (52), Перо Вођевић (60) и Јово Топић (55) из Језера ухапшени су због сумње да су се бавили шверцом цигарета и дувана, саопштено је из бањалучког Центра јавне безбједности наводећи њихове иницијале.

Незванично сазнајемо да су осумњичени цигарете кришом продавали у Језеру поред пута Кључ - Јајце гдје су имали легалне штандове за продају компакт дискова.

- Испод штандова имали су бункере гдје су држали цигарете и дуван које су препродавали муштеријама. Нису имали одговарајућу документацију за продају дуванских производа. То је полиција сазнала па су они праћени и ухапшени - рекао је овај извор "Гласа Српске".

Приликом хапшења полиција је код њих пронашла већу количину дувана и цигарета без акцизних маркица.

Из полиције је саопштено да су претресом објеката и возила које они користе пронашли 88 килограма резаног дувана, 67 кутија филтера за паковање цигарета, и 8.728 паковања цигарета разних врста без акцизних маркица.

- Осумњичени су откривени након вишемјесечне истраге и сумњи да се баве нелегалном трговином дуваном и дуванским производима. Њихови објекти су претресени на основу наредбе Суда БиХ и у њима су пронађени докази који указују да су починили дјела за која их теретимо - рекли су у ЦЈБ Бањалука.

Додали су да су осумњичени након испитивања по наредби Тужилаштва БиХ пуштени да се бране са слободе.

- Против њих ће у редовној процедури бити достављен извјештај који ће их теретити за недозвољен промет акцизних производа - рекли су у ЦЈБ Бањалука.

Истакли су да ће полиција о овом случају обавијестити и надлежне инспекцијске органе ради предузимања мјера из њихове надлежности.

Na filipinima zlocin nije
Spoiler:
Манила - Предсједник Филипина Родриго Дутерте изјавио је да је "лично убијао криминалце" у вријеме када је био градоначелник града Даваоа како би "дао примјер полицији".

- У Даваоу сам то радио лично да бих показао полицајцима да, ако ја то могу да учиним, онда могу и они. Патролирао сам улицама на мотоциклу и тражио проблеме. Улазио сам у сукобе само да бих могао да убијам - рекао је Дутерте.

Активисти за људска права оптужили су Дутертеа да је у Даваоу, чији је градоначелник био 20 година, убио више од 1.000 људи.

Реагујући на критике међународне заједнице, Дутерте је рекао да нема намјеру да престане са вођењем такве политике и додао да тиме није прекршио ниједан закон, јер полиција легитимно брани земљу, а убиства су, како је навео, резултат обрачуна криминалних банди.

САД, УН и ЕУ у више наврата осудиле су Дутертеову кампању и оцијениле да се на тај начин обични грађани подстичу на убијање и хапшење осумњичених за организовани криминал.

Дутерте је на власт дошао 30. јуна, а у изборној кампањи обећао је да ће за неколико мјесеци искоријенити криминал у земљи.

To se posebno ohrabruju gradjani da budu vigilante

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 15 Dec 2016, 20:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
kako smo kulturni prvo ceduljica upozorenja,a ne ko sarajlije na prvu

U automobilu marke “škoda” parkiranom u blizini Centra javne bezbjednosti Banjaluka pronađena je eksplozivna naprava. Policija je blokirala Ulicu Vojvode Momčila.

Eksplozivna naprava je uklonjena a uviđaj je završen. U pitanju je bila ručna bomba “kašikara”.

Bombu, koja je nađena na škodi dovezao je vozač tog automobila, a koji je pripadnicima CJB Banjaluka došao da prijavi da mu je prijećeno. On je, naime, na vozilu pronašao cjeduljicu sa prijetnjom, te je došao da to prijavi policiji, a zatim je uočeno da se na prostoru između prednje šajbe i poklopca motora nalazi skrivena kašikara.

“Pripadnici CJB Banjaluka, 15. novembra oko 12 časova, u Ulici vojvode Momčila u Banjaluci, bezbjedno su uklonili eksplozivnu napravu koja je bila postavljena na škodi privatnog vlasništva”, saopštila je Marija Markanović, portparol CJB Banjaluka. Po njenim riječima, izvršen je uviđaj, a o svemu je obaviješten i dežurni okružni javni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.

“Rad na utvrđivanju svih okolnosti u vezi sa navedenim događajem je u toku”, uvjerava Markanovićeva, prenose Nezavisne novine.

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 16 Dec 2016, 07:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Dal je realno da su ovi pljackasi sa autoputa dobili maksimalno cetri godine...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 16 Dec 2016, 08:38 
fiki uzimaj pare od krola

Citiraj:
Bivši radnik agencije “Sektor sekjuriti” Danijel Kuzmić (30) iz Kotor Varoša osuđen je u banjalučkom Okružnom sudu na tri godine, a suspendovani specijalci MUP-a RS Goran Janjuz (25) iz Kozarske Dubice i Željko Inđić (27) iz Bratunca na po šest mjeseci zatvora zbog učešća u pljački 617.000 KM Unikredit banke na autoputu Banjaluka – Gradiška.

Ove kazne su im izrečene na osnovu sporazuma o priznanju krivice koji su zaključili sa Republičkim tužilaštvom. Prema presudi, oni su bili dio organizovane grupe suspendovanog specijalca Vladana Malića koji je i isplanirao pomenutu pljačku. Osim Malića, u ovom slučaju optuženi su i njegove kolege iz Specijalne jedinice MUP-a RS Goran Paraš (27) iz Banjaluke i Aleksandar Popović (29) iz Kotor Varoša, kao i suvlasnik auto-kuće “Kvatro” Oleg Banda (30). Optužnica protiv njih podignuta je u aprilu, a suđenje je počelo u septembru.


http://www.atvbl.com/slucaj-specijalci- ... e-zatvora/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 16 Dec 2016, 08:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
To je tek pola grupe i to oni koji su postigli sporazum.....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7231 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 362  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs