banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 21:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1138 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 57  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Maj 2018, 20:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ajdeeeeeeeeee.
Zamisli da ti kucka svaki dan na vrata po nekoliko puta... Zamisli :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 20:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Neka kuca krolu, svakako su komsije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 20:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ja shvatam da neko ne voli Herca, čak mi je u potpunosti razumljivo i ljudski...ali ovo što tns predlaže...brrrrrrr jeza


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 20:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Joj, cek... Krol tu zivi?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 20:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
shakal je napisao:
Ja shvatam da neko ne voli Herca, čak mi je u potpunosti razumljivo i ljudski...ali ovo što tns predlaže...brrrrrrr jeza


Stooo? Nisam ni napisao da pita nesto, daje misljenje o tome kako se pravilnp pegla, pravi rucak, prave djeca, kako nasa i putin salju ljude na evropu..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 20:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
C. I ne navlači nas da ti odajemo lokaciju našeg kerovođe


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 20:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Pa kao da ima tovar onih talibanskih toyota :-D
Nije neki izazov :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 20:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Av av.
Ko je spomenuo kerovođu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2018, 20:54 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
branes000 je napisao:
Ljudi ako koga zanima investitor i prodavac Tehnomerkur d.o.o. kolega moj išao da se informiše i imao je čemu da se ismije, evo par činjenica:

1. Zemljište pod hipotekom ali mu rekoše da Banka ne može zaplijeniti stan hahhah jer Banka izdaje potvrdu o izuzimanju stana iz sudskog spora u slučaju aktivacije hipoteke,priča za naivne, to na Sudu ne prolazi.
2. Notar sa kojim se forsira zaključenje ugovora je GOLIĆ, sve jasno ko dan!!!!!


Nemam ništa sa tehnomerkurom ali to što se tiče hipoteke je sasvim ok, ako dobiješ saglasnost banke i izuzumanje iz eventualnog izvršenje nemaš brige nikakve.
Teško ćeš naći zgradu u gradu a da investitor nije podigao investicioni kredit u nekoj fazi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2018, 00:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Maj 2018, 19:18
Postovi: 10
Kako je vaše mišljenje o stanovima koji se grade preko puta Binga (nekadašnjeg Interex-a)?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2018, 05:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Sunce1 je napisao:
Kako je vaše mišljenje o stanovima koji se grade preko puta Binga (nekadašnjeg Interex-a)?
Papirologija cista, moze se uknjiziti (sto je pohvalno) ...lokacija se meni ne svidja (al to je subjektivno)....kvalitet gradnje onako ...sve u svemu, ako lokacija odgovara , vrijedi uzeti u razmatranje

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2018, 07:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Sunce1 je napisao:
Kako je vaše mišljenje o stanovima koji se grade preko puta Binga (nekadašnjeg Interex-a)?


Papirologija OK
Gradnja OK, za 4-5 godina bilo par sitnih problema koji su rijeseni u rekordnom roku.

Lokacija, sto kaze wizzy je subjektivna (mada mnogima nije OK) .. ranije su se prodavali zato sto su imali povoljniju cijenu, ne znam kakva je sada situacija

Komsiluk je odlican.
Mnogo, mnogo rade oko uredjenja kompletnog komsiluka. Napravili su igraliste za djecu, prave ljetnu bastu .. imaju jos XY planova. Roditelji sa mladom djecom se druze, pomazu jedni drugima. Rijetko gdje sam vidio takvu solidarnost medju komsijama, sto je meni veliki plus.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2018, 08:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
The_new_Statesman je napisao:
Ajdeeeeeeeeee.
Zamisli da ti kucka svaki dan na vrata po nekoliko puta... Zamisli :-D


Ma ja vam kuckam samo kad vi niste kući. Nema veze da li ste u komšiluku ili ne, nije meni teško...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2018, 14:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Feb 2018, 09:54
Postovi: 10
DANIJEL BL je napisao:
branes000 je napisao:
Ljudi ako koga zanima investitor i prodavac Tehnomerkur d.o.o. kolega moj išao da se informiše i imao je čemu da se ismije, evo par činjenica:

1. Zemljište pod hipotekom ali mu rekoše da Banka ne može zaplijeniti stan hahhah jer Banka izdaje potvrdu o izuzimanju stana iz sudskog spora u slučaju aktivacije hipoteke,priča za naivne, to na Sudu ne prolazi.
2. Notar sa kojim se forsira zaključenje ugovora je GOLIĆ, sve jasno ko dan!!!!!


Nemam ništa sa tehnomerkurom ali to što se tiče hipoteke je sasvim ok, ako dobiješ saglasnost banke i izuzumanje iz eventualnog izvršenje nemaš brige nikakve.
Teško ćeš naći zgradu u gradu a da investitor nije podigao investicioni kredit u nekoj fazi


Moram da te ispravim u navedenom, svako ko pažljivije pročita potvrdu izdatu od strane Banke može da uoči izjavu " prvenstvo prvog reda u korist Banke". Naši "stručnjaci" su to upakovali na takav način da običnom građaninu stvore lažnu sliku o tome da ne može biti pravnih posljedica po Kupca ako se dođe do Suda. Vrlo jednostavno ko hoće da razumije....!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2018, 18:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
V@nja je napisao:
Sunce1 je napisao:
Kako je vaše mišljenje o stanovima koji se grade preko puta Binga (nekadašnjeg Interex-a)?


Papirologija OK
Gradnja OK, za 4-5 godina bilo par sitnih problema koji su rijeseni u rekordnom roku.

Lokacija, sto kaze wizzy je subjektivna (mada mnogima nije OK) .. ranije su se prodavali zato sto su imali povoljniju cijenu, ne znam kakva je sada situacija

Komsiluk je odlican.
Mnogo, mnogo rade oko uredjenja kompletnog komsiluka. Napravili su igraliste za djecu, prave ljetnu bastu .. imaju jos XY planova. Roditelji sa mladom djecom se druze, pomazu jedni drugima. Rijetko gdje sam vidio takvu solidarnost medju komsijama, sto je meni veliki plus.

Jel to jos nisi prodao stan?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2018, 18:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Sto bih ga prodavao magarce :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2018, 18:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pa nahvali naselje kao da je beverli hils, pa reko il prodajes ili iznajmljujes pa trazis zakupca


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2018, 19:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Ne trazim ni zakupca.
Prenosim njegove utiske i ono sto vidim u ZEV grupi na Viber :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2018, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Nešto muljaš, jer kako može neko izjaviti za Budžak šta god je to što si izjavio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 06:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Jedino objašnjenje je da se tamo povezo s nepar mladih mama, raspuštenica i sl.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1138 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 57  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs