banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 05:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1138 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 57  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Nov 2020, 22:48 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 21 Maj 2008, 14:24
Postovi: 975
Pošteni Srda je napisao:
Ozrenx je napisao:
Evo ti me demantuj, argumentovano ?
Koji si ti faktor da te demantujem? Kakvim si ti argumentima potkrijepio svoju tvrdnju da se isti materijali koriste i u Adi i u centru?


Bez filozofije, demantuj me argumentovano


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2020, 23:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Ovdje iza hotela Meriot ka Malbašić zgradama su ugurali po neku zgradu.
Koje to pravio i koja je cjena kvsdrata?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2020, 23:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Cekajte dok Malba krene sa Bijelim dvorom od 5500/m2 ove sad cijene ce biti smijesne.
U prevodi kupujte dok je jeftino, dole nece sigurno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2020, 11:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2014, 19:41
Postovi: 706
Ovo što pravi fokus u Sime Miljuša nije loše. Čuo sam da lik ne da ni marke ispod cijenu jer je potraznja velika i moze mu se. Takođe, nova zgrada što bi trebalo da pravi mi još bolje djeluje. Jedina zamjerka na fokus je što su reklamirali kamenu vunu kao izolaciju a stavili stiropor, navodno ih je neki lik htio tuziti zbog toga.

A cijene, to se nema šta komentarisati, pretjerano je, ali izgleda potraznja diktira pa im se i to moze.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2020, 11:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Buraz mi je te struke, kaze da je kamena vuna u sustini bacanje para, teze raditi sa njom,skuplje + sto sve moramo uvoziti (fabrika u Istri, a stiropor ima i kod nas). Dovoljno su one zone od kamene vune, radi posao u slucaju pozara. Sto se tice toplotne izolacije, to je identicno (ako kupis najjeftiniju stiropor, slabija je 5% , ako uzmes skuplji ..to je to,cak moze i bolji biti). Vjerovatno ima tu i kontraargumenata, ali to sam upamtio sta je on meni pricao. Uglavnom, on smatra da je ova varijanta najbolja sto sad svi rade (stiropor + zone odvojene kamenom vunom).


U onoj vec izgradjenoj zgradi ,iznad ove sto se sad zavrsava, buraz ima garsonjeru. Ta zgrada je uradjena od kamene vune (jer je tad vrijedio taj pravilnik). Ja sam mislio da ce i ova, ali se valjda promjenio taj pravilnik, pa je sad moguce i ovo. Kao i kod mene u Boriku, zgrade do Vrbasa (River city) su uradjene na taj fazon, dok ova Tekton sto je kasnila, mora ici kamena vuna (stari pravilnik).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2020, 11:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Drizzt je napisao:
To s pumpom bi stvarno trebali napraviti jer kako bude raslo naselje biće pakao uključivati se u promet od HR konzulata, ako već i nije..., a trenutno je zabrana da se izlazi na tranzit od pumpe.
Koji je to znak?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2020, 11:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
wizzy_bl je napisao:
Buraz mi je te struke, kaze da je kamena vuna u sustini bacanje para, teze raditi sa njom,skuplje + sto sve moramo uvoziti (fabrika u Istri, a stiropor ima i kod nas). Dovoljno su one zone od kamene vune, radi posao u slucaju pozara. Sto se tice toplotne izolacije, to je identicno (ako kupis najjeftiniju stiropor, slabija je 5% , ako uzmes skuplji ..to je to,cak moze i bolji biti). Vjerovatno ima tu i kontraargumenata, ali to sam upamtio sta je on meni pricao. Uglavnom, on smatra da je ova varijanta najbolja sto sad svi rade (stiropor + zone odvojene kamenom vunom).


U onoj vec izgradjenoj zgradi ,iznad ove sto se sad zavrsava, buraz ima garsonjeru. Ta zgrada je uradjena od kamene vune (jer je tad vrijedio taj pravilnik). Ja sam mislio da ce i ova, ali se valjda promjenio taj pravilnik, pa je sad moguce i ovo. Kao i kod mene u Boriku, zgrade do Vrbasa (River city) su uradjene na taj fazon, dok ova Tekton sto je kasnila, mora ici kamena vuna (stari pravilnik).
Kamena vuna je i zvučni izolator, ne samo toplotni, za razliku od stiropora....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2020, 11:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Nasa prica je isla u smjeru toplotne izolacije. Moja zgrada je iz perioda tog proslog pravilnika, pa je sva od kamene vune.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2020, 13:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2006, 01:17
Postovi: 1874
munja.alex je napisao:
Drizzt je napisao:
To s pumpom bi stvarno trebali napraviti jer kako bude raslo naselje biće pakao uključivati se u promet od HR konzulata, ako već i nije..., a trenutno je zabrana da se izlazi na tranzit od pumpe.
Koji je to znak?


Znak zabrane prometa u jednom smjeru. Možeš s tranzita otići na pumpu, ali ne možeš se s pumpe vratiti na tranzit.

Meni lično vanjska zvučna izolacija je odlična, ali unutrašnja je isto toliko loša. U zgradama sastavljenim od dosta malih stanova s malim hodnicima baš se primjeti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2020, 13:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Kako kad ljudi tu okrenu prema semaforu i uključe se? Znak se odnosi za budale da ne krenu ka mostu.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2020, 13:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Drizzt je napisao:
munja.alex je napisao:
Drizzt je napisao:
To s pumpom bi stvarno trebali napraviti jer kako bude raslo naselje biće pakao uključivati se u promet od HR konzulata, ako već i nije..., a trenutno je zabrana da se izlazi na tranzit od pumpe.
Koji je to znak?


Znak zabrane prometa u jednom smjeru.


Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2020, 17:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2012, 09:14
Postovi: 335
Hidrokop je los, stede na glupostima. Kod njih sam kupio stan, iz razloga sto su bili na dobrom “glasu”, ali fuseraj kao i svi drugi. Ko god kupuje stan i planira kod njih, neka mi se javi u PP da mu pokazem ispucale zidove i katastrofalnu unutrasnju stolariju, a zavrsna obrada zidova je tek posebna prica


Poslednji put menjao No13 dana 07 Dec 2020, 17:50, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2020, 17:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9295
I moj kolega je kupio u Hidrokopu, pored Centruma. Prezadovoljan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2021, 15:23 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 15 Jan 2021, 11:05
Postovi: 3
Pozdrav

Da li je neko imao iskustva ili sta cuo za Lukic invest?

Imaju zgradu Oaza: https://www.lukic-invest.com/ponuda.html na Lausu/Paprikovcu (Ulica Petra Mecave) a i grade na Veselom brijegu (mislim da je i to njihovo).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2021, 17:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Koliko ja znam generalno OK investitor. Ako lokacija odgovara, vrijedi uzeti u razmatranje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2021, 17:33 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 15 Jan 2021, 11:05
Postovi: 3
Ok, hvala za info.

Jedino sto sam naso na google je da su pucali na vlasnika i nesto oko piralena u Incelu :D

Meni licno odgovara lokacija, balkon mi gleda na Zonu 4 : https://www.banjaluka.rs.ba/wp-content/ ... Laus_4.jpg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2021, 17:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Ma nema to veze.Puca se zbog razlicitih stvari, a piralen...jbg, on je samo na kraju kupio onu halu (sa nekim svojim ciljem), koja je opljackana u privatizaciji.
Raspitaj se o dosadasnjim objektima, kakvi su stanovi i da li su uknjzeni.

Ja sam nekada gledao onu zgradu kod Hidrokop zgrade (Centrum -Mejdan), u kojem se nalazi kafic Baza....ovako spolja mi se cini ok objekat, ali u tom momentu nisam bio u mogucnosti da kupum. Ne mogu se sjetiti sta je jos tacno radio, ali mi se cini da nisam cuo neke prituzbe na njegov racun


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2021, 18:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Trivuljina je napisao:
Ok, hvala za info.

Jedino sto sam naso na google je da su pucali na vlasnika i nesto oko piralena u Incelu :D

Meni licno odgovara lokacija, balkon mi gleda na Zonu 4 : https://www.banjaluka.rs.ba/wp-content/ ... Laus_4.jpg
Šta si ti, prvo kupio stan pa pitaš o investitoru?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2021, 18:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2006, 02:36
Postovi: 2982
Cuh od gradjevinskog inspektora u penziji da se odavno u BL ne kontrolise seizmicka stabilnost novoizgradnjenih zgrada...

Zna li neko nesto vise o ovome?

_________________
Popokatepetl je napisao:
...мени очи углавном служе да не упаднем у шахт ходајући улицом...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2021, 18:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
a kako se to kontrolise?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1138 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 57  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs