banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 10:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 103 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Nov 2006, 19:47 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
Svi smo mi g*vna kaze Ljuti Hari (http://www.angryharry.com/). Ovaj genijalac, filozof i antifeminista je uspio da u potpunosti sagleda citav danasnji svijet, sve pokrete, svu politiku i svu pokvarenost istog i da to prebaci u veoma interesantne filozofske i sarkasticne tekstove na svom (blog) sajtu.

1. Primjera radi. Kazete li "Svi crnci su govna" - optuzice vas. Kazete li "Svi jevreji su govna" - optuzice vas. A ako kazete "Svi muskarci su govna" aplaudirace vam...

2. Stariji covjek sjeda u avion pored djevojcice. Stjuardesa mu prilazi i kaze mu da nije lijepo to sto je sjeo pored male djevojcice i da bi trebao da promjeni mjesto. Djevojcica je onda rekla "ali on je moj otac!" ... jadno, ali desava se ... podrazumijeva se da smo svi pedofili i da volimo (i hocemo) zlostavljati djecu :/

3. Zena optuzi muza za silovanje. Muz izgubi pet godina na tuzakanje i ogroman novac na sud. Proglase ga nevinim. Zenu optuze na 1 god. zbog klevete :/

4. Covjeku se svidi neka guzica i on je stipne. Zena ga osamari i prijavi policiji. Covjek kaznjen. Zeni se svidi muskarac, pa ga malo stipne. Covjek ozenjen, tuzi zenu i biva ismijan u sudnici...

Zatim se bavi uzrocima kriminala. Podrzava Blerovu ideju za pravljenje DNA baze pomocu koje bi se citavo stanovnistvo UK kontrolisalo - nasilje, kriminal, nasljedne bolesti i ostalo bilo bi svedeno na 1% postojeceg.

Daje kontroverzne komentare. Smatra da su zene odgovorne za svoju sudbinu i za "zlostavljanja" (gdje navodi da se zene namjerno oblace provokativno). Podrzava islam, kaze, bolje biti musliman nego hriscanin. Kod muslimana jos uvijek postoje "muskarci". Ovu na zapadu su sve same pi***. Zene pokrecu 75% razvoda. Po razvodu dobiju kucu i djecu.

Harry takodje redovno prati razne feministicke portale i skuplja sve njihove bljuvotine. Tipican primjer je ovaj:
http://www.ifeminists.net/e107_plugins/ ... content.43

I tako dalje i tako dalje. Heri je nenadjebiv. Za sve muskarcine na forumu, pravac http://www.angryharry.com/

Smrt retardiranom feminizmu !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2006, 15:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2005, 16:26
Postovi: 302
Ja mislim da je to zbog takozvane zdrave hrane.
Dok smo jeli slaninu i bijeli luk nista nam nije falilo ...
A danas sve sami metro tipovi sto jedu zdravu hranu , kupaju se sapunom triput dnevno, cupaju obrve itd.
Ne kaze narod u nas dzaba: Snaga ti na usta ulazi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2006, 15:27 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
Ima i toga!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 00:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
neka povuce vodu !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2006, 22:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2005, 03:59
Postovi: 263
Angry Harry - Maddox-ov civilizovani brat? :D

_________________
Animator vs animation
Animator vs animation II
Formerly known as Hagar the Horrible. Hogar nije ljubitelj ljudskog roda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 09:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 709
No Maam! - Al Budny 8)

_________________
To fight a demon you must become a demon yourself!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 11:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
"Zene su odgovorne za svoju sudbinu i za "zlostavljanja" (svojim provokativnim oblacenjem)" Ovo jedan od najvecih izgovora kojim se sluze advokati da odbrane svoje klijente koji su pocinili neki zlocin nad zenama.
Samo u 15% slucajeva silovanja zene su budu provokativno obucene, ali to muskarcu opet ne daje za pravo da je siluje i jos da izjavi sama je trazila, onda bi trebalo izbaciti rijec vodjenje ljubavi vec reci"silovali smo se sinoc", ako cemo odijevanje staviti kao simbolisanje sexa. Za silovanje nema opravdanja.

A kada su upitanju neka druga zlostavljanja, zena je odgovorna toliko sto se udala za isfrutriranu budalu, koja je svoje pravo JA pokazala tek u braku, i svoje probleme i frustracije rjesava udarcima po svojoj zeni. Nema opravdanja za fizicko zlostavljanje.

Muskarci i treba da budu kaznjavani "jacim kazna' od zena, jer u 90% slucajeva, oni maltretiraju, zlostavljaju i stipkaju...mozda na taj nacin nauce da suzbiju svoje divljacke nagone.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jan 2007, 18:48 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
TAJNICA je napisao:
"Zene su odgovorne za svoju sudbinu i za "zlostavljanja" (svojim provokativnim oblacenjem)" Ovo jedan od najvecih izgovora kojim se sluze advokati da odbrane svoje klijente koji su pocinili neki zlocin nad zenama.
Samo u 15% slucajeva silovanja zene su budu provokativno obucene, ali to muskarcu opet ne daje za pravo da je siluje i jos da izjavi sama je trazila, onda bi trebalo izbaciti rijec vodjenje ljubavi vec reci"silovali smo se sinoc", ako cemo odijevanje staviti kao simbolisanje sexa. Za silovanje nema opravdanja.

A kada su upitanju neka druga zlostavljanja, zena je odgovorna toliko sto se udala za isfrutriranu budalu, koja je svoje pravo JA pokazala tek u braku, i svoje probleme i frustracije rjesava udarcima po svojoj zeni. Nema opravdanja za fizicko zlostavljanje.

Muskarci i treba da budu kaznjavani "jacim kazna' od zena, jer u 90% slucajeva, oni maltretiraju, zlostavljaju i stipkaju...mozda na taj nacin nauce da suzbiju svoje divljacke nagone.


"Divljački nagoni" ... Nisu divljački nego su prirodni, radije bih rekao. Bolje nego biti usrani feget bez ikakvih nagona osim da kupuje šminku, jel, i dodvorava se takvim ko ti :) A ko je pominjao zlostavljanje u porodici? To je offtopic.

Heri kaže da žene provociraju te nagone i da same podižu rizik da budu silovane, tj. ne igraj se s vatrom da se ne opržiš, jel. Ne kaže Heri da je išta (ne)opravdano što je urađeno već da je s namjerom prouzrokovano. Što se tiče procenta, no comment, odakle ti takav podatak?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Feb 2007, 17:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Uz ovo super ide jedna fina... La Poeziii!


Straight Jackin - Digni ga

Zeleo sam sve da bude opusteno
Sad sam, sam sedim i o svemu razmisljam
Odkad me je sjebala pokusavam da shvatim
Da li zelim da je nema il da mogu da je vratim
Sada patim jer sam hteo da se prepustim ljubavi
Prekasno sam shvatio da radi mi o glavi
Zbog nje bi se promenio, ostavio drogu
Al ona nije bila svesna toga pa mi dade nogu
Hvala Bogu da je tesko kad si sam
Kad pomoc ocekujes nema ko da ti je da
I sta sad vrede mali sitni trenuci
Kad god ih se setim jos na vecoj sam muci
Zato zelim da te zaboravim
Jer ovu bol koju osecam vise nemogu da trpim
U glavi mi vec dugo nista nije isto
Kad god cujem tvoje ime mislim na samoubistvo
Dno sam dodirnuo, vratio se sad sam jak, prolazi me bedak
I na kraju svega znam za sve vase zenske prljave igre
I znam da niste previse pametne, a ni za sobom ciste
Ustvari vi ste bre kurve sve iste
Digni ga, digni ga, digni ga ga
Digni ga, digni ga, samo digni ga
Koja bre ljubav ja ustvari samo hocu jos malo tvoje vrele picke
Kurvo, svaki tvoj pogled me pali, polako prekida sve u mojoj glavi
Jer ti, cepas kao trip ili iiii vraca mi se flesh jer 'ter koke jos mi je na kiti
Oblizi je da i ti imas ukocenu vilicu
meni je kez vec na licu dok mirisem tvoju picu
Opijen sam i do jaja mi, i da znas da se vise neuzbudjujem
zbog ribe koju mogu da pojebem
Sta? To ti neodgovara?
Al moze da ti neko drugi daje svojom kitom preko cmara
Bedak je prevara bol smara,
Od sad cu samo da te karam i nad tobom se izivljavam
Jer vise nista mi neznacis, zajebi pricu i nastavi da se svlacis
I seti se kad opet das nekom drugom da te pojebe
Da ko se zadnji smeje taj najsladje se smeje
Kad naneses bol drugome taj bol ti se vraca
Zato cuti i pusi duso
Digni ga, digni ga, digni ga ga
Digni ga, digni ga, samo digni ga

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Feb 2007, 20:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2007, 12:36
Postovi: 1708
Lokacija: NBg,Нова Ва`ош,
Covjece zapitaj se da li si u dure sa glavom ako stvarno mislis da su zene snose IOLE krivice za vase nedojebane kare koje se dizu na babu na bajsu a ne na provokativno obucenu ribu.

To ako volimo ponekad da se obucemo sexy zato sto se osjecamo lijepo i to nam niko ne smije prebaciti i reci da je provokativno. Uostalom definisi mi provokativno,molim te.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Feb 2007, 20:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jan 2007, 15:32
Postovi: 151
Lokacija: Obilicevo
хахаха...ово је највећа краљчина. Стварно је краљ човјек. У сваком случају треба прелистати сајт...

_________________
ЋИРИЛИЦА СЕ ПИШЕ СРЦЕМ
ДОБРОДОШЛИ У ЗЕМЉУ ЋИРИЛИЦЕ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Feb 2007, 21:13 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
LillyBG je napisao:
Covjece zapitaj se da li si u dure sa glavom ako stvarno mislis da su zene snose IOLE krivice za vase nedojebane kare koje se dizu na babu na bajsu a ne na provokativno obucenu ribu.

To ako volimo ponekad da se obucemo sexy zato sto se osjecamo lijepo i to nam niko ne smije prebaciti i reci da je provokativno. Uostalom definisi mi provokativno,molim te.


Dobar sam ja sa glavom, a kako si ti sa svojom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Feb 2007, 21:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2007, 12:36
Postovi: 1708
Lokacija: NBg,Нова Ва`ош,
Odlicno.Hvala na pitanju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Feb 2007, 21:21 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
LillyBG je napisao:
Odlicno.Hvala na pitanju.


OK onda iskoristi tu glavu pa malo bolje analiziraj našeg dragog Herija i doživi prosvjetljenje :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Feb 2007, 01:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2007, 12:36
Postovi: 1708
Lokacija: NBg,Нова Ва`ош,
Pa ti si trebao da ga prvi analiziras prije nego sto si objavio smrt retardiranom feminizmu.
Smatrajuci da si to i ucinio,dosla sam do zakljucka da se u potpunosti slazes sa svakom stavkom.
Ja nisam napadala Henrija,mada i njemu kao isfrustriranom muskarcu treba pomoc,vec sam iznijela svoje misljenje u vezi Tvog-Henrijevog zakljucka.


Ne rece ti meni,sta je to za vas muskarce provokativno?


A sto se tice prosvetljenja....meni nije potrebno....opoet hvala.Sustina je da muskarci polako pocinju da dobijaju kompleks nize vrijednosti zbog sve uspjesnijih djevojaka.Umjesto da vam to bude podsticaj za vasu dalju borbu(ne protiv zena,vec za ambiciozno ostvarivanje poslovnog uspjeha)vama je lakse da nas vrijedjate.Naravno nisam pobornik prslih extreme fem pokreta,jer je to glupo skretanje paznje....ali sta da uradimo da vam dokazemo da smo equal???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Feb 2007, 03:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
LillyBG je napisao:
Pa ti si trebao da ga prvi analiziras prije nego sto si objavio smrt retardiranom feminizmu.
Smatrajuci da si to i ucinio,dosla sam do zakljucka da se u potpunosti slazes sa svakom stavkom.
Ja nisam napadala Henrija,mada i njemu kao isfrustriranom muskarcu treba pomoc,vec sam iznijela svoje misljenje u vezi Tvog-Henrijevog zakljucka.


Ne rece ti meni,sta je to za vas muskarce provokativno?


A sto se tice prosvetljenja....meni nije potrebno....opoet hvala.Sustina je da muskarci polako pocinju da dobijaju kompleks nize vrijednosti zbog sve uspjesnijih djevojaka.Umjesto da vam to bude podsticaj za vasu dalju borbu(ne protiv zena,vec za ambiciozno ostvarivanje poslovnog uspjeha)vama je lakse da nas vrijedjate.Naravno nisam pobornik prslih extreme fem pokreta,jer je to glupo skretanje paznje....ali sta da uradimo da vam dokazemo da smo equal???


Vrlo jednostavno, kulirajte i nemojte se primati na price o nejednakosti. Nismo ISTI, ali smo jednaki, imamo ista prava i obaveze. Meni su same feministike pomalo smijesne, ko shvati shvatice i bez njih, ko ne moze da shvati jednakost, mogu mu crtati slikovnicu, on se nece promjeniti. Stavise, one svojim nastupima jos vise podebljavaju crtu izmedju feministikinja i shovinista... Mah, budale i jedni i drugi...

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Feb 2007, 15:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
LillyBG je napisao:
Covjece zapitaj se da li si u dure sa glavom ako stvarno mislis da su zene snose IOLE krivice za vase nedojebane kare koje se dizu na babu na bajsu a ne na provokativno obucenu ribu.

To ako volimo ponekad da se obucemo sexy zato sto se osjecamo lijepo i to nam niko ne smije prebaciti i reci da je provokativno. Uostalom definisi mi provokativno,molim te.



Lily, imas piche od mene :drinking:

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Feb 2007, 17:50 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
LillyBG je napisao:
Ne rece ti meni,sta je to za vas muskarce provokativno?


To sto zene danas hoce pipu izmedju nogu, a to nije moguce :)

I to sto kvrche pretjerano (po medijima) cisto radi fazona.

I sto traze jednakost, a nijedna ne bi primila plesku recimo poslije svadje, jer se zene "ne udaraju" :roll:

Kakva jednakost kakvi bakrachi, jebote dva pola smo, sta je lose da tu ima razlike!??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Feb 2007, 15:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2005, 16:26
Postovi: 302
Otprilike ovako, imamo dva pola, sjeverni je muški a južni ženski. Metroseksualci i feministkinje žive na ekvatoru :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2007, 00:51 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
djuro_bl je napisao:
Otprilike ovako, imamo dva pola, sjeverni je muški a južni ženski. Metroseksualci i feministkinje žive na ekvatoru :lol:


Upravo to. Normalno je da ekvator postoji, medjutim, ako već postoje "sile" koje žele da odvuku polove na sredinu, potrebna je i jedna suprotna njima. Ta suprotnost se zove Angry Harry, posljednji mohikanac koji se brine da "zemlja ne ostane bez polova" :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 103 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs