banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 27 Jul 2008, 17:26 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 27 Jul 2008, 17:20
Postovi: 8
POZDRAV SVIMA....VOLJELA BI DA SVI LJUBITELJI NJEMAČKIH OVČARA NAPIŠU NEŠTO I STAVE KOJU SLIKICU
Prikačeni fajl:
Komentar fajla: MOJE LJEPOTICE
11440.jpg
11440.jpg [ 5.52 KiB | Pogledano 5264 puta ]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 27 Jul 2008, 18:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jul 2008, 14:45
Postovi: 108
stvarno najljepsa rasa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 27 Jul 2008, 19:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2004, 17:04
Postovi: 1082
Lokacija: Banja Luka - R.S. (BiH)
Potpisujem,meni se licno najvise svidjaju i ako mogu tako reci,za klasu su ispred ostalih.

Jos samo da imam uslove...
Hajde da postavim ovde jedno pitanje,znaci zivim u stanu (centar) sto nikako ne bi odgovaralo za drzanje jednog ovakvog psa u stanu.Ali imam opciju da mu napravim box na vikendici (Laus,kod Miljkoviceve pumpe,znaci 4km od centra),tako da bih svaki dan mogao da ga obilazim, izvodim na istrcavanje, provodim vremena sa njim...
...ono sto me interesuje je da li bi to bilo dovoljno.Te i na sta bi se u tom slucaju moralo obratiti paznju tokom jesenjih i zimskih perioda.


Naime jako volim zivotinje,narocito pse,a od njih ubedljivo su me uvek privlacili nemacki ovcari,tako da mi je uvek bila zelja priustiti si jednog,pa bih molio nekog od vas ko ima prakticnog iskustva sa uzgojem ili pak poseduje vucijaka,da mi pomogne u ovoj nedoumici.


Mozda je pitanje glupo ili smesno, ali shvatite me, nastalo je u nekoj zelji da se nadje neki kompromis,tako da bih vas molio samo ozbiljne komentare.
HVALA

_________________
Auto Klub Crankshaft - jer MI smo na prvom mestu
http://www.akcrankshaft.com

Prijatelji kluba:
-A3M BANJA LUKA-
-zatamni-auto zatamnjivanje automobila-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 27 Jul 2008, 20:38 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 27 Jul 2008, 17:20
Postovi: 8
Mislim da bi psima bilo ljepše na vikendici nego u stanu,jer ja sam protiv toga da se pse drže u stanu...mislim da ako bi mogao biti uz njih 2do 3 puta na dan da im nebi ništa falilo


Prikačeni fajlovi:
glitterfy135724778D31.gif
glitterfy135724778D31.gif [ 31.63 KiB | Pogledano 5241 puta ]
Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 27 Jul 2008, 22:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2004, 17:04
Postovi: 1082
Lokacija: Banja Luka - R.S. (BiH)
Pa stan i jeste definitivno iskljucen.Slazem se sa tobom da bi za jednog takvog psa drzanje u stanu predstavljalo mucenje.Pudlica,pekinezer i slicne rase OK,ali vucijak NO,NO.

_________________
Auto Klub Crankshaft - jer MI smo na prvom mestu
http://www.akcrankshaft.com

Prijatelji kluba:
-A3M BANJA LUKA-
-zatamni-auto zatamnjivanje automobila-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 06 Avg 2008, 16:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2006, 09:59
Postovi: 487
Lokacija: Бања Лука, Републикa Српска
zex-tuning je napisao:
Potpisujem,meni se licno najvise svidjaju i ako mogu tako reci,za klasu su ispred ostalih.

Jos samo da imam uslove...
Hajde da postavim ovde jedno pitanje,znaci zivim u stanu (centar) sto nikako ne bi odgovaralo za drzanje jednog ovakvog psa u stanu.Ali imam opciju da mu napravim box na vikendici (Laus,kod Miljkoviceve pumpe,znaci 4km od centra),tako da bih svaki dan mogao da ga obilazim, izvodim na istrcavanje, provodim vremena sa njim...
...ono sto me interesuje je da li bi to bilo dovoljno.Te i na sta bi se u tom slucaju moralo obratiti paznju tokom jesenjih i zimskih perioda.


Naime jako volim zivotinje,narocito pse,a od njih ubedljivo su me uvek privlacili nemacki ovcari,tako da mi je uvek bila zelja priustiti si jednog,pa bih molio nekog od vas ko ima prakticnog iskustva sa uzgojem ili pak poseduje vucijaka,da mi pomogne u ovoj nedoumici.


Mozda je pitanje glupo ili smesno, ali shvatite me, nastalo je u nekoj zelji da se nadje neki kompromis,tako da bih vas molio samo ozbiljne komentare.
HVALA

е имао сам исти проблем... живим у стану, а обожавам псе, нарочито НО....... и тако сам сконтао да ми је једино могуће рјешење да направим бокс код деде у дворишту ... и тако сам и урадио... у почетку сам долазио сваки дан до њега, али како је вријеме прошло долазим све ријеђе, није то што ја њега мање волим, него једноставно немам више времена. још ми је он релативно близу, 2 км, али није исто кад пас живи са тобом па га можеш извести кад ти падне на памет... још је теби та викендица 4 км...... то ти је аутоматски 1 сат само да дођеш и да се вратиш.... мораш размислити да ли си спреман на жртву.... ја знам да ја без деде, који га храни и чисти му бокс, не би могао имати пса..... хвала деда, цар си! :D :D
али немој ме схватити погрешно, никад нисам пожалио ни једног тренутка одкад сам га купио... још кад га гледаш како одраста, како му се клемпаве уши исправљају и почиње личити на пса.... толико су паметни и лаки за тренирање, увијек разиграни.... ма свима би препоручио НО
е имао сам исти проблем...

_________________
.... поносни потомак истребљене врсте.......
http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=16864


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 06 Avg 2008, 16:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2006, 09:59
Postovi: 487
Lokacija: Бања Лука, Републикa Српска
и да ево моје бебе...
http://i249.photobucket.com/albums/gg209/Duco89/Slika-0120.jpg

_________________
.... поносни потомак истребљене врсте.......
http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=16864


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 06 Avg 2008, 18:18 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Mar 2008, 20:07
Postovi: 66
Kakva lkjepotica..Ima pravu njusku


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 06 Avg 2008, 20:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2004, 17:04
Postovi: 1082
Lokacija: Banja Luka - R.S. (BiH)
Jako lepo izgleda,koliko je star?

Hvala na savetu,ali izgleda da ce ipak srce odraditi svoje pa cu si kupiti neko stence,samo da mi prodje jos registracija,tj. dok isplacam sve te silne kazene :roll: .

_________________
Auto Klub Crankshaft - jer MI smo na prvom mestu
http://www.akcrankshaft.com

Prijatelji kluba:
-A3M BANJA LUKA-
-zatamni-auto zatamnjivanje automobila-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 19 Avg 2008, 17:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2006, 09:59
Postovi: 487
Lokacija: Бања Лука, Републикa Српска
стар је 4.5 година..... окачићу још његових слика, само да их пребацим на комп...
кад сам већ ту ако неко има женку ЊО спремну за парење нек се јави на пп..... :D :D
и да овде можете прочитати све што вас интересује о ЊО, а има ту још корисних ствари, дресура, социјализација, здравље и тако то....
http://www.balkankinology.net/pricaonica/viewtopic.php?f=33&t=204

_________________
.... поносни потомак истребљене врсте.......
http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=16864


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 19 Avg 2008, 17:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2006, 09:59
Postovi: 487
Lokacija: Бања Лука, Републикa Српска
а овде имате мало опширније....... јест да је на енглеском..
http://www.shawlein.com/The_Standard/Index_Page/Index_Page.htm

_________________
.... поносни потомак истребљене врсте.......
http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=16864


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 30 Avg 2008, 11:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2008, 17:21
Postovi: 114
Lokacija: Banja Luka
zex-tuning je napisao:
Potpisujem,meni se licno najvise svidjaju i ako mogu tako reci,za klasu su ispred ostalih.

Jos samo da imam uslove...
Hajde da postavim ovde jedno pitanje,znaci zivim u stanu (centar) sto nikako ne bi odgovaralo za drzanje jednog ovakvog psa u stanu.Ali imam opciju da mu napravim box na vikendici (Laus,kod Miljkoviceve pumpe,znaci 4km od centra),tako da bih svaki dan mogao da ga obilazim, izvodim na istrcavanje, provodim vremena sa njim...
...ono sto me interesuje je da li bi to bilo dovoljno.Te i na sta bi se u tom slucaju moralo obratiti paznju tokom jesenjih i zimskih perioda.


Naime jako volim zivotinje,narocito pse,a od njih ubedljivo su me uvek privlacili nemacki ovcari,tako da mi je uvek bila zelja priustiti si jednog,pa bih molio nekog od vas ko ima prakticnog iskustva sa uzgojem ili pak poseduje vucijaka,da mi pomogne u ovoj nedoumici.


Mozda je pitanje glupo ili smesno, ali shvatite me, nastalo je u nekoj zelji da se nadje neki kompromis,tako da bih vas molio samo ozbiljne komentare.
HVALA





Ja imam vucijaka star je sedam godina i toliko zivi kod mene.NO je ubjedljivo najljepsa rasa,ali zahtijevaju mnogo paznje.Nemoj ga kupiti ako znas da neces moci dolaziti kod njega najmanje 4-5 puta na dan.Trebaju mnogo trcanja dnevno.I molim te da ako ga ne mognes vise drzati,NE IZBACUJ GA NA ULICU!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 31 Avg 2008, 15:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2004, 17:04
Postovi: 1082
Lokacija: Banja Luka - R.S. (BiH)
Ne boj se Ghandi,ja nisam neko deriste kojem je to samo "prolazni hir".
Jos nisam kupio psa,a razlog je upravo taj sto se jos lomim,mogu li mu i koliko posvetiti vremena dnevno.A posto ipak idu hesto hladniji dani i kishe,najverovatnije cu konacnu odluku doneti u rano prolece.
U svakom slucaju hvala na savetu.

_________________
Auto Klub Crankshaft - jer MI smo na prvom mestu
http://www.akcrankshaft.com

Prijatelji kluba:
-A3M BANJA LUKA-
-zatamni-auto zatamnjivanje automobila-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 03 Sep 2008, 22:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2008, 13:42
Postovi: 547
Lokacija: Banja Luka
Ako ipak na kraju odlučiš da abaviš sebi psa,i skontaš dda ćeš imati dovoljno vremena za njega,i da ćeš mu pružiti dobre uslove,onda ga sebi nabavi...Neću da kažem da je pas obaveza,ali stvarno zahtjeva dosta vremena da mu se posveti,od ishrane pa do šetnje,ali ako toliko voliš pse onda ti to neće prestavljati problem nego užitak...Ali isto tako je,imati psa pored sebe neopisiv osjećaj,i kad vidš da vraća duplo više ljubavi nego što mu daješ..uff :D :D :D :D
pozz... :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 30 Nov 2008, 13:44 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 24 Okt 2008, 22:08
Postovi: 3
Moj slatkis najslađi!!!


Prikačeni fajlovi:
DSC00625.JPG
DSC00625.JPG [ 30.51 KiB | Pogledano 4854 puta ]
DSC00619.JPG
DSC00619.JPG [ 24.44 KiB | Pogledano 4854 puta ]
DSC00623.JPG
DSC00623.JPG [ 32.44 KiB | Pogledano 4851 puta ]
Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 03 Jan 2009, 17:15 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2008, 09:31
Postovi: 2
Najbolji psi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 05 Feb 2009, 20:15 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2009, 19:50
Postovi: 51
Naj,naj psi, definitivno. Imam ih vec godinama. Ovo mi je treci, pardon treca zenka koju imam i stara je 4 mjeseca.Iz iskustva cu ti reci da je mnogo lakse sa zenkama, mnogo su privrzenije, vrlo su bistre i odlicno uce. Sa djecom su blagi, pazljivi, a s :D obzirom da imam malu djecu to je vazna cinjenica. Vrlo je bitna stavka ljubav, ne podnose bilo kakav oblik maltretiranja. I vole igru, trku, i ako se ti das vjeruj mi to tri puta vise vrate. Ponosni sam vlasnik.
Pozdrav.

_________________
let the force be with you


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Molba
PostPoslato: 16 Feb 2010, 18:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2010, 13:59
Postovi: 10
Bio bi vam zahvalan kada bi mi poklonili stene musko sistokrvnog Njemackog Ovcara..slike steneta i odogvor na ovu moju temu mozete odg na miso_topic@hotmail.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molba
PostPoslato: 16 Feb 2010, 18:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2008, 13:42
Postovi: 547
Lokacija: Banja Luka
Banja Luka je napisao:
Bio bi vam zahvalan kada bi mi poklonili stene musko sistokrvnog Njemackog Ovcara..slike steneta i odogvor na ovu moju temu mozete odg na miso_topic@hotmail.com

Pogledaj u azilu da nema slucajno NO!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NJEMAČKI OVČARI
PostPoslato: 16 Feb 2010, 18:45 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2010, 13:59
Postovi: 10
nevjerujem stene da ima a da je cistokrvno Volio vi kada bi mi neko cistokrvno jos dok je stene poklonio toliko volim pse imao sam vec 3 ali su mu uginuli pre 5 dana mi je jedan uginuo pred vratima pa sam tuzan pa trazim sebi drugog druga koji ce me opraspolozavati svaki dan. Bio bi zaghvalan ko bi mi poklonio


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs